برگزیده های پرشین تولز

درباره این بخش: پیشنهاد ،انتقاد ،کاربرهای فعال و...( پست اول: قوانین)

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
دوستان ! نیاز به یه نفر داریم که تاپیک " تحصیل در خارج " رو ایندکس کنه ... یعنی پست های مهمهش رو به همراه لینکشون ، توی یه لیست آماده کنه تا بذاریم صفحه اول ...

کی حاضره همکاری کنه ؟ ...

مرسی ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
یه سوال : تاپیکایی که دوستان برای سوالاتی مثل " تحصیل در نروژ چطوریه " می زنن رو ادغام کنم با تاپیک تحصیل در خارج به نظرتون .. یا بذارم بمونه ؟ ...

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
من الان یه نگاه انداختم ، مثلا چندتا تاپیک داریم که همه مربوط به پیام نور هستن .. نظرتون درباره ادغام تاپیک های مشابه چیه ؟

خب ... به نظر من ( که این نظرم یه کمی آینده نگرانست ) خوبه که برای سراسری , آزاد و پیام نور , هر کدوم , یه تاپیک سؤال و جواب و رفع مشکل داشته باشیم ...

الان اگر پیام نور متقاضی زیادی داره ... خوبه که برای شروع یه تاپیک پرسش و پاسخ بر ای مسائل پیرامون پیام نور داتشه باشیم ! ...

یه سوال : تاپیکایی که دوستان برای سوالاتی مثل " تحصیل در نروژ چطوریه " می زنن رو ادغام کنم با تاپیک تحصیل در خارج به نظرتون .. یا بذارم بمونه ؟ ...

به نظرت یه کم اون تاپیک سنگین نمی شه ؟... اگه اشتباه نکنم قبلا هم با تاپیکهای دیگه ادغام شده بود ...

به نظر من اگه متقاضی زیاده ... چه اشکال داره که یه تاپیک جداگانه داشت باشیم براش ... اگه یه زمانی هم خواستیم که بخش رو ایندکس کنیم ( هر چند فکر می کنم زیاد موافق نباشی , التبه به نظر من ایندکس برای این بخش می تونه مفید باشه ! ) کارمون راحت تر می شه ! ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
خب ... به نظر من ( که این نظرم یه کمی آینده نگرانست ) خوبه که برای سراسری , آزاد و پیام نور , هر کدوم , یه تاپیک سؤال و جواب و رفع مشکل داشته باشیم ...

الان اگر پیام نور متقاضی زیادی داره ... خوبه که برای شروع یه تاپیک پرسش و پاسخ بر ای مسائل پیرامون پیام نور داتشه باشیم ! ...

به نظرت یه کم اون تاپیک سنگین نمی شه ؟... اگه اشتباه نکنم قبلا هم با تاپیکهای دیگه ادغام شده بود ...

به نظر من اگه متقاضی زیاده ... چه اشکال داره که یه تاپیک جداگانه داشت باشیم براش ... اگه یه زمانی هم خواستیم که بخش رو ایندکس کنیم ( هر چند فکر می کنم زیاد موافق نباشی , التبه به نظر من ایندکس برای این بخش می تونه مفید باشه ! ) کارمون راحت تر می شه ! ...
مرسی از نظرت ...

آره ... یه تاپیک باشه که تمام موارد مربوط به پیام نور اونجا مطرح بشه ...

//

درسته ... ولی اگه مثلا سه نفر توی سه بازه زمانی مختلف بخوان در مورد یه موضوع (مثلا تحصیل در نروژ ) سوال کنن و هر کدوم از اون تاپیکا سرجمع دوتا پست داشته باشه ، شاید یه ذره شلوغ بشه ... اگه به ترتیب کشورش کنیم از همه چی بهتره ... نه ؟

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
...

درسته ... ولی اگه مثلا سه نفر توی سه بازه زمانی مختلف بخوان در مورد یه موضوع (مثلا تحصیل در نروژ ) سوال کنن و هر کدوم از اون تاپیکا سرجمع دوتا پست داشته باشه ، شاید یه ذره شلوغ بشه ... اگه به ترتیب کشورش کنیم از همه چی بهتره ... نه ؟

معذرت می خوام بخاطر دیر جواب دادن ... دلیلش هم کمی معلومه ! ...

درسته شلوغه می شه ... باید نیاز سنجی بکنیم ! ...

اگه به ترتیب کشورش کنیم از همه چی بهتره ... نه ؟
به نظر فکر خوبی میاد ! ... ولی من درست متوجه نشدم ... چی رو به ترتیب کشور کنیم ؟
297.gif
... ترتیب زدن تاپیک ها رو ؟ ... مثلا اول تاپیک مربوط به تحصیل در نروژ رو بزنیم که متقاضی زیادی داره و بعد , با توجه به نیاز , کشورهای دیگه رو ؟ ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
منظورم این بود که فرضا درباره تحصیل در نروژ ، 4 تا تاپیک اگه داریم ، ادغام بشن و بشن یه تاپیک ...

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
آها خوبه ... اگرم sticky نشد , بازم خوبه ... یوزرهای بعدی که میان , حداقل توی سرچ , راحترن ... و نتیجه توی یه تاپیک خلاصه شده ! ...

aman faizbakhsh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تمام موارد مربوط به تحصیل و دانشگاه و ادامه تحصیل و مقاطع پایین تر و بالاتر ، میان اینجا ...

قوانین :

* مطلبی رو که ذکر می کنید یا مال خودتونه یا مستقیما از جای دیگه ای نقل میشه ... در حالت دوم ، لطفا منبع رو ذکر کنید ... هم کلاس داره و هم ثواب !!

* دوستمون Muhammadinfo ، در این زمینه باتجربه محسوب میشه ... واسه اونایی که نیاز به راهنمایی بیشتر دارن ...

* (جدید) احساس می کنید که باید کاربر فعال بشید ولی هنوز نشدید ؟ ... احتمالا درست احساس می کنید ! ... همین جا مطرح کنید یا PM بزنید تا بررسی بشه ...

طبق معمول ، تشکر از بهروز بخاطر حمایت هاش ...
flowerysmile.gif

آقا خیلی ممنون بخاطر زحمتاتون
من هنوز کاربر فعال نشدم ،باید چیکار بکنم؟؟:)

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
آقا خیلی ممنون بخاطر زحمتاتون
من هنوز کاربر فعال نشدم ،باید چیکار بکنم؟؟:)
طبیعتا باید فعالیت کنید
yes4.gif
... کاربر فعال یعنی کاربری که چندین ماهه توی یه بخش حضور داره ، پست مفید می زنه و میشه به حرفاش
اعتماد کرد
innocent0004.gif
...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
DJ Fred عزیز ، اگه اون تاپیک " تحصیل رایگان در سوئد " نیاز به تغییر اسم داره به من بگو ... چون به نظرم اومد که محدود به همین بحث نباشه ...

mmrapq

Registered User
لایک‌ها
6
با سلام
ببینید واسه بعضی کشورها مثل آلمان و ... تاپیک جدانیست و همه در تاپیک هایی مثل تحصیل در خارج هسنش که اگه بشه مثل تحصیل در سوئد یه تاپیک مجزا داشته باشند خیلی خوبه تا اطلاعات جامعی در مورد هر کشور داده بشه و طبیعتا با دید باز کشور مورد نظر انتخاب بشه ... درست نمی گم؟ واقعا به صورت کشور های خاص خیلی کم تاپیک داریم والبته کشورهایی مثل فرانسه و انگلیس و آلمان و امثالهم که کشورهای دارای دانشگاه های منعتبرتری هستند در تاپیک های جدا و کشورهایی مثل لهستان و مجارستان و ارمنستان و ... که کمتر در موردشون بحث می شه خیلی خوبه که در یک تاپیک باشن و البته اونهایی که تشابهات بیشتری با هم دارند...
امیدوارم عملی بشه ...
و البته اینکه دوستانی که در خارج تحصیل می کنند ممنون می شم در مورد کشورذهای محل تحصیلشون اطلاعات جامعه ای قرار بدند و البته اگه امکانش بود با عنایت seymour عزیز کاربر فعال بشند...
ممنون ار همه دوستان

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
با سلام
ببینید واسه بعضی کشورها مثل آلمان و ... تاپیک جدانیست و همه در تاپیک هایی مثل تحصیل در خارج هسنش که اگه بشه مثل تحصیل در سوئد یه تاپیک مجزا داشته باشند خیلی خوبه تا اطلاعات جامعی در مورد هر کشور داده بشه و طبیعتا با دید باز کشور مورد نظر انتخاب بشه ... درست نمی گم؟ واقعا به صورت کشور های خاص خیلی کم تاپیک داریم والبته کشورهایی مثل فرانسه و انگلیس و آلمان و امثالهم که کشورهای دارای دانشگاه های منعتبرتری هستند در تاپیک های جدا و کشورهایی مثل لهستان و مجارستان و ارمنستان و ... که کمتر در موردشون بحث می شه خیلی خوبه که در یک تاپیک باشن و البته اونهایی که تشابهات بیشتری با هم دارند...
امیدوارم عملی بشه ...
و البته اینکه دوستانی که در خارج تحصیل می کنند ممنون می شم در مورد کشورذهای محل تحصیلشون اطلاعات جامعه ای قرار بدند و البته اگه امکانش بود با عنایت seymour عزیز کاربر فعال بشند...
ممنون ار همه دوستان
این فکر خوبیه که صفحه قبلی همین تاپیک هم مطرح شد ... مساله اینه که انجامش ساده نیست ؛ اگه دوستی آمادگی داره که انجام بده این کار رو ، اعلام آمادگی کنه ...

mmrapq

Registered User
لایک‌ها
6
این فکر خوبیه که صفحه قبلی همین تاپیک هم مطرح شد ... مساله اینه که انجامش ساده نیست ؛ اگه دوستی آمادگی داره که انجام بده این کار رو ، اعلام آمادگی کنه ...

اگه دوستان برای همکاری بیایند خیلی خوبه
منتظریم

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
خب مساله اینه که دوستی نیست که بیاد و این تقسیم رو انجام بده ... یعنی یه نفر باید بیاد و برحسب کشور یا رشته یا هر پارامتر دیگه ای ، پست های توی تاپیک های پرمخاطب رو از اول چک کنه و به من بگه تا من از هم جداشون کنم ... (مثلا اسم 100 تا پست رو بذاره کنار و بگه همه اینا مال کشور فرانس هستند)

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
فکر کنم بهتر باشه که همه تاپیک های مربوط به کنکور ارشد (چه سراسری و چه آزاد رو ترکیب کنم) ... نظرتون چیه ؟ ...

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
سلام بر سیمور عزیز.
میشه اطلاعات کلی هر کشوری را توی یک مقاله به صورت جدا گذاشت.
اینطوری کاربران راحتتر به اطلاعات مهمی که برای هر کشور نیاز هست دسترسی پیدا میکنند.

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
بسیار خوبه محمد جون
winking.gif
... داوطلب ؟ ...

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها