• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خرید کالای فیزیکی از آمریکا - قیمت های تابستانی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

destruction66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دقیق حساب نکردم ولی با پستش بالای یک میلیون در میاد.
20 کیلو وزنشه
احتمالا ترخیص گمرکی هم بخواد.
حدس میزدم گرون در بیاد!
با یک میلیون، تو ایران میتونم 2 تا از این بخرم! کلا فکر کنم قطعات کامپیوتر از آمریکا برسه اینجا گرونتر بشه!
در مورد اکثر قطعات(الکترونیکی) همینطوره؟

pinfo

Registered User
لایک‌ها
28
ما با کسی بحثی نداریم جسارتی هم نمیکنیم. چاقو از نظر شخصی من اسلحه سرد محسوب میشه و خریدشو انجام نمیدم.

ببخشيد قصدم بحث نبود :):)
فقط ميخواستم بدونم كه پست ايران گير نميده ؟ اخه يه نفرو دارم كه برام بفرسته

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
سلام دوست عزیز
iphone 4s unlock factory به ایران چقدر می شه؟
کل مبلغ رو باید اول پرداخت کنم؟
چقدر طول می کشه دستم برسه؟
امکان اینکه پشت دستگاه چیزی نوشته بشه هست؟
قیمت آنلاک در سایت رسمی برای 16 گیگ 650 $ هست

ویرایش :
تقریبا تو همه صفحات تاپیک راجع به آیفون توضیح دادم. دیگه خسته شدم از بس راجع بهش توضیح دادم.
من ندیدم جائی آیفون آنلاک بفروشه. شما اگر جائی رو سراغ دارید لینکشو از طریق سایت ارسال کنید.
فقط ترو خدا لینک از اپل نفرستید
دلیل خاصی داره دوست عزیز؟
من قبلا از خود سایت اپل خرید کردم و آیپود که الان دارم اسمم پشتش لیزر شده
قبلا با کردیت کارت پرداخت کردم و به آدرس یکی از دوستان در آمریکا ارسال شد اما الان دیگه به اون شخص دسترسی ندارم
امکان اینکه پرداخت رو من انجام بدم و به ادرس شما ارسال بشه هست؟

با سلام. دوست عزیز دو محصولی که اپل اخیرا ارائه داده (iPad wifi + 3G & iphone 4G ) کلا نوع سیم کارتها شون عوض شده و از micro SIM card استفاده میکنند که تقریبا نصف سیم کارتهایی هست که ما استفاده می کنیم.این سیم کارتها رو فقط کمپانی At & t میزنه مخصوص ipad . بنابراین گوشی چه قفل شکسته باشه یا نه شما نمیتونید سیم کارت همراه اول یا ایرانسل یا تالیا رو روش بندازید!در هر صورت گفتم که نرید الکی 1 میلیون تومان پول بدید و نتونید از امکاناتش به طور کامل استفاده کنید.

آقا مرسی بابت اطلاعاتی که دادید. من نمیدونستم.
این گوشی های آیفونم پدر ما رو در آورده. از بس همه فکر میکنن تو آمریکا دارن مفت میدن اینارو روزی 10 تا ایمیل آیفون فقط دارم :blink:
دیگه حالم از هرچی گوشی آیفونه داره بد میشه.
درصورتیکه قیمتش در صورتیکه آنلاک گیر بیاد با ایران هیچ فرقی نمیکنه

مگه سیم کارت رو نمی شه پانچ کرد؟ چس اینهایی که داخل ایران استفاده می کنند چطور هست؟

s83fmysh3rekngffw0.png

Last edited:

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
حدس میزدم گرون در بیاد!
با یک میلیون، تو ایران میتونم 2 تا از این بخرم! کلا فکر کنم قطعات کامپیوتر از آمریکا برسه اینجا گرونتر بشه!
در مورد اکثر قطعات(الکترونیکی) همینطوره؟

دقیقا
برای اینکه وسایل الکترونیکی و کامپیوتری بطور عمده وارد میشن و اینکه شما چیزی رو که تو ایران هست رو خیلی دنبالشید در صورتیکه کالایی رو باید دنبالش باشید که تو ایران نیست و اینکه اونا با کشتی و هواپیما وارد میشن که هزینه حمل و نقلشون به مراتب تا پندین برابر از پست کمتره. بطور مثال با پول پست این اسپیکر معمولا یه کانتینر هزینه حمل میخوره!!!

سلام دوست عزیز
iphone 4s unlock factory به ایران چقدر می شه؟
کل مبلغ رو باید اول پرداخت کنم؟
چقدر طول می کشه دستم برسه؟
امکان اینکه پشت دستگاه چیزی نوشته بشه هست؟
قیمت آنلاک در سایت رسمی برای 16 گیگ 650 $ هست

ویرایش :

دلیل خاصی داره دوست عزیز؟
من قبلا از خود سایت اپل خرید کردم و آیپود که الان دارم اسمم پشتش لیزر شده
قبلا با کردیت کارت پرداخت کردم و به آدرس یکی از دوستان در آمریکا ارسال شد اما الان دیگه به اون شخص دسترسی ندارم
امکان اینکه پرداخت رو من انجام بدم و به ادرس شما ارسال بشه هست؟

مگه سیم کارت رو نمی شه پانچ کرد؟ چس اینهایی که داخل ایران استفاده می کنند چطور هست؟

مشاهده پیوست 80686

خرید گوشی اونم آیفون از ایران به صرفه تره

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
ببخشيد قصدم بحث نبود :):)
فقط ميخواستم بدونم كه پست ايران گير نميده ؟ اخه يه نفرو دارم كه برام بفرسته

بعید بدونم
ولی داشتن چاقو همیشه ادمو تا یه قدمی طناب دار میبره. همه اونایی که بلا سر خودشونو خانوادشون میارن هیچ وقت فکر نمیکردن کارشون به اینجا ها بکشه.

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
بعید بدونم
ولی داشتن چاقو همیشه ادمو تا یه قدمی طناب دار میبره. همه اونایی که بلا سر خودشونو خانوادشون میارن هیچ وقت فکر نمیکردن کارشون به اینجا ها بکشه.

LIKE++++++

/

آقا این لینک inquiry که داخل وبسایتتون بود رو بی زحمت در پست اول قرار بدید... من فقط یه فرم "تماس با ما "دیدم... همونه؟

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255

ممنونم.

از آدرس shayansco ایمیل زده بودم، پاسختون رو دریافت کردم. الآن نگاه کردم دیدم همون لینکی هم که داده بودم توی آمازون میفروشه. لطفا قیمت رو برای خرید از آمازون بفرمایید.

و اینکه امکانش هست در هنگام خرید قید کنید آداپتور 220 ولت باشه؟

سپاسگزارم.

Last edited:

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
سلام،

یه سوال... اگر از آمازون آمریکا خرید انجام بشه و طرف کالا رو نفرسته یا ناقص بفرسته، چی میشه؟ مسئولیت به عهده ماست؟ یا همکار شما پیگیری میکنه؟

ممنون.

ادیت: توی سایتتون نوشتید که اگه فروشنده کالا رو نفرسته شما پیگیری میکنید.

ولی از صحبتهاتون من اینطور برداشت کردم که اگر کالا اشتباهی یا خراب یا دست دوم فرستاده بشه، شما چک نمیکنید و همونو فوروارد میکنید ایران.

همینطوره؟

Last edited:

Cityrun

Registered User
لایک‌ها
17
قیمت آیفون 4s سفید 16 گیگ تو سایت اپل 649 دالاره اگه بیارید چقدر هزینه اش میشه کلا من باید بپردازم

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
ممنونم.

از آدرس shayansco ایمیل زده بودم، پاسختون رو دریافت کردم. الآن نگاه کردم دیدم همون لینکی هم که داده بودم توی آمازون میفروشه. لطفا قیمت رو برای خرید از آمازون بفرمایید.

و اینکه امکانش هست در هنگام خرید قید کنید آداپتور 220 ولت باشه؟

سپاسگزارم.

سلام
ما دوروزه داریم سر این آداپتور 220 ولت با ایمیل چک و چونه میزنیم :lol:

سلام،

یه سوال... اگر از آمازون آمریکا خرید انجام بشه و طرف کالا رو نفرسته یا ناقص بفرسته، چی میشه؟ مسئولیت به عهده ماست؟ یا همکار شما پیگیری میکنه؟

ممنون.

ادیت: توی سایتتون نوشتید که اگه فروشنده کالا رو نفرسته شما پیگیری میکنید.

ولی از صحبتهاتون من اینطور برداشت کردم که اگر کالا اشتباهی یا خراب یا دست دوم فرستاده بشه، شما چک نمیکنید و همونو فوروارد میکنید ایران.

همینطوره؟

8 سال پیش که ما این کار رو شروع کردیم به ندرت اتفاقاتی پیش میومد که اجناس مشکلی داشتن. منتها الان که تجارت الکترونیک خیلی پیشرفت کرده خیلی نادر این مسائل پیش میاد. چون فروشنده باید هزینه مجدد پست رو بپردازه و درگیری های ارسال مجدد داره و اینکه رتبه بندیش خراب میشه و فروشش کم میشه. بنابراین وضعیت خیلی فرق کرده . ولی به هر حال شما دارید خریدی رو از اون سر دنیا دارید انجام میدید. باید همه چیزو در نظر بگیرید. اگر اینقدر به قول خودتون مته به خشخاش میذارید بهتره قیدشو بزنید. بازم تصمیم گیری با خودتون هست.
من شخصا نا رضایتی خرید هام از ایران به مراتب بیشتر از خرید از آمریکا هست.
ولی ما هیچ بسته ای متعلق به کسی رو نمیتونیم چک کنیم چون اصلا کسی نیست که سر در بیاره و حتی اگر هم باشه آیا امکانش هست صد ها بسته بیان چک مجدد بشن؟
هر چی هست همونو فوروارد میکنیم

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
قیمت آیفون 4s سفید 16 گیگ تو سایت اپل 649 دالاره اگه بیارید چقدر هزینه اش میشه کلا من باید بپردازم

خرید آیفون از سایت اپل برای ما مقدور نیست
ولی با اینحال خرید آیفون از ایران برای همه ارزونتر خواهد بود

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
سلام
ما دوروزه داریم سر این آداپتور 220 ولت با ایمیل چک و چونه میزنیم :lol:

8 سال پیش که ما این کار رو شروع کردیم به ندرت اتفاقاتی پیش میومد که اجناس مشکلی داشتن. منتها الان که تجارت الکترونیک خیلی پیشرفت کرده خیلی نادر این مسائل پیش میاد. چون فروشنده باید هزینه مجدد پست رو بپردازه و درگیری های ارسال مجدد داره و اینکه رتبه بندیش خراب میشه و فروشش کم میشه. بنابراین وضعیت خیلی فرق کرده . ولی به هر حال شما دارید خریدی رو از اون سر دنیا دارید انجام میدید. باید همه چیزو در نظر بگیرید. اگر اینقدر به قول خودتون مته به خشخاش میذارید بهتره قیدشو بزنید. بازم تصمیم گیری با خودتون هست.
من شخصا نا رضایتی خرید هام از ایران به مراتب بیشتر از خرید از آمریکا هست.
ولی ما هیچ بسته ای متعلق به کسی رو نمیتونیم چک کنیم چون اصلا کسی نیست که سر در بیاره و حتی اگر هم باشه آیا امکانش هست صد ها بسته بیان چک مجدد بشن؟
هر چی هست همونو فوروارد میکنیم

سلام،

خب این پست من مربوط به همون دو روز پیش بود :D

آها الآن دقیقا متوجه شدم که رویه کار شما به چه صورته... خودم هم یه آدرس فورواردینگ نیوزلند از سال 2006 دارم منتها چند ماه قبل که گمرک نیوزلند کلی روی دستم گذاشت دیگه پشت دستمو داغ کردم که ازش استفاده کنم!!

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
سلام،

خب دلیل اینکه من میگم از آمازون نخریم بهتره، :D اینه:

"The Ultra Sound I bought did nothing. I emailed them w/i a week & rec'd no reply. When returned it I was charged $30 restocking fee since it was used. Every item I buy from Amazon gets "used" prior to deciding if I like it. This is the ONLY company that has ever charged a restocking fee for a return. My return cost $15, my total loss $45. Good luck calling them plan to hold forever."

در صفحه 5-4 فیدبک فروشنده قرار داره. چون امکان کنترل هم برای شما نیست متاسفانه نمیتوانم با چنین فروشنده ای که سابقش در فروش جنس مد نظر من خرابه وارد معامله بشم.

میگردم اگه لینک دیگه ای پیدا کردم بهتون اطلاع میدم.

ممنون.

AniuS

Registered User
لایک‌ها
671
سلام
جا داره از جناب کریمی واسه کمکی که کردندکه باعث و بانیش بی دقتی من بود همینجا تقدیر و تشکر کنم
بنده سفارشی داده بودم و آدرس رو فراموش کرده بودم ایمیل کنم و ایشون چون بنده مشتری همیشگیشونم فکر کردند باید به آدرس سابق من پست کنند در حالی که ما از اونجا رفته بودیم
با درایت و سرعت عمل ایشون جنسم رو به آدرس جدیدم فرستادند.
سپاس فراوان مثل همیشه
موفق باشید

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
سلام،

خب دلیل اینکه من میگم از آمازون نخریم بهتره، :D اینه:

در صفحه 5-4 فیدبک فروشنده قرار داره. چون امکان کنترل هم برای شما نیست متاسفانه نمیتوانم با چنین فروشنده ای که سابقش در فروش جنس مد نظر من خرابه وارد معامله بشم.

میگردم اگه لینک دیگه ای پیدا کردم بهتون اطلاع میدم.

ممنون.

بسیار خوشحال شدم که کامنت های فروشنده رو خوندید. البته این تقصیر فروشنده نیست و تقصیر تولید کننده هست و از هر جائی که خرید کنید این احتمال رو باید بدید. چون سازنده یکیه.
برای همینم خدمات پس از فروش میذارن. به هر حال انشالله که تو انتخاب موفق باشید.

سلام
جا داره از جناب کریمی واسه کمکی که کردندکه باعث و بانیش بی دقتی من بود همینجا تقدیر و تشکر کنم
بنده سفارشی داده بودم و آدرس رو فراموش کرده بودم ایمیل کنم و ایشون چون بنده مشتری همیشگیشونم فکر کردند باید به آدرس سابق من پست کنند در حالی که ما از اونجا رفته بودیم
با درایت و سرعت عمل ایشون جنسم رو به آدرس جدیدم فرستادند.
سپاس فراوان مثل همیشه
موفق باشید

آقای خسروی واقعا شما همیشه ما رو شرمنده میکنید.
من هیچ کار خاصی انجام ندادم.
فاکتور هم ببخشید وقت نشد براتون ارسال کنم. انشالله تا فردا براتون ایمیل میکنم

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
در پی تعطیلات در امارات قیمت دلار در بازار های ایران به شدت افزایش یافت و امروز به 1340 تومان رسید

gamekhor2007

Registered User
لایک‌ها
19
Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا