برگزیده های پرشین تولز

در پروژه خوشحال سازی مامان باباها شرکت کنید

a_gadget

Registered User
تاریخ عضویت
13 ژانویه 2014
نوشته‌ها
93
لایک‌ها
40
سن
32
Untitled-1-5.jpg


رنگی‌های جهان متحد شوید! این یک بیانیه برای مشارکت در پروژه “خوشحال‌سازی مامان باباها” و با کمی انعطاف عمو و خاله و والدین همسر یا دوست‌تونه. هر آدم رنگی‌ای باید چند تا کار برای خوشحال کردن پدر مادرا بلد باشه، که بتونه مجوز ورود به شهر رنگی رو بگیره.

اگه می‌خواهید از قافله عقب نمونید تو این پروژه یک‌ماهه با ما باشید. ایده‌ها و تجربه‌هاتون رو به ما بگید و ما اونا رو این‌جا منتشر می‌کنیم. نمی‌خواهیم تو این یه ماه تبدیل به آدمای لوسی بشید که هی دور و بر مامان و باباهاشون می‌چرخن و اونا رو سورپرایز می‌کنن. شما می‌تونید یکی دو تا از ایده‌هایی که دوست داشتید رو اجرا کنید و بقیه رو نگه‌دارید واسه روزای بعد و البته آدمای بعدی. مامان و بابا تو این پروژه تو اولویت هستن، اما همه کسایی که حس فرزندی بهشون دارید می‌تونن تو لیست کسایی که باید خوشحال‌شون کنید قرار بگیرن.

یادتون باشه هر تلاشی برای شاد کردن دیگری در نهایت خودتون رو شادتر می‌کنه. خلاق باشید و به راه‌هایی فکر کنید که می‌تونه به کار بیاد. هیچی برای مامان و باباها با ارزش‌تر از این نیست که بدونن شما به اونا و به شادکردن‌شون فکر کردید. پس سخت نگیرید. هر قدمی که تو این پروژه بردارید، موجی از شادی درست می‌کنه.

تخته‌های موج سواری‌تون رو از تو گنجه درآرید که می‌خواهیم یه ماه سوار این موج شادی‌آور بمونیم.

۱۹آبان ۱۳۹۲ | خونه شاد | دختر رنگی

خانه > خوشحال سازی > در پروژه خوشحال سازی مامان باباها شرکت کنید

منبع
 
بالا