برگزیده های پرشین تولز

درخواست راهنمایی در مورد خرید تلویزیون سه بعدی 46 اینچ FULL HD

tape

Registered User
لایک‌ها
505
دوستان من بالاخره le8300x sharp رو خریدم . باید بگم که واقعا" از انتخابم راضیم . یه مدت زیادی پرس و جو کردم ولی ارزش داشت چون بالاخره یه tv خوب خریدم و هزینم رو پای یه tv مرغوب با امکانات و گارانتی خوب گذاشتم . هر کی میاد خونمون و کیفیت تصویر تلویزیونم رو میبینه میگه واقعا" معلومه یه پنل ژاپنی مرغوب داره که توی کیفیت تصویر تلویزیون تاثیر مستقیم گذاشته . اکثر فرمتها رو هم از usb اش پخش میکنه و این خیلی راضیم میکنه . یه فیلم 3D هم باهاش دیدم که رضایتم رو از خرید این tv چند برابر کرد . خلاصه اینکه دلم نیومد توی تاپیک نیام و از دوستانی که راهنماییم کردن تشکر نکنم و به بقیه هم توصیه میکنم یه بار این tv رو از نزدیک ببینن تا بودجشون رو صرف یه tv با دوام و با کیفیت کنن :)

مباركتو ن باشه.
كلا چه قدر در اومد ؟قضيه 570 هديه اين مدل داره چيه ؟ و مدل بالاتر از اين تو شارپ چه مدليه ؟

PofakNamaki

Registered User
لایک‌ها
40
مبارکتون باشه.
چند خریدید؟ هدیه و از این جور چیزها هم داشت؟
مرسی دوست عزیز ، من 3100 تومن خریدم و یک دستگاه بلوری پلیر شارپ و 2 تا عینک 3D شارپ و یه فیلم 3D جزء هدایاش بود .

SHOPING

Registered User
لایک‌ها
313
بله گزینه خوبیه
منم تو نظرمه بگیرمش
لطفا اگه گرفتیش نظر خودتو اینجا اعلام کن
راستی یه ال سی دی ۴۰ سونی دارم کم کارکرد و کاملا سالم ،دوستان کسی خواست پخ کنه

PofakNamaki

Registered User
لایک‌ها
40
مبارکتون باشه.

این مدلی رو که شما خریدید، یکی از آشناهای ما هم داره، ولی نه کیفیت خیلی فوق العاده ای ازش دیدم نه دیزاین جالبی داره نه سه بعدی درست و حسابی داره نه رابط کاربری جالب !

فرمت هایی هم که پخش میکنه توی کیفیت های بالا دچار نویز زیاد ! و ریپ زدن و بلور شدن و... هستند !

نظر شخصی : این برند هرچند ژاپنی و بسیار با دوام هست ! ولی از نظر امکانات و کیفیت تصویر، حتی حریف الجی نمیشه ! این 4 رنگش هم فقط جنجال تبلیغاتیه...

تنها مزیتش ژاپنی بودنشه ! (احتمالا عمرش زیاده و خراب نمیشه !)

پ ن : الآن هرکی میرسه یه چیزی بار ما میکنه ! ولی من اینارو میگم که فردا یه آدم بدبخت از دنیا بی خبر نیاد اینهارو بخونه و فکر کنه چه خبره و خلاصه باعث اشتباه در انتخابش بشه !

پ ن2: از دست من ناراحت نشید، احتمالا من هم بخاطر کم تجربگی و عدم اطلاع از حقیقت و دانش این برند و تکنولوژی و ... و کلا همه چیزهای دیگه، این اراجیف رو سرهم کردم ! شما زیاد جدی نگیرید...
هر برندی ویژگی های خاص خودش رو داره ولی اینکه با این صراحت میگی : شارپ حتی حریف الجی نمیشه ! خیلییی برام جالبه !!!! والا به نظر من که le8300 یکی از بهترین tv های موجوده . به هر حال نظر من و شما کاملا" متفاوت و متضاده و بهتره بقیه دوستان خودشون از نزدیک قضاوت کنن . سه بعدی le8300 که حرف نداره حالا شما میگی : " نه سه بعدی درست و حسابی داره نه ... ! و فرمت هایی هم که پخش میکنه توی کیفیت های بالا دچار نویز زیاد ! و ریپ زدن و بلور شدن و... هستند !" برام خیلی عجیبه این حرفا !
در مورد جنجالی بودن پنل 4 رنگش یعنی میخوای بگی تفاوت طبیعی بودن رنگ زرد رو توی تلویزیونهای 4 رنگ با بقیه متوجه نشدی ؟!!!!!!!

PofakNamaki

Registered User
لایک‌ها
40
مباركتو ن باشه.
كلا چه قدر در اومد ؟قضيه 570 هديه اين مدل داره چيه ؟ و مدل بالاتر از اين تو شارپ چه مدليه ؟
مرسی ، والا همونطور که گفتم یه بلوری پلیر شارپ بهم دادن که وقتی قیمتش رو توی اینترنت سرچ کردم ، دیدم 350 تومن هست و دو تا عینک 3d دادن که فروشنده میگفت دونه ای 90 تومن هستن و یه فیلم 3d که احتمالا" 30-20 تومنه .
جمع این هدایاش یه چیزی حدود 570-560 تومن میشه . راستش داداش توی پرس و جوهایی که من کردم ، فهمیدم فعلا" le8300x بالاتربن مدل led شارپ هست که یکم هم کمیاب شده ، اگه میخوای باید سریعتر تهیش کنی چون خیلی از نمایندگی ها تمومش کردن .

tape

Registered User
لایک‌ها
505
مرسی ، والا همونطور که گفتم یه بلوری پلیر شارپ بهم دادن که وقتی قیمتش رو توی اینترنت سرچ کردم ، دیدم 350 تومن هست و دو تا عینک 3d دادن که فروشنده میگفت دونه ای 90 تومن هستن و یه فیلم 3d که احتمالا" 30-20 تومنه .
جمع این هدایاش یه چیزی حدود 570-560 تومن میشه . راستش داداش توی پرس و جوهایی که من کردم ، فهمیدم فعلا" le8300x بالاتربن مدل led شارپ هست که یکم هم کمیاب شده ، اگه میخوای باید سریعتر تهیش کنی چون خیلی از نمایندگی ها تمومش کردن .

ممنون دليل اصليتون براي نگرفتن سوني و گرفتن اين مدل از شارپ چي بود ؟توي مارك سوني كدوم مدل رقيب اين مدل از شارپ هست يا بهتر باشه؟

PofakNamaki

Registered User
لایک‌ها
40
ممنون دليل اصليتون براي نگرفتن سوني و گرفتن اين مدل از شارپ چي بود ؟توي مارك سوني كدوم مدل رقيب اين مدل از شارپ هست يا بهتر باشه؟
راستش من اولش میخواستم مدل le820 شارپ رو بخرم چون در کنار امکانات خوبش ظاهر بینظیری داشت ولی مشکلم این بود که le820 sharp سه بعدی نبود . توی خرید Tv کیفیت تصویر عالی برام مهم بود و به همین دلیل دنبال تلویزیونهای پنل ژاپنی و با کیفیت و امکانات و دوام خوب بودم . توی سونی مدل hx925 از نظر ظاهر زیبا و بینظیر خیلی شبیه le820 sharp بود ولی قیمتش واقعا" بالا بود . کلا" دلیل کنار گذاشتن سونی برام 2 چیز بود : یکی اینکه تلویزیونهای پنل ژاپنی سونی که امکاناتی مشابه شارپ داشتن ، قیمت خییییلی بالایی داشتن و مورد دیگه اینکه این مدل تلویزیون شارپ یک تکنولوژی منحصر به فرد کواترون داره که باعث به وجود آوردن تصاویری با کیفیت رنگهای طبیعی و نزدیک به واقعیت شده و وقتی خودم توی این tv زنده بودن و نمایش زیبای رنگ زرد رو دیدم این تفاوت رو احساس کردم .

بالا