• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دانلود شبانه (رایگان)

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
سلام دوستان عزیز.
این تاپیک رو زدم برای اینکه هرکس از تجربیات خودش در زمینه دانلود شبانه بنویسه و باعث افزایش دانلود شبانه بشه.

برای شروع خودم میگم: حتما از نرم افزار مدیریت دانلود استفاده کنید و از قسمت زمانبدنی IDM هم میتونید کمک بگیرید.
تعداد کانکشن های IDM رو روی حداکثر بزارید البته در صورتی که سرور دانلود بهتون ایراد نگیره.
حتما مودم رو (مخصوصا مبین نت) قبل از شروع دانلود شبانه ریست کنید که از حجمتون کم نشه. و در صورتی که از زمانبندی استفاده نمیکنید حواستون باشه که قبل از اتمام زمان دانلود شبانه (7 یا 8 صبح) دانلود رو قطع کنید تا خدایی نکرده از حجمتون کم نشه.

آموزش زمانبندی IDM رو بعدا میزارم. لینک های پر سرعت و فایل های جالب، سایت های پر سرعت و کلا هر چیزی که به دانلود شبانه مربوط میشه رو توی همین تاپیک به اشتراک بزارید.
ممنون​

rohullah24

Registered User
لایک‌ها
21
با این کار تو دیگه شبا هم ترافیک سنگین میشه و سرعتش فوق العاده کاهش پیدا میکنه:D

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
به این بحثا کاری ندارم. (با نت مخابرات شبی 1گیگ دی ال میکنم)
ولی آواتارت رو عشقه!

blake

Registered User
لایک‌ها
531
یکی از دانلودرهای انجمن صبح تا شب 2 ترابایت دانلود میکنه
واقعا دوست دارم بدونم از چه روشی استفاده میکنه
خیلی جالبه

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
خیلی جالبه
میشه سرویس دهنده اون یوزر و یا پستی که اون یوزر گذاشته رو در اینجا قرار بدید.

بدون مدرک من هم میتونم هر حرفی بزنم.

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680

واقعا هست.
من زیاد سر درنمیارم ولی یه چیزایی راجع به دانلود آفلاین یا ماهواره ای شنیدم.

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
با این کار تو دیگه شبا هم ترافیک سنگین میشه و سرعتش فوق العاده کاهش پیدا میکنه:D

Sent from my SM-N900 using Tapatalk
از اون لحاظ بده، ولی سطح آگاهی بچه ها افزایش پیدا میکنه:D
به این بحثا کاری ندارم. (با نت مخابرات شبی 1گیگ دی ال میکنم)
ولی آواتارت رو عشقه!
آواتار که یه عکسه دوست عزیز، استاد رو عشقه:cool:
خیلی جالبه
همونی رو میگی که تاپیک زده "چی دانلود کنم؟"
واقعا هست.
دانلود آفلاین که نیازی نداره به شبانه دوست عزیز، کلا رایگانه:D
اتفاقا منم به فکر دانلود آفلاین اینترنت ماهواره ای هستم. کسی میدونه چطوریاس؟

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
اگه در مورد راه های دور زدن رپید شیر(لیچ)آموزش بذارین خیلی خوبه
ممنون

blake

Registered User
لایک‌ها
531

بفرما اینم لینک تاپیکش
زیر 50 گیگ هم دانلود نمیکنن
پ.ن:آدمی نیستم که از خودم حرف در بیارم

واقعا هست.
بله لینک تاپیکش رو گذاشتم
خودمم حدس میزدم آفلاین باشه
البته الان دیگه شده آنلاین(یعنی ارسال با اینترنت خونه و دریافت با ماهواره)که فوق العاده سرعت زیادی داره

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624

MAK77

Registered User
لایک‌ها
48
شبانه رایگانو نمیدونم،نامحدود و از این حرفا همش تبلیغه.یعنی کشک.
یه مدت اینترنت محدود داشتم شبانه رایگان داشت یه مدت خوب شبا یه چند گیگی دانلود میکردم سرعتشم خوب بود بعد یه مدت سرعت کم کردند تا صبح به زور یکی دو گیگ دانلود میکرد که کلا بیخیال دانلود شبانه شدم.
نامحدود گرفتم بعد یه مدت گفتند دانلودت زیاده رفتی تو لیست سیاهو از این حرفا البته منم دانلود میکردما :D.بهشون گفتم من نامحدود از شما خریدم کلی هم رو این سرویس نامحدودتون تبلیغات میکردین پس چی شد بهم میگه به دلیل احترام به حقوق مصرف کنندس که نمیگذاریم شما زیاد دانلود کنی o_Oحق بقیه پایمال نشه بهش گفتم پس غلط کردی اسمشو گذاشتی نامحدود.یعنی تا وقتی که به ازای هر گیگ پول میدی سرعت خیلی خوبه قطعی اینا اصلا نداره.اما خدا به داد وقتی برسه که قراره شبانه رایگان یا نامحدود به قول خودشون البته دانلود کنی.

blake

Registered User
لایک‌ها
531
نامحدود گرفتم بعد یه مدت گفتند دانلودت زیاده رفتی تو لیست سیاهو از این حرفا البته منم دانلود میکردما :D.بهشون گفتم من نامحدود از شما خریدم کلی هم رو این سرویس نامحدودتون تبلیغات میکردین پس چی شد بهم میگه به دلیل احترام به حقوق مصرف کنندس که نمیگذاریم شما زیاد دانلود کنی o_Oحق بقیه پایمال نشه بهش گفتم پس غلط کردی اسمشو گذاشتی نامحدود.یعنی تا وقتی که به ازای هر گیگ پول میدی سرعت خیلی خوبه قطعی اینا اصلا نداره.اما خدا به داد وقتی برسه که قراره شبانه رایگان یا نامحدود به قول خودشون البته دانلود کنی.

دقیقا اینترنت بیست شت هم همینجوره وقتی توی نامحدود اسمت بره تو بلک لیستشون سرعت دانلودت هرچقدر که باشه میارنش رو 15 کیلوبایت
عوضیا باید اسمش رو بذارن دانلود نامحدود سرعت محدود
میری یه مگ نامحدود میگیری سرعت دانلودت رو میارن رو 15 بعد زنگ میزنی به کارشناس میگی چرا سرعت پایینه میگه چون کندی سرعت دارین o_O
خوب دیوس من خودم دارم میگم سرعت کمه اونوقت تو میگی به این دلیله که کندی سرعت دارین!!!!!!:confused:

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
شبانه رایگانو نمیدونم،نامحدود و از این حرفا همش تبلیغه.یعنی کشک.
یه مدت اینترنت محدود داشتم شبانه رایگان داشت یه مدت خوب شبا یه چند گیگی دانلود میکردم سرعتشم خوب بود بعد یه مدت سرعت کم کردند تا صبح به زور یکی دو گیگ دانلود میکرد که کلا بیخیال دانلود شبانه شدم.
کلا همه ی اپراتور ها همینطوری هستن، من هم از این مشکلات داشتم. ADSL مخابرات داشتم، اون موقع ها که رایگان بود دانلود شبانه مث چی دانلود میکردم. بعد چند وقت نامحدود گرفتم یه روز دیدم اینترنت قطع شده. زنگ زدم مخابرات میگه این طرح رو کلا برداشتیم. دانلود رایگان شبانه هم تبدیل شد به 30 درصد تخفیف. خلاصه منم انصراف دادم. بعد هم که خونه رو عوض کردیم و از برکات فیبر نوری مبین نت گرفتم.:D

Matyu

Registered User
لایک‌ها
90
این حرفا چیه برید از پارس آنلاین سرویس 2 مگ محدود(سه گیگ) رو بگیرید ماهی 23000 تومنه، من پسرعمم ماه قبل با این سرویس نزدیک 250 گیگ بصورت شبانه دانلود کرد و اصلا هم محدود نمیکنه پارس آنلاین! خودم هم الان همین سرویس رو دارم و راحت شبی بالای 7-8 گیگ دانلود می کنم سرعتش هم روی 9 مگابیت بسته میشه(تقریبا 1 مگابایت بر ثانیه)

البته اینم قلق خاص خودش رو داره و باید یه کارهایی رو قبلش انجام بدید. مثلا باید مودم رو انقدر ریست کنید تا به یه IP خاص که سرعتش محدود نیست وصل بشه و برای اینکه به حداکثر سرعت برسید باید 4 تا فایل رو بصورت 32 کانکشنه تو IDM برای دانلود قرار بدید.

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
این حرفا چیه برید از پارس آنلاین سرویس 2 مگ محدود(سه گیگ) رو بگیرید ماهی 23000 تومنه، من پسرعمم ماه قبل با این سرویس نزدیک 250 گیگ بصورت شبانه دانلود کرد و اصلا هم محدود نمیکنه پارس آنلاین! خودم هم الان همین سرویس رو دارم و راحت شبی بالای 7-8 گیگ دانلود می کنم سرعتش هم روی 9 مگابیت بسته میشه(تقریبا 1 مگابایت بر ثانیه)

البته اینم قلق خاص خودش رو داره و باید یه کارهایی رو قبلش انجام بدید. مثلا باید مودم رو انقدر ریست کنید تا به یه IP خاص که سرعتش محدود نیست وصل بشه و برای اینکه به حداکثر سرعت برسید باید 4 تا فایل رو بصورت 32 کانکشنه تو IDM برای دانلود قرار بدید.
منظورتون از ریست کردن موردم خاموش و روشن کردنشه و یا دوباره کانفیگ کردنشه؟

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856

من تا حالا این کار ها رو با هم انجام نداده بودم. ولی از این به بعد با مبین نت امتحان می کنم و نتیجه رو اعلام میکنم.
متاسفانه من از برکات فیبر نوری از نعمت ADSL به دور هستم و مبین نت هم که .....
منظورتون از ریست کردن موردم خاموش و روشن کردنشه و یا دوباره کانفیگ کردنشه؟
منظورشون اینه که دیسکانکت بشی، بعد دوباره کانکت بشی. مثل همون خاموش روشن کردن مودم میمونه ولی از توی کنترل پنل مودم (معمولا 192.168.1.1) باید این کار رو انجام بدی.

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
بالا