برگزیده های پرشین تولز

neecheh

Registered User
لایک‌ها
86
ممنون قربان
اون سایت ارسال مستقیم به ایران داره..منظور شما این بود که شما شرایط پرداخت تو اون سایت رو ندارید درسته؟
سایتی هست که ارسال به ایران داشته باشه و شما هم امکان خرید مستقیم داشته باشید ازش؟مخصوصا مثل همین کارش هدفون و اینا باشه؟
یا مثل این:

چون واقعا تفاوت قیمت زیاد میشه اگر بشه اینطوری خرید کرد

chinship.ir

Registered User
لایک‌ها
1,400
ممنون قربان
اون سایت ارسال مستقیم به ایران داره..منظور شما این بود که شما شرایط پرداخت تو اون سایت رو ندارید درسته؟
سایتی هست که ارسال به ایران داشته باشه و شما هم امکان خرید مستقیم داشته باشید ازش؟مخصوصا مثل همین کارش هدفون و اینا باشه؟
یا مثل این:

چون واقعا تفاوت قیمت زیاد میشه اگر بشه اینطوری خرید کرد
بله، امکان پرداخت نیست. چون پرداخت برای ایران = مسدود شدن حساب ! و کسی نمیکنه این کار رو برای ۵۰۰۰ تومن کارمزد. و متاسفانه تجربه ثابت کرده خیلی از دوستان بدون توجه به شرایط پیچیده این کار مارو متهم به گرونفروشی میکنن !
نکته : هیچ سایت امریکایی یا اروپایی ارسال به ایران نداره. پس اگر دیدید اسم ایران داره، شیوه ارسال هم داره، حتی اگر پرداخت هم بشه کنسل خواهد شد.
صرفا یک سری سایت های چینی ارسال دارن ایران‌ .
نکته ۲. حتی اگر سایتی شرایط پرداخت هم داشته باشه اینکه حتما در اکانت شما پرداخت انجام بشه قطعی نخواهد بود . چون سایت ها برای تایید پرداخت کننده اطلاعات هویتی میگیرن در ۹۰ درصد موارد و ما که نمیتونیم تمام اطلاعات هویتی و بانکیمون رو در اکانت مشتری رجیستر کنیم ! پس عملا این مورد باید آخرین چیزی باشه که دنبالش هستید.
نکته ۳. بله یک سری سایت ها هستن که ارسال دارن ایران. ازشون خرید داشتیم و داریم اما تا اطلاع بعدی سفارش جدید مشتری ازشون برای ایران قبول نمیکنیم. چون دردسر کار بیشتر از سودش هست خصوصا جدیدا که بسیار پیچیده کردن خرید ایران رو و توجیه مشتری بابت این موارد هم معمولا سخت و نشدنی.
بنابراین اگر سایت شما تمام شرایط را داشته باشه باید شرایط پرداخت طوری باشه که کمترین مقدار ریسک همراه داشته باشه . نوع پرداختی ساپورت داشته باشه که بعدا برامون مشکل ساز نشه.
با توجه به تجربه خیلی کم باید باشن چنین سایت هایی. که همونها هم همه چیز خصوصا کالاهای باتری دار ارسال نمیکنن به ایران.
صرفا از tvc-mall.com کالاهای نرمال و بدون باتری برای ایران از بین سایت های قبلی هنوز برای ایران خرید میشه که تا کی این هم برقرار باشه مشخص نیست.

neecheh

Registered User
لایک‌ها
86
خیلی لطف کردید وقت گذاشتید جواب دادید..
کلا علت پرسیدنم این بود که اگر امکانش باشه اینطور خرید مقداری با صرفه تره..منتها با توجه به مشکلاتی که گفتید واقعا نمیصرفه به ریسکش برای شما

باز هم ممنون از لطفتون

chinship.ir

Registered User
لایک‌ها
1,400
خیلی لطف کردید وقت گذاشتید جواب دادید..
کلا علت پرسیدنم این بود که اگر امکانش باشه اینطور خرید مقداری با صرفه تره..منتها با توجه به مشکلاتی که گفتید واقعا نمیصرفه به ریسکش برای شما

باز هم ممنون از لطفتون

گمرک ایران حدود ۳۵ تومن هزینه ترخیص برای بسته های پستی میگیره، و به شدت هم گمرکی میزنه به موارد پستی. بصرفه بله برای موارد ارزون و خیلی سبک وزن ممکنه یشه.
موفق باشید.

neecheh

Registered User
لایک‌ها
86
سلام و وقت خوش
من یه سری کابل میخوام که قیمتش تو علی اکسپرس خیلی خوبه اما تو آمازون 3-4 برابره
قیمتی هم که برام زدید از علی اکسپرس برام هم قیمت آمازون در میاد
میخواستم بدونم مثلا کابلی که الان برام 350 از علی اکسپرس 1 عدد درمیاد با قیمت حدود 7-8 دلار با ارسال قابل رهگیریش اگر از یه فروشنده چند تا جنس سفارش بدم قیمت ضرب در تعداد میشه یا خیلی کمتر میشه

لینک ندادم چون نمیخوام بیجهت اذیت کنم ..برای همین میپرسم..اگر مشکلی ندارید برای چند بار لینک دادن ممنون میشم بفرمایید
مرسی

chinship.ir

Registered User
لایک‌ها
1,400
سلام و وقت خوش
من یه سری کابل میخوام که قیمتش تو علی اکسپرس خیلی خوبه اما تو آمازون 3-4 برابره
قیمتی هم که برام زدید از علی اکسپرس برام هم قیمت آمازون در میاد
میخواستم بدونم مثلا کابلی که الان برام 350 از علی اکسپرس 1 عدد درمیاد با قیمت حدود 7-8 دلار با ارسال قابل رهگیریش اگر از یه فروشنده چند تا جنس سفارش بدم قیمت ضرب در تعداد میشه یا خیلی کمتر میشه

لینک ندادم چون نمیخوام بیجهت اذیت کنم ..برای همین میپرسم..اگر مشکلی ندارید برای چند بار لینک دادن ممنون میشم بفرمایید
مرسی

سلام.
نکته 1 : در آمازون فروشنده های چینی هم هستند که معمولا این قطعات توسط اونها فروخته میشه. بیشتر بودن قیمت به این دلیل هم میتونه باشه که از چین هزینه پست جداست. د رامریکا ممکنه نداشته باشه. هرچند که شرایط دیگه هم برای قیمت گذاری در سایت ها و کشور های متفاوت وجود داره.
من متوجه نشدم که قیمت امازون چندبرابر بیشتر بود اما هم قیمت چین در اومد یعنی چه اما کالایی که مثلا در علی اکسپرس هست 5 دلار. و ارسال رایگان. و همون کالا در امازون هم هست 10 دلار و ارسال رایگان . قیمت خریدشون مثل هم نمیشه . حتما دلایل دیگه وجود داشته.
خیر با ضرب در تعداد محاسبه نمیشه. اگر از یک فروشنده هست و فروشنده همرو با هم ارسال میکنه در یک بسته قیمت مجموع خرید + 1 بار هزینه های خرید و حمل بر اساس وزن کلی برای همه محاسبه خواهد شد. قیمت جدا برای ارسال های جدا هست.
مشکلی برای محاسبه نیست. میتونید لینک ارسال کنید. کلا برای کالای قیمت کم هزینه ها معمولا بصرفه در نمیان. کالایی که 4 دلار قیمتش هست 200 تومن تقریبا فقط هزینه جانبی داره غیر از خود کالا در حال حاظر به این شرایط ارز.

arshiixx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
35

chinship.ir

Registered User
لایک‌ها
1,400

best4dl

Registered User
لایک‌ها
104
سلام
خسته نباشید
بیزحمت قیمت و توضیحات اینا رو برام بفرستید ، ممنونم

chinship.ir

Registered User
لایک‌ها
1,400
سلام
خسته نباشید
بیزحمت قیمت و توضیحات اینا رو برام بفرستید ، ممنونم

سلام.
متشکر
ارسال شد خدمتتون

neecheh

Registered User
لایک‌ها
86
سلام
این لینک واقعا قیمتاش اینقدر پایینه ؟؟

برای من زده یک صدم سنت!!!

---------------------
یه سوال هم داشتم اینکه اگر مثلا چند تا جنس رو با هم از چند تا فروشگاه با هم بخوام یا بخواید جدا جدا قیمت بدید قیمت تفاوتی میکنه؟
مثلا یه سایتی که قبلا ازش خرید داشتم اگر مثلا مجموع خرید از 100 دلار بالاتر میشد کارمزد کمتر میگرفت ..
منظورم اینه که مثلا 10 تا جنس بخوام اگر تک تک بخواید قیمت بدید با مجموعش تفاوت آشکاری میکنه قیمتها؟
مرسی

chinship.ir

Registered User
لایک‌ها
1,400
سلام
این لینک واقعا قیمتاش اینقدر پایینه ؟؟

برای من زده یک صدم سنت!!!

---------------------
یه سوال هم داشتم اینکه اگر مثلا چند تا جنس رو با هم از چند تا فروشگاه با هم بخوام یا بخواید جدا جدا قیمت بدید قیمت تفاوتی میکنه؟
مثلا یه سایتی که قبلا ازش خرید داشتم اگر مثلا مجموع خرید از 100 دلار بالاتر میشد کارمزد کمتر میگرفت ..
منظورم اینه که مثلا 10 تا جنس بخوام اگر تک تک بخواید قیمت بدید با مجموعش تفاوت آشکاری میکنه قیمتها؟
مرسی

سلام. بله ظاهرا تو تخفیف این قیمت هست ! اما ارسال رایگان بدون کد رهگیری داره. بدون کد ما مسئولیتی برای پاسخدهی قبول نمیکنیم و تا تموم نشدن تایم ثبت شده فروشنده برای تحویل هم پیکیری نمیکنیم و کلا مسئولیت براش قبول نمیکنیم که بگیم کجاست . تو راهه یا ..
با کد رهگیری هم ۲.۲ هزینه داره.
از یک فروشنده باشه ، با هم بفرسته شرایط فرق داره تا جدا بفرسته.
چنتا پست بالاتر که توضیح دادم قبلا برای این سوال شما !

neecheh

Registered User
لایک‌ها
86
ممنون بزرگوار
چند پست قبلی برای خرید از یک فروشنده بود
این سوال برای خرید از فروشندگان متفاوت هست
مثلا شما تو قیمت دادن میزنید تا 300 گرم
خوب مثلا من 3 تا جنس رو با هم از سه تا فروشگاه مختلف میخوام که مجموع وزنشون 300 گرم نمیشه
حالا سوالم اینه که اگر هر سه رو باهم سفارش بدم هزینه ها تغییری میکنه؟
بازم ممنون

chinship.ir

Registered User
لایک‌ها
1,400
ممنون بزرگوار
چند پست قبلی برای خرید از یک فروشنده بود
این سوال برای خرید از فروشندگان متفاوت هست
مثلا شما تو قیمت دادن میزنید تا 300 گرم
خوب مثلا من 3 تا جنس رو با هم از سه تا فروشگاه مختلف میخوام که مجموع وزنشون 300 گرم نمیشه
حالا سوالم اینه که اگر هر سه رو باهم سفارش بدم هزینه ها تغییری میکنه؟
بازم ممنون

این حالت شما وقتی هست که تمام بسته ها با هم یا در فاصله کوتاه زمانی از هم برسند به واسط که بشه تجمیع کرد. حالا اگر یک بسته امروز برسه، اما بسته دوم نرسه بمونه ۱ ماه دیگه برسه تکلیف چی هست ؟
ما امکان نگهداری بلند مدت برای کالاها نداریم. پست معمولی هم هیچ زمان مشخصی نداره. خصوصا موارد قیمت کم. چون صرفه اقتصادی پایین هست و پرداخت هزینه های انبار داری بیشتر در میاد تا سود خود کالا.
تا تعداد فروشنده. تعداد کالا. قیمت نهایی. نوع پست و.. مشخص نباشه عملا امکان ارائه صحیح اطلاعات به شما وجود نداره.
اگر نمیخواید لینک ارسال کنید ،
اینارو بفرستید.
نوع کالا
تعداد فروشنده
تعداد لینک
تعداد کالا
وزن
ابعاد
نوع پست
قیمت تفکیکی و کلی نهایی همه با هم

تا قیمت براتون محاسبه بشه. ببینید میصرفه براتون یا نه.

neecheh

Registered User
لایک‌ها
86
متوجه شدم..تصور من این بود که شما جنسهای سفارشی رو تجمیع میکنید و تو زمان بندی میفرستید مشکل انبارداری به ذهنم نرسیده بود
مشکل من اینه که تعداد جنس زیاده اما هم قیمتها پایینه هم فروشنده ها متعدد..
البته خوبی کار شما بر خلاف بقیه همکارانتون اینه که انعطاف بیشتری دارید..مثلا کاربر میتونه کد تخفیف خودش رو بده شما اعمال کنید یا زمان بندی منعطف تر خرید برای استفاده از تخفیفات ساعتی خیلی عالیه.به نظرم تو تاپیک و سایتتون بزنید خوبه
بازم ممنون بابت حوصله کردنتون و معذرت بابت سوال زیاد
(تا لینکامو جمع کنم)

chinship.ir

Registered User
لایک‌ها
1,400
متوجه شدم..تصور من این بود که شما جنسهای سفارشی رو تجمیع میکنید و تو زمان بندی میفرستید مشکل انبارداری به ذهنم نرسیده بود
مشکل من اینه که تعداد جنس زیاده اما هم قیمتها پایینه هم فروشنده ها متعدد..
البته خوبی کار شما بر خلاف بقیه همکارانتون اینه که انعطاف بیشتری دارید..مثلا کاربر میتونه کد تخفیف خودش رو بده شما اعمال کنید یا زمان بندی منعطف تر خرید برای استفاده از تخفیفات ساعتی خیلی عالیه.به نظرم تو تاپیک و سایتتون بزنید خوبه
بازم ممنون بابت حوصله کردنتون و معذرت بابت سوال زیاد
(تا لینکامو جمع کنم)

خواهش میکنم.
انجام وظیفه هست.
موفق باشید

metal_luv

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
سلام. بله ظاهرا تو تخفیف این قیمت هست ! اما ارسال رایگان بدون کد رهگیری داره. بدون کد ما مسئولیتی برای پاسخدهی قبول نمیکنیم و تا تموم نشدن تایم ثبت شده فروشنده برای تحویل هم پیکیری نمیکنیم و کلا مسئولیت براش قبول نمیکنیم که بگیم کجاست . تو راهه یا ..
با کد رهگیری هم ۲.۲ هزینه داره.
از یک فروشنده باشه ، با هم بفرسته شرایط فرق داره تا جدا بفرسته.
چنتا پست بالاتر که توضیح دادم قبلا برای این سوال شما !
سلام
این یعنی 500 تا کابلش در میاد 5 دلار؟؟
میشه تعداد آورد؟ مثلا 1000 تاش چند در میاد؟
قیمتش عجیبه

chinship.ir

Registered User
لایک‌ها
1,400
بالا