برگزیده های پرشین تولز

دانلود با سرعت بالا...مچ ام رو مي تونند بگيرند؟

aryagohar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همون فاير وال از همه آسونتره. خيلي زود لو ميده. ولي خودت مي توني خودت رو كنترل كني با نرم افزار BandWidth Controller خيلي ساده و آسونه. مي توني پهناي باندت رو كم كني ولي هميشه دان لود كني. به قول معرف كم بخور هميشه بخور

milad_sm

Registered User
لایک‌ها
0
sdsl جان قربون معرفتت...
يه توضيح ديگه مي خوام...اين شركت ما يه فيلتر گاوي گذاشته رو خيلي از سايت ها!! يعني فكر مي كنم كه خيلي حساس باشه...چون سايت هاي نامربوط و معمولي رو هم فيلتر مي كنه...
فكر كردم شايد اين فيلتر رو كه گذاشتند خيال خودشون رو راحت كردند و ديگه به كسي گير نمي دند...
بعد هم...من مطمئن هستم كه ادمين اگه بخواد مي تونه بفهمه رنگ شورت يوزر چه رنگيه!! اما مي خوام بدونم چه جوري به آدم مشكوك مي شند؟ همه رو كه نمي رند مونيتور كنند كه! مي كنند؟!
اريا جان firewall هم نياز نيست..همين p2p خودش اين امكان رو ميده...اما من نمي دونم چقدر كمش كنم!!
تا چقدر عادي حساب مي شه؟
آخه مشكل اينه كه مدام دانلود بالاست و تقريبا يكنواخته...
اگه 2-3 ساعت بالا بود باز مشكل كمتره...
خيلي ممنون از نظراتتون...

qaranfil

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از milad_sm :
سلام...من تو محل كارم اينترنت با سرعت بسيار بالا داريم! حدود 200-300 كيلو بايت!! نه بيت! بايت در ثانيه!!!
حيفم مياد ازش استفاده نكنم!!!
كسي ممكنه خوشش نياد از كار من؟ يعني كسي مياد بگه نكن؟ منظورم اينه كه كسي مي تونه اصلا بفهمه كه دارم شبكه رو دارم خالي مي كنم؟!!
چه جوري مي شه يكاري كرد هيچ كي نفهمه؟!

مرسي!

سلام من هم دقيقا همين وضعييت رو دارم :specool: .ميگم دقيقا يعني دقيقا.فقط يه ذره ميدونيكه يه ذره با وضع شما فرق داره اونم اينه كه سرعت من 36 k :(
اما سوال من : (ببخشين شايد بي ربط باشه) عزيز دل برادر بگو ببينم تو وقتي در شبكه با kazaa - imesh كار ميكني از چه پورتي استفاده ميكني .باز عزيز دل برادر آيا پورت 1214 شما باز است

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از qaranfil :
سلام من هم دقيقا همين وضعييت رو دارم :specool: .ميگم دقيقا يعني دقيقا.فقط يه ذره ميدونيكه يه ذره با وضع شما فرق داره اونم اينه كه سرعت من 36 k :(
اما سوال من : (ببخشين شايد بي ربط باشه) عزيز دل برادر بگو ببينم تو وقتي در شبكه با kazaa - imesh كار ميكني از چه پورتي استفاده ميكني .باز عزيز دل برادر آيا پورت 1214 شما باز است
په سن گيز دئوردون ؟ عزيز دل برادر داي نمن دي ؟؟؟؟
سن د سيبيل سن پس هه ؟ :lol:

als_1360

Registered User
لایک‌ها
2
كاكو جان فارسي بگو مام بفهميم

qaranfil

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Kako :
په سن گيز دئوردون ؟ عزيز دل برادر داي نمن دي ؟؟؟؟
سن د سيبيل سن پس هه ؟ :lol:

نه عزيز دل برادر اين همون تيكه مارمولكه ديگه كه خيلي خوشم اومده ازش . عزيز دل برادر :D

milad_sm

Registered User
لایک‌ها
0
جون عزيز دل برات بگه كه من نه كازا حال ميكنم نه آيمش!! فقط شرزا!! يعني shareaza
پورتي كه استفاده ميكنه 37663 هست.
با كازا شايد فرق كنه. اما جايي كه من كار مي كنم با پورت كاري ندارند!! انقدر عقلشون نميرسه!!
اين چشمهاي آواتارت يه جوريه!! عوضش كن آدم يه جوري ميشه!!

بالا