• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

درمورد netfirms و ws_ftp كمك كنيد

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
ببينم هنوز netfirms رو ميشه با movable type تنظيم كرد يا نه ؟
دوم اينكه من وقتي ميخوام با ws_ftp به netfirms كانكت شم ، كانكت نميشه و پيغام خطا ميده Error reading response from serve
اينم پيغام خطاش هاست نيم رو هم اينطوري زدم http://myname/netfirms.com كه به جاي myname اسم سايت رو زدم

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
اقايون از حسن نظرتون كاملا تشكر ميكنم و از اينكه اينقده جواب دادين كمال تشكر و دارم
حالا اگر نوشته بودم نميدونم خاله سوسكه رو كي ميدونه چيه 500 نفر ميريختن تو
در آخر از احسانم كمال تشكر جهت پاسخ گويي دارم است :( :wacko: :hmm: ;)

ei_baba_bi_khial

Registered User
لایک‌ها
20
عزيزم خوب حتما كسي نديده تاپيك رو.

بله با يه برنامه ftp ببينم آدرسو زدي http://myname/netfirms.com ؟ بايد بزني myname.netfirms.com

http هم نميخاد.server type رو هم بزن ftp

user رو هم بايد بزني همون نام كاربريت يعني myname

پسورد رو هم بايد بزني. :)

port هم بايد همون 21 باشه.

نصب ام تي هم كاري نداره.از روي راهنماي خود mt و راهنماي توي netfirms پيش برو :)

ناراحت هم نشو :happy:

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
دوست عزيز چرا اينقدر ناراحتي؟ شايد تا به حال كسي نديد و يا اصلا شايد جواب سوال رو نمي دونستند.
همانطوري كه اي بابا بيخال گفتند مي تونيد از اون روش استفاده كنيد و يا اصلا از اينترنت اكسپلورر به جاي اف تي پي استفاده كني اگر خواستي بگو تا به صورت كامل بنويسم

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
:blink: ;) :D :) :rolleyes: بابا بي خيال و ممنون اگر ميشه از طريق اكسپلورر رو هم لطف بفرماييد ممنونم البته من تمام قضايا رو ميدونم فقط نميدونم آدرسشو (شعر گفتم ) :happy:

ei_baba_bi_khial

Registered User
لایک‌ها
20
به نقل از rmb_ali :
:blink: ;) :D :) :rolleyes: بابا بي خيال و ممنون اگر ميشه از طريق اكسپلورر رو هم لطف بفرماييد ممنونم البته من تمام قضايا رو ميدونم فقط نميدونم آدرسشو (شعر گفتم ) :happy:

فكر كردم ناراحت شديا.... :D

با اجازه طه عزيز.

ببين توي نوار آدرس, آدرس ftp سايتتو وارد ميكني اينجوري: ftp://myname.netfirms.com بعد از منوي فايل ie گزينه login as رو ميزني و توي پنجره باز شده يوزر و پس رو وارد ميكني.

حالا همه چيز توي سايتت مث فولدر هاي خود ويندوز نشون داده ميشه.هر فايلي رو خواستي آپلود كني از رو سيستم خودت ميگيري ميندازي توي پنجره اي كه ميخاي اونجا آپلود بشه.يا برعكس دانلود ميكني :)

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نقل از ei_baba_bi_khial :
فكر كردم ناراحت شديا.... :D
با اجازه طه عزيز.
ببين توي نوار آدرس, آدرس ftp سايتتو وارد ميكني اينجوري: ftp://myname.netfirms.com بعد از منوي فايل ie گزينه login as رو ميزني و توي پنجره باز شده يوزر و پس رو وارد ميكني.
حالا همه چيز توي سايتت مث فولدر هاي خود ويندوز نشون داده ميشه.هر فايلي رو خواستي آپلود كني از رو سيستم خودت ميگيري ميندازي توي پنجره اي كه ميخاي اونجا آپلود بشه.يا برعكس دانلود ميكني :)
خواهش اي بابا! بيخيال ;)

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
شاید یکی از ساده ترین راه‌ها برای UpLoad كردن فايل‌ها استفاده از IE ويندوز باشه.در اين روش لازم نيست كه از برنامه ويژه‌ای استفاده كنيد،IE كار شما رو راه مي‌اندازد.
در اين روش upload كردن فايل‌ها كاملا شبيه copy كردن فايل‌ها از طريق Windows Explorer است.مثل اين مي‌مونه كه شما فايل‌هاتون رو از يك فهرست به فهرست ديگه كپي كنيد.
مثلا فرض كنيد مي‌خايد فايل‌هاتون رو از فهرست C:\MyWeb واقع در هارد كامپيوترتون به سايتتون كه آدرسش http://test.netfirms.com است upload كنيد.
روش كار اين چنين است:
با كمك Windows Explorer فهرستی كه قراره فايل‌هاش رو UpLoad كنيد رو باز كنيد.در مثال ما C:\MyWeb
حالا بايد Internet Explorer را اجرا كرده و يه آدرس كه مخصوص خودتونه رو در Address bar تايپ كنيد.شكل كلي اين آدرس اينه:
ftp://yourusername:yourpassword@ftpservername/basefoldr
نكته ۱:به جاي yourusername نام كاربري شما در netfirms ، قرار مي‌گيرد.
نكته ۲: به جاي yourpassword پسورد شما در netfirms ، قرار مي‌گيرد.
نكته ۳: به جاي ftpservername آدرس شما، كه در مثال ما test.netfirms.com باشه قرار مي‌گيره.
نكته ۴:و سر انجام به جاي basefolder بايد نام پوشه‌اي رو بنويسيد كه قراره فايل‌هاي شما در آنجا ذخيره شوند كه معمولا www مي‌باشد.
نكته آخر:همه اين چهار مورد از اطلاعات قبلي رو خود netfirms از طريق ايميل براتون مي‌فرسته ، پس جاي هيچ گونه نگراني نيست.
فرض كنيد براي شما اين‌ها رو فرستاده باشه:
your username: test
your password: 12345
ftp servername: test.netfirms.com
base folder: www
اونوقت آدرسي كه بايد تايپ كنيد ميشه:
ftp://test:[email protected]/www
از اينجا به بعد عمليات upload كردن كاملا شبيه كپي كردن است.يعني كافيه شما فايل‌هاتون رو كه در مثال ما در فهرست C:\MyWeb قرار دارند Copy كرده ،سپس در پوشه موجود در netfirms اون‌ها رو Paste كنين.
ایرادی که این روش داره اینه که باید یه آدرس طولانی رو تایپ کنین که برای حل این مشکل کافیه آدرسه رو بصورت لینک در بیاورید.

(از وبلاگ 30ياوش)

بالا