• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

درامد آرایشگاه مردانه

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
والا ما که رفتیم اداره صحبت کردیم تا 6 ماه یه مجوز دادن که بدون پروانه کار کنیم توی مدت 6 ماه هم مامور اصناف چندین بار اومد که همون مجوز رو بهش نشون دادیم رفت بعد از 6 پروانه گرفتیم در کل اگه طرف بره صحبت کنه یه مجوز دست نویس بهش میدن
بدون پول مجوز 6 ماهه دادن؟بله میشه پارتی کلفت هم اینجور جاها ب کار میاد

farzad.sadeshi4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
467
یعنی واقعن آرایشگرا ماهی 20-30 تومن در آمد دارند ؟

The Destroyer

Registered User
لایک‌ها
1,620
بله بدون پول پارتی هم نداشتیم در کل همه شهرا میدن فکر کنم چون طرف حدود 6 ماه وقت نیاز داره ببینه شغل درامد داره یا اصلن بدردش میخوره یا نه

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
بله بدون پول پارتی هم نداشتیم در کل همه شهرا میدن فکر کنم چون طرف حدود 6 ماه وقت نیاز داره ببینه شغل درامد داره یا اصلن بدردش میخوره یا نه
اگه همه شهرهاست چطور ب ما ندادن پروانه موقت؟

The Destroyer

Registered User
لایک‌ها
1,620
اگه همه شهرهاست چطور ب ما ندادن پروانه موقت؟
چی بگم والا این دیگه دست خودشونه شاید خواستن شمارو اذیت کنن که همون اول پروانه بگیرید یا خودتون پیگیر نبودید در کل همه چی به رئیس اصناف شهرتون بستگی داره

sayaweb

Registered User
لایک‌ها
220
بستگی به منطقه داره و کاره خودش.
جای که میخواد بگیره مغازه نباشه ،یه واحد اجراه کنه لوازم ارایشی کامل هم بیاره طراحیش خوب باشه خیلی خوب درمیاره.
من دوستام 2تاشون هستن دارن ،یکیشون سابقه داره و حرفه ای یکی دیگه تازه مدرک گرفته بانمره بالا داره یواش یواش خوب میشه
مافقط کوتاهی خالی داریم 20 تومان میدیم ،خودت حالا دیگه حساب کن ببین اگر روزی 10 تا بیان که بیشترم میاد چه قدر میشه
الان تو منطقه ما بیشتر از 12-13 تا ارایشگاه هست با رنج قیمت 15 تا 25 تومان ،این کارش خوبه ،تو هرکدام هم بخوای بری باید وقت بیگری وگرنه نمیتوانی

arashnitro

Registered User
لایک‌ها
1,224
هر صنفی که سوال کنید یه مجوز موقت یکساله دارن ولی نه بدون پول
مگر اینکه همون پارتی رو داشته باشی

یعنی واقعن آرایشگرا ماهی 20-30 تومن در آمد دارند ؟
نه داداش برا همه که اینطور نیست به خیلی چیزا بستگی داره

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
هر صنفی که سوال کنید یه مجوز موقت یکساله دارن ولی نه بدون پول
مگر اینکه همون پارتی رو داشته باشی

نه داداش برا همه که اینطور نیست به خیلی چیزا بستگی داره
من دوبار پروانه کسب گرفتم و چیزی ب اسم پروانه موقت ندیدم مهلت وجود داره ولی اینو اولین بار میشنوم اگه میشه لینکی چیزی بذار ماهم یاد بگیریم

arashnitro

Registered User
لایک‌ها
1,224
من دوبار پروانه کسب گرفتم و چیزی ب اسم پروانه موقت ندیدم مهلت وجود داره ولی اینو اولین بار میشنوم اگه میشه لینکی چیزی بذار ماهم یاد بگیریم

داداش من برا جابجایی مغازه خودم که رفتم صنف میخواستم پروانه جدید بگیرم که نفر قبلی که تو مغازه بود پروانه کسبشو باطل نکرده بود
که مسئول صنف گفت میتونیم پروانه کسب موقت یکساله بهت بدیم
سوال کردم گفتم همچین چیزی رسمیت داره؟
گفت آره چونکه ما ثیت نام شما رو در سامانه کشوری ثبت میکنیم چه موقت و چه دائم
که البته بعد از ثیت هم اس ام اس از سامانه به شماره فرد متقاضی فرستاده میشه

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
درامدش عالیه هرکیم شنیدی گفت خوب نیست بدون داره دروغ میگه.

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
داداش من برا جابجایی مغازه خودم که رفتم صنف میخواستم پروانه جدید بگیرم که نفر قبلی که تو مغازه بود پروانه کسبشو باطل نکرده بود
که مسئول صنف گفت میتونیم پروانه کسب موقت یکساله بهت بدیم
سوال کردم گفتم همچین چیزی رسمیت داره؟
گفت آره چونکه ما ثیت نام شما رو در سامانه کشوری ثبت میکنیم چه موقت و چه دائم
که البته بعد از ثیت هم اس ام اس از سامانه به شماره فرد متقاضی فرستاده میشه
یعنی تا یکسال هیچ پولی ندادی؟

Mr.Diyaco

Registered User
لایک‌ها
85
اصولا کسی که میخواد آرایشگاه بزنه .... چند صباحی باید بره تو یک آرایشگاه معتبر شاگردی کنه تا اصولا متوجه بشه هم وضع بازار میاد دستش هم اینکه موهای مردم خراب نمیکنه
من با احترام به کلاس های فنی و حرفه ای ولی اصلا کلاس هاشو قبول ندارم اصولا چیزی آدم یاد نمیگیره از دید من
میخوایید یادبگیرید با وضع و شرایط بازار هم آشنا بشید برید شاگردی کنید بعد از اون برید فنی و حرفه ای دوره ببنید
بابت جواز کسب هم :
این دوستمون هم میگه بدون پول و امثال این بنده خودم تا به الان چنین چیزی تجربه نکردم
چیزی که برای ما اتفاق افتاد ( بنده شرکت پخش تجهیزات پزشکی دارم )
درخواست جواز کسب داشتم چون ما 2 تا جواز کسب داریم هم از اتحادیه و هم از اداره تجهیزات پزشکی استان
حق عضویت صنف و پرداخت کردیم و نامه هایی مربوطش و مراحل تشکیل پرونده ایجاد شد + یک سری مدارک هم در اداره تجهیزات تکمیل کردیم
بعد از اون نامه ای میدن به شما به عنوان نامه در دست اقدام که میتونید فرضا اگر بازرسی اومد بهشون نشون بدید بگید جواز کسبم در دست اقدام می باشد
ولی تا اونجا که میدونم طرف پول حق عضویتشو باید پرداخت کنه ! ممکنه بعضی از اصناف با شخص راه بیان و بگن میتونی بعد ار اینکه پروندت تکمیل شد پول پرداخت کنی تا جواز کسب برای شما صادر کنیم
بستگی داره به رئیس اتحادیه به نظر من ‍!!!
بابن جواز کسب یک ساله : اگر ملکی که در اون مشغول فعالیت هستید تجاری نباشه
شهرداری جواب نامه اتحادیه رو نمیده ! بابت موافقت اصولی ..... پس به دارایی هم ارجاع نمیشید
در این مورد اتحادیه میاد تو محضر از شما تعهد میگیره که مسئولیت تاسیس صنف مربوطه در مکان به عهده شماست ( از دید من حالت سوری دارد )
اون تعهد محضری میبرید اتحادیه برای شما جواز کسب موقت یکساله صادر میشود
که اگر جا به جایی صورت نگیرد در هر سال با پرداخت مجدد حق عضویت سالیانه جواز کسب شما تمدید میشود

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
اول برو اجاره های مغازه رو نگاه کن بعد اگه تونستی برو دیروز تو جنوب شهر تهران چندتا مغازه قیمت کردم مخم هنگ کرد مغازه 50 متری 100 میلیون پیش میخواست 8 میلیون هم اجاره اجاره ها تو همین مقدار بود البته جای خوب منطقه بود یه مغازه دیدم 30 متر 60 میلیون پیش 3 میلیون اجاره مردم بیچاره هم از بیکاری خیلی هاشون میرن اجاره میکنن و تو اجارش میمونن و سر یکسال پولشون از دست میره خلاصه معلوم نیست بر چه اساسی این اجاره نجومی میگیرن چون اصلا بازار کشش همچین اجاره ای نداره

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,400
اول برو اجاره های مغازه رو نگاه کن بعد اگه تونستی برو دیروز تو جنوب شهر تهران چندتا مغازه قیمت کردم مخم هنگ کرد مغازه 50 متری 100 میلیون پیش میخواست 8 میلیون هم اجاره اجاره ها تو همین مقدار بود البته جای خوب منطقه بود یه مغازه دیدم 30 متر 60 میلیون پیش 3 میلیون اجاره مردم بیچاره هم از بیکاری خیلی هاشون میرن اجاره میکنن و تو اجارش میمونن و سر یکسال پولشون از دست میره خلاصه معلوم نیست بر چه اساسی این اجاره نجومی میگیرن چون اصلا بازار کشش همچین اجاره ای نداره
مغازه ارزون هم هست
راستی بازار کار متافیزیک و برون فکنی کالبد اختری چطوره؟:D

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
اگه اینا جنوب شهر شمال شهر چقد؟

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
اگه اینا جنوب شهر شمال شهر چقد؟
الان شمارش دارم ممیخوای بدم زنگ بزن خیابون اصی یه جنوب شهر بود متاسفانه هیچ حساب کتابی نداره اجاره جنوب شهر هم بعضا مثل جردن شده تا 10 سال پیش کل این مغازه 100 میلیون پولش نبود اما الان 1.5 میلیارد قیمت داره منم اول باور نمیکردم اجاره ها آنقدر نجومی باشه اما واقعیت داره اینطوریه که خیلی از مغازه دارها برای در آوردن اجاره هاشون به کم فروشی و گرانفروشی دست میزنن البته اونها هم زیاد دوام نمیارن اکثر کسایی که سابقه دار هستند مغازه مال خودشون هست البته قیمت مغازه در خیابان های کم رفت آمد تر تا نصف هم کاهش پیدا میکنه امادرآمد هم اونجا کم هست

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
الان شمارش دارم ممیخوای بدم زنگ بزن خیابون اصی یه جنوب شهر بود متاسفانه هیچ حساب کتابی نداره اجاره جنوب شهر هم بعضا مثل جردن شده تا 10 سال پیش کل این مغازه 100 میلیون پولش نبود اما الان 1.5 میلیارد قیمت داره منم اول باور نمیکردم اجاره ها آنقدر نجومی باشه اما واقعیت داره اینطوریه که خیلی از مغازه دارها برای در آوردن اجاره هاشون به کم فروشی و گرانفروشی دست میزنن البته اونها هم زیاد دوام نمیارن اکثر کسایی که سابقه دار هستند مغازه مال خودشون هست البته قیمت مغازه در خیابان های کم رفت آمد تر تا نصف هم کاهش پیدا میکنه امادرآمد هم اونجا کم هست
حالا شما که تهرانی خوب ایناتقریبا معقوله ما تو شهرستان 35 هزار نفری هستیم 70 هزار نفر هم روستایی پیش تو مرکز شهر 20 30 م تا 50 ماهی 1.5 تا 2 اجاره قیمت مغازه هم یک ملیارد آدم شاخاش درمیاد :general110:

farzad.sadeshi4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
467
خدا خواسته و یه عده از قدیم صاحب مغازه شدن حالا یا پدری یا ...
وگرنهاصلن اجاره در نمیاد
آدم همون یه کارمند چیزی بشه و اگر زرنگه عصرا هم بره آژانسی حسابداری چیزی بهتره . چون اینجور فقط استرسه
مثلن 3 میلیون اجاره خوب باید 6*7 میلیون سود باشه تا بصرفه یا برا کار دوم

بالا