برگزیده های پرشین تولز

درخواست کمک درمورد معرفی سایت یه لیچر (مستقیم کننده فایل )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hamed_ph80

Registered User
لایک‌ها
1,113
باسلام خدمت دوستان یه سایت میخاستم دوستان معرفی کنن برا لیچ کردن فایلها که اعتبارش نامحدود باشه و قیمت خوب.مناسب خودم filegir عضو بودم اکانتشم داشتم الان میخاستم تمدید کنم یک دفعه قیمتهارو دوبرایر کرده muitishare هم هست اما پشتیبانیشونمیدونم چطوره دوستان اگه کمک بکنن ممنونم

rezat1

Registered User
لایک‌ها
292
فایل گیر خوبه
downloads.ir هم خوبه . اولی سریع لینک رو جنریت می کنه ولی دومی لیچ می کنه روی سروراش 15 روز نگه می داره

hamed_ph80

Registered User
لایک‌ها
1,113
فایل گیر خوبه
downloads.ir هم خوبه . اولی سریع لینک رو جنریت می کنه ولی دومی لیچ می کنه روی سروراش 15 روز نگه می داره
اونوقت خودش فایلهارو به اشتراک میزاره یاحذف فایل و دسترسی به فایلها دست خودته یا اون درکل؟

up.....................

Last edited:

rezat1

Registered User
لایک‌ها
292
اونوقت خودش فایلهارو به اشتراک میزاره یاحذف فایل و دسترسی به فایلها دست خودته یا اون درکل؟

up.....................

اشتراک گذاری منظورتون چیه ؟ نمایش دادن فایل های شما برای بقیه اگه منظورتونه که نه ! و توی دانلودز این گزینه دست خودتون هست ( در حالت پیش فرض خصوصیه )

اون یکی هم خصوصیه .

hamed_ph80

Registered User
لایک‌ها
1,113
اشتراک گذاری منظورتون چیه ؟ نمایش دادن فایل های شما برای بقیه اگه منظورتونه که نه ! و توی دانلودز این گزینه دست خودتون هست ( در حالت پیش فرض خصوصیه )

اون یکی هم خصوصیه .
سرعت لیچ کردتش و پشتیبانی چطوزیه حذف فایل و بقیه موارد دست کاربر سرعت دانلودش عادی هست باقابلیت ریسام ؟

rezat1

Registered User
لایک‌ها
292
سرعت لیچ کردتش و پشتیبانی چطوزیه حذف فایل و بقیه موارد دست کاربر سرعت دانلودش عادی هست باقابلیت ریسام ؟

حذف کردن عمومی کردن یا نکردن همه اینها جز مواردی هست که توی تمام سایت های به عهده کاربر هست .

سرعت لیچ کردن متوسطه نه میشه گفت عالیه نه صفر ! ولی دقت کنید فقط سایت هایی که توی سایت اصلی لوگوی اونها هست پشتیبانی میشه ( البته این لوگو ها هر روز اضافه و کم میشه )

سرعت مستقیم کردن تورنتش خیلی خوبه . دانلود هم سرعت خوب با قابلیت ریسام

15 روز هم فایل رو نگه می داره بقیه موارد هم توی سایت خودتون مطالعه کنید .

saeidza

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
18
بهترین سایت برای اینکار MultiShare هست
هم قیمتاش خوبه هم اینکه کسی به فایل هایی که دانلود کردی دسترسی نداره

Last edited:

F.B.I govi

Registered User
لایک‌ها
212
ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ تـــــــــــــهران بزرگ
Last edited:

Hossssein

Registered User
لایک‌ها
205
اقا mul عالیه ، من الان 6 ماهی هست که دارم ازش استفاده میکنم و اکثر سایتهای معروف رو پشتیبانی میکنه سرعتشم خوبه

دوست داشتی از لینک من عضو شو :

MultiShare

قیمتهاشم یه نگاه بنداز !! 16 گیگ 3 هزار تومن !

Rain man1374

Registered User
لایک‌ها
88
به نظرم mul خیلی بهتره هم از نظر قیمت هم اینکه نیازی نیست صبر کنی فایل لیچ بشه.(الان هم از دانلودز اشتراک دارم هم از mul)

hamed_ph80

Registered User
لایک‌ها
1,113
بهترین سایت برای اینکار MultiShare هست
هم قیمتاش خوبه هم اینکه کسی به فایل هایی که دانلود کردی دسترسی نداره

اقا mul عالیه ، من الان 6 ماهی هست که دارم ازش استفاده میکنم و اکثر سایتهای معروف رو پشتیبانی میکنه سرعتشم خوبه

دوست داشتی از لینک من عضو شو :

MultiShare

قیمتهاشم یه نگاه بنداز !! 16 گیگ 3 هزار تومن !

به نظرم mul خیلی بهتره هم از نظر قیمت هم اینکه نیازی نیست صبر کنی فایل لیچ بشه.(الان هم از دانلودز اشتراک دارم هم از mul)

باتشکرازهمه دوستان منم باتوجه به پیشنهاد شمابرای امتحان یه پلان خریدم ازmulقبا خریدن ازپیشتبانی یکی از سایت های مستقیم کننده های فایل پرسیدم که چرااونااینقدرارزون میدن شماگرون اون گفن که اوناجنریت می کنن من پول حفظ سرورمیدیم راستش من زیاد متوجه نشدم خوب اگه یه پنل هست که مستقیم میکنه چراmulارزون بقیه گرون اگه ازدوستان راهنمایی جامعی به زبان ساده بکنن تفاوت یاکارmulو تفاوتش بابقیه سایت ها مثل فایل گیر ویابقیه سایتها چیه ممنون میشم و به نوعی برای بقیه هم اطلاع رسانی میشه

saeidza

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
18
باتشکرازهمه دوستان منم باتوجه به پیشنهاد شمابرای امتحان یه پلان خریدم ازmulقبا خریدن ازپیشتبانی یکی از سایت های مستقیم کننده های فایل پرسیدم که چرااونااینقدرارزون میدن شماگرون اون گفن که اوناجنریت می کنن من پول حفظ سرورمیدیم راستش من زیاد متوجه نشدم خوب اگه یه پنل هست که مستقیم میکنه چراmulارزون بقیه گرون اگه ازدوستان راهنمایی جامعی به زبان ساده بکنن تفاوت یاکارmulو تفاوتش بابقیه سایت ها مثل فایل گیر ویابقیه سایتها چیه ممنون میشم و به نوعی برای بقیه هم اطلاع رسانی میشه

به این دلیل که سایت مولتی شیر هیچ فایلی رو نگه داری نمیکنه، یعنی شما هیچ هزینه ای بابت نگهداری از فایل هات نمیدی ، فقط بابت مستقیم شدن فایل هات پول میدی

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
وقتی سایتی لینک جنریت می کنه یعنی اینکه فقط یه لینک مستقیم شده به شما میده و اگر فایل از روی سرور اصلی(مثلا رپیدشیر) پاک بشه، شما دیگه لینک مستقیم نخواهی داشت و دیگه فایلی هم وجود نداره و عملا دسترسی شما به فایل قطع میشه، حالا چه وسط دانلود باشه چه بخواید تازه شروع کنید
ولی سایت هایی که فایل رو لیچ می کنند روی سرور خودشون و بعد به شما لینک مستقیم از سرور خودشون می دهند حتی اگر فایل از روی سرور اصلی پاک بشه باز هم شما دسترسی به فایل خواهی داشت

hamed_ph80

Registered User
لایک‌ها
1,113
به این دلیل که سایت مولتی شیر هیچ فایلی رو نگه داری نمیکنه، یعنی شما هیچ هزینه ای بابت نگهداری از فایل هات نمیدی ، فقط بابت مستقیم شدن فایل هات پول میدی

وقتی سایتی لینک جنریت می کنه یعنی اینکه فقط یه لینک مستقیم شده به شما میده و اگر فایل از روی سرور اصلی(مثلا رپیدشیر) پاک بشه، شما دیگه لینک مستقیم نخواهی داشت و دیگه فایلی هم وجود نداره و عملا دسترسی شما به فایل قطع میشه، حالا چه وسط دانلود باشه چه بخواید تازه شروع کنید
ولی سایت هایی که فایل رو لیچ می کنند روی سرور خودشون و بعد به شما لینک مستقیم از سرور خودشون می دهند حتی اگر فایل از روی سرور اصلی پاک بشه باز هم شما دسترسی به فایل خواهی داشت

واقعاممنون خیلی جامع کامل بود معمولا هم موقعی فایلی مستقیم میکنی دراکثرمواقع فوری دانلود میشه همون روز دیگه این نیست بزاری برا بعد پس در کل mul خوبه باتوجه باه قیمتهاش نسبت به بقیه

winsent

Registered User
لایک‌ها
187
باسلام خدمت دوستان یه سایت میخاستم دوستان معرفی کنن برا لیچ کردن فایلها که اعتبارش نامحدود باشه و قیمت خوب.مناسب خودم filegir عضو بودم اکانتشم داشتم الان میخاستم تمدید کنم یک دفعه قیمتهارو دوبرایر کرده muitishare هم هست اما پشتیبانیشونمیدونم چطوره دوستان اگه کمک بکنن ممنونم

با سلام
شما به نفع تون هستش که هاست + لیچر بگیرید
من خودم روزی 50 گیگ دارم مستقیم و لیچ میکنم
اگر هاست خواستید + راه اندازی لیچ در خدمتتون هستیم

VIPServerz - ثبت دامنه | هاستینگ | میزبانی وب | سرور مجازی | سرور اختصاصی | ریسلر | نمایندگی هاست لینوکس ایران

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا