برگزیده های پرشین تولز

درخواست راهنمایی در ایفون 5

hamoon shams

Registered User
لایک‌ها
1
با درود فراوان به دوستان
من به تازگی یه ایفون 5 از یکی از دوستانم گرفتم و بعد از اینکه خواستم نرم افزار دستگاه رو ارتقا بدم یا به عبارتی ریستور کنم بعد از اتمام کار گوشی که میخواد بالا بیاد از من یوزر نیم و پسورد اپل ایدی رو میخواد که اولین بار به ان داده شده لطفا" راهنمایی کنید. در صورت اطلاعات بیشتر بفرماببد اعلام میکنم.
شاد باشید

سید علی موسوی

Registered User
لایک‌ها
15
بله عزیز اپل آیدی طرف قبل رو میخواد!
نداشته باشی یعنی کشک __ خب برو از همون رفیقت بگیر آپل ایدی شو بعد که اومد بالا اکانتشو حذف کنید و اپل ایدی خودتو وارد کن.

hamoon shams

Registered User
لایک‌ها
1
بله عزیز اپل آیدی طرف قبل رو میخواد!
نداشته باشی یعنی کشک __ خب برو از همون رفیقت بگیر آپل ایدی شو بعد که اومد بالا اکانتشو حذف کنید و اپل ایدی خودتو وارد کن.
با سپاس از پاسختون
ولی متاسفانه دسترسی به دوستم امکان پذیر نیست هیچ راهی نداره که بشه دستگاه رو بالا آورد.

سید علی موسوی

Registered User
لایک‌ها
15
با سپاس از پاسختون
ولی متاسفانه دسترسی به دوستم امکان پذیر نیست هیچ راهی نداره که بشه دستگاه رو بالا آورد.

ببین دوست گرامی حل این مشکل دوتا راه داره ...
1. راه بسیار آسان پیدا کردن صاحب اپل آیدی قبل! حالا میتونی از روی آدرس همون ایمیلی که تو دستگاه نمایش داده میشه بهش میل بزنی و مشکلتو شرح کنی براش تا پسوورد اپل ایدی شو بده بهت.
2. اگه خودت صاحب اون اپل ایدی باشی و پسوورد تو یادت رفته باشه میتونی با مرکز اپل در امریکا یا کانادا و یا ... زنگ بزنی اونا برات پسوورد رو با دریافت جواب یکی از سوال های امنیتی که در زمان درست کردن اپل ایدی وارد کردی پسووردتو رسیت میکنن
البته در نظر داشته باش که راه دوم برای ما خیلی سخت و پر دردسره اما راه اول بسیار بسیار آسون تره
در ضمن راه دیگه ای برای دسترسی به دستگاهت نداری! خیالت راحت

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
هیچ راهی نیست
واسه 4اس یه راهی هست ولی واسه ایفون های بالاتر نیست
توی دیسکاس اپل هم من واسه یه دوستی زدم تاپیکشو ولی اونا هم ج دادن که نمیشه،مگه اینکه ببری اپل استور

hamoon shams

Registered User
لایک‌ها
1
با سپاس از دوستان گرامی که پاسخگو بودن .
شاد باشید.

بالا