برگزیده های پرشین تولز

دریافت ویزا کارت مجازی بصورت رایگان

Reza goli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بسم رب الشهدا!

ببخشید من در بخشی که گفته شد عبارت
from webmoney to your account
را ندیدم وبه جایش عبارت
From Bank Wire to your account
را دیدم.

در صورت امکان کمکم کنید.

oneprogramer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

سلام،
من دیروز ثبت نام کردم، رفتم امروز وب مانی خریدم ولی تو قسمت payment اصلا webmoney نمی بینم. همش pay by bankwire!!!

چیه قضیش؟

بسم رب الشهدا!

ببخشید من در بخشی که گفته شد عبارت
را ندیدم وبه جایش عبارت
را دیدم.

در صورت امکان کمکم کنید.

سلام
دست نگه دارید. لعنتی ها وب مانی رو از لیست پرداختهاشون حذف کرده اند.
زیر
بود ولی الان دیگه نیست و حذفش کرده اند. من تعجب می کنم چطور اینها که وبمانی رو حذف کرده اند باز از شما موقع باز کردن حساب شماره وبمانی خواستند:blink:؟
دیگه نمیشه با وب مانی شارژش کرد. اجازه بدید ازشون بپرسم که حذف وبمانی موقتیه یا اینکه دوباره امکانش رو میگذارن. ضمنا ازشون می پرسم که با ویزا هم میشه شارژش کرد یا نه؟
البته جواب سوالهای قبلی من رو با حدود یک ماه تاخیر داده اند. فکر کنم این یکی هم همینقدر طول بکشه.
من پستهای اولم رو ویرایش می کنم تا فعلا کسی نره و وبمانی برای این کار بخره.
لطفا اگه کسی دید که اونها دوباره شارژ با وبمانی رو فعال کرده اند همینجا به همه خبر بده. به من هم اگه لطف کنه میل بزنه ممنون میشم تا پستهای قبلیمو دوباره ویرایش کنم.
[email protected]

Last edited:

oneprogramer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
"
اين وب ماني مال كدوم كشور است ؟؟واقعا ايران را قبول داره يا دو روز ديگه اينم جمش مي كنه چون شماره موبايل مي خاد نميشه ادرس الكي هم داد چون از كد موبايل بلاخره لو مي ره كه ايرانه!!!
راستي به خط ايرانسلم مي فرسته چند ساعته مي رسه؟؟؟؟؟؟

يك سوال خيلي مهم كارت هاي اعتباري به هيچ وجه ايران را قبول ندارن اونوقت به همين راحتي با حسابي كه با مشخصات ايراني باز شده ميشه كارت اعتباري ويزا كارت گرفت!!!! واقعا اين كار عمليه و مثل يك ويزا كارت واقعي ميشه از اون استفاده كرد
فکر کنم روسیه
قبول داره این سایت
http://www.wmtransfer.ir
حساب شما رو وریفای هم می کنه ولی برای مبالغ پایین نیازی به این کار نیست
فکر کنم به ایرانسل هم بفرسته فقط یادت نره که کد ایران رو به اول شمارت اضافه کنی مثلا
+989361234567
بلافاصله بعد از اینکه فرم پر شده رو OK کردی می فرسته
من که استفاده کردم و باهاش خرید هم کردم ولی کل تاپیک رو از بالا به پایین بخون بعد اقدام کن چون ظاهرا دیگه با وبمانی کار نمی کنه​

gog2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

فکر کنم روسیه
قبول داره این سایت
http://www.wmtransfer.ir
حساب شما رو وریفای هم می کنه ولی برای مبالغ پایین نیازی به این کار نیست
فکر کنم به ایرانسل هم بفرسته فقط یادت نره که کد ایران رو به اول شمارت اضافه کنی مثلا
+989361234567
بلافاصله بعد از اینکه فرم پر شده رو OK کردی می فرسته
من که استفاده کردم و باهاش خرید هم کردم ولی کل تاپیک رو از بالا به پایین بخون بعد اقدام کن چون ظاهرا دیگه با وبمانی کار نمی کنه​

اگه وبماني رو قبول نداره پس كدوم حسابها رو قبول داره؟؟؟
با ip ايران كه مشكلي نداره؟؟؟

sefid

Registered User
لایک‌ها
0
lol چه سریع زنگ زد :d

oneprogramer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه وبماني رو قبول نداره پس كدوم حسابها رو قبول داره؟؟؟
با ip ايران كه مشكلي نداره؟؟؟

نه تنها با آی پی ایران مشکلی نداره بلکه با اسم خود کشور ایران میشه توش حساب باز کرد.
وب مانی رو قبول داره و قبلا با وبمانی کار می کرد ولی جدیدا وب مانی رو از لیستش حذف کرده. چرا شو نمی دونم. براشون میل زدم جواب که دادند عرض می کنم.
نوشته با ویزا میشه شارژش کرد ولی مطمئن نیستم. امتحان هم نکرده ام. من فقط دو بار با وبمانی شارژش کردم.​

oneprogramer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بی وجدانها حالا که دیده اند مشتریشونم و دوبار شارژ و یکبار خرید کرده ام یک روزه جواب دادند.:D
ولی دفعه قبلی یک ماه طولش دادند.
من چیزی از جوابشون حالیم نشد. این جوابشونه:​
Hello,
We have entyeretd into strategic agreement with Webmoney system, you are able to load your cards through WM system.

Please visit their websites for more information.

regards,
Arvids,
Customer Support.​

فکر کنم منظورشون اینه که از طریق خود سایت وبمانی میشه مستقیما شارژش کرد. البته من براشون نوشتم که بیشتر توضیح بدند. اگه جواب دادن یا چیز بیشتری تونستم بفهمم براتون می نویسم.​

oneprogramer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بالاخره جواب دادند:
Hello,
In order to fund your visa virtual through the webmoney system, please, log into your account in the webmoney system, and then transfer your money to SafePayCard Visa virtual. There is such transfer method.

Also, please, consider that you can use this card everywhere where Visa as payment method is accepted. Only thing you should remember is that there is payment comission - 5 USD or 3.50 Eur.

Best regards,
Arvids,
Customer Support,
SafePayCard.com​
ظاهرا میگه از تو خود وبمانی میشه شارژش کرد.
البته من هنوز فرصت نکرده ام که امتحان کنم ببینم اون قسمتی که میگه کجای وبمانیه. اگه کسی پیداش کرد به ما هم بگه.
ممنون​

zagrox

Registered User
لایک‌ها
9
این کارت که بصورت مجازی صادر میشه برای کشور روسیه هست
و فقط با وب مانی و یا انتقال بانکی شارژ میشه که البته خیلی هم خوبه ولی بهر حال محدوده
و قابل توجه اینکه وب مانی یک شرکت مالی در روسیه هست که تونسته عمومیت بگیره و حتماً این شرکت هم بی ارتباط باهاشون نیست و شایستی هم که خودشون باشن :happy:

فقط اگه کسی از ریت ترانزکشن این کارت میدونه بگه.
فراموش نکنین که شاید برای شما رایگان باشه اما برای اونها بعلت سهم گرفتن از هر ترنزکشن خیلی هم بسود هست.

یک نکته خیلی مهم هم اینکه هر کجا که رایگان بود ثبت نام نکنید. اطلاعات کاملی که این سیستم ها هنگام ثبت نام از شما میگیرن براشون بسیار می ارزه، و خیلی ها همینطوری برای چند وقت خدمات رایگان ارائه کردن و بعد هم بدلایلی سرویس هاشون رو تغییر دادن.

موفق باشید
:f34r:

Last edited:

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
این تاپیک قدیمی بود ! ولی اینجا چه خبره؟ این سرویس تعطیل شده ، خیلی وقته!

mojtaba11

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
salam agha tohid miga mitouni ye cart visa majazy ba 6hezar touman moujoudi baram dorost koni har cheghadr ke shod manehei nadare kar mozd shomaham sare jashe

xboy2008

Registered User
لایک‌ها
179
salam agha tohid miga mitouni ye cart visa majazy ba 6hezar touman moujoudi baram dorost koni har cheghadr ke shod manehei nadare kar mozd shomaham sare jashe

دوست عزیز این تاپیک مال دو سال پیشِ. اگه شما نیاز به خرید ویزا کارت یا ویزا کارت مجازی داری میتونی از این بخش تهیه کنی

visaonline24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوست عزیز در ضمینه خدمات ارزی هیچ شرکتی بطور رایگان سرویس نمی دهد .

AzarKhan

Registered User
لایک‌ها
0
تایپک قدیمی را بالا نیارید خوب. سه صفحه خوندم بعد دیدم تایپک قدیمیه:hmm:

mirbest32

Registered User
لایک‌ها
893
من هرکار کردم نشد!:(

بالا