• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خلاص شدن از شر سایت های اسپم در نتایج گوگل (راه حل قطعی)

01ahmadking

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
چقدر توپت تنده :|

هر چیزی تو دنیا یه جنبه مثبت داره و یه جنبه منفی

نمیشه که بیایم بگیم چون با چاقو میشه آدم بکشیم پس تولید کننده های چاقورو جمع کنیم :|

شما سایتت اگر درست باشه مطمئن باش گوگل شمارو بالاتر میاره
باید هم توپم پر باشه، این اسکریپت ها هیچ جنبه مثبتی نداره اگر بازدید کننده مطلب رو میخواد از همون گوگل بیاد توی سایت من! چرا بره توی سایت اینا؟ من محتوا تولید کردم نه اونا!!
بعدشم این حرف که میزنید که من اگر منبع باشم بالاترم توی نتایج غلطه! اکثر مواقع درسته ولی نه همیشه، چون رنک بندی سایت ها توی نتایج که فقط تنها پارامترش منبع بودن اون سایت نیست. رنکش هست، تعداد پست هاش هست، صدتا پارامتر دیگه اش هم هست که باعث میشه توی بعضی نتایج این سایت ها بالاتر هم قرار بگیرن :(

01ahmadking

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
چقدر توپت تنده :|

هر چیزی تو دنیا یه جنبه مثبت داره و یه جنبه منفی

نمیشه که بیایم بگیم چون با چاقو میشه آدم بکشیم پس تولید کننده های چاقورو جمع کنیم :|

شما سایتت اگر درست باشه مطمئن باش گوگل شمارو بالاتر میاره
دفعه اولم هم نیست اینجور تاپیک ها رو میبینم، دفعه اولم هم نیست که اینجور سایت ها رو میبینم ولی این دفعا واقعا خیلی عصبانی شدم از دست این سایت ها!
دقیقا هم وقتی بود که استارتر این تاپیک رو زد و یک چیز عجیب یا بهتره بگم یک دزدی جدید دیدم توی یکی از این سایت ها :general208: اینجا هم نمیگم که دزدان باز روش دزدی جدید رو یاد نگیرن!!! ولی استارتر اگر خواست بهش میگم توی پ.خ که واقعا جای تاسف داره و به لیست اضافه کنه
توی این یک هفته اخیر هم هر انجمنی رفتیم یکی داشت میفروخت از اینا، همینجا رو نگاه کنید، توی همین هفته اخیر کمتر از 4-5 تا تاپیک فروش اسکریپت خبرخوان ایجاد شد؟ همینجوری پیش بره جلوش دیگه گرفتنتی نیست ها...

oiu

Registered User
لایک‌ها
170
دفعه اولم هم نیست اینجور تاپیک ها رو میبینم، دفعه اولم هم نیست که اینجور سایت ها رو میبینم ولی این دفعا واقعا خیلی عصبانی شدم از دست این سایت ها!
دقیقا هم وقتی بود که استارتر این تاپیک رو زد و یک چیز عجیب یا بهتره بگم یک دزدی جدید دیدم توی یکی از این سایت ها :general208: اینجا هم نمیگم که دزدان باز روش دزدی جدید رو یاد نگیرن!!! ولی استارتر اگر خواست بهش میگم توی پ.خ که واقعا جای تاسف داره و به لیست اضافه کنه
توی این یک هفته اخیر هم هر انجمنی رفتیم یکی داشت میفروخت از اینا، همینجا رو نگاه کنید، توی همین هفته اخیر کمتر از 4-5 تا تاپیک فروش اسکریپت خبرخوان ایجاد شد؟ همینجوری پیش بره جلوش دیگه گرفتنتی نیست ها...
کلا بحث من اینه که همشون مضر نیستن و فایده هایی هم مث صرفه جویی در زمان دارند

بهتره اونایی که واقعا اسپم هستن را پاک کنیم

به نظرتون بهتر نیست ریپورت بدیم به فیلترینگ ؟

01ahmadking

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
کلا بحث من اینه که همشون مضر نیستن و فایده هایی هم مث صرفه جویی در زمان دارند

بهتره اونایی که واقعا اسپم هستن را پاک کنیم

به نظرتون بهتر نیست ریپورت بدیم به فیلترینگ ؟
اولا، یکی از همین سایت هایی که دوستان اشاره کردن حدودا چند ماه پیش من تا پای ریپورت کردنش به پلیس سایبری رفتم ولی با خودم گفتم ولش کن این جوونه میخواسته از این سایتش یک پولی دربیاره ممکنه با گزارش من یک سال بیفته حبس خلاصه دلم سوخت گزارش نکردم. البته کاری که اون سایت میکرد مصداق کامل جرایم رایانه ای بود و میشد راحت پیگیرش شد... دوما فیلترینگ واسه گزارش های ساده پیگیر نمیشه و کسی جوابگو نیست.
به نظر من بهتره از همین انجمن ها جلوی فروشش گرفته بشه، مثل فروش لیست ایمیل یا شماره که دیگه تقریبا الان توی خیلی از انجمن ها فروشش گرفته شده و اگر کسی میخواد بفروشه باید بره یک پستی توی سایت خودش بذاره نه این که صاف صاف بیاد توی انجمن بفروشه به همه. باید یکجوری فرهنگ سازی بشه که اینکار یک نوع دزدی هستش و وقتی یکی میخواد بفروشه همه بهش تبریک نگن که خسته نباشی ! باید هم خودش هم وبمسترا بدونن این کار خوب نیست و هر روز به تعداد این سایت ها اضافه نشه دیگه، این یک شعار نیست که هر روز داره به این سایت ها اضافه میشه واقعیته به خدا! اگر دوسال پیش فقط یک افزونه فید وردپرس بود و یکی دو تا اسکریپت ضعیف، الان دیگه هر برنامه نویسی یک نمونه کار خبرخوان هم ساخته!!!

از مدیرای انجمن عاجزانه میخوام جلوی فروشش رو بگیرن، چون این سایت ها واقعا دارن حق من وبمستر رو میخورن، هیچ کسی هم نیست بهش بگیم :( خودتون رو بذارید جای من وبمستر که با دست خودم محتوام رو تایپ کردم و باید دو دقیقه بعد توی صد تا سایت دیگه اون متن خودم رو ببینم و شاهد باز شدن پاپ آپ توی اون سایت ها باشم:(

01ahmadking

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
دوستان کدوم مدیر توی این انجمن مسئول قانون گذاری و این موارد هستش که اگر بشه یک صحبتی باهاش انجام بدیم؟

oiu

Registered User
لایک‌ها
170
اولا، یکی از همین سایت هایی که دوستان اشاره کردن حدودا چند ماه پیش من تا پای ریپورت کردنش به پلیس سایبری رفتم ولی با خودم گفتم ولش کن این جوونه میخواسته از این سایتش یک پولی دربیاره ممکنه با گزارش من یک سال بیفته حبس خلاصه دلم سوخت گزارش نکردم. البته کاری که اون سایت میکرد مصداق کامل جرایم رایانه ای بود و میشد راحت پیگیرش شد... دوما فیلترینگ واسه گزارش های ساده پیگیر نمیشه و کسی جوابگو نیست.
به نظر من بهتره از همین انجمن ها جلوی فروشش گرفته بشه، مثل فروش لیست ایمیل یا شماره که دیگه تقریبا الان توی خیلی از انجمن ها فروشش گرفته شده و اگر کسی میخواد بفروشه باید بره یک پستی توی سایت خودش بذاره نه این که صاف صاف بیاد توی انجمن بفروشه به همه. باید یکجوری فرهنگ سازی بشه که اینکار یک نوع دزدی هستش و وقتی یکی میخواد بفروشه همه بهش تبریک نگن که خسته نباشی ! باید هم خودش هم وبمسترا بدونن این کار خوب نیست و هر روز به تعداد این سایت ها اضافه نشه دیگه، این یک شعار نیست که هر روز داره به این سایت ها اضافه میشه واقعیته به خدا! اگر دوسال پیش فقط یک افزونه فید وردپرس بود و یکی دو تا اسکریپت ضعیف، الان دیگه هر برنامه نویسی یک نمونه کار خبرخوان هم ساخته!!!

از مدیرای انجمن عاجزانه میخوام جلوی فروشش رو بگیرن، چون این سایت ها واقعا دارن حق من وبمستر رو میخورن، هیچ کسی هم نیست بهش بگیم :( خودتون رو بذارید جای من وبمستر که با دست خودم محتوام رو تایپ کردم و باید دو دقیقه بعد توی صد تا سایت دیگه اون متن خودم رو ببینم و شاهد باز شدن پاپ آپ توی اون سایت ها باشم:(

درسته خیلی هاشون نامردی دارن میکنن

این نمونرو نگاه کن :

repro.ir/news/tag/%D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1-%D9%84%D8%AE%D8%AA-%D8%AE%D8%B4%DA%AF%D9%84-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AA%D9%88%DB%8C-%D8%AD%D9%85%D9%88%D9%85/

آبروی دخترای ایرانی و ایرانی جماعت را داره میبره توروخدا برید گزارش بدید فیلتر بشه

oiu

Registered User
لایک‌ها
170
به جای اینکه اینجا ول بچرخید یه کم به فکر باشید که این آشغالا به خاطر چند تا بازدید بیشتر دارن آبروی مردای ایرانی را میبرن :

repro.ir/news/tag/%D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1-%D9%84%D8%AE%D8%AA-%D8%AE%D8%B4%DA%AF%D9%84-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AA%D9%88%DB%8C-%D8%AD%D9%85%D9%88%D9%85/

زحمت گزارش دادن به فیلترینگش فقط 1 دقیقه هست

نامردی اگر گزارش نکنی

واقعا اینا خودشون ناموس ندارن :|

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
فک کنم باید اینم اضافه بشه:D
downloadvideosfa.com

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
دوستان اینارو کاربران عادی باید بلوک کنند, نه شما وبمستر ها
اتفاقا شما باید بتونید این سایتها را در گوگل ببینید که اگر با کیبورد شما سایت اسپم اومد بالا بتونید اون سایت را ریپورت بدید یا تلاشی بکنید که رتبتون برگرده

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
دوستان اینارو کاربران عادی باید بلوک کنند, نه شما وبمستر ها
اتفاقا شما باید بتونید این سایتها را در گوگل ببینید که اگر با کیبورد شما سایت اسپم اومد بالا بتونید اون سایت را ریپورت بدید یا تلاشی بکنید که رتبتون برگرده
میدونم
ولی اینو باید تو سایتامون هم بذاریم تا کاربرای عادی متوجه بشن
من خودم الان تو انجمن سایتم گذاشتم:D

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
اینجور مواقع میتونید افزونه رو غیرفعال کنید. یا با یه مرورگر دیگه سرچ کنید.
نیازی به غیر فعال کردن افزونه نیس
تو همون پایین صفه گوگل خودش میزنه سایتایی که بلاک کردین رو نشون بده یا نه

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
اینم ی جدید:D
بچه ها انلاین پرس
انلاین پرس بچه ها
press-online.ir

mr.hanzaleh