• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

درخواست قیمت گزاری بر روی پایگاه اموزش دانشجویان

replaytech

Registered User
لایک‌ها
12
با سلام و عرض ادب خدمت تمامی دوستان و صاحب نطران در پرشین تولز !
واقعیتش قصد دارم یه کسب و کار فیزیکی راه اندازی کنم که کاملا بی ارتباط با محیط اینترنت هست ! و سایتی دارم که واقعا براش زحمت کشیدم ! میخواستم ببینم نظر دوستان در این مورد چیه و این سایت بنده از نظر صاحب نظران حدودا چقدر ارزش ریالی داره !

پایگاه اموزش دانشجویان

این سایت حدودا یک سالی عمر داره و بنده هم خیلی روش زحمت کشیدم ! سایت همونطور که میبینید در مورد اموزش دانشجویان هست ! یه جورایی مرجع دانلود فیلم های اموزشی هم هست ! که از همه طیفی اموزش در اون موجوده ! از اموزش های برنامه نویسی و طراحی و . . . گرفته تا اموزش ریاضی و فیزیک و . . . !

در مورد درامدش هم باید بگم که هم خود سایت یه درامد اندکی از فروش اکانت داره و هم فروشگاه !

در ضمن تمامی پکیج های موجود در سایت به صورت کاملا دسته بندی شده بر روی هارد به خریدار ارسال میگردید !

در زمان های امتحانات و ... فروش سایت به شدت بالا میرود ! حدود چند مدتی هم هست که درگاه های پرداخت همه فیلتر و یا از کار افتادن و درامد سایت هم پایین اومده ! زرین پال هم که هست ولی اونم تمام ماژول ها و . . . قدیمی هست و کار نمیکنه ! و الان یک هفته ای هست که کلا بخش فروشگاه درگاه پرداخت نداره و به صورت کارت به کارت فروش انجام میگیره ! بخش فروش نمونه سوالات پیام نور هم همینطور ! حدود 300-400 نمونه سوال در سایت موجوده که فروش خوبی هم داره !
برای سئو هم زحمت های زیادی کشیده شده ! اتوریتی 40 هست و بازدید ها هم به نسبت خوب و همه از گوگل !
در کل مشک ان است که ببوید ! ماشاالله همه دوستان برای خودشون صاحب نظر هستن و خیلی چیزا رو درک میکنن ! پس ممنون میشم اگر نظری انتقادی پیشنهادی چیزی در رابطه با سایت بنده دارید بهم بگید و یه قیمت هم از نظر خودتون اعلام کنید !

در ضمن در صورتی که مشتری پیدا بشه سرویس وبلاگ دهی دانشجویان و دامنه Stulearn.ir و stuclub.ir و stushop.ir هم به عنوان هدیه قرار میدم!
با تشکر از شما دوستان عزیز

یا علی

soheil-pc

Registered User
لایک‌ها
240
سلام طراح وبلاگدهی رو معرفی میکنین؟

replaytech

Registered User
لایک‌ها
12
دوستان کس دیگه ای نظری نداره ؟ نظری ؟ پیشنهادی ؟ انتقادی ؟!!1

replaytech

Registered User
لایک‌ها
12
بله ! متوجه نبودم دیروز اکسپایر شده ! من امروز دیدم ! تمدید کردم ! سایت بالا میاد !

با تشکر از شما

بالا