• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

درامد طرح وبسایت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

javad1000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
کاری نداره که دوست عزیز ، تو انجمن و سایت هایی که نیاز به Coder دارن ، شرکت کنید و به همشون بگید 10 روزه واستون مینویسم و بعد از 1 سال پروژه رو تحویلشون بدید و پولتون رو بگیرید .. کاری که اکثر PHP کارای ایرانی میکنند..
ممنون میشم راهنمایی ام کنید کجا برای تبلیغ بهتره چون میخوام در امد ماهیانمو به 2 میلیون برسونم مردم از نداری فقر با اینکه درس خوندم ؟؟

javad1000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
اگر حرفه ای هستید باید نمونه کار + ی اسکریپت خودتون از پایه درست کنید شروع به فروش کنید
البته میتونید به تیم طراحی شرکت ما بپیوندید حقوق ثابت و یا درصدی هرکدوم خواستید
درامد ماهیانه شما به چه مقدار است
وچند نفر در حال حاضر در حال فعالیت هستین .چه مدت است کارتون رو شروع کردین ؟

javad1000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
اگر حرفه ای هستید باید نمونه کار + ی اسکریپت خودتون از پایه درست کنید شروع به فروش کنید
البته میتونید به تیم طراحی شرکت ما بپیوندید حقوق ثابت و یا درصدی هرکدوم خواستید
دوست عزیز میخوام خودم واسه خودم کارکنم فقط ممنون میشم راهنمایی ام کنید که از پایه باید چکار کنم مثلا بهد از اینکه سایت زدم چطوری مشتری جذب کنم

majid0261

Registered User
لایک‌ها
371
بقول دوستم میگه پول های ما تو جیب مردم هست باید قدرت این رو پیدا کی تا اونا پولتو بهت برگردونند :D

فضای مجازی برای تبلیغات خوب هست ولی بیشترین درامد خارج دنیای مجازی هست پس به فکر تبلیغات در بیرون از دنیای مجازی باش . . .

اول هم برای نمونه دوست اشنا کسانی که شرکت کارگاه تولیدی هر چیزی که باشه شروع به طراحی کن ...

کم کم ترست میریزه و از هزینه کردن برای تبلیغات نمیترسی

javad1000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
بقول دوستم میگه پول های ما تو جیب مردم هست باید قدرت این رو پیدا کی تا اونا پولتو بهت برگردونند :D

فضای مجازی برای تبلیغات خوب هست ولی بیشترین درامد خارج دنیای مجازی هست پس به فکر تبلیغات در بیرون از دنیای مجازی باش . . .

اول هم برای نمونه دوست اشنا کسانی که شرکت کارگاه تولیدی هر چیزی که باشه شروع به طراحی کن ...

کم کم ترست میریزه و از هزینه کردن برای تبلیغات نمیترسی
یه سری تو سایت میهن دانلود تبلیغ کردم هیچ کس بهم زنگ نزد تازه خیلی هم پول تبلیغ دادم دنبال جایی برای تبلیغ میگردم که جواب بده
شما کجا رو پیشنهاد میکنی؟

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
لایک‌ها
16,664
ممنون میشم راهنمایی ام کنید کجا برای تبلیغ بهتره چون میخوام در امد ماهیانمو به 2 میلیون برسونم مردم از نداری فقر با اینکه درس خوندم ؟؟

نصف شبی داری اذیتمون میکنیااا ، مگه میشه برنامه نویس باشی و ندونی چطور مردم رو گول بزنی : ))))

269 ِ ؟

javad1000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
نصف شبی داری اذیتمون میکنیااا ، مگه میشه برنامه نویس باشی و ندونی چطور مردم رو گول بزنی : ))))

269 ِ ؟
گول زدن مردم راحته میدونم فقط میخوام بدونم چطوری میتونم مشتری پیدا کنم

javad1000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4

269 ِ ؟
یادم بدی مشتری از کجا میتونم پیدا کنم همه چیز حل میشه مشکل اصلی من همین پیدا کردن مشتری است مشتر که پیدا شه راحت میشه ازشون پول گرفت البته براشون خوب کار میکنم فقط مشکلم پیدا کردن مشتری است کجا تبلیغ کنم قبلا تو سایت میهن دانلود تبلیغ کردم پولم رفت میخام یک جایی باشه که با سرمایه کم بشه تبلیغ کرد و جواب دهی داشته باشه ممنون میشم راهنمایی ام کنید؟؟؟

javad1000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
مشتری از کجا میشه پیدا کرد
کجا تبلیغ کنم جواب دهی 100 درصد داشته باشه؟

majid0261

Registered User
لایک‌ها
371
مشتری از کجا میشه پیدا کرد
کجا تبلیغ کنم جواب دهی 100 درصد داشته باشه؟
از دوستان شروع کنه به اطرافیان بگو . . . من خودم فعلا هرچی کار گرفتم از اطرافیان بوده . . .
کدوم شهر هستی ؟ اگر بتونی در روزنامه تبلیغات کنی بیشترین سود را داره

javad1000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
از دوستان شروع کنه به اطرافیان بگو . . . من خودم فعلا هرچی کار گرفتم از اطرافیان بوده . . .
کدوم شهر هستی ؟ اگر بتونی در روزنامه تبلیغات کنی بیشترین سود را داره
کدام روزنامه
من اشنا کسی رو ندارم

Adin

Registered User
لایک‌ها
769
آقاجان این سوال من رو جواب بده ... تو اون شرکتی که کار کردی اصلا یه ماه دو ماه سه ماه اونا از کجا مشتری اوردن ؟

اینو بمن بگوببینم تا چه قدر هـــر رو از بــر تشخیص میدی .

پ.ن: آخه میهـــن دانلود هم جا بود رفتی تبلیغ دادی .. مثل اینه که بری در توالت عمومی تبلیغ ساندویچی بزنی .. :D یارو ساندویچش رو خورده که اومده برینه تو توالت دیگه .

javad1000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
آقاجان این سوال من رو جواب بده ... تو اون شرکتی که کار کردی اصلا یه ماه دو ماه سه ماه اونا از کجا مشتری اوردن ؟

پ.ن: آخه میهـــن دانلود هم جا بود رفتی تبلیغ دادی .. مثل اینه که بری در توالت عمومی تبلیغ ساندویچی بزنی .. :D یارو ساندویچش رو خورده که اومده برینه تو توالت دیگه .
شما بگین من کجا تبلیغ کنم؟؟؟؟

javad1000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4

شما بگیین من کجا تبلیغ کنم هرجا رو بگین همون جا تبلیغ میکنم؟

majid0261

Registered User
لایک‌ها
371
بهترین پیشنهاد برو یک کار هرطوری شده جور کن . . .با حداقل هزینه تبلیغات بعد کل اون درامد را بذار برای تبلیغات . . . جاهاشم بهت پ . خ گفتم

crashday

Registered User
لایک‌ها
1,323
از چند نفر از طراح هایی که موفق بودن هم مشاوره بگیری بد نیست .

امین69

Registered User
لایک‌ها
359
شما نباید از شرکت در میومدی بیرون !, من خودم طراحم ! یه ماه میبینی کار زیاد گیرت میاد یه ماه میبینی 1 دونه کار !, باید علاوه برکار در شرکت جداگانه هم کار میکردید ! اینجوری به ماهیانه 2 تومن میرسید :cool:

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
خیلی از چیزارو باید با آزمون و خطا بدست آورد. شما نباید انتظار داشته باشین یه طراح موفق بیاد رمز موفقیتشو به شما بگه که چطوری مشتری ثابت پیدا میکنه یا... !
برای شروع کار هم خیلی سادس! با طراحی قالب و فروش اونا به قیمتای پایین + طراحی سایت با قیمت پایین و از این دسته کارا باید انجام بدین تا شناخته بشین.
داخل سایت هم میتونین یک سری اموزش , نمونه کد و ... بذارین و سوالای کاربرا رو تو همون صفحه جواب بدین, تا اونا شمارو به عنوان کسی که یه چیزی بارشه بشناسن.
بقیشم که تبلیغات و بک لینک و ... تا بتونین از گوگل ورودی بگیرین.
پ.ن: به نظر من یا برگردین به همون شرکت یا تو یه شرکت دیگه استخدام شین و تا وقتی که کار طراحی سایت خودتتون نگرفته ازش بیرون نیاین (البته اگه منبع درامد دیگه ای ندارین!)

rezaya2938

Registered User
لایک‌ها
63
پیشنهاد من اینه که شما یه محصول بسازی. ببین چه سایتی الان درخواست زیاد داره، اون رو بصورت یه اسکریپت خوب بساز و شروع کن به تبلیغ و فروش.
برای مثال الان سایت های خبرخوان خاطرخواه داره. من خودم یه اسکریپت نوشتم که کار خبرخوانی میکنه. فقط 3 تا باهاش بالا اوردم، فقط با یه پست توی این تاپیک، هر هفته یکی 2 نفر زنگ میزنن(هرچند به دلایلی نمیفروشم)
در کل شما محصول بساز. نه یکی، چندتا. یه سری راهکارهای دیگه هم هست که وقتی این رو پیاده کردی بقیه رو بهت میگم :D
مهمترین چیز: پشتکار ;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا