برگزیده های پرشین تولز

درخواست نرم افزارهای اینترنتی + معرفی و دانلود جدیدترین نرم افزارها

FBI_20

کاربر بخش دانلود نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
2,992
363399
YouTube_Downloader.png

YouTube Video Downloader PRO 4.8.9.0.7نرم افزاری ساده و کاربردی جهت Download کردن video ها از youtube و ذخیره ی آن ها به صورت AVi File بر روی Computer شخصی خود .شما قادر خواهید بود با paste کردن url مورد نظر از یک video در داخل نرم افزار و فشار دادن Start ، آنچه می خواهید را درون folder مورد نظر خود Download کنید .شما همچنین اصلا نیازی به هیچ گونه Player جهت نمایش flash video ها نداشته و تنها با استفاده از media Player قادر به دیدن آن ها خواهید بود .

دانلود با لينك مستقيم و حجم 12 مگابايت به همراه Patch

لینک کمکی ( Mirror Link )

لینک کمکی ( Multi Mirror Link )

سایـت سـازنــده

star7.png
( 4.2/5 )

تصاویری از محیط نرم افزار

پسورد فايل فشرده : soft98.ir ( پسورد را تايپ کنيد )

تنها با IP ایران قادر به دانلود از سافت 98 هستید

FBI_20

کاربر بخش دانلود نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
2,992
34649
Net%20Monitor%20for%20Employees.jpg
Net Monitor for Employees Pro 4.9.26
ابزاری است که به شما امکان مشاهده صفحات نمایش کامپیوترهای متصل شده به شبکه را می‌دهد. به این صورت شما می‌توانید متوجه شوید که کارمندان یا کسانی که از کامپیوتر های شبکه استفاده می‌کنند در حال انجام چه کاری هستند. از قابلیت‌های ویژه این برنامه امکان ضبط از راه دور این صفحات نمایش حتی اگر شما در حال نظارت آن‌ها نباشید می‌باشد یا اگر کارمندان شما نیاز به مشاهده ساختاری توسط شما را دارند شما می‌توانید با نشان دادن صفحه مانیتور خود برای آن‌ها به صورت از راه دور به آن‌ها کمک کنید. از این برنامه همچنین می‌توان برای کنترل دانش آموزان در کلاس یا دادن آموزش به گروهی از دانش آموزان یا کارمندان با نمایش دادن محتویات صفحه نمایش خود به آن‌ها استفاده کرد.
قابلیت های نرم افزار Net Monitor for Employees Professional :
  • نمایش تصویر زنده از کامپیوتر مقصد
  • امکان بدست گرفتن کنترل کامپیوتر مقصد توسط کنترل موس و صفحه کلید آن
  • نمایش چندین صفحه از کامپیوترهای مقصد در یک جدول
  • مدیریت کامپیوترها در یک گروه مانند کلاس های درس
  • بزرگنمایی صفحه نمایش کامپیوتر مقصد به سایز واقعی آن
  • نمایش نام کاربر متصل شده
  • قفل کردن ایستگاه های کاری
  • ضبط ویدئو صفحه نمایش کامپیوتر مقصد در فرمت فایل AVI
  • نمایش دسکتاپ مبدا به کامپیوترهای مقصد
  • خاموش کردن، Restart، Hibernate و یا معلق کردن کامپیوترهای مقصد
  • Log Off کردن کاربران دسکتاپ
  • پشتیبانی از چند مانیتور
  • کنترل اسکرین سیور
  • بلاک کردن اینترنت
  • عدم نیاز به پهنای باند زیاد
  • کنترل پردازش های در حال اجرا
  • امکان قفل کردن کامپیوترهای مقصد
  • نمایش یک پیام روی کامپیوترهای دلخواه
  • و ...

دانلود با لينك مستقيم با حجم 14 مگابايت به همراه سریال
لینک کمکی ( Multi Mirror Link )

آموزش ها
آموزش نرم افزار

سایـت سـازنــده
سیستــم عـامـل مــورد نیــاز
star7.png
( 4.0/5 )
تصاویری از محیط نرم افزار
تصویری از محیط کرک شده نرم افزار

پسورد فايل فشرده : soft98.ir ( پسورد را تايپ کنيد )
تنها با IP ایران قادر به دانلود از سافت 98 هستید

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168

behnamy

Registered User
لایک‌ها
463
سلام من نیاز به ساخت یک نرم افزار برای گل فروشی اینترنتی دارم.کسی هست که برام انجام بده؟
حالا چرا نرم افزار؟؟ معمولا برای یک بیزینسی وب سایت میزنن! به نظر من خیلی با وبسایت کارتون راحتتره. اگر خواستید بنده میتونم براتون انجام بدم، پ.خ بدید.

e-gol

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
مرسی خیلی خوب بود
نرم افزار برای گل فروشی اگه میشناسید معرفی کنید ممنون میشم.

mina1378

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امروزه با وجود رقابت زیاد، پیشرفت فناوری و پویایی محیط، سازمان‌ها به دنبال بهبود روابط خود با مشتریانشان برای بقا و ماندگاری در بازار هستند. لذا سازمان‌ها درحال گذار از مفهوم تولید محوری به سمت مشتری محوری یا مشتری مداری می‌باشند تا از یک سو ارزش‌آفرینی بیشتری را برای مشتری فراهم آورند و از سوی دیگر بتوانند در بین سازمان‌های دیگر جهت بقا و ماندگاری، متمایز باشند. این تفکر منجر به ظهور نرم‌ افزار مدیریت ارتباط با مشتری یا CRM شده است. در واقع نرم افزار CRM، راهبردی است که مشتریان را به عنوان هسته اصلی کسب و کار معرفی می‌کند و از روال‌های بازاریابی، فروش، رضایت مشتری و حفظ مشتری پشتیبانی می‌کند. در سال‌های اخیر با پیشرفت فناوری، CRM سنتی جای خود را به CRM الکترونیکی و در نهایت CRM موبایل داده است و انقلابی را در محیط‌های کسب و کار ایجاد کرده است؛ به طوری‌که ابزارهای الکترونیکی و موبایل به کمک سازمان‌ها آمدند تا سازمان‌ها بتوانند خدمات و محصولات خود را با سرعت بیشتر و هزینه کمتری ارائه کنند و به طور مؤثرتر در تعامل با مشتریان خود باشند.

امروزه به‌کارگیری برنامه CRM موبایل قابلیتی را فراهم ساخته است که به کاربران اجازه می‌دهد تا به داده‌های مشتریان در خارج ازسازمان و توسط تبلت و گوشی‌های موبایل دسترسی داشته و با همدیگر تعامل داشته باشند. استفاده از تبلت‌ها، گوشی‌های هوشمند همراه و دیگر دستگاه‌های مشابه که قابلیت استفاده از وب را دارند، باعث شده است کاربران آنֱ‌ها بتوانند اطلاعات مرتبط با مشتری را از سیستم‌های خود دریافت و به‌روز کنند و بواسطه آن امکان مدیریت فرصت‌ها و سفارش‌ها را حتی خارج از سازمان برای خود فراهم کنند. در این مقاله قصد داریم ...
ادامه مطلب

Darkside Fury

Registered User
لایک‌ها
89
دوستان IDM Integration برای من کار نمیکنه ، مرورگرم فایرفکس هست
چه کارش کنم ؟؟

DrXoX

Registered User
لایک‌ها
14
سلام

یک نرم افزار بود که میشد همزمان فایل رو در چند سایت آپلود کرد
منظور این هست که لینک مستقیم رو میدادیم به نرم افزار و نرم افزار همزمان در رپیدگیتور ، فایل فکتوری و.... فایل رو آپلود می کرد

هر چی فکرمیکنم اسمش یادم نمیاد ، کسی اسم نرم افزار رو نمیدونه؟

DrXoX

Registered User
لایک‌ها
14
سلام

یک نرم افزار بود که میشد همزمان فایل رو در چند سایت آپلود کرد
منظور این هست که لینک مستقیم رو میدادیم به نرم افزار و نرم افزار همزمان در رپیدگیتور ، فایل فکتوری و.... فایل رو آپلود می کرد

هر چی فکرمیکنم اسمش یادم نمیاد ، کسی اسم نرم افزار رو نمیدونه؟
خودم یادم اومد .... البته باید فایل دانلود و مجددا با این نرم افزار آپلود بشه مثل Filezilla

اسم نرم افزار Zoom

912

Registered User
لایک‌ها
472
دوستان لایسنس اصلی IDM رو از کجا تهیه کنم که معتبر باشه؟
کسی از لایسنس های شرکت "پرند"خرید داشته؟
با تشکر

DrXoX

Registered User
لایک‌ها
14
دوستان لایسنس اصلی IDM رو از کجا تهیه کنم که معتبر باشه؟
کسی از لایسنس های شرکت "پرند"خرید داشته؟
با تشکر
سلام
لایسنس به چه دردی میخوره؟ ما که 7-8 ساله داریم کرک شده استفاده می کنم تمام امکاناتش هم فعال هست

البته جواب سوالتون نبود شرمنده

912

Registered User
لایک‌ها
472
سلام
لایسنس به چه دردی میخوره؟ ما که 7-8 ساله داریم کرک شده استفاده می کنم تمام امکاناتش هم فعال هست

البته جواب سوالتون نبود شرمنده
نه خواهش میکنم
ببین دوست عزیز تمام مشکل من با همون فایل کرک هستش
کرک نرم افزار ها و صد البته کرک خود ویندوز مطمئنا در راه رضای خدا ساخته نمیشه چیزی که هکر ها ساعت ها و روزها براش وقت انرژی میزارن مطمئنا اهدافی پشتشه
و دوم پایداری برنامه هاس و از همه مهم تر اپدیت راحت وهیمنطور امنیت که برای من خیلی مهمه
من کلا از کرک بیزارم برنامه ها رو یا لایسنس میخرم یا میگردم نسخه رایگان دانلود میکنم ولی هیچ موقع کرک استفاده نمیکنم مثلا همین دانلود منیجر idm رو به جای نصب و کرک به جاش fdm استفاده میکنم که رایگانه
همیشه هم یه ضرب المثل هست که میگه" لذتی که تو کار با برنامه های اورجینال هست تو کرکی نیست"این بین بروبچ کامپیوتر بازا رایجه

firouz1768

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان،
من نرم افزار Advantech ADAM OPC Server ورژن 3 را دارم ولی لایسنس ندارم چون سایر نرم افزارهای موجود روی پانل از همین OPC استفاده می کنن و امکان تغییر نیست لذا از OPC های دیگه نمی تونم استفاده کنم ، کسی هست که لایسنسی ، کرکی ، چیزی برای حل این مشکل داشته باشه ؟

matiyo

Registered User
لایک‌ها
2
سلام دوستان یه سوالی داشتم در مورد دریافت (بدست آوردن)گروهی لینک ویدئهای یک کانال در یوتیوب!
اگر بخوام خیلی ساده توضیح بدم:
به این صفحه از یوتیوب که متعلق به یک کانال آموزش زبان انگلیسی هست توجه کنید.
برای دانلود ویدئهای این چنین صفحاتی مجبور هستم که در همون صفحه یکی یکی روی تمام ویدئو ها لیک راست میکنم و لینک URL ش ر وکپی میکنم تو وورد و بعد شروع به دانلودشون میکنم.
اما همین یکی یکی کپی کردن آدرس صفحه شون خسته کننده و برا خودش پروسه ای هستش مخصوصا که بعضی کانالهای متعلق به 8-9 سال پیش هستند و بالای 500-600تا ویدئو دارن!
ا نرم افزاری هست که بشه با استفاده از اون با نهایت 2-3 کلیک! لینک تمام ویدئوهای اون صفحه رو به دست اورد؟؟؟

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
راهی هست با گرید بشه لایو داد؟

بالا