• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

درامد طرح وبسایت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Poets Of Fall

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
486
اخه
خودتو کشتی با این راهنمایی کردن راهنماییت به درد خودت میخوره
واقعا که
خیلی فکر میکنی سرته
معلومه هیچی تو اون سرت نداری
تو مدرکت برد نمیخوره بعید میدونم 6 کلاس سواد داشته باشی
تو دانشگاه درس میخونن حالا نمیدونمتو دانشگاهی که تو دیدی چه میگذشه خنده داره راستی ببخشید فراموش کرده بودم تو اصلا دانشگاه نرفتی احتمالا با گاو داری بابات اشتباه گرفتی
من طراح وبسایت نیستم بازم خنده داره اگه اینجوری هست تو هم عقل نداری
شما احتمالا دستفروش هستین و بیکار چون اگه بیکار نبودید اینجا چه میکنید معلومه الاف هستی
راست میگن کافر همه رو کافر میدونه
اصلا چند سالته
شما چه میفهمی برنامه نویسی یعنی چه که اینجوری در مورد سادگیش حرف میزنی
حرصم در میاد ادم هایی مثلتو هنوز نسلشون منقرض نشده
الان تو قرن 21 هستیم خیلی سطح فکرت پایینه
در کل ناراحت نشو من اینجوری حرف زدم ادم باید با شخصیتی که میخواد حرف بزنه همون جور حرف بزنه ادم با ادم ابله و احمق یک جور حرف میزنه با ادم تحصیل کرده و چیزی حالیش هست یک جور دیگه

دوست عزیز ، حداقل من الان میدونم از کجا شروع کنم راهنمایی به شما رو .
بهتون پیشنهاد میکنم بیشتر به خودتون مسلط باشید ، توی محیط مجازی ، شاید کسی شما رو نبینه ، ولی اعتبار شما رو همه میبینن ... این رو یادت باشه قدرت زبان و بیان و گفتار یه برنامه نویس ، از قدرت برنامه نویسیش مهمتره . این زبان شماست که باعث میشه کسی رو جذب کنید یا از دست بدید ، من کسانی رو دیدم که یه کاری رو به یه نفر پیشنهاد دادن 500 هزار تومن ولی طرف قبول نکرده و همون کار رو یه برنامه نویس دیگه قیمت داده 2 میلیون تومن و اون شخص قبول کرده . اگر در این کار میخواهید با این شخصیت و ادب پیش برید بعید میدونم به جایی برسید .

البته من شما رو مقصر نمیدونم ، واقعا نارحتی شما رو درک میکنم ... مقصر در واقع سیستم آموزشی ماست که یه دانشجو بعد از این همه تلاش و هزینه از دانشگاه که میاد بیرون و فکر میکنه الان شده آقای مهندس ، وقتی میره توی کار تازه میفهمه هیچی بلد نیست .

وقتی توی دانشگاه 10 تا زبان برنامه نویسی یاد آدم میدن ، که از 15 ، 16 کلاسی که تشکیل میشه ، 5 جلسه تاریخچه اون زبان رو درس میدن و 10 جلسه تا حلقه FOR و WHILE میگن ، از اون طرف سر مهندسی نرم افزار یادت میدن چهار تا لوزی و دایره بکشی ولی هیچوقت نفهمی اونها رو کجا باید بکشی ، سر کلاس ریاضی هم انتگرال رو از سرش بگیرن هر دفعه یه چند تا به گانه های تهش اضافه کنن ( دوگانه سه گانه و الی ما شاالله ) به خورد دانشجوهایی بدن که 95 درصدشون حتی بعد از فارغ التحصیلی نمیدونن اون انتگرال کجا استفاده میشه ( میتونن حل کنن ولی نمیدونن کجا اصلا اینو نیاز دارن که حل کنن ! ) سر کلاس تحت وب هم یاد میگیرد کوکی چیه ، سشن چیه ، پست چیه ، گت چیه ، اچ تی تی پی هدر چیه ، همه رو یاد میگیرن ، امتحان هم میدن قبول میشن ، از سر امتحان اومدن بیرون ، نمیدونن کوکی چیه ، نمیدونن سشن چیه ، نمیدونن پست چیه ، فرقش با گت چیه .... .. !

من بی سوادم ، ادعای با سوادی هم ندارم ، در واقع هر کس از من بپرسه نمیگم برنامه نویسم ، میگم دارم برنامه نویسی یاد میگیرم ، پدر من هم گاوداری نداره ولی اگر داشت هم برای من فرقی نمیکرد ، کار عار نیست و من مثل شما به دید تحقیر به یه شغل نگاه نمیکنم ، یه گاودار برای پول در آوردن از من و شما و همه ما بیشتر زحمت میکشه ، و این زحمتش قابل تقدیره .

در مورد اینجا اومدن ، من اینجا مثل خارج از اینترنت کار میکنم ، میخواستی بدونی از کجا شروع کنی ، اینم کمک من به شما ، از همینجا شروع کن ، من توی همین پرشین تولز بدون درآمدی که خارج از اینجا دارم به اندازه درآمدی که هدف شماست درآمد دارم .

من 26 سالمه ، نمیدونم از من بزرگتر هستید یا نه ، ولی به هر حال از حرفهاتون اینطور بر میاد که سنتون یا مثل منه یا کمتر از من ، و این طرز صحبت کردنتون رو به حساب همین مورد میذارم .

موفق باشید .

javad1000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دوست عزیز ، حداقل من الان میدونم از کجا شروع کنم راهنمایی به شما رو .
بهتون پیشنهاد میکنم بیشتر به خودتون مسلط باشید ، توی محیط مجازی ، شاید کسی شما رو نبینه ، ولی اعتبار شما رو همه میبینن ... این رو یادت باشه قدرت زبان و بیان و گفتار یه برنامه نویس ، از قدرت برنامه نویسیش مهمتره . این زبان شماست که باعث میشه کسی رو جذب کنید یا از دست بدید ، من کسانی رو دیدم که یه کاری رو به یه نفر پیشنهاد دادن 500 هزار تومن ولی طرف قبول نکرده و همون کار رو یه برنامه نویس دیگه قیمت داده 2 میلیون تومن و اون شخص قبول کرده . اگر در این کار میخواهید با این شخصیت و ادب پیش برید بعید میدونم به جایی برسید .

البته من شما رو مقصر نمیدونم ، واقعا نارحتی شما رو درک میکنم ... مقصر در واقع سیستم آموزشی ماست که یه دانشجو بعد از این همه تلاش و هزینه از دانشگاه که میاد بیرون و فکر میکنه الان شده آقای مهندس ، وقتی میره توی کار تازه میفهمه هیچی بلد نیست .

وقتی توی دانشگاه 10 تا زبان برنامه نویسی یاد آدم میدن ، که از 15 ، 16 کلاسی که تشکیل میشه ، 5 جلسه تاریخچه اون زبان رو درس میدن و 10 جلسه تا حلقه FOR و WHILE میگن ، از اون طرف سر مهندسی نرم افزار یادت میدن چهار تا لوزی و دایره بکشی ولی هیچوقت نفهمی اونها رو کجا باید بکشی ، سر کلاس ریاضی هم انتگرال رو از سرش بگیرن هر دفعه یه چند تا به گانه های تهش اضافه کنن ( دوگانه سه گانه و الی ما شاالله ) به خورد دانشجوهایی بدن که 95 درصدشون حتی بعد از فارغ التحصیلی نمیدونن اون انتگرال کجا استفاده میشه ( میتونن حل کنن ولی نمیدونن کجا اصلا اینو نیاز دارن که حل کنن ! ) سر کلاس تحت وب هم یاد میگیرد کوکی چیه ، سشن چیه ، پست چیه ، گت چیه ، اچ تی تی پی هدر چیه ، همه رو یاد میگیرن ، امتحان هم میدن قبول میشن ، از سر امتحان اومدن بیرون ، نمیدونن کوکی چیه ، نمیدونن سشن چیه ، نمیدونن پست چیه ، فرقش با گت چیه .... .. !

من بی سوادم ، ادعای با سوادی هم ندارم ، در واقع هر کس از من بپرسه نمیگم برنامه نویسم ، میگم دارم برنامه نویسی یاد میگیرم ، پدر من هم گاوداری نداره ولی اگر داشت هم برای من فرقی نمیکرد ، کار عار نیست و من مثل شما به دید تحقیر به یه شغل نگاه نمیکنم ، یه گاودار برای پول در آوردن از من و شما و همه ما بیشتر زحمت میکشه ، و این زحمتش قابل تقدیره .

در مورد اینجا اومدن ، من اینجا مثل خارج از اینترنت کار میکنم ، میخواستی بدونی از کجا شروع کنی ، اینم کمک من به شما ، از همینجا شروع کن ، من توی همین پرشین تولز بدون درآمدی که خارج از اینجا دارم به اندازه درآمدی که هدف شماست درآمد دارم .

من 26 سالمه ، نمیدونم از من بزرگتر هستید یا نه ، ولی به هر حال از حرفهاتون اینطور بر میاد که سنتون یا مثل منه یا کمتر از من ، و این طرز صحبت کردنتون رو به حساب همین مورد میذارم .

موفق باشید .
اگر از اول با خوب حرف میزدی و ناراحتم نمیکردی من اینجوری باهاتحرف نمیزدم
از طرز حرف زدنم معذرت میخوام

Poets Of Fall

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
486
اگر از اول با خوب حرف میزدی و ناراحتم نمیکردی من اینجوری باهاتحرف نمیزدم
از طرز حرف زدنم معذرت میخوام
من عادت دارم همیشه قبل از ارسال یه پست ، مخصوصا پست هایی که رنگ و بوی تندی دارن ، اون پست رو دو یا سه بار میخونم ، حتی میرم یه لیوان آب میخورم ، یه دوری میزنم ، میام دوباره میخونمش و بعد ارسالش میکنم ، بعد از این گفته شما چند بار دیگه هم توی صفحه قبل پستهام رو خوندم ، ولی واقعا ندیدم جایی بد حرف زده باشم .
شاید حقیقت رو گفته باشم و حقیقت رو هم رک گفته باشم ،حقیقت همیشه تلخه ، و این حقیقت تلخ رو من بعد از یه عمری که پشت کامپیتور گذروندم ، با تمام وجود فهمیدم ، که این همه تلاش کردم برای یادگیری ، این همه زمان گذاشتم و هنوز وقتی به راهی که پشت سرم بوده نگاه میکنم و راهی که باید به جلو برم نگاه میکنم ، میفهمم هیچی بلد نیستم ، در واقع خیلی وقت ها فقط در جا زدم ... ابن تاپیک هنوز برای من یه تاپیک جدی نیست ، چون نمیتونم قبول کنم یه نفر روزی 10 15 تا سایت بسازه و بگه همه چیز رو در مورد طراحی سایت میدونه ولی ندونه توی اینترنت باید چه کار کنه ... برنامه نویسی مثل مربی گری یا گزارشگری فوتبال میمونه ، شما نمیتونید برید کتاب بخونید بگید من حالا اطلاعاتم زیاده از کجا شروع کنم مربی یا گزارشگر فوتبال بشم ، کسی که میخواد مربی یا گزارشگر بشه قبلش باید یه عمری رو با دنبال کردن فوتبال گذرونده باشه ، کسی هم که میخواد طراحی وب انجام بده ، باید قبلش یه عمری اینترنت رو زیر و رو کرده باشه و همه زیر و بمش رو شناخته باشه وگرنه همیشه یه جای کارش میلنگه .

در مورد اینکه گفتید روزی 10 15 تا سایت میسازید ، من هنوز هم برام جالبه ، حتی وقتی حساب میکنم یه وردپرس با نصب و راه اندازی ، تنظیماتش و پرمیژن بندی و یه قالب ساده و مناسب کار اون شخص حدود 1 ساعت زمان میبره ، شما روزی 15 تا وردپرس هم نصب کنی میشه 15 ساعت ، چه برسه بخواهید کد بنویسید یا طراحی گرافیکی انجام بدید ، کد نویسی در کمترین و سبک ترین حالتش برای یه سایت فقط یک تا 10 روز زمان برای تحلیل پروژه میخواد . پس اگر از شما پرسیدم مشخص کنید زمینه کاریتون چیه ، برای همینه که بقیه بدونن برای چه کاری باید شما رو راهنمایی کنن ... وگرنه خود من به شخصه این پست ها رو برای این اینجا مینویسم ، چون اینجا یه انجمن عمومیه و شاید یکی دیگه این پست ها رو بخونه و ازشون استفاده کنه .

به هر حال ، امیدوارم راه درست رو پیدا کنید و توی راهی که دارید به هدف هایی که میخواهید برسید .

hamidk

Registered User
لایک‌ها
144
جناب Poets Of Fall داری وقتت را تلف می کنی، من جای این یارو وقتی پست شما را خواندم از خجالت آب شدم، 10 خط دری وری مینویسی 10 خط هم عذرخواهی کن نه اینکه قبلش بنویسی ناراحتم کردی اینجوری حرف زدم، برو به مربی مهد کودکتان هم بگو
حداقل نمی کنه تاریخ عضویت را ببینه به بزرگترش بی احترامی نکنه،این همه آدم اومدن بهش پیشنهاد دادن برای یه نفرشون حتی دکمه تشکر را نزده

از قدیم گفتن:
تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است

javad1000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
جناب Poets Of Fall داری وقتت را تلف می کنی، من جای این یارو وقتی پست شما را خواندم از خجالت آب شدم، 10 خط دری وری مینویسی 10 خط هم عذرخواهی کن نه اینکه قبلش بنویسی ناراحتم کردی اینجوری حرف زدم، برو به مربی مهد کودکتان هم بگو
حداقل نمی کنه تاریخ عضویت را ببینه به بزرگترش بی احترامی نکنه،این همه آدم اومدن بهش پیشنهاد دادن برای یه نفرشون حتی دکمه تشکر را نزده

از قدیم گفتن:
تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است
فکر کردی خیبی حالیته
تو هیچی حالیت نیست
اصلا بی جا کردی اومدی تو تاپیک من

P-khakestari

همکار بازنشسته
لایک‌ها
290
من کیفیت کار شما رو ندیدم اما گمان میکنم مبلغی که میدادن برای یک ماه براتون کافی باشه..
البته با توضیحاتی که خودتون دادید:
« من روزی 10-15 تا سایت براشون طراحی میکردم »
شما چطوری اینکارو میکردید؟ من راستش برای طراحی یک سایت دست کم یک ماه زمان میزارم صرفنظر از کد سمت سرور.
طراح اگر کارش خوب باشه و شناخته شده باشه نیازی نداره که دنبال مشتری بگرده ، مشتری باید دنبال اون بگرده.
برای همین به نظرم با توجه به توضیحاتی که دادید برگردید سرکارتون.

javad1000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
من کیفیت کار شما رو ندیدم اما گمان میکنم مبلغی که میدادن برای یک ماه براتون کافی باشه..
البته با توضیحاتی که خودتون دادید:
« من روزی 10-15 تا سایت براشون طراحی میکردم »
شما چطوری اینکارو میکردید؟ من راستش برای طراحی یک سایت دست کم یک ماه زمان میزارم صرفنظر از کد سمت سرور.
طراح اگر کارش خوب باشه و شناخته شده باشه نیازی نداره که دنبال مشتری بگرده ، مشتری باید دنبال اون بگرده.
برای همین به نظرم با توجه به توضیحاتی که دادید برگردید سرکارتون.
شما بگوو من چجوری تبلیغ کنم
وکجا

laplab

Registered User
لایک‌ها
27
من از اول گفتم طراح سایت زیاد پول در نمیاره مگر افرادی که از 10 سال پیش کار را دستشون گرفتند

mahdich

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
شما اول بگید کجا زندگی میکنید؟ چون مهمه که کجا می خواید فعالیت کنید
اینکه فقط سایت بزنید بدون دفتر و فقط نمونه کار بذارید وارد بازار هزاران طراح دیگه می شوید که موفق نیستند!!
شما کسب و کار جدید خودتون رو دارید پس حتما باید طرح کسب و کار داشته باشید
پیشنهاد بنده به شما اینه که تا می تونید تحقیق کنید ، و سریع اقدام کنید.حتما موفق می شید چون شجاعت تغییر رو داشتید.
اگر راهنمایی خواستین در خدمتتون هستم، مهندس کامپیوتر نیستم ولی بازار طراحی وب سایت ایران رو به خوبی می شناسم چون مدتی مدیر فروش یک شرکت طرحی سایت بودم.

موفق باشید

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
ببخشیدا ، ولی این تاپیک شده مهد کودک ! آقا ممد عروسک منو برداشت !

لطفا یک ذره با شخصیت صحبت کنید و به هم احترام بگذارید. در ضمن ، این تاپیک بی فایدس ! هیچ کس نمی تونه بگه که شما چطوری در Business باید پیشرفت کنید و چه راه هایی وجود داره ، این یا در خون شماست که می توانید در کارهای Business قوی باشید ، یا در خون شما نیست و شما با تحصیل و تجربه به دستس آوردید و اون ها رو نمی شه انتقال داد !

این که از کسی بپرسی درآمد شغل X چطوره و ... ، خیلی مسخرس ! والا ما بنا داریم که هیچ پولی در نمیاره و بنا داریم که از یک مهندس بیشتر پول در می آره ! یعنی ربطی به شغل و ... نداره ، هر شغلی محترمه و می تونه درآمد بسیار بالایی داشته باشه و همزمان می تونه درآمدس صفر باشه ؛ من به این نتیجه رسیدم که شغل مهم نیست ، مهم شاغل است. مهم فرد است که چطور در آن شغل و رشته پول در می آورد. کسی که نمی تونه پول در بیاره ، نمی تونه عزیز ! نمی تونه ! ایرادی هم نداره ، می تونه خودشو اصلاح کنه و باید خودشو اصلاح کنه تا پول در بیاره. بعضی هام هستن که من دیدم ، از سنین پایین دارن درآمد زایی می کنن ؛ اینها توی خونشون هست ، بله ! این افراد از همون سن به درک درآمد زایی رسیدن ، کسی که پول در نمیاره ، باید بدونه که درکش نسبت به درآمد اشتباهه و باید خودشو تصحیح کنه.

موفق باشی

javad1000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
شما اول بگید کجا زندگی میکنید؟ چون مهمه که کجا می خواید فعالیت کنید
اینکه فقط سایت بزنید بدون دفتر و فقط نمونه کار بذارید وارد بازار هزاران طراح دیگه می شوید که موفق نیستند!!
شما کسب و کار جدید خودتون رو دارید پس حتما باید طرح کسب و کار داشته باشید
پیشنهاد بنده به شما اینه که تا می تونید تحقیق کنید ، و سریع اقدام کنید.حتما موفق می شید چون شجاعت تغییر رو داشتید.
اگر راهنمایی خواستین در خدمتتون هستم، مهندس کامپیوتر نیستم ولی بازار طراحی وب سایت ایران رو به خوبی می شناسم چون مدتی مدیر فروش یک شرکت طرحی سایت بودم.

موفق باشید
نه نمیخوام شرکت بزنم هزینش بالاست میخوام فقط یه سایت بزنم بعدش نمونه کارامو یزارم توشو شروع به کار کنم و انلاین کار بگیرم
راه طبلیغات رو فهمیدم چکار کنم امیدوطوری با مشتری صحبت کنم
فوت فنشو یکم یادم بده

javad1000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
ببخشیدا ، ولی این تاپیک شده مهد کودک ! آقا ممد عروسک منو برداشت !

لطفا یک ذره با شخصیت صحبت کنید و به هم احترام بگذارید. در ضمن ، این تاپیک بی فایدس ! هیچ کس نمی تونه بگه که شما چطوری در Business باید پیشرفت کنید و چه راه هایی وجود داره ، این یا در خون شماست که می توانید در کارهای Business قوی باشید ، یا در خون شما نیست و شما با تحصیل و تجربه به دستس آوردید و اون ها رو نمی شه انتقال داد !

این که از کسی بپرسی درآمد شغل X چطوره و ... ، خیلی مسخرس ! والا ما بنا داریم که هیچ پولی در نمیاره و بنا داریم که از یک مهندس بیشتر پول در می آره ! یعنی ربطی به شغل و ... نداره ، هر شغلی محترمه و می تونه درآمد بسیار بالایی داشته باشه و همزمان می تونه درآمدس صفر باشه ؛ من به این نتیجه رسیدم که شغل مهم نیست ، مهم شاغل است. مهم فرد است که چطور در آن شغل و رشته پول در می آورد. کسی که نمی تونه پول در بیاره ، نمی تونه عزیز ! نمی تونه ! ایرادی هم نداره ، می تونه خودشو اصلاح کنه و باید خودشو اصلاح کنه تا پول در بیاره. بعضی هام هستن که من دیدم ، از سنین پایین دارن درآمد زایی می کنن ؛ اینها توی خونشون هست ، بله ! این افراد از همون سن به درک درآمد زایی رسیدن ، کسی که پول در نمیاره ، باید بدونه که درکش نسبت به درآمد اشتباهه و باید خودشو تصحیح کنه.

موفق باشی
همه نظر دادن منم نظر خودمو میدم .. :)
روزنامه فایده نداره چون اگر تهرانی 1000 تا رقیب داری و عملا تو همشهری ببینی جنگ قیمته بین شرکت ها
تو اینترنت هم جنگ قیمته و رقیب زیاد داری و شانسی نداری زیاد
جایی تبلیغ کن که اشباع نشده و کسی انتظار نداره

به نظر من شکستن قیمت به کل صنف طراحان وب لطمه میزنه , شما ارزش افرینی میکنی و نیازی رو براورده میکنی ارزون فروشی در واقع کم ارزش کردن این نیاز و ارزش هستش

2 مورد خیلی کمک میکنه
1- امضا شما در فوتر سایتهایی که طراحی کردی که باعث میشه هر کسی از طرح شما خوشش میاد با شما تماس بگیره
2- پرزنت حضوری اصناف به خصوص اصنافی که درگیری شغلی دارن و ترجیح میدن چهره به چهره صحبت کنند ارائه نمونه کار بصورت حضوری و شرح خدمات شما

نکته مهم این هستش که شناسایی کنی کدوم اصناف سایت براشون اهمیت داره و کدوم اصناف فقط جنبه تزئینی داره براشون تا وقتتو برای اصنافی که نیاز ندارن هدر ندی

مثلا یه موسسه امورشی خیلی نیاز داره ولی یه قصابی و یا میوه فروشی اصلا نیاز نداره
من تو کار طراحی وب چیزی که باعث شد زیاد مشتری بگیرم پشتیبانی خوب بود , هیچ چیزی برای مالک سایت مهمتر از این نیست که برای کارش و شخص خودش شما وقت اختصاصی بزاری

اگر بدونن سری کاری میکنی و به جزئیات اهمیت نمیدی مشتری هاتو از دست میدی .....باید برای تک تک کارها و مشتری ها وقت و ارزش قائل باشی و کم کاری نکنی

باید احساس کنن که مهم هستن و به کسب و کار اونها شما اهمیت میدی و دلسوزی میکنی

نتیجه گیری اخلاقی : دلسوزی و احساس مسوولیت نسبت به کار مشتری - مراجعه حضوری - کار با کیفیت = موفقیت در کار
به نظرتون چه کسانی به وبسایت احتیاج دارند
لطفا مشاغلی که نیاز دارندبه وبسایت رو بگین
چون میخوام بدونم باید برم سراغ چه مشاغلی وبراشون وبسایت طراحی کنم

javad1000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
متفاوته بسته به این که طرف حسابت شخصی باشه یا شرکت ...
طراح داریم درامدش صفره .. طراح داریم درامدش بالغ بر ماهی 8-9 میلیونه..

javad1000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
با سلام بله با نظر دوست عزیز adinموافقم
واین که شما الان یک طراح هسیتن پس حداقل یک سایت بزنید و با کمترین هزینه شانستون رو امتحان کنید سعی کنید در پروژه های عظیم دخیل باشید

javad1000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
بهترین کار زدن یک دفتر هست مردم عقلشون به چشمشون هست + یک سایت + نمونه کار + تبلیغات روزنامه ای . . .

خودم دنبالشم همچین کاری کنم فعلا دارم نمونه کار جمع میکنم :D

javad1000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دوست عزی شما کار تو شرکت رو نباید رها میکردی.همین حضورتون تو شرکت میتونه معرف شما برای خیلی ها باشه

به راحتی میتونید مشتری ها رو شناسایی کنید و در زمان خارج از کار شرکت باهاشون در ارتباط باشید...

میتونید همنجا تو امضاتون اسم سایتتون رو بزارید تا دوستان متوجه سایت شما بشن ..

میتونید کارت طراحی کنید و تو محل زندگیتون پخش کنید .حتی بروشورهای تبلیغاتی روی دیوار بزنید و....

javad1000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
کاری نداره که دوست عزیز ، تو انجمن و سایت هایی که نیاز به Coder دارن ، شرکت کنید و به همشون بگید 10 روزه واستون مینویسم و بعد از 1 سال پروژه رو تحویلشون بدید و پولتون رو بگیرید .. کاری که اکثر PHP کارای ایرانی میکنند..

javad1000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
بقول دوستم میگه پول های ما تو جیب مردم هست باید قدرت این رو پیدا کی تا اونا پولتو بهت برگردونند :D

فضای مجازی برای تبلیغات خوب هست ولی بیشترین درامد خارج دنیای مجازی هست پس به فکر تبلیغات در بیرون از دنیای مجازی باش . . .

اول هم برای نمونه دوست اشنا کسانی که شرکت کارگاه تولیدی هر چیزی که باشه شروع به طراحی کن ...

کم کم ترست میریزه و از هزینه کردن برای تبلیغات نمیترسی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا