برگزیده های پرشین تولز

دزدگیر موبایل! اگر گوشی شما دزدیده شد واقعا کمک میکند (S60v3)

sadeghspiderman

کاربر فعال نرم افزار موبایل
کاربر فعال
تاریخ عضویت
5 جولای 2008
نوشته‌ها
1,223
لایک‌ها
64
محل سکونت
Tehran
به نقل از سیرکس عزیز در پرشین موبایلز (اینهم برا اینکه حلال باشه)

امروز قصد معرفی برنامه ای را داریم، که در صورتی که گوشی شما به سرقت رفت، به شما کمک خواهد کرد که سریعا بتوانید سارق محترم را شناسایی کرده و تحویل قانون دهید. این برنامه به ۲ طریق می تواند در ردیابی گوشی شما اقدام کند. یکی از طریق ارتباط ماهواره ای یا همان GPS و دوم از طریق ارسال پیامک. بعد از به سرقت رفتن گوش، شما می توانید کنترل گوشی خود را طریق ارسال پیامک در دست بگیرید و با ارسال فرامین مختلف گوشی را وادار به عکس العمل کنید. به شخصه اینجانب نصب این برنامه را به کلیه دارندگان گوشی های دارای سیستم عامل سیمبین S60v3 توصیه می کنم . پس با ما همراه باشید.


---------------------------------------------------------------------------------------------
Guardian نگارش ۱/۰۳

برنامه را پس از ثبت در گوشی خود نصب کرده و وارد برنامه شوید. در بدو ورود شما با پیغامی مبنی بر اینکه “این سیم کارت با نامی خاص در برنامه ثبت شد” روبرو خواهید شد. این پیغام نشان دهنده آن است که شماره سیم کارت شما با موفقیت در برنامه ذخیره شده و شماره ای غیر از این شماره به عنوان یک سیم کارت غیر خودی شناخته می شود. قبل از هر چیز در دفترچه تلفن گوشی خود شماره خود را به همراه اسم خود وارد کنید. حال به قسمت تنظیمات یا همان Setting بروید.
در قسمت Status می توانید برنامه را فعال یا غیر فعال کنید که توصیه می گردد همیشه بر روی فعال قرار گیرد. سپس در قسمت Recipient باید شماره ای را وارد کنید. این شماره برای زمانی است که می خواهید مشخصات سارق برای این شماره ارسال گردد. در قسمت SMS text متن پیغامی را تایپ کنید که نشان دهنده آن باشد که گوشی به سرقت رفته و یا هر چیز دیگری که مایل بودید بیافزایید آنگاه در قسمت Secret code یک کد به دلخواه خود وارد کنید. این کد رمز عبور برنامه و نیز رمزیست که شما با آن می توانید از طریق پیامک به گوشی خود فرمان ارسال کنید. پس هیچ گاه آن را فراموش نکنید و نیز در قسمت آخر که Protect Applic. Peroid نام دارد یک زمان مشخص را بگذارید. این زمان برای آن است که اگر سیم کارت دیگری در گوشی قرار گرفت توسط این برنامه بعد از طی کردن آن زمان خاص، یک پیامک حاوی مشخصات سیم کارت جدید گوشی برای شما ارسال گردد. پیشنهاد میکنیم که این گزینه را بر روی Immediately یا همان سریعا قرار دهید.
تا به اینجای کار تنظیمات اصلی برنامه انجام شد. همچنین شما می توانید در قسمت Protected Application برنامه هایی را علامت بزنید که در صورت وارد شدن سیم کارت جدید این برنامه ها قفل شوند و فقط با رمزی که در بالا قرار داده اید قابل دسترسی باشند. حال با خیال راحت برنامه را ببنید.
حال فرض بگیرید که گوشی شما دست شخص دیگری افتاده و سیم کارت جدیدی در درون گوشی قرار داده شده. بعد از روشن شدن گوشی، شماره سیم کارت جدید برای شما ارسال می گردد که حاوی مشخصاتی از جمله کشور و یا منطقه ای که گوشی روشن شده است، شماره سریال گوشی و چندین مشخصات دیگر است. باید توجه داشته باشید که سارق محترم هیچ گاه متوجه ارسال پیامک از طریق گوشی شما نمی شود. پس راحت به کار خود ادامه دهید و با استفاده از دستورات زیر اقدام به ارسال پیامک برای سیم کارت جدید کنید.
اگر دوست دارید برای شخص مورد نظر یک پیامک اخطار ارسال کنید به صورتی که شماره شما قابل رویت نباشد از دستور زیر در متن پیامک استفاده کنید:
*۱۲۳۴۵*fakesms*Nashenas;Salam Jenabe Saregh :D
توجه کنید که آن عدد ۱۲۳۴۵ همانا رمز برنامه می باشد که شما می بایست از رمز خود استفاده کنید.
اگر دوست دارید سارق مورد نظر را رسوا کنید از دستور زیر استفاده کنید:
*۱۲۳۴۵*alarm*time=5
گوشی شما به مدت ۵ دقیقه با حداکثر توان شروع به آژیر کشیدن می کند. اما اگر حتی به فکر آبروی جناب سارق باشید می توانید با ارسال دستور زیر آلارم را قطع کنید:
*۱۲۳۴۵*config*disable
برای تغییر شماره ای که در برنامه وارد کرده اید:
*۱۲۳۴۵*config*newnumber=+39328123456
برای تغییر رمز برنامه:
*۱۲۳۴۵*config*newcode =123456
برای اینکه ۲ پیامک آخر Inbox شما برایتان ارسال شود:
*۱۲۳۴۵*forward*inbox=2
برای اینکه ۲ پیامک آخرOutbox شما برایتان ارسال شود:
*۱۲۳۴۵*forward*outbox=2
برای اینکه چهار شماره اول دفتر تلفن گوشی برایتان ارسال شود:
*۱۲۳۴۵*forward*contacts=4
برای اینکه پنج شماره آخری که با آنها تماس گرفته اند برایتان ارسال شود:
*۱۲۳۴۵*forward*outcalls=5
برای اینکه شش شماره آخری که با گوشی شما تماس گرفته اند برایتان ارسال شود:
*۱۲۳۴۵*forward*incalls=6

همچنین شما می توانید از دستورات ترکیبی نیز استفاده کنید. به صورتی که با ارسال یک دستور چند کار مختلف انجام شود. به دستور زیر دقت کنید:
*۱۲۳۴۵*forward*incalls=5 outcalls=5 inbox=10 outbox=10 contacts=2
این یک دستور ترکیبی بوده و قادر است همه را یکجا اجرا کند.
همچنین این برنامه دارای دستورات فراوان دیگری نیز می باشد که این دستورات در یک فایل pdf همراه با برنامه قرار داده شده است که شما می توانید بعد از دریافت برنامه ، آن را نیز مطالعه کنید. برای دریافت نسخه از برنامه از به ضمیمه بروید.


ابتدا فایل اصلی را نصب و با ۰۰۰۰۰۰۰۰ رجیستر کنید. سپس کرک را نصب نمایید

توجه کنید که کد های بالا متاسفانه در وب پیج شايد درست نمایش داده نشوند . برای دیدن کد های اصلی به فایل پی دی اف موجود در برنامه مراجعه کنید.


ساین هم نیاز داره


منبع : هفته نامه مورى علاقه من : كليك جام جم
 

فایل های ضمیمه

  • FuzzyByte.Guardian.v1.03.S60v3.SymbianOS9.1.Unsigned.Cracked-illusion.zip
    1.2 MB · نمایش ها: 97
Last edited:
بالا