• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

درباره جادو

managermd

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
232
امروز بصورت فوری می خوام درباره جادو بنویسم. فقط خواهش دارم این متن رو برای هر کسی که می شناسید بفرستید.

Black_Magic.jpg

این روزها بخاطر بی توجهی همه ما مردم به فرهنگ، اجتماع، دانش، خرد و کار تولید جامعه ما وضعیت بسیار بسیار بسیار خطرناکی داره.

از نظر اعتیاد در جهان با فاصله بسیار زیاد با نفر دوم رتبه نخست رو داریم. از نظر طلاق، بیکاری و … اینها همه مشکلاتی خود ساخته هستند. و انسانها چون از نظر ذهنی قدرت تحلیل و پیدا کردن راه حل رو ندارند دلیل مشکلات رو جادو شدن می دونند. در حالی که خیلی ساده هست وقتی اعتیاد زیاده. طرف میاد مخفی می کنه و وقتی می فهمند جدایی و طلاق.وقتی بیکاری هست هیچ جوونی جرات نمی کنه ازدواج کنه و تعداد زیادی از دختران چون سهمی از مردان آرزوهاشونو نمی بینند پس فرصت ازدواج پیدا نمی کنند و اون رو مربوط به این می دونند که توسط کسی جادو شدند.

لطفا توجه کنید که اصلا نمی خوام بگم جادو وجود نداره. چرا با توجه به تحقیقات و تجربیات شخصی من وجود داره. اما صحبت من اینه ای عزیزان ! برای حل مشکلاتی که خودمون و جامعه باعثش بودیم دنبال دعا نویسها و جادوگران نرید. هرگز نمی تونید تصور کنید عواقبش رو !

۹۹ درصد اونهائی که ادعا می کنند مشکل شما رو با ارتباط با ماوراء حل می کنند کلاشن. ۹۹ درصد افرادی هم که واقعا ارتباط با ماوراء دارند به جای استفاده از قدرت خداوند از موجوداتی که به سطح بالاتری از انرژی دست پیدا کردند ارتباط دارند که ادعا دارند خدا هستند! اما در واقع خدا نیستند.

موجوداتی که هنوز دانش درباره اونها اطلاعی نداره. مثل اکسیژن که قبل از اینکه شناخته بشه وجود داشت..

آیا هر چیزی که کشف نشده یعنی وجود نداره؟ پس اگه اینطوره اکسیژن پیش از کشف وجود نداشت… جاذبه زمین پیش از کشف وجود نداشت. تمام کائنات پیش از کشف تلسکوپ وجود نداشتند.

موجوداتی که از نظر تنوع بسیار بسیار زیادند. مثل ماهی که بر اساس چرخه تکامل هزاران گونه از اونها بوجود اومد و عجیب اینکه می تونند خودشون رو به هر شکلی در بیارن و به آسونی دروغ می گند. خودشون رو جای انواع پیامبران می گذارند. جای خدا می گذارند در حالی که یک انرژی سطح بالا با هوش منفی بیشتر نیستند…

بزرگترین چالش عرفا در راه شناخت حقیقت درگیر شدن با اینها و دنیاهائی که می سازن هست. که بهش می گن مجاز. عارفای بزرگی رو عمری اسیر خودشون کردند و به نام خدا دستورات خودشون رو القاء کردند… و شاید در هنگام مرگ بود که عارف وقتی ذهنش رو که ملاک شناخت خوب و بد هست از دست می ده حقیقت چهره اون انرژی رو می بینه که چقدر ترسناک بود اما با ظاهری خدائی اون عارف رو فریب داد و عمری وادار به اجرای دستوراتش کرد.

این موجودات مادی نیستند و کافیه بهشون اجازه بدید وارد دنیای شما بشند تا همیشه اسیرشون بشید. به خداوند عزیز قسم این موجودات وارد زندگیتون می شن و یک مشکلتون رو رفع کنند اما اونقدر برای شما مشکل جدید ایجاد می کنند تا همیشه وابستشون باشید تا در دنیای شما و بقیه اسیراشون بمونند. پس مراجعه به دعانویس برای رفع مشکل دقیقا مثل افتادن از چاله به چاه خواهد بود.

خاصیت این موجودات بهره کشی و قربانی گرفتن هست. یعنی کاری رو بدون قربانی گرفتن انجام نمی دن اما ذات خدای عزیز بدون چشمداشت بخشایشگره.

مثال می زنم. نگاهی به وضعیت خود دعانویسها بندازید. بسیار وضعیت آشفته و زندگی ویرانی دارند!

به نظر شما چرا با اینکه به این موجودات دسترسی دارند و رمز گنجهای زمین و سلامتی رو می دونند، همیشه بیمار و فقیرند؟ چرا اصلا نیاز دارند که از شما بابت انجام کار پول بگیرند؟ مگه بی نیاز نیستند؟ مگه کاروشن خدائی نیست ؟ مگه مرد خدا برای پول کار می کنه ؟

خواهش دارم توجه کنید رفتن در این دنیا دست شماست، بیرون اومدنش دیگه دست شما نیستا !

خواهش می کنم دقت کنید هرگز چیزی رو که خارج از لیاقتتونه نخواهید که مجبورید بابتش بهای سنگینی بدید ! در این مورد خاص چیز یبیشتری نمی تونم بگم !

تیمهای فوتبالی رو می بینم که در عین ناباوری تیمی رو می برند، اما اما اما توافق می کنند به جای این برد که خیلی ارزش داره بعدا تیمی رو که باید ببرند ، می بازند!

پس خواهش دارم دقت کنید که مشکلات امروز ما زائیده اشتباهات ماست و ربطی به جادو شدن نداره. آمار طلاق رو ببینید، آمار اعتیاد رو ببینید، آمار حوادث رانندگی رو ببینید. یعنی همه اینها چشم خوردند یا طلسم شدند؟ نه دوستان

وقتی میزان جرمی در جامعه بالا بره احتمال دچار شدن افراد به یک یا چند مشکل همزمان بیشتر می شه و ربطی به جادو شدن نداره !

عدم توجه به نخبه ها در ساختار اجتماعی باعث این مشکلات ما بود و هست و خواهد بود.

برای مشکلات زندگی لطفا دنبال راه چاره در ماورا نگردید که چون ناشناخته هست، می تونه بسیار هراس انگیز باشه. در دنیا موسسات زیادی هستند دارند روی اینها، موجودات فضائی یا هر چیزی تحقیق می کنند تا بشناسند و بعد استفاده کنند. استفاده بدون شناخت می تونه تهدیدی باشه برای کره زمین. چون اونها از دنیاهائی هستند که توش مکان و زمان معنائی نداره. حالا فکر کنید تونلی ایجاد بشه و کسی بتونه یک حجم بسیار بزرگی از انرژی (هر صورتی از انرژی یا موجودی که انرژی ساختار باشه) که دنیای ماده توانش رو نداره وارد بعد ماده کنه. جهان در کسری از ثانیه متلاشی می شه!

مثال علمیش اینکه فقط یک قاشق مرباخوری از یک سیاه چاله وزنی برابر سی میلیون تن داره !

چون این دنیای بی مکان و زمان محدود به طول و عرض و ارتفاع نیست پس ابزارهای سنجش امروز انسان قادر به شناختش نیست. شاید به این خاطر هنوز شناخته نشده.

پس خواهش دارم لطف کنید دقت کنید. نرید به این کلاش ها پول بدید و هدر بره. آرزوهاتون از بین بره، امیدتون از بین بره. به جاش این پولها رو صرف به بنیادهای تحقیقاتی و آزمایشگاهی و مراکز ایجاد اشتغال کنید تا مشکلات کم بشه. همه ما در یک کشتی زندگی می کنیم. وقتی بیکاری زیاد بشه یعنی میزان سرقت و نا امنی زیاد می شه و هر کدوم از ما درگیر یک یا چند از این مشکلات خواهیم شد.

وقتی در یک شهر صد هزار دزد باشه احتمال اینکه ما دچار یکی از اونها بشیم خیلی بیشتره تا اینکه در همون شهر فقط ۵۰ دزد باشه ! پس به اشتغال بها بدیم.

به قول زنده یاد ماری کوری اگه خیر دنیا و آخرت رو می خواهید به عبادتگاه های امروز بشر که آزمایشگاه ها هستند بها بدید

مهدی محمدی دهقانی

نوشته های مهدی محمدی دهقانی

بالا