برگزیده های پرشین تولز

درآمدزایی اینترنتی و مادام العمر فقط با آپلود ویدیو در سایت "شبکه ما"

shabakema-com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
وب مسترهای عزیز سلام، سایت ویدئویی شبکه ما یک فرصت استثنایی مخصوص وب مسترها برای کسب درآمد بالا از طریق اینترنت فراهم کرده است و آن دریافت مبلغ 100 تومان بابت هر بازدید واقعی از ویدئوهای منتشر شده توسط شما است.

makeMoney.jpg

بدین معنی که شما توی سایت شبکه ما ویدئوهای جذابی که فکر میکنید کاربران علاقه به بازدید از آنها را دارند انتشار داده و در دنیای اینترنت بین چندین میلیون کاربری که دارن از اینترنت استفاده میکنند به اشتراک بگذارید (مثلا در تلگرام، فیس بوک، لاین، بلاگ ها، فروم ها و....). از لحظه انتشار ویدئو، بابت هر بازدید واقعی 100 امتیاز معادل 100 تومان در پروفایل شما به صورت اتوماتیک ثبت میشود. یعنی فقط از 10 بازدید واقعی انجام شده 1000 تومان دریافت خواهید کرد. این 100 امتیاز در هفته ابتدایی بعد از انتشار ویدئو به آن تعلق میگیرد.
این طرح قبلا هم در سایت شبکه ما انجام میشد اما به هر بازدید واقعی 10 امتیاز تعلق میگرفت و کاربران زیادی از این طریق درآمد خوبی کسب میکرند. بنابراین الان که به 100 امتیاز افزایش پیدا کرده دیگه نباید زمان را از دست بدید چرا که امکان داره ویدئوهای جذاب توسط کاربران دیگه در سایت انتشار پیدا کنه... منتظر حضور گرم شما هستیم و لحظه به لحظه مشکلات و سوالات شما را پاسخگو می باشیم.
آدرس سایت: shabakema.com

Last edited:

m.r.khaligh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بازدید واقعی

به هر بازدید واقعی 1 امتیاز تعلق میگرفت و کاربران زیادی از این طریق درآمد خوبی کسب میکرند. بنابراین الان که به 100 امتیاز افزایش پیدا کرده

منظورت از "بازدید واقعی" چیه؟ (کلک ملکی تو کاره؟)
یعنی اگه از 3 دقیقه ویدیو 2:59 اون رو ببینه میشه غیر واقعی !؟!؟!؟!؟

میشه بیشتر در مورد اون 100 برابر کردن امتیاز هم توضیح بدی !!! خیلی کنجکاو شدم !!!!
احتمالا برای خیلی ها هم جالبه که چجوری یه دفعه 100 برابر شده !

میشه این دو مورد رو بیشتر شفاف سازی کنی.

radair

Registered User
لایک‌ها
82
:):):):):):):):)

shabakema-com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

میشه بیشتر در مورد اون 100 برابر کردن امتیاز هم توضیح بدی !!! خیلی کنجکاو شدم !!!!

shabakema-com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

دوست عزیز فرق امتیاز معمولی با امتیاز واقعی در این است که امتیاز معمولی با بارگزاری دوباره صفحه زیاد میشود اما در امتیاز واقعی آی پی کاربران ثبت شده و مقداری از ویدئو نیز حتما باید نمایش داده شود. ثبت شدن امتیاز واقعی به صورت سیستمی ثبت میشود و بستگی به مدت زمان آن ویدئو دارد اما احتیاجی نیست ویدئو به طور کامل دیده شود. بنابراین هیچ کلکی در کار نیست و کاربران زیادی از این طریق توانسته اند درآمد خوبی کسب کنند.
در مورد 100 برابر شدن امتیازها: من گفتم امتیاز ها از 10 امتیاز به 100 امتیاز افزایش پیدا کرده، یعنی 10 برابر شده نه 100 برابر. حال نمیدونم چه توضیحی میخواین بشنوین که شفاف سازی بشه برای شما. فقط این که طرح قبلی با 10 امتیاز نتیجه خوبی داشت و به 100 امتیاز در این طرح افزایش پیدا کرد.

Last edited:

m.r.khaligh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به هر بازدید واقعی 1 امتیاز تعلق میگرفت و کاربران زیادی از این طریق درآمد خوبی کسب میکرند. بنابراین الان که به 100 امتیاز افزایش پیدا کرده
من گفتم امتیاز ها از 10 امتیاز به 100 امتیاز افزایش پیدا کرده، یعنی 10 برابر شده نه 100 برابر.

هردو مورد عین گفته های خود شماست:general609: می بینی که نقل قول کردم از نوشته های خودت!
ولی با هم کاملا فرق داره !!!!!!!!!!!!!!!!!

حداقل پست اول رو که گذاشتی یه نگاه بنداز!!!!!!!!!! بعد بگو من گفتم 10
توپست اول گفتی 1 حالا میگی گفتم 10 !!!!!!!!! بابا ایول!!!!!

در هرحال موفق باشید.

shabakema-com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هردو مورد عین گفته های خود شماست:general609: می بینی که نقل قول کردم از نوشته های خودت!
ولی با هم کاملا فرق داره !!!!!!!!!!!!!!!!!

حداقل پست اول رو که گذاشتی یه نگاه بنداز!!!!!!!!!! بعد بگو من گفتم 10
توپست اول گفتی 1 حالا میگی گفتم 10 !!!!!!!!! بابا ایول!!!!!

در هرحال موفق باشید.

دوست عزیز حق با شماست، من اصلاح میکنم. این طرح قبلا هم در هفته ابتدایی بابت هر بازدید واقعی 10 امتیاز به کاربر تعلق میگرفت. الان به 100 امتیاز افزایش پیدا کرده است.

Kiavash-j

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
مبالغ رو کی واریز میکنید؟!

برای دریافت مبلغ باید درخواست رو برای تسویه "امتیاز تسویه نشده" که در کاربری شما ثبت شده به ایمیل [email protected] بفرستید. بخش پشتیبانی درخواست شما رو بررسی میکنه و به بخش حسابداری ارجاء میده.
پرداخت ها چهارشنبه هر هفته توسط بخش حسابداری سایت انجام میشه.

shabakema-com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همانطور که در صفحه "کسب درآمد از شبکه ما" امروز ذکر شده است، درآمد شما بابت هر بازدید واقعی در ۳۰روز اول پس از انتشار آن ۱۰۰ ریال خواهد بود و پس از آن مادام العمر ۱۰ ریال از هر بازدید درآمد خواهید داشت. (این مبلغ به مناسبت راه اندازی سیستم در هفته اول انتشار ویدیو ۱۰۰۰ ریال بود و درآینده نیز به مناسبت های مختلف مجددا افزایش می یابد و در روزهای مختلفی از ماه این مبلغ افزایش خواهد یافت.) پس همواره با ما همراه باشید!

کسب درآمد از شبکه ما

بالا