• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خرید یاهو توسط میکروسافت

hadi_S

Registered User
لایک‌ها
6
شنیدین که میکروسافت میخواد یاهو رو بخره اونم 50 میلیارد دلار

نمی دونم ولی اینا دیگه واقعا غولی شدن واسه خودشون خیلی خیلی قدرتشون زیاد شده پول عجب هنری داره

اینا عجب کارشناسان اقتصادی دارن چطور این فکر به ذهنشون رسیده اینهمه پوله شوخی نیست یه ذره اشتباه فاجعه میشه
فکر کنم بودجه سرانه ایران نصف این هم نباشه

راستی چند تا میشه باهاش لپتاب خرید ؟

mo|-|sen

Registered User
لایک‌ها
50
مبارکشون باشه :lol:
ما که فعلن داریم از همه چه FREE استفاده میکنیم :blush:

hadi_S

Registered User
لایک‌ها
6
فکر نمی کنم پولیش کنه اون داره روی تبلیغاتش حساب میکنه توی یه سال پولش رو در میاره

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
فکر نمی کنم پولیش کنه اون داره روی تبلیغاتش حساب میکنه توی یه سال پولش رو در میاره
البته این پولو نمیتونه تو یک سال در بیاره چون اگه تو یک سال بتونه چنین پولی در بیاره عمرا یاهو نمیفروشه سایتشو

topoloo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آره بابا مگه میشه یاهو سایتشو بفروشه؟
291.gif

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
شنیدین که میکروسافت میخواد یاهو رو بخره اونم 50 میلیارد دلار

نمی دونم ولی اینا دیگه واقعا غولی شدن واسه خودشون خیلی خیلی قدرتشون زیاد شده پول عجب هنری داره

اینا عجب کارشناسان اقتصادی دارن چطور این فکر به ذهنشون رسیده اینهمه پوله شوخی نیست یه ذره اشتباه فاجعه میشه
فکر کنم بودجه سرانه ایران نصف این هم نباشه

راستی چند تا میشه باهاش لپتاب خرید ؟
بعد اونوقت اینو کجا نوشته ؟؟

hadi_S

Registered User
لایک‌ها
6
جواب شما رو عزیزی داده و البته لازمه شما کمی اخبار رو بیشتر دنبال کنید لازمه 100%:happy: :happy:

اوه اوه بد شد ددم وای یارو مدیره

اقا چی شده کی چی گفته کی گفته
من نبودم به خدا

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
خبرش که قدیمی بود... ولی بعید می دونم یاهو چنین ننگی رو قبول کنه و بیاد زیر مجموعه رقیب دیرینهء خودش بشه...
4628.gif

arkdvi

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
خبرش که قدیمی بود... ولی بعید می دونم یاهو چنین ننگی رو قبول کنه و بیاد زیر مجموعه رقیب دیرینهء خودش بشه...
4628.gif

چه ننگي بالاتر از اينكه گوگلي كه مايكروسافت و ياهو هيچي هم حسابش نمي كردن حالا بياد كاري كنه كه اين دوتا به اين بدبختي ها دچار بشن. حتما اينو شنيدين كه در سال هاي اوليه تاسيس گوگل زمانيكه مدير گوگل به مدير بازاريابي ياهو پيشنهاد سرمايه گذاري در بخش جستجو رو داده بود با جواب سربالا مواجه شده بود. ضمن اينكه اوايل گوگل از پايگاه اطلاعات ياهو استفاده مي كرد و بعد مستقل شد.

zfarhad2003

Registered User
لایک‌ها
3
ولی من فکر می کردم برعکس بود یعنی اوایل یاهو از سرویس جستجوی گوگل استفاده می کرد و بعد یاهو مستقل شد. اصلا گوگل برپایه همین موتور جستجو به وجود اومده حالا اوایل داشته از یاهو استفاده می کرده یکم غیرمنطقی به نظر میرسه!
در کل منم فکر نمی کنم به همین راحتیها یاهو به فروش برسه چون شرکتیه که سوددهی خوبی داره و باید شرایط خاصی پیش بیاد که مسئولینش تن به فروش شرکت بدن

بالا