• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

در مورد mac

aliahadi200

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام تا حالا کسی مک رو برای pc های intel امتحان کرده؟؟؟ خوبه؟؟؟ از لحاظ سرعت، کیفیت، کارایی و .....
کمک کنید لطفا.....................

Last edited:

mojtabak2

Registered User
لایک‌ها
33
سلام تا حالا کسی مک رو برای pc های intel امتحان کرده؟؟؟ خوبه؟؟؟ از لحاظ سرعت، کیفیت، کارایی و .....
من با توجه به سیستم تونستم نسخه 2009 رو نصب (به صورت نصب کامل نه شبی ساز )کنم البته با یک هفته ازمون خطا در کل خیلی دنگفنگ داره بعد از نصب باید گرافیک رو نصب کنی که باید گرافیکت زیر 8500 جیفورس باشه من به خاطر این که میگفتن مک توی گرافیک نرمافزاری قوی هست نصب کردم در کل مک رو باید با مک پرو تجربه کرد و لی اگه شما سیستم قوی دارید اموزش هاش رو برات ارسال میکنم
اگه سی پی یو جدید یا حتی کور تو دو یا کور تو کوید یا ای 3 راحت میتوند جدیدترین نسخه رو نصب کنی

Last edited:

Sasameki

Registered User
لایک‌ها
71

نسخه ای که بشه روی پی سی نصب کرد رو بهش میگن هکینتاش که نخستین بار یه سری هکر قبرسی اینکارو کردن ولی بگیر نگیر داره (اگه اصلا بگیره!)

mojtabagh4

Registered User
لایک‌ها
6

با سلام من هميشه از مك استفاده ميكنم يادمه چند سال پيش اسنو لوپارت براي يكي از دوستان با زحمت رو لبتاب سوني نصب كرديم كه من اصلا خوشم نيومد مك رو روي سخت افزار آپل بايد تجربه كرد

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

nima.pishtaz

Registered User
لایک‌ها
16
من خودم قبلا هكيمتاش رو روي لپ تاپ سوني تجربه كردم بعدش رفتم iMac خريدم و الان به هيچ وجه حاضر نيستم به ويندوز برگردم،بهتره با هكينتاش تجربه نكنيد چون ممكنه اذيتتون كنه و از مك بدتون بياد درحاليكه اينطوري نيست و مك عاليه، با يه ايمك ميتونيد تجربه كامل بكنيد

unknown boy

Registered User
لایک‌ها
918

از نصب سیستم عاملهای انحصاری شرکت اپل که مخصوص سیستمهای عرضه شده توسط اپل طراحی و بهینه شدند روی سیستمهایی غیر از آن اکیدا اجتناب کنید،چون به غیر از مشکلات احتمالی ای که با اون روبرو خواهید شد بازدهی سیستم عامل بسیار پایین میاید،اگر دنبال سرعت،قدرت و به خصوص امنیت هستید از توزیعهای لینوکس استفاده کنید.این توزیعهای پیشنهاد میشود:
اپن سوزه،اوبونتو و یا مشتقات همچون کوبونتو و یا لوبونتو.

Vahids

Registered User
لایک‌ها
85
من که رو لبتابم نصب کردم و الان هم دارم با مک ۱۰.۹ اینجا پیغام میدم و تنها مشکلم اینه که بلوتوث ام کار نمیکنه وگرنه همه چیز روون و بدون لگ و عاااالی کار میکنه.
الته اگه پول داشتم مطمعنآ مک بوک میگرفتم ولی حالا که نیست روی همین لبتابم نصب کردم در کنار ویندور ۷ و اوبونتو ۱۳.۰۴ و هر سه به خوبی کار میکنند. (ولی مک یه چیز دیگس)

iranapple24

Registered User
لایک‌ها
117
بالا