برگزیده های پرشین تولز

دانلود فیلم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Sassan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
34
[left:f2075d45fa]
Yes I did. As a matter of fact I am behind a proxy like this: proxy.falconstream.com:8080  
I use flashfxp but it cant login to ur ftp site via this proxy. Without using this proxy i am bound to a dialup download speed. Is there a problem that u cant have both http and ftp?
[/left:f2075d45fa]

[left:f2075d45fa]Well I'm conserned about my http server.[/left:f2075d45fa]
[left:f2075d45fa]first of all can you get to <a href='ftp://sassan.ath.cx' target='_blank'>ftp://sassan.ath.cx</a> or <a href='ftp://ehsan.ath.cx' target='_blank'>ftp://ehsan.ath.cx</a> ? if you can for the then click on it. have you tried that way?files you can do this : <a href='ftp://movie:[email protected]/yourfile.zip[/left:f2075d45fa]' target='_blank'>ftp://movie:[email protected]/yourfile....eft:f2075d45fa]</a>
[left:f2075d45fa]tell me if this helps you or not. :? [/left:f2075d45fa]

Sassan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
34
[left:9d6723e42c]I had another question sefrvayek do you live in Iran?[/left:9d6723e42c]

Sassan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
34

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5
[left:fb08bb4907]I had another question sefrvayek do you live in Iran?[/left:fb08bb4907]

Yes i do. by the way... i can view the files and i can dl them just fine. the problem is that downloads are slow without using the proxy address i mentioned. i had no problem when downloading ur movies from ur http site.

Sassan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
34
[left:975e5802e3]I had another question sefrvayek do you live in Iran?[/left:975e5802e3]

Yes i do. by the way... i can view the files and i can dl them just fine. the problem is that downloads are slow without using the proxy address i mentioned. i had no problem when downloading ur movies from ur http site.

[left:975e5802e3]I thought the FTP would be better right now I'm sticking to that, I'm really sorry for this I realy am sefrvayak I will see what I could do.Anyone with thesame problems?if they know any answer please tell us. :( :eek: [/left:975e5802e3]

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
اقا ميشه يه زحمت بكشيد چند تا فيلم هندي با حال هم بذاريد ممنون ميشيم

-Ehsan-

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
اقا ميشه يه زحمت بكشيد چند تا فيلم هندي با حال هم بذاريد ممنون ميشيم
والا توي اين"Mirc " كه من فيلم دانلود ميكنم, فيلمهاي هندي پيدا نميشه :?

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
من تابحال غير از 28 days later که تازه اضافه کردين و فيلم Matrix Reloaded که خودم روي CD دارم بقيه اش رو داونلود کردم. البته سرعت داونلود يه کم پايينه و دليلش تعداد درخواستهاي زياده. ولي پريروز به طور همزمان 7 تا فيلم رو هر کدوم با سرعت حدود 10-12 Kb/s داشتم مي گرفتم. رو اين حساب به نظرم سرعتش زياد هم بد نيست. ;)

ساسان جان باز هم توصيه ميکنم. هيچ جا اسم و آدرس و اين چيزا رو به انگليسي ننويسين که بعدا گرفتار ميشين ها. تو چند نوشته قبل اين کار رو کردي که خواهش ميکنم اصلاح کن. کافيه گوگل اينجا رو پيدا کنه! ديگه واويلا! :rolleyes:

Ghazmar

Registered User
لایک‌ها
3
آقا من علاوه بر اون ليستي كه براتون فرستادم، قسمت دوم فرشتگان چارلي رو هم مي‌خوام. الهي دستتون برسه به ضريح (ضري؟ زري؟ ...؟!! ;) )

Sassan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
34
من تابحال غير از 28 days later که تازه اضافه کردين و فيلم Matrix Reloaded که خودم روي CD دارم بقيه اش رو داونلود کردم. البته سرعت داونلود يه کم پايينه و دليلش تعداد درخواستهاي زياده. ولي پريروز به طور همزمان 7 تا فيلم رو هر کدوم با سرعت حدود 10-12 Kb/s داشتم مي گرفتم. رو اين حساب به نظرم سرعتش زياد هم بد نيست. ;) &nbsp;

ساسان جان باز هم توصيه ميکنم. هيچ جا اسم و آدرس و اين چيزا رو به انگليسي ننويسين که بعدا گرفتار ميشين ها. تو چند نوشته قبل اين کار رو کردي که خواهش ميکنم اصلاح کن. کافيه گوگل اينجا رو پيدا کنه! ديگه واويلا! :rolleyes:

[left:42a9b5fea0]No worries we will not do that. :) [/left:42a9b5fea0]

Sassan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
34
1 فيلم تازه به اسم كانگارو جك گزاشته شد. فيلم هاي تازه به زودي. :)

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
اقا ساسان دستت درد نكنه فقط اگه ميشه يه كم كيفيتو ببر بالا و فداي سايزش نكن دوم اين كه اگه بشه يه سيستم راي گيري هم بذار اينجا كه به فيلما نمره بديم

persian_londoner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
اقا ساسان دستت درد نكنه فقط اگه ميشه يه كم كيفيتو ببر بالا و فداي سايزش نكن دوم اين كه اگه بشه يه سيستم راي گيري هم بذار اينجا كه به فيلما نمره بديم

ببين مشكل اينجاست كه فيلم ها معمولاَ در 2 سايز پيدا ميشن،
اولین گروه بین200-400 مگا بایت هستن، اینها معمولاً با دوربین از توی سینما تصویر برداری میشن و کیفیتشون هم خیلی خوب نیست، البته باز هم بسته به سایز فیلم هایی با کیفت قابل تحمل هم پیدا میشه بینشون.

گروه دوم 600-1400 مگابایت هستن که معمولاً همون فایلهای دی وی دی هستن که سایزشون کوچیک شده و کیفیتشون هم عالیه(البته نه به خوبی دی وی دی اما باز هم نسبت یه سایزشون خیلی خوب هستن). این ها یا از دو تا فایل 700 مگابایتی تشکیل میشن که در اون صورت کیفیتشون عالیه و یا یه فایل 700 مگابایتی. اگه فقط یه فایل باشه باز هم بسته به طول فیلم کیفیتش میتونه خوب باشه.

راستش فیلمی با سایز 700 مگابایت که میشه گفت یه سایز نرمال برای بیشتر فیلم هایی با کیفیت خوب هست برای داونلود کردن از ایران مناسب نیست چون واقعاً خیلی زمان میبره، در ضمن چون دی وی دی یکسری از فیلم ها مثلاً hulk که هنوز روی پرده سینماست بیرون نیومده، به طبع نمونه با کیفیت خوبش هم گیر نمیاد،

در هر صورت قرار دادن فیلم هایی با کیفیت عالی به این آسونی ها هم که فکر میکنین نیست. خلاصه تصمیم با ساسان و احسانه که چیکار کنن.

-Ehsan-

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
خوب يك فيلم ديگه هم از كمك Persian Londoner آپلود شده. از الان ايشان هم با من و ساسان همكاري ميكنند در دانلود فيلمها.
اسم فيلم جديد: فاينال دستينيشن 2 8)

bahar13

Registered User
لایک‌ها
6
جون جد آبادت اسم فيلم ها رو فارسي ننويس چشمم در اومد ):

-Ehsan-

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
جون جد آبادت اسم فيلم ها رو فارسي ننويس چشمم در اومد ):
چارعي ندارم من اگر انگليسي بنويسم از Search engine پيدا ميشه :?

Ghazmar

Registered User
لایک‌ها
3
من هم موافق فيلم‌هاي با كيفيت بهترم، حتي اگه حجمشون بيشتر باشه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا