برگزیده های پرشین تولز

درآمد یک پزشک چقدر است؟!

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
برادر من یکی که میره دکتر میشه اون قسم نامه کذایی رو میخونه و سر کارش با جوون آدما هست باید خیلی مواظب باشه. از خیانت ها و اشتباهات و دزدی های این قشر به قول شما با استعداد و فرهیخته کم نشنیدیم. بچه 3 ماهه یکی از اشناهامون به خاطر اشتباه یه پیر خرفت مرد! همه رشته ها دزد توشون هست ولی دزدی دکتر دیگه نور علی نوره!!!

کم نبوده که مریض رو همینجوری الکی و به خاطر پپول کشوندن اتاق عمل! این بلا رو سر چند تا از آشناهام آوردن

یارو ماهی 50 ملیون درآمدش هست و روزی 2 تا عمل میکنه بعد مرتیکه یه کاغذ زده توی مطبش که بابت نشون دادن آزمایش و عکس هم پول ویزیت میگیریم!!!!

IronSteelMetal

کاربر فعال هنرهای ترسیمی
کاربر فعال
لایک‌ها
329
ببین دوست من بعضیا عرضه شو نداشتن ( شما بخون مغزشون نمیکشید ) که بتونن پزشکی قبول شن ، این افاضاتی که میان ناشی از همین عقده هاست . خوب عقده میشه دیگه

واقعا که! درخت هرچه پربارتر، افتاده تر.
این چه طرز صحبت کردنه؟ با این تفاسیر شما لابد فقط اونا که پزشک شدند مغز داشتند بقیه همه خنگ و گاگول تشریف دارند. بیشتر از هر چیزی تو این قشر این غرور مسخره هست که آزار دهنده هست! متاسفم

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
ببین دوست من بعضیا عرضه شو نداشتن ( شما بخون مغزشون نمیکشید ) که بتونن پزشکی قبول شن ، این افاضاتی که میان ناشی از همین عقده هاست . خوب عقده میشه دیگه

بله
کاملا از طرز پست زدنت مشخصه که چه قشری عقده دارن
مشکل شما و امثال شما اینه که نمیفهمید جامعه مثه یه ساعته که برای درست کارکردنش به تمامی چرخ دنده ها وعقربه هاش نیاز داره،حتی اونی که به ظاهر خیلی کوچیکه ،البته از نظر شما !
امثال شما میشن همون دکترایی که وقتی میری تو اتاقشون پاچه میگیرن و به این فک نمیکنن شاید همینی که الن اومده پیش ما وکیلی،مدیری،جامعه شناسی چیزی باشه ....
متاسفم براتون

Sent from my SHW-M380W using Tapatalk 2

alireza771

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,869
واقعا که! درخت هرچه پربارتر، افتاده تر.
این چه طرز صحبت کردنه؟ با این تفاسیر شما لابد فقط اونا که پزشک شدند مغز داشتند بقیه همه خنگ و گاگول تشریف دارند. بیشتر از هر چیزی تو این قشر این غرور مسخره هست که آزار دهنده هست! متاسفم
دوست من هر چی دلت خواست میگی و توهین میکنی بعد به من که رسید ضرب المثل میاری ؟
بنده توهینی به هیچ قشری نکردم
گفتم کسی که اینجوری راجع به پزشکا صحبت میکنه حتما خودش یه عقده ای داره
سعی نکن با مظلوم نمایی بقیه اقشار زحمتکشو تحریک کنی علیه بنده

بله
کاملا از طرز پست زدنت مشخصه که چه قشری عقده دارن
مشکل شما و امثال شما اینه که نمیفهمید جامعه مثه یه ساعته که برای درست کارکردنش به تمامی چرخ دنده ها وعقربه هاش نیاز داره،حتی اونی که به ظاهر خیلی کوچیکه ،البته از نظر شما !
امثال شما میشن همون دکترایی که وقتی میری تو اتاقشون پاچه میگیرن و به این فک نمیکنن شاید همینی که الن اومده پیش ما وکیلی،مدیری،جامعه شناسی چیزی باشه ....
متاسفم براتون

Sent from my SHW-M380W using Tapatalk 2

پاسخ من به استاد بالایی رو بخونید
اتفاقا اقشاری که نام بردید همه تاج سرن
روی سخنم با کسایی هست که فقط توهینو تحقیر میکنن .اینا امثال کسایی هستن که به سمت روحانی هم کفش پرتاب میکردند
مطمئنا اگر این تاپیک راجع به وکلا هم زده میشد الان به توهین بهشون ختم میشد
یه همچین ملتی هستیم ما

alireza771

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,869
فکر نکنم شما پزشک باشی . باشی هم امسال قبول شدی هنوز پات به دانشگاه نرسیده .

من هر چه که هستم ، یک انسانم

شرف دارم به اون قاضی که پول میگیره و رای رو به نفع دیگری صادر میکنه
شرف دارم به اون وکیلی که به خاطر منافعش جهت حق و حقیقت رو نمی گیره ...
شرف دارم به اون آخوندی که پای منبر میشینه برای ماها روضه میخونه اما چون به خلوت میره از اون کارهای دیگر می کنه .....
شرف دارم به اون انصاری که نعره ی مرگ بر دشمن سر میده ، اما کارایی میکنه که هیچ دشمنی هم در حق ملتش نمی کنه
شرف دارم به اون شاعری که شعرش و هنرش رو در جهت منافعش میفروشه و خرج میکنه و برای صاحبان قدرت قصیده و غزلسرایی میکنه
شرف دارم به اون نماینده ملتی که بر علیه کسی که مردمش رای دادند شعار مرگ سر میده
شرف دارم به اون پلیس ارشادی که خودش چشم به ناموس من و تو داره ................
و شرف دارم به اون معلمی که سر کلاس خصوصی به دانش آموز دخترش نظر داره ........

و البته شرف دارم به اون پزشکی که با جان مردم بازی میکنه ..........

تو همه اقشار نمونه های باطل هستند ......... این دلیل نمیشه که همه رو زیر سوال ببرید ...... و اگر می برید توهین نکنید ................

بنده به امضای خودم اعتقاد کامل دارم

alireza771

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,869
طرز فکرت به انسانیت 2 تا پست قبلتر معلوم شد دیگه شعار نده .

میگن وقتی کدخدای یه دهکده دزد در بیاد وای به حال رعیتها و زیر دستهاش .......

اتفاقا این شمایی که داری شعار میدی و پز روشن فکری میای نه من ..........

شما نقد سازنده رو با تخریب اشتباه گرفتید ........... میدونی چرا ما ایرانیا بلد نیستیم نقد سازنده کنیم و سریعا تخریب می کنیم ؟؟؟؟ ....... شاید هزاران دلیل داره اما یکیش اینه که چون یاد نگرفتیم

وقتی از بچگی تو رسانه ها ، تو سایتها و صدا و سیما همیشه با کسی که مخالف بودن شعار مرگ علیهش سر میدادن به جای نقد و اصلاح ...... ما هم یاد نگرفتیم چجوری نقد کنیم ........

وقتی تو تلویزیون ما از پرتاب لنگه کفش به جای بحث و گفتگو و مناظره تقدیر میشه ....... چه انتظاری داری ؟؟؟

شما که پز روشن فکری میای ، بگو ببینم الان من این حقو دارم که به خاطر جملاتی که در بالا گفتم به خاطر چیزایی که از اقشار ذکر شده دیدم به همه شون توهین کنیم و تخریبشون کنم اونم اینجوری :

حاجی روضه نخون که اشکمو در اوردی
از این قشر 90 درصدشون بساز بفروشن 40% دلال ، اونقدر پول دارن نمیدونن چکار کنن
بله هر کاری اولش سختی های خودش رو داره ولی اون مهندس بیچاره اول تا آخرش سختیه و ته تهش هیچی نمیشه

بنده اون حرفو در رابطه با صاحب پست بالایی زدم ....... شما که از ایشون داری دفاع میکنی جواب منو بده پس
طرف اومده برای دفاع از مهندسین به قول خودش بیچاره ، به کل جامعه پزشکی توهین کرده .... شما بودی چه فکری میکردی ؟؟؟ دوست دارم طرز فکر شما رو در مورد این اظهار نظر بدونم ؟؟؟ آیا جز حسادت فکر دیگه ای به ذهن شما میرسه ؟ یا کوته بینی ؟ آیا جامعه پزشکی مقصر بیچاره شدن مهندسین هستن که باید توهین بشنون ؟؟؟؟

erfan_2010

Registered User
لایک‌ها
572
یک درصد سهم بیمارستان کسری هفتصد میلیون تومن هستش . یعنی کل سهام بیمارستان کسری هفتاد میلیارد تومن هست .

خودتون سود های نجومی رو فقط تو این خرید فروش سهام بیمارستانها بین خود اقایان شریف پزشک حساب کنید .

برای خودشون مافیائی دارند .

یک عده دیگرشون هم بدبخت تر از یک کارمند دارند زندگی میکنند .

alireza771

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,869
یک درصد سهم بیمارستان کسری هفتصد میلیون تومن هستش . یعنی کل سهام بیمارستان کسری هفتاد میلیارد تومن هست .

خودتون سود های نجومی رو فقط تو این خرید فروش سهام بیمارستانها بین خود اقایان شریف پزشک حساب کنید .

برای خودشون مافیائی دارند .

یک عده دیگرشون هم بدبخت تر از یک کارمند دارند زندگی میکنند .

جناب یعنی تو هیچ شاخه ای پولدار نیست ؟
بنده یه اخوند میشناسم 6 تا بیمارستان کسری رو یه جا میخره
این چه طرز فکریه اخه ؟
یعنی هر کی پولدار شد مافیاست ؟
وکیل پولدار نمیشه ؟
قاضی پولدار نمیشه ؟
استاد دانشگاه پولدار نمیشه ؟

توهین میکنید میگید مافیا و دلالو .... بعد دوستان از شما دفاع هم میکنن. جالبه

siavash_ATi

Registered User
لایک‌ها
239
جناب یعنی تو هیچ شاخه ای پولدار نیست ؟
بنده یه اخوند میشناسم 6 تا بیمارستان کسری رو یه جا میخره
این چه طرز فکریه اخه ؟
یعنی هر کی پولدار شد مافیاست ؟
وکیل پولدار نمیشه ؟
قاضی پولدار نمیشه ؟
استاد دانشگاه پولدار نمیشه ؟

توهین میکنید میگید مافیا و دلالو .... بعد دوستان از شما دفاع هم میکنن. جالبه

آخوندا رو که بی خیال. انتظاری نمیره
اما وکیلا رو خوب اومدی
سر قضیه زمینمون تو مرکز شهر ، که قیمتش بالا بود خیلی و سرش اختلاف بود ، وکیل بی شرف زد و بند کرد با شریکمون کلی این وسط پول بالا کشید
واقعا مملکت ما به کجا داره میره ؟

IronSteelMetal

کاربر فعال هنرهای ترسیمی
کاربر فعال
لایک‌ها
329
دوست عزیز کسی دفاع نکرد از کسانی که گفتند پزشک ها دلالند و مافیا و...، اتفاقا من داشتم پست ها رو میخوندم و اومده بودم که از سختیهای این رشته بگم و بگم که کار هرکسی نیست، اما به پست شما که رسیدم یهو شوک شدم و اصلا رفتم تو یه فاز دیگه. شما هم قبول کن لحنت قشنگ نبود و به این نمیگن نقد سازنده!!

behnam500

Registered User
لایک‌ها
2,023
پریروز رفتم دکتر پوست . 23 تومن ویزیت گرفت . 200 پول میکرودرم. صبحا تو بیمارستانه عصرا توی کلینیک . همونجا حساب کردم حداقل ماهی 15-20 میلیون درآمد داره

alireza771

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,869
دوست عزیز کسی دفاع نکرد از کسانی که گفتند پزشک ها دلالند و مافیا و...، اتفاقا من داشتم پست ها رو میخوندم و اومده بودم که از سختیهای این رشته بگم و بگم که کار هرکسی نیست، اما به پست شما که رسیدم یهو شوک شدم و اصلا رفتم تو یه فاز دیگه. شما هم قبول کن لحنت قشنگ نبود و به این نمیگن نقد سازنده!!

دوست دارم نظر شما رو هم راجع به این پست بدونم :
حاجی روضه نخون که اشکمو در اوردی
از این قشر 90 درصدشون بساز بفروشن 40% دلال ، اونقدر پول دارن نمیدونن چکار کنن
بله هر کاری اولش سختی های خودش رو داره ولی اون مهندس بیچاره اول تا آخرش سختیه و ته تهش هیچی نمیشه

به نظر شما هم جامعه پزشکی مقصر به قول ایشون بدبخت شدن مهندسا هستن؟
ایا این پست رو دیدید شوک نشدید ؟

Last edited:

ToxCity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
596
کاری به بقیه قشر پزشک ها ندارم..

ولی روانشناس ها از بَس خودممنون و خود بزرگ بین هستن که پول خونه ننه ی آدم هم میخوان! ..احساس میکنن منجی عالم بشریت و افسرده ها هستن!

برن کی.................

siavash_ATi

Registered User
لایک‌ها
239
دوست دارم نظر شما رو هم راجع به این پست بدونم :

به نظر شما هم جامعه پزشکی مقصر به قول ایشون بدبخت شدن مهندسا هستن؟
ایا این پست رو دیدید شوک نشدید ؟

بله جامعه پزشکی مقصرند :)
چرا یه مهندس باید هشتش گرو نهش باشه اما پزشکا پولشون از پارو بالا بره ؟ :)
شوخی بودا
جدی نگیر

alireza771

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,869

اتفاقا اون حرف بنده که شما رو شوک کرد در پاسخ به همون عزیزی بود که میگفت پزشکا دلال هستن. نه کس دیگه
که بهم حمله شد . پس به دفاع از کی در اومدن ؟

کاری به بقیه قشر پزشک ها ندارم..

ولی روانشناس ها از بَس خودممنون و خود بزرگ بین هستن که پول خونه ننه ی آدم هم میخوان! ..احساس میکنن منجی عالم بشریت و افسرده ها هستن!

برن کی.................

تو حالا چرا رفتی پیش روانشناس ؟ دووووشواری چیزی داری ؟

ToxCity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
596
تو حالا رفتی پیش روانشناس؟ دووووشواری چیزی داری؟

بَـــــــــــــــــــــه داوووش مارو ! من از رو 17تا روانشناس رَد شدم تا معاف شدم!البته روانشناس های 3پاه یکی از یکی nOOBتر:D

این روانشناس های بیرون که 45تومن میگرن فقط بره 1جلسه معارفه 15دیقه ای! خداشاهده رفتم معارفه 15دیقه م شد 20 دیقه! گفت ما به التفاوت این 5دیقه رو بریز تو کارتم! شماره کارت خودشم داد!..خواستی آمارشم میدم که کیه!

باور کن روانشناس ها روانپزشک ها هیپونتراپ ها هیچیپس نمیدونن! فقط میخوان اعتماد ب نفس کاذب تزریق کنن و ضمیر ناخود آگاه تو گول بزنن..یَک پولهایی مفتی میگیرن!....

تو معارفه مثلا 4تا سئوال میپرسن که ببینن چته..من خودم با این همه شادفکر بودنم دارم میگم که چمه! ولی باز میره سره خونه اول!

عاقا میکانیک بنده خدا هم کلی زحمت کشیده تا شده میکانیک! ماشینتو بخواد ببینه پول میگیره ازت!

SILENT_66A

Registered User
لایک‌ها
2,923
داداش تو انقدر رفتی روان پزشک که دیگه خودتم باید روان پزشک بشی چرا هی این بشه ها بهت میگن شاد مغز

ToxCity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
596

alireza771

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,869
بَـــــــــــــــــــــه داوووش مارو ! من از رو 17تا روانشناس رَد شدم تا معاف شدم!البته روانشناس های 3پاه یکی از یکی nOOBتر:D

این روانشناس های بیرون که 45تومن میگرن فقط بره 1جلسه معارفه 15دیقه ای! خداشاهده رفتم معارفه 15دیقه م شد 20 دیقه! گفت ما به التفاوت این 5دیقه رو بریز تو کارتم! شماره کارت خودشم داد!..خواستی آمارشم میدم که کیه!

باور کن روانشناس ها روانپزشک ها هیپونتراپ ها هیچیپس نمیدونن! فقط میخوان اعتماد ب نفس کاذب تزریق کنن و ضمیر ناخود آگاه تو گول بزنن..یَک پولهایی مفتی میگیرن!....

تو معارفه مثلا 4تا سئوال میپرسن که ببینن چته..من خودم با این همه شادفکر بودنم دارم میگم که چمه! ولی باز میره سره خونه اول!

عاقا میکانیک بنده خدا هم کلی زحمت کشیده تا شده میکانیک! ماشینتو بخواد ببینه پول میگیره ازت!

از بس تراوین بازی کردی هنگ کردی :)
اصطلاح نووووب رو از فرومای اونجا یاد گرفتی ؟ :)

بالا