• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

درامد طرح وبسایت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

javad1000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
با سلام به همگی بنده طرح سایت هستم ودریک شرکت کار میکردم که به علت حقوق پایین امدم بیرون میخوام یک سایت بزنم وکار طراحی وب انجام بدم به نظرتون درامدش خوب ست و برای کسب درامد بیشتر باید چکار کنم ممنون

Adin

Registered User
لایک‌ها
769
متفاوته بسته به این که طرف حسابت شخصی باشه یا شرکت ...
طراح داریم درامدش صفره .. طراح داریم درامدش بالغ بر ماهی 8-9 میلیونه..

desiner_web

Registered User
لایک‌ها
97
با سلام بله با نظر دوست عزیز adinموافقم
واین که شما الان یک طراح هسیتن پس حداقل یک سایت بزنید و با کمترین هزینه شانستون رو امتحان کنید سعی کنید در پروژه های عظیم دخیل باشید

javad1000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
با سلام بله با نظر دوست عزیز adinموافقم
واین که شما الان یک طراح هسیتن پس حداقل یک سایت بزنید و با کمترین هزینه شانستون رو امتحان کنید سعی کنید در پروژه های عظیم دخیل باشید
خودمم به فکر همینم میخوام سایت بزنم به نظرتون برای جلب مشتری چه تبلیغی موثر است؟

javad1000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
متفاوته بسته به این که طرف حسابت شخصی باشه یا شرکت ...
طراح داریم درامدش صفره .. طراح داریم درامدش بالغ بر ماهی 8-9 میلیونه..
من میخوام درامدم ماهی دورو ورای 2 تومن باشه چکار کنم ؟
برای پیدا کردن مشتری چه راهی رو پیشنهاد میدهید

majid0261

Registered User
لایک‌ها
371
بهترین کار زدن یک دفتر هست مردم عقلشون به چشمشون هست + یک سایت + نمونه کار + تبلیغات روزنامه ای . . .

خودم دنبالشم همچین کاری کنم فعلا دارم نمونه کار جمع میکنم :D

javad1000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
بهترین کار زدن یک دفتر هست مردم عقلشون به چشمشون هست + یک سایت + نمونه کار + تبلیغات روزنامه ای . . .

خودم دنبالشم همچین کاری کنم فعلا دارم نمونه کار جمع میکنم :D
نه نمیخوام دفتر بزنم یعنی بوجشو ندارم فکرم اینه که یک سایت خوب بزنم و سایت طراحی کنم به نظرتون برای تبلیغش چه چیزی جواب دهیش بیشتره

javad1000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
قصد زدن دفــتر داری ؟
نه نمیخوام دفتر بزنم یعنی بوجشو ندارم فکرم اینه که یک سایت خوب بزنم و سایت طراحی کنم به نظرتون برای تبلیغش چه چیزی جواب دهیش بیشتره

javad1000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
بهترین راه تبلیغ برای جذب مشتری چیه؟؟

Adin

Registered User
لایک‌ها
769
بهترین راه تبلیغ برای جذب مشتری چیه؟؟

بهترین راه نمونه کاره ... کار کار میاره .. اینو همییشه یادت باشه ..کارت درست و زیبا باشه با قیمت خوب مشتری دائم داری

javad1000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
بهترین راه نمونه کاره ... کار کار میاره .. اینو همییشه یادت باشه ..کارت درست و زیبا باشه با قیمت خوب مشتری دائم داری

در حال حاضر نمونه کار ندارم
میخوام یک سایت بزنم طراحی کنم ومنظور اصلی من ایناست که چطوری تبلیغی برای جذب مشتری خوب است

hamid_diablo

Registered User
لایک‌ها
113
دوست عزی شما کار تو شرکت رو نباید رها میکردی.همین حضورتون تو شرکت میتونه معرف شما برای خیلی ها باشه

به راحتی میتونید مشتری ها رو شناسایی کنید و در زمان خارج از کار شرکت باهاشون در ارتباط باشید...

میتونید همنجا تو امضاتون اسم سایتتون رو بزارید تا دوستان متوجه سایت شما بشن ..

میتونید کارت طراحی کنید و تو محل زندگیتون پخش کنید .حتی بروشورهای تبلیغاتی روی دیوار بزنید و....

javad1000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دوست عزی شما کار تو شرکت رو نباید رها میکردی.همین حضورتون تو شرکت میتونه معرف شما برای خیلی ها باشه

به راحتی میتونید مشتری ها رو شناسایی کنید و در زمان خارج از کار شرکت باهاشون در ارتباط باشید...

میتونید همنجا تو امضاتون اسم سایتتون رو بزارید تا دوستان متوجه سایت شما بشن ..

میتونید کارت طراحی کنید و تو محل زندگیتون پخش کنید .حتی بروشورهای تبلیغاتی روی دیوار بزنید و....
اخه پولی نمیدادن روزی 6 ساعت کار میکردم ماهی 900 تومن میدادن اخه با این پولا که نمیشه خرج زندگیو در اورد اجاره خونه واینا رو هم حساب کنی اخرش هیچی برای ادم نمیمونه
به فکر اینم یک سایت خوب وبا کیفیت بزنم وکار طراحی وب را در خونه انجام بدم وهمه ی کار ها رو اینترنتی انجام بدم ولی مشل بزرگ من این است که من سایت رو زدم چطوری مشتری پیدا کنم برای تبلیغ کردن شما چه جایی رو پیشنهاد میکنید که مشتری پیدا بشه هرجایی رو که به نظرتون میرسه بگین ممنون میشم اینترنتی -روزنامه ای- هر جایی باشه که جواب میده ممنون؟

javad1000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
طراحی سایت درآمد آن چنانی ندارد
دوست عزیز من الان مدرک کارشناسی برنامه نویسی رو دارم و توانایی طراحی هر سایتی رو دارم تنها مشکلم اینه که نمیدونم چطوری کارمو شروع کنم ممنون میشم راهنمایی ام کنید با تشکر؟

hameche

Registered User
لایک‌ها
339
اگر حرفه ای هستید باید نمونه کار + ی اسکریپت خودتون از پایه درست کنید شروع به فروش کنید
البته میتونید به تیم طراحی شرکت ما بپیوندید حقوق ثابت و یا درصدی هرکدوم خواستید

javad1000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
اگر حرفه ای هستید باید نمونه کار + ی اسکریپت خودتون از پایه درست کنید شروع به فروش کنید
البته میتونید به تیم طراحی شرکت ما بپیوندید حقوق ثابت و یا درصدی هرکدوم خواستید
دوست عزیز میخوام خودم واسه خودم کارکنم فقط ممنون میشم راهنمایی ام کنید که از پایه باید چکار کنم مثلا بهد از اینکه سایت زدم چطوری مشتری جذب کنم

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
لایک‌ها
16,664
من میخوام درامدم ماهی دورو ورای 2 تومن باشه چکار کنم ؟
برای پیدا کردن مشتری چه راهی رو پیشنهاد میدهید

کاری نداره که دوست عزیز ، تو انجمن و سایت هایی که نیاز به Coder دارن ، شرکت کنید و به همشون بگید 10 روزه واستون مینویسم و بعد از 1 سال پروژه رو تحویلشون بدید و پولتون رو بگیرید .. کاری که اکثر PHP کارای ایرانی میکنند..

javad1000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
کاری نداره که دوست عزیز ، تو انجمن و سایت هایی که نیاز به Coder دارن ، شرکت کنید و به همشون بگید 10 روزه واستون مینویسم و بعد از 1 سال پروژه رو تحویلشون بدید و پولتون رو بگیرید .. کاری که اکثر PHP کارای ایرانی میکنند..
میخوام پولم حلال باشه تو اینترنت من شنیدم خیلی میشه پول در اورد با توجه به اینکه من علمشو هم دارم ولی میخوام بدونم چه جایی برای جذب مشتری بهتر است

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا