برگزیده های پرشین تولز

درخواست راهنمایی برای انتخاب CMS

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
دنبال یه سیستم مدیریت محتوی و یه سیستم فروم مجانی هستم که با هم integrate شن و بدون مشکل کار کنن. برای ساخت یه سایت انگلیسی زبان. به ساپورت فارسی و زبان فارسی و ... هم نیاز ندارم.
اما میخوام سیستم مدیریت محتوی به راحتی قابل تغییر و دستکاری باشه و سیستم فروم هم ترجیحن ساپورت خوبی از نظر پلاگ این و اینا داشته باشه...
نظر خودم روی وردپرس به اضافه ی مای بی بی یا اس ام اف هست. ولی نمیدونم آخرین ورژن هر کدوم از اینها راحت با هم integrate میشن یا نه؟
اما با کدهای وردپرس زیاد آشنا نیستم و نمیدونم بتونم راحت باهاش کار کنم یا نه؟ مثلن پلاگینی مثل exec (هنوز با این پلاگین کار نکردم) قابلیت کدنویسی کامل تو همه ی قسمت های صفحه رو میده؟ چقدر قابلیت کار و استفاده برای ادیت و کار با پی اچ پی داره؟
بر عکس وردپرس با مووبل تایپ برای کار خیلی راحتم فقط از ورژن 3.2 به بعد دیگه این سیستمو ول کردم و این سیستم هم تغییرات اساسی توش به وجود اومده و زیاد با ورژن های جدیدش آشنا نیستم...
اما اصل مطلب اینکه پیشنهاد شما چیه؟

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
sadsmiley.gif

amk

Registered User
لایک‌ها
9
سلام
چطوری رفیق؟

از وردپرس استفاده کن و اینکه دیگه تو وردپرس نیازی نیست خودت پلاگین بنویسی . الان کافیه بگی چه پلاگینی میخوای از هر کدوم حداقل 50 جور مختلف تو نت ریخته
+
درباره ی انجمن ساز اگه فقط اینتگریت برات مهمه از bbpress استفاده کن. این همون اسکریپتیه که خود wordpress.org ازش استفاده میکنه برای فروم رسمیش.

pico.vps

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
خب این اولین پستم تو انجمن هست

دوستمون amk درست می گن. ورد پرس یه سیتم عالی هست که همین الان من برای سایت خودم ازش استفاده می کنم و خیلی راحت با سیستم های فروم کار می کنه

اما با اون چیزهایی که گفتی به نظر من دیتالایف بهترین گزینه است و میشه دیتالاف رو با وبولیتن هماهنگ کرد.
درضمن دیتالایف یه سیستم مدیریت محتوای سایت است اما وردپرس در اصل برای وبلاگ هست

برای اطلاعات بیشتر می دونید به خود سایت دیتالایف مراجعه کنید

iman-online

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هم وردپرس رو پیشنهاد می کنم .اولا به خاطر پلاگین های زیاد و تمپلیت های فارسی فراوون و خاطر امنیت فوق العاده اش .
به نظر من این که میگن وردپرس برای وبلاگه اشتباست و شما با وردپرس و پلاگین هاش و یک ذره آشنایی با طراحی وب میتونی بهترین و پیشرفته ترین سایت ها رو بسازی .
برای انجمن من از mybb استفاده می کنم و خیلی راضی هستم .

علیرضا

Registered User
لایک‌ها
11
سلام

من پیشنهادم جوملاست + انجمن سازهای خود جوملا مانند kunena که برای خود جوملا نوشته شده است.

یا علی

mygood

Registered User
لایک‌ها
7
اگه برا سیستم وبلاگ میخوای از ورد پرس استفاده کن که هم رایگان و هم عالیه

بالا