• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دامنه ای با قیمت بیشتر از 60000 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

yn_ali

Registered User
لایک‌ها
35
متصفانه با صراف تماس گرفتم کلا جواب نمیده دوست به دوست پرداخت کردم به صراف واسه همین مدرکی ندارم

با دوستم تماس گرفتم میگه خیلی وقته طرف رو ندیده و جمع کرده

چون خودم تهران نیستم

هیچ مدرک قابل ارائه هم در دستم نیست !

هنوز دادگاهی تشکیل نشده پای اینترپل میاد وسط

مگه قضیه مال چند وقت پیشه که صراف جمع کرده و پیداش نیست :eek:
صرافی بقالی نیست که هروقت بخوای دکون بزنی گرفتن مجوزش کلی دوندگی داره
از طرفی لازم نیست حتما مدرکی دستت باشه که به صراف پول دادی مدرک واریزی که صراف انجام داده معتبره صراف هم مهال بدون اراعه رسید به مشتری کار بکنه ،صرافی هم که دیگه دوست بازی و دست به دست نیست به هر حسابی واریز کنه 10 سال دیگه هم برای سراغش همه مشخصاتش پیشش هست کافیه صرافو گیر بیاری و فوقش حق الزحمشو بدی برات همه مشخصات واریزرو سه سوته از حساب دفقتریش در بیاره بده

یا هم که دستت به هیچ جایی بند نیست با طرف حسابت مذاکره کن هزینه ای که میخاد بکنه برا گرفتن دامین با هات کنار بیاد وقت هردوتون طلف نشه :wacko:

مشکوک میزنی :cool:

shahab_b

Registered User
لایک‌ها
5
قضیه مال 10 ماه پیشه

طرف هم پیشنهاد داده اما مسله من اینه نمی خام دامنه رو از دست بدم

ishizaki

Registered User
لایک‌ها
8
من مدرک تمام دامینهای قیمت بالایی را که خریدم دارم شما هم باید هوشیارتر عمل میکردید. احتمال میدم خود طرف دامین را به شما فروخته باشه چون چرا دقیقا بعد از گران شدن دامین اومد سراغتون؟ تا اون موقع دامینش براش ارزش نداشته که پیگیری کنه مگه؟ واسه اینم اومده شکایت کرده که شما ترانسفر را از سایت واسطه ای انجام ندادید و مدرکی ندارید . حتی اگه پول به حساب خود این بابا رفته باشه بازم دال بر مدرک نیست از نظر ایکان و غیره. مگر اینکه کار به دادگاه و ازین چیزا بکشه که من نشنیدم واسه دامین دادگاه بزارن :eek: خلاصه قابل حل هست ولی دوندگی و زمان میخواد که با توجه به اینکه شما وکیل گرفتی دوندگیش ( فعلا ایمیل بازیش‌ ) باید حداقل از گردن خودت افتاده باشه. به امید خدا مشکلت حل میشه :)

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
شما که هیچ مدرکی نداری که حتی این وجه رو پرداخت کردی ! چی جور میخوای به نتیجه برسی !!؟

yn_ali

Registered User
لایک‌ها
35
من مدرک تمام دامینهای قیمت بالایی را که خریدم دارم شما هم باید هوشیارتر عمل میکردید. احتمال میدم خود طرف دامین را به شما فروخته باشه چون چرا دقیقا بعد از گران شدن دامین اومد سراغتون؟ تا اون موقع دامینش براش ارزش نداشته که پیگیری کنه مگه؟ واسه اینم اومده شکایت کرده که شما ترانسفر را از سایت واسطه ای انجام ندادید و مدرکی ندارید . حتی اگه پول به حساب خود این بابا رفته باشه بازم دال بر مدرک نیست از نظر ایکان و غیره. مگر اینکه کار به دادگاه و ازین چیزا بکشه که من نشنیدم واسه دامین دادگاه بزارن :eek: خلاصه قابل حل هست ولی دوندگی و زمان میخواد که با توجه به اینکه شما وکیل گرفتی دوندگیش ( فعلا ایمیل بازیش‌ ) باید حداقل از گردن خودت افتاده باشه. به امید خدا مشکلت حل میشه :)

اتفاقا دوست عزیز دامین دادگاه هم داره خوبیش هم به دو چیزه
1 دادگاه در وحله اول حظوری نیست و دو طرف دعوا فقط کتبی شکایتشون رو ایمیل میکنن و فقط به مستندات رسیدگی میشه و دیگه خیالت از پارتی بازی راحته .بعد از چند مرحله اگر هیچ کدوم از طرفین راضی نشدن و هی شکایت تو شکایت شد حظوری میشه
2 هزینه دادرسی به عهده شاکی هست البته با یه شرط موقعی که شاکی شکایت میکنه حداقل باید 1500 دلار به حساب آیکان برای هزینه هاش ارسال کنه و و اونجا یه میانجی رو که همون یه موسسه یا دادگاه هست رو برای رسیدگی قبول کنه دیگه متشاکی نیازی نیست هزینه بده و هزینش پای شاکیه مگر این که متاشاکی بگه من میخام سه تا دادگاه یا میانجی که اینبار خودش اونارو از لیست انتخاب میکنه براش رای صادر کنن که اینجا باید نصف هزینه هارو بده و نصف دیگش میفته گردن شاکی
این که شما از سایت واسطه استفاده کرده باشی یا نه مهم نیست به دو دلیل 1 اولا خرید و فروش دامین از نظر قوانین آیکان مجاز نیست ولی خودشون عملا برای ایجاد تجارت ازش چشم پوشی کردن و وجود واسطرو معتبر بودن نمیدونن
2 این بنده خدا میگه با همون ایمیلی که تو هویز دامنه بوده مکاتبه کرده که اون هم تو خود آیکان بنا به قوانین موجود هست و طرف که نمیتونه زیرش بزنه و زیرش هم نزده و میگه ایمیلم هک شده این دوستمون هم که ایمیلهایی که با اون یارو رد و بدل کرده حتما تو میل باکسش هست .کافیه ازش یه عکس بگیره میشه مدرک به همین سادگی حتی اگه مدارک پرداختشو نتونه گیر هم بیاره طرف چون از طریق ایمیلش با ایشون مکاتبه کرده و شماره حسابش و این چیزا اونجا هست نمیتونه ادعای چرتی بکنه ،همه اون ایمیلها و غیره یه مدرک رسمی برای آیکان محسوب میشه

از نظر من بهترین راه اینه که جلو اونا کم نیاری هرچقدر هم گردن کلفت باشن نمیتونن غیر قانونی کاری بکنن مثلا همین دامین iran.comرو ببینید با وجود این که ایران تو آیکان نماینده رسمی داره نمیتونه اونو از یارو بگیره .اونجا قانونه که حکومت میکنه فقط باید از قوانین خودشون استفاده کنی

اینم قوانین
http://www.icann.org/en/dndr/udrp/policy.htm
http://www.icann.org/en/dndr/udrp/uniform-rules.htm
http://www.wipo.int/amc/en/domains/supplemental/eudrp/
لیست دادگاهها هم تو همین سایته هست جاش یادم نیست بگردین میتونین پیدا کنین

من پیشنهاد میکنم دوستمون حتما حتما با این ایمیل مشکل رو مطرح کنه و ازشون راهنمایی بخواد اونا بهترین کمک رو میتونن بهش بکنن
[email protected]

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
به اندازه کافی راهنمایی شد

ایشون هم ظاهرا دست رو دست گذاشتند :دی

بسته شد

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
با وساطت جناب گوگل‌خان باز شد باشد که مشکل ایشان حل شود.:)

shahab_b

Registered User
لایک‌ها
5
خوب دوستان با صاحب قبلی دامنه به توافقی رسیدم هزینه ای به من داد و من دامنه رو بهش فروختم

اما چند نکته

حتما برای خرید و فروش دامنه های پر ارزشتون از سایتهای رسمی این کار استفاده کنید

مثلا Sedo این سایت مثل اداره ثبت اسناد واقعا مدارکی رو برای بدست آوردن و خریدن بی دردسر یک دامنه در اختیار شما قرار میده

"Mohammad"

Registered User
لایک‌ها
116
خوب دوستان با صاحب قبلی دامنه به توافقی رسیدم هزینه ای به من داد و من دامنه رو بهش فروختم

اما چند نکته

حتما برای خرید و فروش دامنه های پر ارزشتون از سایتهای رسمی این کار استفاده کنید

مثلا Sedo این سایت مثل اداره ثبت اسناد واقعا مدارکی رو برای بدست آوردن و خریدن بی دردسر یک دامنه در اختیار شما قرار میده

رو چه قیمتی توافق کردید؟
سود یا ضرر؟ :f34r:

DomainSeller

Registered User
لایک‌ها
71
خوشحالم که به هر حال مشکلت حل شد:)
موفق باشید

درويش

Registered User
لایک‌ها
203
حالا که دادی رفت، آدرس چی بود؟

ishizaki

Registered User
لایک‌ها
8
اگه من بودم تا آخرش می ایستادم :D بهر حال تاپیک خوبی بود.

نتیجه اخلاقی بحث: مدرک ها رو جدی بگیرید

و اینم از خودم : در حفظ و نگهداری آنها بکوشید :happy:

ajaxo

Registered User
لایک‌ها
68
مثل اینکه دوستان خیلی دوست دارن بدونن باشه میگم

www.doha.com

واقعا حیفش.

این دامین شاید تا چند سال آینده میلیون نه بلکه میلیارد می ارزید.
الان اسم دامین رو که دیدم دچار مرگ مغزی شدم.

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
قصه نخور داداشی این نشد یکی دیگه

ishizaki

Registered User
لایک‌ها
8
عجب دامینی . حتی اگه با کامیونم از روت رد میشدن نباید میدادی بره :eek:

وضعیت
موضوع بسته شده است.