برگزیده های پرشین تولز

داونلود و معرفی بهترینE-Book های گرافیک و نقاشی و انیمیشن

elenazokaei

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
820ugzq.jpg

Advanced Photoshop Magazine Issue 32
Magazine | PDF | 100 pages | 241 Mb | RS.com | English

Issue 32

Techniques
The latest and greatest techniques;
- Working with the new Vanishing Point
- Create and preview multimedia for your phone with Device Central
- New blending options with Photomerge

Creative Tutorials
Challenging & inspiring Masterclasses inc;
- Create an antique sea chart using Bitmaps
- Comp your own watery landscape with John Uibel
- Spruce up your skateboard with our deck design Workshop

Also featured;
- Organise shots with Adobe Lightroom 1.0
- Wow potential clients with a winning portfolio
- Interview with Pete Harrison

RapidShare : part1 | part2 | part3 | part4 | part5

Sirus-v

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برای مجله های خارجی یه وبلاگ ایرانی هست خیلی خوب معرفی می کنه تونستین سر بزنید : http://speedmax.blogfa.com

ghazal_a

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مجله عالی photoshop creative

67ga1eb.jpg

pdf

168pages

16.7mb

بهترین مجله و مرجع برای تمامی کاربران این نرم‌افزار
یه گنجینه پر از مطالب جدید:glasses:

دانلود از سایت رپیدشر

سلام،
خسته نباشيد... نمي دونم بابت اين همه مطالب خوب چه جوري ازتون تشکر کنم...

من اين اي- بوک فتو شاپ رو داونلود کردم... اما براي باز کردنش پس ورد مي خواد... مي تونيد در اين مورد من رو راهمنايي کنيد؟؟

ممنون مي شم.

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
سلام،

من اين اي- بوک فتو شاپ رو داونلود کردم... اما براي باز کردنش پس ورد مي خواد... مي تونيد در اين مورد من رو راهمنايي کنيد؟؟

ممنون مي شم.

پسورد این فایل : pscreative

Y@sser

Registered User
لایک‌ها
0
سلام،

ممنون مي شم.

خواهش مي‌كنم. خانم ذكايي بقيه‌شم چند پست بالاتر گذاشتن.

پسورد این فایل : pscreative

تشكر

jetson

Registered User
لایک‌ها
1
سلام بر اساتید محترم

آقا دست همگی تون درد نکنه، کلی حال کردم با این فایل ها: دستتون درد نکنه...مخصوصاً مجله های انیمیشن، اما کاش میشد اینارو یه جای دیگه میذاشتین یا یه منبع دیگه می داشتن تا بشه با نرم افزار دانلود با قابلیت رزیوم دانلودشون کرد. این سایت رپید شیر قابلیت رزیوم نداره و محدودیت دانلود همزمان هم داره!

با این حال باز هم سپاس و صد سپاس:happy:

Last edited:

lifework

Registered User
لایک‌ها
6
سلام دوستان
این 1 کتاب خوب برای دانلود درباره آناتومی حیوانات.
حجم فایل:24 مگابایت
2 تا لیک دانلود هم داره
یه پیشنهاد دارم برای دوستان
با توجه به مشکلات دانلود و این جور قضایا من میتونم مجموعه کتاب ها و آموزش های نقاشی به صورت DVD یا VCD تهیه کنم و در اختیار دوستان قرار بدم (البته کاملا منصفانه) اگه دوستان موافق هستند اعلام کنن تا با هم مذاکره کنیم.
موفق باشید.
:rolleyes:
20081217_ae6548bca91d060eebb9MeWui62F5GrX.jpg

کد:
http://rapidshare.com/files/148121085/Animal_anotomy.rar
http://depositfiles.com/files/rr7c2cile

Y@sser

Registered User
لایک‌ها
0
سلام بر اساتید محترم

آقا دست همگی تون درد نکنه، کلی حال کردم با این فایل ها: دستتون درد نکنه...مخصوصاً مجله های انیمیشن، اما کاش میشد اینارو یه جای دیگه میذاشتین یا یه منبع دیگه می داشتن تا بشه با نرم افزار دانلود با قابلیت رزیوم دانلودشون کرد. این سایت رپید شیر قابلیت رزیوم نداره و محدودیت دانلود همزمان هم داره!

با این حال باز هم سپاس و صد سپاس:happy:

Animation Magazine-September 2008

u5iv76n1p5x61a12b7os.jpg

RAPIDSHARE

MEGAUPLOAD

Animation Magazine August 2008

ru9sb9rez3qfvrej2xho.jpg

RAPIDSHARE

MEGAUPLOAD

PASS:webzap.net​

جالب بود.

ممنون

Hamidreza2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Stop Staring: Facial Modeling and Animation Done Right, 2nd Edition

4ztdh8j.jpg

PDF

368pages

11.55Mb

یه کتاب خوب درباره انواع حالت های صورت، انیمیشن و نحوه ساخت آنها.
اگر چه این کتاب بر اساس مدل سازی سه بعدی تالیف شده،
ولی برای اونهایی که دوبعدی کار می کنند هم خالی از لطف نیست.

داونلود از شش سایت مختلف - من از رپیدشر گرفتم:happy:

توضیحات بیشتر:
Lips, brows, frown lines–they’re all in motion in an expressive face. Stop Staring analyzes facial structures and movements and shows animators how to enliven the faces of their characters. The author, whose own handsome head (in modeled form) graces the cover, is an experienced animator currently working on The Sims.

He writes with a dry wit and a confidence born from experience. The book is friendly but also loaded with content and precise in its directions. “I am by no means God’s gift to animation, but I do pretty well at making a talking head look like a living one, not just a set of gums flapping.” This is not a how-to manual, but a richly detailed guide to achieving the right movements for a given situation and emotion. The companion CD includes all the pieces readers will need in order to work along with the text: models (both realistic and stylized ’toon characters), lip-synching samples, finished Quicktime movies, and even a copy of Maya Personal LE. (More info and some movies can be found at jasonosipa.com.)

Readers move from “Getting to Know the Face,” to synching audio, working on the mouth, eyes, and brows, and rigging. Osipa has created a methodology for facial animation that gets results and makes the process fun. The book can be used as a step-by-step guide for learning new skills or finessing techniques, or as a reference book for troubleshooting specific expressions (for example, “happy eyes,” “frustration,” and “sneers” are all in the index). Although the projects are presented using Maya, the concepts involved pertain to animation in general.

سلام و خسته نباشید به همه بچه های انجمن....
یه خواهش : میشه این کتاب رو یه جای دیگه آپ کنید ؟
لینکش خرابه....:(
ممنون.

iran1978

Registered User
لایک‌ها
0

lyric1945

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و تبریک سال جدید به همه دوستان عزیز پرشین تولز

در خصوص کمیک استریپ کتاب ارزشمندی منتشر شده که جهت اطلاع دوستان علاقمند معرفی میشه. این کتاب توسط استاد ارجمند، جناب آقای مهدی ترابی مهربانی ترجمه و تالیف شده. جهت اطلاع بیشتر می تونید به لینک زیر مراجعه کنید: http://www.ibna.ir/vdcgtz9u.ak9qn4prra.html
n00071054-b.jpg

«تاریخچه تحلیلی کمیک استریپ» بررسي شد

كتاب «تاریخچه تحلیلی کمیک استریپ» ترجمه و تالیف مهدی ترابی‌مهربانی روانه بازار كتابفروشي‌ها شد.

به گزارش خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا)، نويسنده كتاب طي نوشتاري به تعريف کمیک استریپ پرداخته و اين هنر را داستان مصور يا مجموعه‌ای از تصاویر مي‌داند که داستانی را روایت می‌کند. کمیک استریپ توسط طراح، تصوير شده و نویسنده‌ای آن‌ را به رشته تحریر درمی‌آورد. گاهی طراح و نویسنده یک نفر است. کمیک استریپ‌ها از طریق رسانه‌های چون روزنامه، مجله، کتاب و اینترنت عرضه می‌شود. البته در عرصه جهانی واژه کمیک استریپ برای داستان‌های مصور به چاپ رسیده در روزنامه‌ها به کار می‌رود. این آثار معمولا سیاه و سفید است. چنانچه داستان مصور در قالب مجله و با انتشار منظم و متوالی عرضه شود به کمیک بوک معروف است. کمیک بوک‌ها معمولا به صورت رنگی عرضه می‌شوند.

كتاب «تاريخچه تحليلي كميك استريپ» شامل 31 فصل است که نخستین کمیک استریپ تاریخ، شکل‌گیری کمیک استریپ در آمریکا، ژاپن، هند، عرب و انگلستان، قهرمانان وارد می‌شوند، آغاز عصر طلایی ابر قهرمانان، تولد مارول، کمیک استریپ‌های روزنامه‌ای، ژانرهای غیر ابر قهرمانی و سیاه‌ترین دوران کمیک استریپ از عناوين آن است.

Last edited:
بالا