• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خرید کالا از تمام دنیا و ارسال به ایران (به راحتی از Ebay و دیگر سایت ها کالای فیزیکی خریداری کنید)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

piishii

Registered User
لایک‌ها
126
کاسه داغتر از آش ...
به شما چه برادر ؟ شما سر پیازی یا تهش ؟ شما الان باهات معامله میشه طرف بهت اعتماد بکنه یعنی بی عقلی کرده ؟
شما که نه جزو شکات هستی نه جزو هیچی خواهشا اسپم نده
من نمیدونم اینجا مدیر نداره ؟

djmehdi_67

Registered User
لایک‌ها
23
سلام به تمام دوستان
من هم امروز رفتم دادسرا و متاسفانه به دلایلی به در بسته خوردیم و دیگه پرونده فعلا از روال دادرسی خارج شده و قرار نیست به جایی ارجاع داده بشه ...
طرف از چنگمون پرید ...

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
ای بابا تقریا میشد حدس زد طرف خیلی حرفه ای کار کرده بود من امیدی به برگشت پول ندارم منتها کار رو تا اخر ادامه میدم و دنبالش رو میگیرم

djmehdi_67

Registered User
لایک‌ها
23
دوستان فعلا که بن بست خوردیم و حالا حالاها معلوم نیست پرونده کی دوباره به روال جاری برگرده پس دیگه نیازی نیست باز هی اینجا پست بزنیم و اعصاب خودمون رو بیخود خورد کنیم ...
اگه کسی با من کار داشت هم تو پخ میتونه بگه هم با همراهم میتونه در تماس باشه
مابقی دوستان هم که شماره ها رو دارن پس اینجا رو بیخیال بشیم بهتره ...
ایشالا خورده ش نشه ...

schumi

Registered User
لایک‌ها
155

sr.majid

Registered User
لایک‌ها
323
دوستان چرا این اطلاعات رو اینجا میزارین؟ یه بار بی عقلی کردین نفهمی کردین حماقت کردین اعتماد بی خود کردین باز دوباره دارین مسیرها رو جلو پای این حروم زاده میزارین؟
چرا میگین کجا رفتین چیکار کردین؟ این کارا غافلگیری میخواد! الان که فهمیده دارن دنبال صاحب حساب میگردن فکر میکنین صاحب حساب رو گم و گور نمیکنه؟
نمیتونین گزارشاتتون رو جای دیگه ای دور از چشم این حرومی بدین؟

اولا بنده به شدت توصیه میکنم یه شکایت درست و حسابی از مدیران سایت بکنین مبنی بر عدم همکاری = شراکت در کلاهبرداری
دوما اینکه دیگه چیزی ننویسید اینجا تا طرف نیاد بخونه .. میاد میخونه نسبت به تحرکات شما که بصورت گزارش آنی هم ارسال میشه تصمیمات جدید میگیره

حماقت و بی عقلی و بی شعوری مثل اینکه تو ژن های شماست... هرکاری میکنن میان میگن آدم اینقدر بی عقل؟

نبینم به کسی برخورده رگ غیرتش عود کنه باز بیاد بیانه صادر کنه واسه حرفام! اگه خیلی شعور داشتین اعتماد نمیکردین پس بیخود جوابیه صادر نکنین

عاقل باشید!!!!!!!!!!!

به تو چه ربطی داره مردک نفهم؟ تو غلط میکنی به چیزی که هیچ ربطی به تو نداره میای ... زیادی میخوری
تو حرف از شعور میزنی؟؟؟؟؟

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
بیخیال شین دوستان بیخیال

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
دوستان از ما که گذشت اما شما مراقب امثال این حروم زاده ها باشید

ali_rrr

Registered User
لایک‌ها
207
دوستان از ما که گذشت اما شما مراقب امثال این حروم زاده ها باشید

یعنی هیچ امکانی نداره طرف رو بگیرین؟
پس ما از این به بعد چجوری اعتماد کنیم؟
هیچکس نتونست کمک کنه؟

piishii

Registered User
لایک‌ها
126
یعنی هیچ امکانی نداره طرف رو بگیرین؟
پس ما از این به بعد چجوری اعتماد کنیم؟
هیچکس نتونست کمک کنه؟

دست رو دل ما نذار علی جان
بخدا چند لاخ موی سفید امروز دیدم به خاطر آتیشی که این یارو شد و به زندگی ما زده شد
من که نابود شدم حامد هم همینطور چون مبلغ های خیلی بالایی بود اگه پول کمی بود غمی نبود باز
من از مدیران اینجا شاکی هستم
اینا همکاری نکردند با ما اینا مدارک به ما ندادن برای فتا رو کنیم، اینا ساکت بودن چون اینا بودن که این آقا رو سبز کردن
اینا بودن که باعث شدن به این آقا ما اعتماد کنیم و حالا ما دستمون به هیچی بند نیست جز پرینت حساب و چند خط صحبت

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
دست رو دل ما نذار علی جان
بخدا چند لاخ موی سفید امروز دیدم به خاطر آتیشی که این یارو شد و به زندگی ما زده شد
من که نابود شدم حامد هم همینطور چون مبلغ های خیلی بالایی بود اگه پول کمی بود غمی نبود باز
من از مدیران اینجا شاکی هستم
اینا همکاری نکردند با ما اینا مدارک به ما ندادن برای فتا رو کنیم، اینا ساکت بودن چون اینا بودن که این آقا رو سبز کردن
اینا بودن که باعث شدن به این آقا ما اعتماد کنیم و حالا ما دستمون به هیچی بند نیست جز پرینت حساب و چند خط صحبت

متاسفم دوست عزیز
میدونم دردت رو دوست من. پول با زحمت این روزها به دست میاد و به سختی روی هم جمع میشه...به خدا اعتقاد داشته باشیم و مطمین هستم طرف یا در این دنیا یا در اون دنیا تاوانش رو حتما میده. درباره شکایت و ... هم نگران نباشید با اینکه سیستم قضایی کشور خیلی ضعیفه اما من تا حالا هر دفعه مجبور به پیگیری شدم تونستم به حقم برسم دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره....بلند بشید و از اینکه تنتون سالمه خدا رو شکر کنید و دیگه خواهش میکنم هیچوقت به کسی که در کارش حرفه ای نیست اعتماد نکنید.

piishii

Registered User
لایک‌ها
126
متاسفم دوست عزیز
میدونم دردت رو دوست من. پول با زحمت این روزها به دست میاد و به سختی روی هم جمع میشه...به خدا اعتقاد داشته باشیم و مطمین هستم طرف یا در این دنیا یا در اون دنیا تاوانش رو حتما میده. درباره شکایت و ... هم نگران نباشید با اینکه سیستم قضایی کشور خیلی ضعیفه اما من تا حالا هر دفعه مجبور به پیگیری شدم تونستم به حقم برسم دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره....بلند بشید و از اینکه تنتون سالمه خدا رو شکر کنید و دیگه خواهش میکنم هیچوقت به کسی که در کارش حرفه ای نیست اعتماد نکنید.

همشهری درد خیلی چیزاست
گاهی اوقات دیگه نمی کشم، شما ببین من دارم داد میزنم مسئولین این سایت کجان ؟ چرا هیچ مدیری بعد این همه مدت اینجا جوابی نیومده بده ؟! چرا نگفتن چه مدرکی این آقا رو کرده که بهش نماد اعتماد رو دادن ؟
در اینکه تجربه شد و بهای سنگینی هم داشت شک ندارم ولی من تقصیر کار رو مسئولین این سایت میدونم و بس و ایشالا خدا از دهنت بشنفه که به حق همین روزا این بی ناموس رو دستگیر کنند.

djmehdi_67

Registered User
لایک‌ها
23
به حق همین ماه عزیز ایشالا خرج سرطان خودش و عزیزاش رو با این پولها بده ... دعا میکنم دستش قطع بشه و تا آخر عمرش روز خوش نبینه ...من دیگه به بدشانسی خودم ایمان آوردم ... این کلاه برداری کم بود خونه مون رو هم چند روز پیش دزد زد و لپ تاپ 4 میلیونیم رو دزدید و زد به چاک ... خدایا بیداری ؟؟؟؟ داری میبینی ؟؟؟ این همه دزدی ... این همه دروغ و بدبختی ... دنبال چی هستی که دنیا رو تموم نمیکنیش ؟؟؟

SILENT_66A

Registered User
لایک‌ها
2,923
دوستان میشه بپرسم از هر کدومتون چقدر پول برده

smart.pro

Registered User
لایک‌ها
652
دوستان خدا بهتون صبر بده ، منم حدود 5 سال پيش شخصي به نام مجيد شامي از سايت بازي سنتر حدود 800 تومان ازم پول خورد اون موقع ها 800 حكم حداقل 3 ميليون الان رو داشت ، من تا تهران هم دنبالش رفتم ، حتي خونش رو هم پيدا كردم اما فرار كرده بود حدود 80 ميليون اون سال از بچه هاي بازي سنتر خورده بود ، مديران سايت هيچ همكاري نكردند ، البته مجيد شامي 3 سال اعتماد سازي كرد و با قيمت هاي خوب كلي كنسول بازي به بچه ها فروخت و بعد از اين سه سال يه تاپيك باز كرد پيش فروش كنسول xbox به تعداد و به قيمت اسثنائي ، ديگه بشري تو سايت نبود كه پول به حسابش نريزه ، خيلي در رابطه با اينجور تاپيكها و تاپيكهاي پيش فروش تحقيق كنيد ، اين سبك كلاهبرداري از قديم رايج بوده ، البته با كمي پيگيري ميشه پيداش كرد استارتر رو . . .
همه با هم يكي شيد و يك شكايت عليه ايشون تنظيم كنيد ، ان شا ا... كه به نتيجه ميرسيد . . .

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
دوستان لینک دیگه ای از این شیاد فعال!
http://forum.persiantools.com/t322014-page107.html#post8515124

:(واقعا آدم نميدونه تو اين پي تي چي ميگذره:( منم خودم سفارش براي خريد از چين ميگيرم اما با وجود كلاهبرداري هاي مكرري كه شده جاي تعجب نيست بچه ها به آدم اعتماد نكنن...:( متاسفم...
راستي همشهري بگو ببينم از كجا اينقدر مطمئني؟ جدا فكر مي كني طرف همون كلاهبرداره كه اين تاپيك رو زده؟؟؟:(:blink:آخه دليل و مدرك هم لازمه ها!

m.mirfazeli

Registered User
لایک‌ها
1,237
دوستان لینک دیگه ای از این شیاد فعال!
http://forum.persiantools.com/t322014-page107.html#post8515124

این جور که از ظاهر قضیه پیداست همین کاربری که کلاهبرداری کرده احتمال زیاد یا خودتی یا میشناسیش :rolleyes:

امتیاز بازارچت هم که 1/1000 منم نیست به کلاه برداری باشه 99 درصد تو رئیس کلاه بردارای سایتی :D

alireza771

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,869
دوستان امروز با من از دادسرا تماس گرفتن و گفتن فردا حتما باید برم دادسرا ... گفتن اگه نیای اخطاریه میفرستیم !!!!! هرچه قدر اصرار کردم طرف گفت من بی اطلاع از جریان پرونده ام و شخص مسئول قضایی این دستور رو داده ... بریم حالا فردا صبح ببینیم داستان به کجا کشیده شده ... خبرش رو متعاقبا همینجا اعلام میکنم ... ایشالا که خبرای خوش باشه ...

دوستان نویسنده این کامنت مشکوکه
به کامنتاش دقت کنید همه اش داره القا میکنه که نمیشه استارترو گرفت

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا