برگزیده های پرشین تولز

chinship.ir

Registered User
لایک‌ها
1,400

Unkn0wn_

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
27
با عرض سلام خدمت شما
قیمت اقلام زیر + زمان رسیدنشون به دستم

chinship.ir

Registered User
لایک‌ها
1,400
با عرض سلام خدمت شما
قیمت اقلام زیر + زمان رسیدنشون به دستم

ارسال شد خدمتتون.

MrAvernus

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام قیمت این کارت گرافیک و زمان رسیدنش رو میشه بگید.مرسی

chinship.ir

Registered User
لایک‌ها
1,400
سلام قیمت این کارت گرافیک و زمان رسیدنش رو میشه بگید.مرسی

سلام

ارسال شد خدمتتون.

chinship.ir

Registered User
لایک‌ها
1,400
سلام خسته نباشید یک پرداخت 75 دلاری از این سایت دارم لطفا قیمت را اعلام کنید

سلام. متشکر.
من تست کردم متاسفانه امکان پرداخت در حساب نبود. پیام میده که سقف مجاز پر شده !
اگر شما در حساب قبلا پرداخت داشتید و اگر پرداختتون باز هست اطلاعات ارسال کنید تا بررسی بشه.

6trish

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
با سلام. لطفا هزینه این لینک رو اعلام میکنید برای تعداد یکعدد از هر کدام یعنی کلن دو عدد کارتریج...
علی اکسپرس

chinship.ir

Registered User
لایک‌ها
1,400
با سلام. لطفا هزینه این لینک رو اعلام میکنید برای تعداد یکعدد از هر کدام یعنی کلن دو عدد کارتریج...
علی اکسپرس

سلام.
متاسفانه امکان خرید این نوع کالا با شرایط ارسالی که فروشنده دارد در حال حاظر ممکن نیست.

Archtc

Registered User
لایک‌ها
138
سلام دوستان
بنده در نیمه مهرماه دو سفارش از آمریکا و حدودا یک ماه بعد یک سفارش از aliexpres داشتم که همه رو در نیمه بهمن تحویل دادن که با توجه به محدودیت های کرونا و تاخیرات مربوطه بازه زمانی بسیار مناسبی هست و ادمین ها هم با حوصله و دقت و سرعت بالایی پاسخگوی سوالات من بودن که بسیار تحسین برانگیزه
ضمنا بر خلاف سایر دوستان واردکننده نیازی به پرداخت کل وجه در هنگام ثبت سفارش نبود که البته مبلغ بسیار جزئی بابت خارج کردن سرمایه در گردش دریافت میکنن که واقعا ناچیزه
تا حالا از خیلی از دوستان برای خرید از سایت های خارجی در ارتباط بودم اما این خرید بهترین تجربه ای بوده که داشتم و واقعا برای دوستانی که قصد خرید از خارج از کشور رو دارن این گروه رو توصیه میکنم
با آرزوی موفقیت روز افزون برای تیم Chinship

chinship.ir

Registered User
لایک‌ها
1,400
سلام دوستان
بنده در نیمه مهرماه دو سفارش از آمریکا و حدودا یک ماه بعد یک سفارش از aliexpres داشتم که همه رو در نیمه بهمن تحویل دادن که با توجه به محدودیت های کرونا و تاخیرات مربوطه بازه زمانی بسیار مناسبی هست و ادمین ها هم با حوصله و دقت و سرعت بالایی پاسخگوی سوالات من بودن که بسیار تحسین برانگیزه
ضمنا بر خلاف سایر دوستان واردکننده نیازی به پرداخت کل وجه در هنگام ثبت سفارش نبود که البته مبلغ بسیار جزئی بابت خارج کردن سرمایه در گردش دریافت میکنن که واقعا ناچیزه
تا حالا از خیلی از دوستان برای خرید از سایت های خارجی در ارتباط بودم اما این خرید بهترین تجربه ای بوده که داشتم و واقعا برای دوستانی که قصد خرید از خارج از کشور رو دارن این گروه رو توصیه میکنم
با آرزوی موفقیت روز افزون برای تیم Chinship

سلام.
باعث افتخار بوده همکاری با شما.
خوشحالم که راضی بودید. و متشکر بابت فیدبک شما.
از لطف شماست.
موفق باشید.

chinship.ir

Registered User
لایک‌ها
1,400
سلام وقت بخیر، قیمت قاب کیس کوگار z8 panzer max تا دم در خونه؟ آکبند و پلمپ هستش دیگه؟ از این قاب کیس تو ebay چند تا قیمت متفاوت دیدم از 183 دلار تا 483 دلار، چه تفاوتی میتونن داشته باشن، وقتی اسم و عکسهاشون یکیه؟

سلام

قیمت گذاری بر اساس شرایط فروشنده ها هست. اگر همه در یک شرایط هستند مثلا همه new هستن تفاوت قیمت صرفا باید بر اساس سیاست های فروش فروشنده ها باشه. مثلا یک مدل آیفون سرچ کنید، ۱۰ ها قیمت متفاوت مشاهده خواهید کرد.
اگر تفاوتی وجود داشته باشه باید اطلاعات فروشنده ها که در صفحه کالا مینویسند بررسی کنید. من چیز خاصی ندیدم. باز خودتون با دقت بیشتری چک کنید.

در مورد آکبند بودن یا نبودن، ما چیزی که تحویل میگیریم حمل میکنیم. اگر در ابتدا آکبند نباشه مسلما به همان صورت هم تحویل داده خواهد شد. اگر آکبند باشه به همان صورت. توضیحات فروشندگان در مورد شرایط کالا هم در صفحه کالا ها بررسی کنید. البته بسته به شرایط گمرک در صورت نیاز به بررسی گمرک اگر چیزی باز بشه در کنترل ما نیست. هرچند این مسئله بسیار نادر هست .
لطفا بررسی کنید و لینک کالای نهایی را به همراه وزن و ابعاد حدودی اگر دارید ارسال کنید تا محاسبه بشه. در غیر اینصورت بصورت مقادیر بصورت حدودی توسط ما در نظر گرفته شده و بعد از رسید کالا و مشخص شدن مقادیر واقعی کم یا زیاد بودن محاسبه خواهد شد.

chinship.ir

Registered User
لایک‌ها
1,400
ابعادش میشه: 556*266*612، 556mm ارتفاع، 266mm عرض، 612mm طول و 11kg وزن
خواهشا" بررسی بفرمائین که آکبند باشه
سایت ایگرد میاره: 6,681,700 تومان

دوست گرامی، با این مشخصات وزن ۱۱ کیلو و حجم حدود ۱۹ کیلو هست. کسی با قیمت اعلامی شما کسی تحویل نمیده این کالارو. اگر جایی بهتون این قیمت اعلام کردن حتما بر اساس وزن و حجم حداکثر نیم کیلو بوده. بهتره مکاتبه کنید بر اساس مقادیر وزنی و حجمی اعلامی خودتون براتون حساب کنن. چون برسه ایران حتما تفاوت هزینه کالا را از شما دریافت خواهند کرد. دست کم ۲ برابر قیمت اعلامی شما هزینه خواهد داشت و اگر مد نظر دارید در محدوده این قیمت دریافت کنید متاسفانه اصلا ممکن نیست.

در مورد آکبند بودن هم متاسفانه چیزی تحت گارانتی ما نیست و تماما مطابق توضیحات فروشنده. برای اطمینان بیشتر بهترین راه توجه به اعتبار فروشنده ، توضیحات. یا مکاتبه با فروشنده و دریافت عکس از کالا اگر ارسال میکنن.

New: A brand-new, unused, unopened, undamaged item in its original packaging (where packaging is applicable). Packaging should be the same as what is found in a retail store, unless the item is handmade or was packaged by the manufacturer in non-retail packaging, such as an unprinted box or plastic bag. See the seller's listing for full details

chinship.ir

Registered User
لایک‌ها
1,400
سلام وقت بخیر، قاب کیس cougar z8 panzer max رو چند میتونین برام بیارین و تحویل چند روزه هستش؟ با تشکر.
https://www.amazon.com/dp/B01HQHQF1W
لینک فرستادم که عکس کیس رو دیده باشین.

سلام. متشکر.
متوجه منظورتون نشدم که لینک فرستادید تا عکس مشخص باشه ؟
اگر دقیقا مد نظر دارید که همان کالایی که لینکش را ارسال کردید خریداری بشه؟ ok. اگر منطورتون خرید کالای دیگری هست لطفا دقیقا لینک همان کالا را ارسال کنید و اگر توضیحی برای انتخاب هم وجود دارد اعلام کنید.
وزن و ابعاد هم بر اساس چیزی که در لینک شما هست این مقادیر هست

Item Weight8.8 poundsProduct Dimensions21.89 x 10.4 x 24.1 inches

اگر فکر میکنید غیر از این مقادیر هست اعلام کنید. در هر صورت محاسبه نهایی بر اساس مقادیر واقعی بسته دریافتی خواهد بود.

بالا