• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

درخواست» سرویس دهندگان اینترنت در شهرستان ابهر

microbit

Registered User
لایک‌ها
544
سلام دوستان
بنده به تازگی ساکن شهرستان ابهر شدم و هنوز فرصت نکردم شهر رو بگردم
برای خونه میخوام اینترنت بگیرم ولی راهنمایی میخوام که بدونم چه سرویس دهنده هایی در ابهر فعالیت میکنن
از اونجایی که سرعت و کیفیت سرویس و همچنین پیج لود بالا برام مهمه میخوام دوستان زنجانی یا ابهری که در سایت حضور دارن بنده رو راهنمایی کنن.
ضمناً سرویسهای نامحدود بیشتر مد نظرم هست
256 یا 512 یا 1 مگ

asarayaneh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
آسارایانه ارائه دهنده اینترنت پرسرعت آسیاتک در ابهر و خرمدره(+ADSL)
و همچنین اینترنت بیسیم سراسر وایمکس مبین نت در ابهر و خرمدره(بدون نیاز به خط تلفن و سیمکارت)
02435230551
09102031411
طالقانی حنوبی،روبروی مسجد چهارده معصوم،نبش نواب شرقی ، آسارایانه

arash_ayan_nothing

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
بنده به تازگی ساکن شهرستان ابهر شدم و هنوز فرصت نکردم شهر رو بگردم
برای خونه میخوام اینترنت بگیرم ولی راهنمایی میخوام که بدونم چه سرویس دهنده هایی در ابهر فعالیت میکنن
از اونجایی که سرعت و کیفیت سرویس و همچنین پیج لود بالا برام مهمه میخوام دوستان زنجانی یا ابهری که در سایت حضور دارن بنده رو راهنمایی کنن.
ضمناً سرویسهای نامحدود بیشتر مد نظرم هست
256 یا 512 یا 1 مگ
با سلام دوست عزیز شرکت هایی که دوستمون در بالا اشاره کردمخصوصا وایمکس مبین نت در شهرستا ابهر به علت پایین بودن تعداد bts از کیفیت پایینی بر خوردار است.(آنتن دهی )پس با توجه به این شرایط مبین نت پیشنهاد نمیکنم
در رابطه با آسیاتک به نظرم باید از شرکتی سرویس ADSL راه انداری کنید که پشتیبانی خوبی داشته باشه آسیا تک به دلیل بالابودن حجم کاری هر وقت مشکل پیدا کنید کم کم یه 30 مین پشت خط میمونید
شرکت های زیادی در ابهر فعالیت میکنن که پشتیبانی 24 ساعته در خئد شرکت می باشد.
من خودم 4 سال از سرویس شرکت پاسارگاد (اینترنت پاسارگاد) استفاده میکنم. هیچ گونه مشکلی هم ندارم جدیدا هم از سرویس 10 مگ جشنواره دارم استفاده میکنم که واقعا معرکه است.
آدرسشم خیابان طالقانی جنوبی ساختمان درمانگاه سینا طبق4
امیدوارم کمک کرده باشم

microbit

Registered User
لایک‌ها
544
سلام مرسی بابت زحمتی که دوستان برای معرفی شرکتها کشیدند.
البته درخواستم مربوط به چند ماه پیش بود که در این مدت اینترنت رو هم تهیه کردم.
ولی در خصوص شرکتهای فعال در ابهر باید عرض کنم متاسفانه قیمت سرویسهاشون بشدت بالاست... و کلیه سرویسهاشون معمولا برای استفاده عمومی کاربرد داره...!
مصرف بنده چیزی بالغ بر 150 گیگ در ماهه که با این هزینه ها اصلا صرف نمیکنه. و اجباراً از مخابرات سرویس یک مگ نامحدود گرفتم تا کارم راه بیافته... البته تا حدودی.
و این درحالیست که سرویسهایی که مخابرات ارائه میکنه پهنای باند رو بیش از 250 برابر قیمت خرید بدست مشتری نهایی میرسونه...!! و شرکتها هم با دیدن آب گل آلود ماهی میگیرن این وسط!!
امیدوارم روزی برسه که مردم ایران بخصوص کاسبها، انسانیت رو در وجود خودشون پیدا کنن.

بالا