برگزیده های پرشین تولز

دانلود منیجر برای 4shared.com

darklord

Registered User
لایک‌ها
1
سلام به همه،

از اونجا که دیدم اکثر آهنگ ها در سایت 4shared.com داره آپلود میشه و این سایت هم دردسر صبر کردن برای فعال شدن لینک و محدودیت دانلود فقط یک فایل در لحظه رو داره و من هم میخواستم کلی از آهنگ هایی رو که به همت بروبکس فعال PT گذاشته میشه دانلود کنم... دیدم نخیر! اینطوری نمیشه. آستینا رو زدم بالا یه برنامه کوچیک و جمع و جور نوشتم که باهاش میشه از 4shared.com بدون دردسر دانلود کرد. اسمشم گذاشتم 4shared download manager تو خونه صداش میکنیم 4DM بروبکس محلم بعضی وقتا بهش میگن IV DM . خلاصه دوستان 4shared.com باز بفرمایین دانلود کنین و انگیزه تون بره بالا و ان شاءالله این بخش های دانلودی سایت فعال تر از قبل به فعالیت بپردازن.

این برنامه با VB نوشته شده و حجم اصل برنامه فقط 140 کیلو بایته، ولی دو تا کامپوننت داره که حجمش با اون دو تا کامپوننت میشه 4.5 مگ حالا اگه شما روی سیستمتون VB نصب هست از لینک اول همون فایل 140 کیلوباتی رو دانلود کنید وگرنه از لینک دوم فایل 4.5 مگابایتی رو .

این برنامه هنوز یه کم ایراد داره، خصوصا وقتایی که سرورهای 4shared.com بخوان بازی در بیارن و کانکشن ریست کنن. لطفا ایراد های برنامه رو به ایمیل من یا تو همین PT با پیغام خصوصی خبر بدین. ممنون.

لینک ها رو داخل امضام میتونین پیدا کنید.

darklord

Registered User
لایک‌ها
1
با سپاس از گزارش اشکال مهم نرم افزار، لینک دانلود به روز شد.

darklord

Registered User
لایک‌ها
1
ممنون از کمکتون.

یک ایراد جدید گزارش شده و متاسفانه تایید میکنم که اصلا به این مورد فکر نکرده بودم.

ایراد: برنامه پس از اتمام دانلود یک فایل به سرعت به سراغ قایل بعدی میرود و نتیجه آن خطای 302 Moved Termporary است که سرور کانکشن را بسته و به مدت 60 ثانیه پاسخ دهی به برنامه را متوقف میکند.

راه حل: در حال بررسی...

sub

Registered User
لایک‌ها
1
سلام به همه،

از اونجا که دیدم اکثر آهنگ ها در سایت 4shared.com داره آپلود میشه و این سایت هم دردسر صبر کردن برای فعال شدن لینک و محدودیت دانلود فقط یک فایل در لحظه رو داره و من هم میخواستم کلی از آهنگ هایی رو که به همت بروبکس فعال PT گذاشته میشه دانلود کنم... دیدم نخیر! اینطوری نمیشه. آستینا رو زدم بالا یه برنامه کوچیک و جمع و جور نوشتم که باهاش میشه از 4shared.com بدون دردسر دانلود کرد. اسمشم گذاشتم 4shared download manager تو خونه صداش میکنیم 4DM بروبکس محلم بعضی وقتا بهش میگن IV DM . خلاصه دوستان 4shared.com باز بفرمایین دانلود کنین و انگیزه تون بره بالا و ان شاءالله این بخش های دانلودی سایت فعال تر از قبل به فعالیت بپردازن.

این برنامه با VB نوشته شده و حجم اصل برنامه فقط 140 کیلو بایته، ولی دو تا کامپوننت داره که حجمش با اون دو تا کامپوننت میشه 4.5 مگ حالا اگه شما روی سیستمتون VB نصب هست از لینک اول همون فایل 140 کیلوباتی رو دانلود کنید وگرنه از لینک دوم فایل 4.5 مگابایتی رو .

این برنامه هنوز یه کم ایراد داره، خصوصا وقتایی که سرورهای 4shared.com بخوان بازی در بیارن و کانکشن ریست کنن. لطفا ایراد های برنامه رو به ایمیل من یا تو همین PT با پیغام خصوصی خبر بدین. ممنون.

لینک ها رو داخل امضام میتونین پیدا کنید.

وقتی که توی امضات لینک‌ها هست دیگه چرا تاپیک زدی؟
اگه تاپیک زدی پس چرا لینک‌ها رو به امضات حواله می‌کنی؟

اون وقت یکی مقل من که نمایش امضاها رو مخفی کرده باید پروفایل شما رو باز کنه و کلی صبر کنه که با این سرعت افتضاح، امضای شما نشون داده بشه.:blink:

saeedsmk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4
سلام
دارك جان تازه ديديم اقا من هر چي گشتم چيزي پيدا نكردم ميشه لينكشو تو پست اول بگذاري ممنون
به اميد ديدار

m.y 96

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این امضا ای که میگید کجاست؟؟؟؟
هر چی گشتم جیزی پیدا نکردم:wacko:

بالا