برگزیده های پرشین تولز

دروازه ورود به عرصه تجارت الکترونیک

irancelltopup

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
95
Last edited:

irancelltopup

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
95
[FONT=&amp]درصورتی که دارای سایت یا وبلاگ پر بازدید هستید می توانید با داشتن فروشگاه شارژ و قرار دادن لینک آن در سایت خود از بازدیدکنندگان خود درآمد داشته باشید.[/FONT]

شرکت رایانمهرنمایندگی فروشگاه اینترنتی کارت شارژرا به افراد فعال و علاقه مند به کسب درآمد اینترنتی واگذار می نماید.

[FONT=&amp]برای دریافت نمایندگی رایانمهر، نیازی به داشتن تبحر در زمینه فنی طراحی و نگهداری سایت نیست، شرکت رایانمهر در سرویسی که به شما ارائه می کند کار ثبت دامنه، تأمین هاست، نصب نرم افزار فروش شارژ و سایر موارد فنی و امنیتی را بر عهده دارد و شما به عنوان مدیر فروشگاه فقط روی فروش بیشتر تمرکز می نمائید.[/FONT] [FONT=&amp]همچنین تأمین شارژ (سرمایه گذاری و خرید شارژ) و پشتیبانی مشتریان سایت شما نیز به عهده شرکت رایانمهر است و شما دیگر نیازی به سرمایه گذاری و وقت گذاشتن برای خرید شارژ و پشتیبانی مشتریان ندارید.[/FONT] [FONT=&amp]ویژگی های فروشگاه کارت شارژ رایانمهر:[/FONT][FONT=&amp]

فروشگاه شارژ رایانمهر دارای ویژگی هایی منحصر به فرد بوده که به طور خلاصه ویژگی های اصلی آن عبارتند از:
1-عدم نیاز به تهیه هاست و دامین و انجام امور فنی
2-عدم نیاز به تامین سرمایه برای تهیه شارژ
3- انجام کلیه امور تهیه کارت شارژ توسط شرکت رایانمهر
4- پشتیبانی مشتریان فروشگاه از طریق ایمیل و تلفن 31768
5- تامین امنیت فروشگاه در مقابل سر ت کارت شارژها
6- پایش دائم وضعیت درگاه های پرداخت بانک ها و هدایت مشتریان به درگاه مناسب جهت افزایش
پرداخت های موفق
7- عدم نیاز به دریافت درگاه پرداخت اینترنتی جداگانه از بانک
8- قابلیت پرداخت از درگاه پرداخت اینترنتی کلیه ی بانک ها
9- تامین شارژ به نازلترین قیمت در بازار
10- امکان شارژ مستقیم
[/FONT]

[FONT=&amp]مراحل خرید[/FONT]
[FONT=&amp]1- برای خرید به [/FONT][FONT=&amp]اینجا[/FONT][FONT=&amp] مراجعه کنید[/FONT]
[FONT=&amp]2-در منوی سمت راست [/FONT][FONT=&amp]خرید محصول [/FONT][FONT=&amp]را کلیک کنید[/FONT]
[FONT=&amp]3-سایر موارد خرید را پشت سر بگذاریدو سفارش را تکمیل کنید[/FONT]

[FONT=&amp]نمونه فروشگاه کارت شارژ
[/FONT]

[FONT=&amp]دوستان متقاضی می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با این شماره تماس بگیرند : 021 - 89714
[/FONT][FONT=&amp]
[/FONT]
[FONT=&amp]کارشناسان شرکت رایانمهر پاسخگوی تمامی سوالات شما خواهند بود ...[/FONT]

Last edited:

irancelltopup

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
95
سلام
میتونم بپرسم شما خودتون ماهیانه چه مقدار درامد دارین؟؟

لطفا تاپیک رو به حاشیه نکشونید . بحث درآمد یه موضوع شخصی هست . اما قطعا اگه درآمدی نداشت تو این زمینه فعالیت نمی کردم .

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
سلام
میتونم بپرسم شما خودتون ماهیانه چه مقدار درامد دارین؟؟

خو راست میگه دیگه- میخواد ببینه شما که تو این زمینه حرفه ای هستی چه رنج درآمدی داری . 500 تومن- 700 تومن. یک میلیون؟

اینجا طرف میادمیگه فلان شغل مثلاً بالای یک درآمد ماهیانه داره بقیه هم میرند طرفش

irancelltopup

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
95
خو راست میگه دیگه- میخواد ببینه شما که تو این زمینه حرفه ای هستی چه رنج درآمدی داری . 500 تومن- 700 تومن. یک میلیون؟

اینجا طرف میادمیگه فلان شغل مثلاً بالای یک درآمد ماهیانه داره بقیه هم میرند طرفش

فرض بگیریم ما بگیم یک تومن یا 100 تومن ! این خیلی مهمه ؟ واقعیت داشتن یا نداشتنش چی ؟
اصلا فرض بگیریم ما ماهی 10 میلیون درآمد داشته باشیم ! واقعیتم داشته باشه . در اصل قضیه چه تاثیری داره دوستان عزیز ؟
شاید شما بیاین وارد بشید و درآمدی نداشته باشید ! فعالیت شما یه فعالیت مجزاست پس به این کار نداشته باشید که درآمد دیگران چقدره .
این دیگه بستگی به خود شما داره . چیکار دارید که کی چقدر درآمد داره یا نداره ! ببینید خودتون چند مرده حلاجید ؟؟؟
ما دوست نداریم کسی با تبلیغات دروغین طرفمون بیاد دوست گرامی . و مساله درآمد شخصی هم همینطور که از اسمش پیداست شخصی است و الزاما نباید عنوان بشه .
اتفاقا من مخالف اینجور تبلیغاتم چون خیلی ها میان و به دروغ همه چیز میگن ! ما نه دورغ میگیم و نه میایم میزان درآمد شخصیمون رو اعلام میکینم .
فعالیت شما به نفع خود شما و موجب درآمد زائی برای خود شماست و برعکسش هم متوجه خود شما می شود .
پس بهتره ما همیشه ببینیم خودمون چه کاره هستیم . شاید ما ماهی 500 تومن داریم اما شما بیاین و ماهی چند میلیون .
لطفا این دید غلط رو عوض کنید .
موفق باشید

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
فرض بگیریم ما بگیم یک تومن یا 100 تومن ! این خیلی مهمه ؟ واقعیت داشتن یا نداشتنش چی ؟
اصلا فرض بگیریم ما ماهی 10 میلیون درآمد داشته باشیم ! واقعیتم داشته باشه . در اصل قضیه چه تاثیری داره دوستان عزیز ؟
شاید شما بیاین وارد بشید و درآمدی نداشته باشید ! فعالیت شما یه فعالیت مجزاست پس به این کار نداشته باشید که درآمد دیگران چقدره .
این دیگه بستگی به خود شما داره . چیکار دارید که کی چقدر درآمد داره یا نداره ! ببینید خودتون چند مرده حلاجید ؟؟؟
ما دوست نداریم کسی با تبلیغات دروغین طرفمون بیاد دوست گرامی . و مساله درآمد شخصی هم همینطور که از اسمش پیداست شخصی است و الزاما نباید عنوان بشه .
اتفاقا من مخالف اینجور تبلیغاتم چون خیلی ها میان و به دروغ همه چیز میگن ! ما نه دورغ میگیم و نه میایم میزان درآمد شخصیمون رو اعلام میکینم .
فعالیت شما به نفع خود شما و موجب درآمد زائی برای خود شماست و برعکسش هم متوجه خود شما می شود .
پس بهتره ما همیشه ببینیم خودمون چه کاره هستیم . شاید ما ماهی 500 تومن داریم اما شما بیاین و ماهی چند میلیون .
لطفا این دید غلط رو عوض کنید .
موفق باشید

هرچند که درآمد هدف نیست ولی یه کمکی میکنه که در راه هدف مصمم تر باشی

irancelltopup

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
95
هرچند که درآمد هدف نیست ولی یه کمکی میکنه که در راه هدف مصمم تر باشی

خب اگه اینطوره که دونستنش باعث مصمم تر شدن شما میشه فقط یه دونه از سایتهای رایانمهر که echarge.ir هست ماهانه سود خالصش بالای 100 میلیون هست .

Last edited:

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
خب اگه اینطوره که دونستنش باعث مصمم تر شدن شما میشه فقط یه دونه از سایتهای رایانمهر که echarge.ir هست ماهانه سود خالصش بالای 100 میلیون هست .

ای بابا مگه سود حاصل از شارژ 2.5 تا 3 درصد نیست؟

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
خب 2.5 تا 3 درصد باشه ! مشکل چیه ؟
شما این رو حساب نکردید که روزانه چقدر شارژ مصرف و خریداری میشه ؟؟

به قول شاعر میگه نرو بالا یار بالا از اون بالا میوفتی:D

الان قیمتهارو دیدم در بهترین حالت سود 2 درصده که این یعنی اون کسی که ماهانه ده میلیون تومان درآمد داره . ماهانه 500 میلیون کارت شارژ میفروشه. یعنی 500 هزار تا کارت شارژ 1000تومانی یعنی تقریباً چیزی بالای 12 هزار فروش کارت شارژهای مختلف روزانه .

واقعاً خیلی باید آدم پرتلاشی باشه که بالای ده هزارتا کارت شارژ بفروشه

irancelltopup

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
95
به قول شاعر میگه نرو بالا یار بالا از اون بالا میوفتی:D

الان قیمتهارو دیدم در بهترین حالت سود 2 درصده که این یعنی اون کسی که ماهانه ده میلیون تومان درآمد داره . ماهانه 500 میلیون کارت شارژ میفروشه. یعنی 500 هزار تا کارت شارژ 1000تومانی یعنی تقریباً چیزی بالای 12 هزار فروش کارت شارژهای مختلف روزانه .

واقعاً خیلی باید آدم پرتلاشی باشه که بالای ده هزارتا کارت شارژ بفروشه

عزیز اصلا این عددها در حد و اندازه یه کاربر کلیک کن 2 ریال بگیر نیست ! چرا خوتو اذیت میکنی و اسپم میدی !؟
وقتی درک این رو نداری که سایت رتبه 161 ایران که فقط منحصرا کارشم فروش شارژ هست چقدر میتونه بازدید و فروش و درآمد داشته باشه ما باید چطور به شما بفهمونیم دیگه نمیدونم !
خیلی بیکاری نه ! راه افتادی تو تاپیکا مرتب اسپم پخش میکنی مثل ویروس .
شما بیشتر فعالیتت تو سایتهای باکس و ایناست چیکار داری به این کارها که در حد تو نیست ؟
قطعا یه شرکت که نماینده رسمی اپراتورهاست و اسمشم تو سایت اونها هست و کارش هم فقط فروش شارژ آنلاین هست و روزانه میلیاردی شارژ خریداری میکنه باید اینقدر فروش و سود هم داشته باشه .
جهت اطلاع شما این فقط یکی از سایتهای شرکت رایانمهره و سایتهای دیگری هم داره و حتی این مبلغ سود برای این سایت حد اقل بود .

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
عزیز اصلا این عددها در حد و اندازه یه کاربر کلیک کن 2 ریال بگیر نیست ! چرا خوتو اذیت میکنی و اسپم میدی !؟
وقتی درک این رو نداری که سایت رتبه 161 ایران که فقط منحصرا کارشم فروش شارژ هست چقدر میتونه بازدید و فروش و درآمد داشته باشه ما باید چطور به شما بفهمونیم دیگه نمیدونم !
خیلی بیکاری نه ! راه افتادی تو تاپیکا مرتب اسپم پخش میکنی مثل ویروس .
شما بیشتر فعالیتت تو سایتهای باکس و ایناست چیکار داری به این کارها که در حد تو نیست ؟
قطعا یه شرکت که نماینده رسمی اپراتورهاست و اسمشم تو سایت اونها هست و کارش هم فقط فروش شارژ آنلاین هست و روزانه میلیاردی شارژ خریداری میکنه باید اینقدر فروش و سود هم داشته باشه .
جهت اطلاع شما این فقط یکی از سایتهای شرکت رایانمهره و سایتهای دیگری هم داره و حتی این مبلغ سود برای این سایت حد اقل بود .

نه عزیزم من هیچ کار خاصی رو انجام نمیدم.

شما چرا تا یکی ازتون اطلاعات میخواد سریع با بد اخلاقی و توهین جواب میدی.

احتمالاً شما دارید به صورت همکاری در فروش کار میکنید. مشخصه سهمتون از این کار 40 درصده درسته؟

irancelltopup

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
95
نه عزیزم من هیچ کار خاصی رو انجام نمیدم.

شما چرا تا یکی ازتون اطلاعات میخواد سریع با بد اخلاقی و توهین جواب میدی.

احتمالاً شما دارید به صورت همکاری در فروش کار میکنید. مشخصه سهمتون از این کار 40 درصده درسته؟

شما اطلاعات نخواستی ...
معلوم بود دنبال جو سازی هستی !
دوست داشتی یه مبلغی از ما بشنوی و مثل مطربا تمبکت رو برداری بری بالا بالا بزنی !
شما تا اونجایی که من میدونم همش تو تاپیکاهی سایتهای کلیکی سیر میکنی .
مثلا فرقی هم میکنه من چطوری دارم کار می کنم ؟ خواستی بگی خیلی عقل کلی ؟
بهتره بری سراغ تاپیکای خودت .
لطفا مثل نخود تو همه آشی نباش ...

elmonex

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
195
دوستان بهتره هر کسی به کار خودش مشغول باشه
و زیاد به پر و پای همدیگه نپیچیم.
هر شارِژ ایرانسل حدود 5 درصد در مبالغ بالای 2000 سود داره.
یعنی تقریبا هر شارژ 2000 تومانی = 100 تومان سود.
و یک سایت بزرگ اگر روزانه 10000 بازدید داشته باشه = و 10 درصد ( 1000 نفر ) منجر به خرید بشه
و اگر این عده میانگین کلا شارژ 2000 تومانی بخرن میشود حدود 100000 تومان سود روزانه
و ماهیانه حدود 3 میلیون تومان.
که البته باید هزینه تبلیغات + اسکریپت + هاستینگ و دیگر هزینه ها را جداکرد.
و شاید صافی 1 الی 1.500000 تومان درآمد برای صاحب سایت بگذارد.

{ که این برای یک سایت با بازدید 10000 نفر در روز می باشد که تعدادشون انگشت شماره }

افتک

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
147
دوستان من یه سوالی دارم که الان تقریبا یکساله که فکرمو مشغول کرده :D هی یادم میره بپرسم. من خودم موبایل شارژی ندارم ، اما خب دیدم که به تلفنبانک بانک که زنگ میزنی یکی از خدماتش فروش شارژ موبایله ، عابر بانک هم همینطور. بین دوستا و آشناها هم دیدم که تلفنی هم خرید میکنن از خود همراه اول و ایرانسل. بعد توی سایت همراه اول هم که میرم جزو خدماتش فروش اینترنتی شارژ هست. خلاصه .... میخوام بدونم علت اینکه بعضیا از سایت های معمولی خرید میکنن چیه ؟ اینا حالت نمایندگی دارن و قیمت پایینتر میدن مثل کارت تلفن های قدیم ؟ یا علت دیگری داره

Amir246

Registered User
لایک‌ها
91
دوستان من یه سوالی دارم که الان تقریبا یکساله که فکرمو مشغول کرده :D هی یادم میره بپرسم. من خودم موبایل شارژی ندارم ، اما خب دیدم که به تلفنبانک بانک که زنگ میزنی یکی از خدماتش فروش شارژ موبایله ، عابر بانک هم همینطور. بین دوستا و آشناها هم دیدم که تلفنی هم خرید میکنن از خود همراه اول و ایرانسل. بعد توی سایت همراه اول هم که میرم جزو خدماتش فروش اینترنتی شارژ هست. خلاصه .... میخوام بدونم علت اینکه بعضیا از سایت های معمولی خرید میکنن چیه ؟ اینا حالت نمایندگی دارن و قیمت پایینتر میدن مثل کارت تلفن های قدیم ؟ یا علت دیگری داره

نمیدونم دلیلش چیه! شاید از روش های راحت تر شارژ اطلاع ندارن!
در کل بین این همه روش الان راحت ترین راه خریدن شارژ کد #733* هست...:D

افتک

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
147
نمیدونم دلیلش چیه! شاید از روش های راحت تر شارژ اطلاع ندارن!
در کل بین این همه روش الان راحت ترین راه خریدن شارژ کد #733* هست...:D

یعنی سایتهای متفرقه ارزونتر نمیدن ؟

irancelltopup

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
95
در فروشگاههای ما انواع شارژهای :

::::::::::::::::::: همراه اول :::::::::::::::::::

::::::::::::::::::: ایرانسل :::::::::::::::::::

::::::::::::::::::: تالیا :::::::::::::::::::

::::::::::::::::::: و بزودی رایتل ... :::::::::::::::::::

در تمامی ساعات شبانه روز بدون وقفه ارائه می گردد .

شرایط نمایندگی فروش کارت شارژ

[FONT=&amp]راهنمای گام به گام ثبت نام در پرتال فروشگاه داران شرکت رایانمهر

[/FONT]
پرسش و پاسخ در خصوص راه اندازی فروشگاه شارژ

بالا