• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خرید کالای فیزیکی از آمریکا - قیمت های تابستانی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23

حدود 155 خودش و حدود 50 تومن پستش در میاد

سلام،

Lenovo G770 Laptop - 10375MU - Dark Brown

Lenovo - Essential G770 17.3" laptop

قیمت $639.20

پست با USPS (Priority Mail International) بفرستید تا بتونم پی گیری کنم.

وزنشم 6.61 lb هست.

همین امروز دلاری چند حساب می کنین؟

تا برسه به آدرس خودتون تو آمریکا چقده تموم می شه؟

هزینه پستیش با USPS به ایران چقده؟

(با گمرک برای گرفتن لپ تاپ مشکلی ندارم)

ممنون

از سایت آمازون میتونم خرید کنم. از اون سایت نیازمند داشتن کردیت کارت آمریکائی هست
علاوه بر اون شما باید مالیات حدود 10 درصدی هم بهش بدید که با قیمت خودش جمع میشه
انواع لپ تاپ تو آمازون هست که معمولا هم نیاز نداره شما مالیاتی هم پرداخت کنید

بی زحمت قیمت تمام شده اینو هم برام بفرستید ....

Naoki Urasawa's Monster 1-18 manga lot complete set Viz (9781421518404) | eBay

وزنشون چقدره؟

aryan_17_bahal

Registered User
لایک‌ها
10
والا درمورد وزنش چیزی نوشته نشده اما انگاری free shiping هستش ....

J.mohseni

Registered User
لایک‌ها
87
سلام
قربان سریوس مس یا گینر خوب چیزی آماده ندارید؟

J.mohseni

Registered User
لایک‌ها
87
فرموده بودید در پست اول که مکمل هم وارد میکنید.یکی از دوستان هم شما رو معرفی کردند..
سریوس مس محصول شرکت اپتیموم...یا pro complex gainer محصول همین شرکت رو اگر دارید ممنون میشم قیمت بدید

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
فرموده بودید در پست اول که مکمل هم وارد میکنید.یکی از دوستان هم شما رو معرفی کردند..
سریوس مس محصول شرکت اپتیموم...یا pro complex gainer محصول همین شرکت رو اگر دارید ممنون میشم قیمت بدید

خواهش میکنم. منتها محصولات مختلفی ما خرید میکنیم که شاید نود درصد اونا رو هم نمیدونم چیه برای همین طبیعیه که چیزی رو با اسم خالی نشناسم.
من الان چک کردم تو آمازون محصولات بسیاری با این اسم هستن که تو لینک پائین قرار میدم و همگی هم با همین اسم هستن. شما دقیقا بگید که چی رو میخواید و لینکشو بذارید
ضمنا خرید محصولات اریجینال بادی بیلدینگ با توجه به وزن زیادشون معمولا خیلی گرون تر از محصولات غیر اریجینال تو ایران تموم میشن.
Amazon.com: pro complex gainer

خرید گوشی رو از ایران انجام بدید. شما 27 درصد هم گمرکی دارید که با همه هزینه ها جمع میشه و علاوه بر این هیچ وقت گوشی موبایل رو اگر مجانی هم دادن از ایبی نخرید . کمتر از 20 درصدشون بدرد بخور از آب در میان. خرید گوشی موبایل رو ما فقط از آمازون انجام میدیم.

MaJiD Wave

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خرید گوشی رو از ایران انجام بدید. شما 27 درصد هم گمرکی دارید که با همه هزینه ها جمع میشه و علاوه بر این هیچ وقت گوشی موبایل رو اگر مجانی هم دادن از ایبی نخرید . کمتر از 20 درصدشون بدرد بخور از آب در میان. خرید گوشی موبایل رو ما فقط از آمازون انجام میدیم.

چه طور، مگه به گوشی با اون حجم و اندازه پایین هم گیر میدن؟! اخه من از تاپیک بغلی پرسیدم میگن که حد اکثر 10 20 تومن گمرک میخوره
و اینکه اقا فکر نکنم دیگه این طوری هام باشه! مگه انقدر الکیه که طرف بیاد مثلا گوشی چینی درجه 2 بفرسته؟!
(فروشنده ای که انتخاب کردم top rated seller هست و 369 تا استار داره!)

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
چه طور، مگه به گوشی با اون حجم و اندازه پایین هم گیر میدن؟! اخه من از تاپیک بغلی پرسیدم میگن که حد اکثر 10 20 تومن گمرک میخوره
و اینکه اقا فکر نکنم دیگه این طوری هام باشه! مگه انقدر الکیه که طرف بیاد مثلا گوشی چینی درجه 2 بفرسته؟!
(فروشنده ای که انتخاب کردم top rated seller هست و 369 تا استار داره!)

top rated رو زیاد جدی نگیرید. نشونه کیفیت محصول نیست.
تعرفه موبایل 24 درصد گمرک 4 درص ارزش افزوده. به اون تاپیک بغلی هم بگید که اونم در جریان باشه.
آمازون باشه من خرید میکنم. البته باید فروشنده ای که انتخاب میشه تو آمازون هم از اعتبار خوبی برخوردار باشه.
گوشی تو اینترنت خیلی رد و بدل میشه برای همین چون اونجا هیچ کس کسی رو نمیبینه و جنسی خریداری شده فقط در حد عکسه امکان هر سواستفاده ای خیلی هست.همونطور که شما تو ایران حاضر نیستید از هر مغازه ای خرید کنید و دنبال یه شخص مورد اطمینان میگردیدکه هر چیزی رو به مردم غالب نکنه. این اطلاعاتی که من به شما میدم هیچ کس بهتون نمیده. پس بدونید صلاح شما رو خواستم.

سلام
من یه قطعه الکترونیکی می خواستم که لینکش اینه:
quadshot | Lisa/M V1.0

ایمیل: [email protected]

لطفا هزینه کل رو بهم بگید.
سایت نا معتبر

کالا غیر مجاز - غیر شرعی

pinfo

Registered User
لایک‌ها
28
Amazon.com: Crestone 60 Backpack: Sports & Outdoors
با وزن 2.6 کیلوگرم
چقدر میشه تا به ایران برسه
-------------------
امکان اینکه چندتا کالارو با هم از امازون خرید کنیم و با هم بفرستید هست ؟
همه گزینه free shipping هم داره ؟
----------------------
مدت زمان رسید

MaJiD Wave

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
top rated رو زیاد جدی نگیرید. نشونه کیفیت محصول نیست.
تعرفه موبایل 24 درصد گمرک 4 درص ارزش افزوده. به اون تاپیک بغلی هم بگید که اونم در جریان باشه.
آمازون باشه من خرید میکنم. البته باید فروشنده ای که انتخاب میشه تو آمازون هم از اعتبار خوبی برخوردار باشه.
گوشی تو اینترنت خیلی رد و بدل میشه برای همین چون اونجا هیچ کس کسی رو نمیبینه و جنسی خریداری شده فقط در حد عکسه امکان هر سواستفاده ای خیلی هست.همونطور که شما تو ایران حاضر نیستید از هر مغازه ای خرید کنید و دنبال یه شخص مورد اطمینان میگردیدکه هر چیزی رو به مردم غالب نکنه. این اطلاعاتی که من به شما میدم هیچ کس بهتون نمیده. پس بدونید صلاح شما رو خواستم.

خیلی ممنون Mr. Smith
لینک از امازون : Amazon.com: Samsung Infuse 4G (AT&T) Unlocked Smartphone i997 [Wireless Phone Accessory]: Cell Phones & Accessories

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23

این انتخاب خیلی بهتره و مطمئن تره. کلا محصولاتی که تو آمازون معرفی میشن به مراتب از محصولات ایبی مطمئن تره و اصلا قابل مقایسه نیستن.
البته خرید از هر جا ریسک خودشو داره ولی نسبتش خیلی مهمه که چقدر باشه.
این با پست عادی 652 و با پست بهتری که بشه آنلاین پیگیریش کرد 672 تومن . من پست اولی رو برای محصولات گرون قیمت پیشنهاد نمیکنم.

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
Amazon.com: Crestone 60 Backpack: Sports & Outdoors
با وزن 2.6 کیلوگرم
چقدر میشه تا به ایران برسه
-------------------
امکان اینکه چندتا کالارو با هم از امازون خرید کنیم و با هم بفرستید هست ؟
همه گزینه free shipping هم داره ؟
----------------------
مدت زمان رسید

این براتون حدود 455 تومن در میاد که حدود 100 تومنش مربوط به shipping & handling هست . اگر کالای کم وزن کنارش بذاری و باهاش باشه هزینه پستش براتون به صرفه تره. اونطوری هزینه پستش سرشکن میشه به تعداد کالا ها.
گزینه free shipping مربوط به پست داخلی هست و این حسن رو داره که براتون به آدرس ما تو آمریکا رایگان ارسال میشه.

خسته نباشيد
ميخواستم ببينم اين محصول قيمتش چقدر ميشه؟
پست ايران به هدفون گير نميده؟
Amazon.com: Sony MDR-PQ3 Triqii On Ear Headphones - Multi-Color: Electronics

خرید کالای کم قیمت مقدور نیست

janajana

Registered User
لایک‌ها
475
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا