برگزیده های پرشین تولز

خرید پکیجهای آموزشی کنکور (صد در صد تضمینی)

ramires

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کنکوریا...تا حالا واسه کنکورتون چقد خرج کردین؟1...5..6..7میلون؟20میلیون؟ اونایی که کنکوری هستن حرفامو میفهمن که با این خرجا به جایی نمیشه رسید....دبیرستانی ها..سومی ها..دومی ها باید برای کنکور آماده شین..
واست سوال نشده چطوریه که دانش اموزای تیزهوشان با یه نگاه تستای شیمی و فیزیک و زیست رو میزنن؟واست سوال نشده چطوری انقد سریع عمل میکنن؟...چیه فکر کردی اونا انیشتینن؟ نه داداش..نه ابجی...اینا دبیرایی دارن که بهشون همه چیو یاد میده ..تکنیک های حرفا ای بدون فرمول ..باور نداری؟ ..همون دبیر اگه بخای پیشش کلاس خصوصی بری 5سال قبلش باید وقت بگیری و 20میلیون هم به حسابش واریز کنی تا درصد مثلا ریاضیت تو کنکور بالای 80 شه..حالا بقیه درسا بماند!!.....ولی من خودم یک پکیج خیلی بزرگ جمع آوری کردم از برترین دبیران کشور...هرکسی ازم خریده رفته رتبه آورده پزشکی و مهندسی برق و منو همش دعا کرده.

نمیتوتم واقعا رو این پکیج قیمت بذارم وقتی میتوته سرنوشت کنکوریا رو عوض کنه..میتونم به صورت حضوری این پکیج رو بفروشم به هر کس که بخاد...با همین پکیج سینا ملکیان پارسال رتبه 2 ریاضی شد...خدا شاهده من نمیخام به دست هر کسی بیفته این پکیج...بخدا خودم میلیون ها خرجش کردم تا اماده شد...درسای تصویری 3رشته ریاضی-تجربی-انسانی رو دارم و قیمت هر کدوم هم 5 میلیون ..رنج قیمت هم داره به بالا تا 10 میلیون که جامع ترینه ولی سه تا پکیج جامع آماده کردم که 5تومنه هرکدوم..و بعشدم مطمئن بشید اگر پکیج رو ببینید و تستشو همراه با دبیراش بزنید به طور ذهنی... رتبه زیر1000 میارین...به قرآن قسم میتونی بدون هیچ فرمولی تست درسای فیزیک و شیمی رو براحتی و
: چشمی بزنی....حالا من قسم خوردم..خیلیا فکر میکنن دروغ میگم..واسه همین منم گفتم حضوری میفروشم.....توش برترین دبیرای ایران میان چیزایی بهت یاد میدن که تو عمرت هم ندیدی و نشنیدی ..تکنیک هایی که میشه باهاش درسای عمومی رو 100 زد و حتی زیر 30دقیقه تموم کرد ازمون عمومی رو مثلا....البته همراه با جزوه هم هست بعضی درس ها....به هر حال از خدا میخام که همتون موفق باشید ولی همیشه باید دنبال بهترین شدن باشی تا به یه جای خوب برسی

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.. 09366064745

Ariya

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
50
توضيحات ؟

بالا