برگزیده های پرشین تولز

chinship.ir

Registered User
لایک‌ها
1,400

Vallio

Registered User
لایک‌ها
9

bazi berooz

Registered User
لایک‌ها
164
Last edited:

chinship.ir

Registered User
لایک‌ها
1,400
سلام قیمت تمام شده این محصول را با تخفیف برام بفرستید:)
بیزحمت هم قیمت تکیش را بگید هم اگه دوتا بخوام چقدر میشه را بگین
3 ایکس لارج رنگ مشکی (US $11.88)
https://www.aliexpress.com/item/Tre..._expid=3c7973f8-446b-4272-b1f9-858330d451d6-0

سلام. قیمت های ما برای همه و همیشه با نهایت تخفیف محاسبه میشن.
ارسال شد خدمتتون

chinship.ir

Registered User
لایک‌ها
1,400

سلام.
تو این لینک های شما فقط از اولی امکان خرید باتری هست. اما فروشنده ای که شما انتخاب کردید ارسال به کشور واسط ما با پست بدون کد رهگیری داره ۲ دلار. با کد رهگیری داره ۸۰ دلار !
بدون کد رهگیری ما نمیخریم. چون معلوم نمیشه فرستاده با نفرستاده یا کجاست و... اگر بخواید با مسئولیت خود شما خواهد بود و فقط باید صبر کنید تا برسه و راه پیگیری نداره.
یا از همون سایت از فروشنده دیگه ای لینک بدید

magoori

Registered User
لایک‌ها
2
سلام.
تو این لینک های شما فقط از اولی امکان خرید باتری هست. اما فروشنده ای که شما انتخاب کردید ارسال به کشور واسط ما با پست بدون کد رهگیری داره ۲ دلار. با کد رهگیری داره ۸۰ دلار !
بدون کد رهگیری ما نمیخریم. چون معلوم نمیشه فرستاده با نفرستاده یا کجاست و... اگر بخواید با مسئولیت خود شما خواهد بود و فقط باید صبر کنید تا برسه و راه پیگیری نداره.
یا از همون سایت از فروشنده دیگه ای لینک بدید

چند فروشنده هست هر کدام شد مشکلی نداره اگر رهگیری نداشت هم لطفا قیمت بدید با مسئولیت خودم

https://www.aliexpress.com/af/LOSON...17030052&origin=n&catId=0&isViewCP=y&jump=afs

iman_shzbax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام وقت بخیر من ی خرید 340$ از علی اکسپرس دارم ادرس دوبی هس و تمام هماهنگی های لازم با فروشنده شده .اگه امکان پرداخت دارید لطفا شمارتون رو پ خ کنید ممنون

chinship.ir

Registered User
لایک‌ها
1,400
سلام وقت بخیر من ی خرید 340$ از علی اکسپرس دارم ادرس دوبی هس و تمام هماهنگی های لازم با فروشنده شده .اگه امکان پرداخت دارید لطفا شمارتون رو پ خ کنید ممنون

سلام.
منظورتون از هماهنگی با فروشنده چی هست؟ اگر منظورتون اینه که به آدرس دبی پرداخت بشه اما هماهنگ کردید بفرسته ایران یه چیزه. اگر آدرس گیرنده دبی هست ،یه چیزه‌ .
در هر صورت پرداخت مشکلی نیست. اما برای پرداخت های ارزی که الکترونیک باشه دریافت یا فیزیکی به آدرس های خارجی، برای چنین مبلغی احراز هویت کامل نیاز هست.
اطلاعات هویتی کامل فردی .
تصویر کارت ملی و کارت بانکی همنام.
شماره همراه. شماره ثابت.
ادرس
و یک ویدیو که در اون هم از مدارک تصویر گرفته شده باشه و هم خود شخص صحبت کنه و بگه که این ویدیو برای انجام احراز هویت جهت پرداخت ارزی به یوزر چین شیپ هست. بدون قطعی در فایل ویدیویی.
ارسال تمام موارد بصورت پیام خصوصی.
با شماره های شما هم تماس گرفته خواهد شد.

اگر مشکلی ندارید پیام بدید برای هماهنگی

iman_shzbax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام.
منظورتون از هماهنگی با فروشنده چی هست؟ اگر منظورتون اینه که به آدرس دبی پرداخت بشه اما هماهنگ کردید بفرسته ایران یه چیزه. اگر آدرس گیرنده دبی هست ،یه چیزه‌ .
در هر صورت پرداخت مشکلی نیست. اما برای پرداخت های ارزی که الکترونیک باشه دریافت یا فیزیکی به آدرس های خارجی، برای چنین مبلغی احراز هویت کامل نیاز هست.
اطلاعات هویتی کامل فردی .
تصویر کارت ملی و کارت بانکی همنام.
شماره همراه. شماره ثابت.
ادرس
و یک ویدیو که در اون هم از مدارک تصویر گرفته شده باشه و هم خود شخص صحبت کنه و بگه که این ویدیو برای انجام احراز هویت جهت پرداخت ارزی به یوزر چین شیپ هست. بدون قطعی در فایل ویدیویی.
ارسال تمام موارد بصورت پیام خصوصی.
با شماره های شما هم تماس گرفته خواهد شد.

اگر مشکلی ندارید پیام بدید برای هماهنگی
اوکی هست ی شماره همراه میدین من لطفا

chinship.ir

Registered User
لایک‌ها
1,400

سلام.
امکان خرید کالای سیم‌کارت خور بصورت واسطه ای وجود ندارد.
یا از سایت هایی که خودشون ارسال دارن ایران مثل banggood.com
لینک بدید .
با در صورت درخواست خرید از سایت های که ارسال به ایران ندارن باید توجه کنید که کالا باید بره یک کشور دیگه و از اونجا پست بشه مستقیم به نام شما. به دلیل وجود محدودیت برای ارسال کالاهای باتری دار در پست در مجموع هزینه ارسال مجدد. کالا از کشور واسط به ایران چیزی حدود ۱۰۰۰۰۰۰ تومن هست. به غیر از خرید خود کالا.
میصرفه براتون ؟

بالا