• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دزد جدید فروم را معرفی میکنم کاربر World_life (( گیرت میارم دزد کثیف!!!))

وضعیت
موضوع بسته شده است.

stryk3r

Registered User
لایک‌ها
560
Az gesmate ramze ubure khod ra faramush kardeid ye email ba pass jadid baram ferestadan.
Agaye mirij861
Kheili mamnun az shoma
Bazam marefate shoma.
Ina kollan fohsh barenemun kardan,omidvaram harche zudtar malum she
خودتو به اون راه نزن دوست من ، همچین میگه من نمیدونم نمیدونم تورو خدا بگید چه طوری باید این کارو اونکارو بکنم که یکی ندونه فک میکنه این آقا تازه کار با کامپیتور رو یاد گرفته؟
اگه اکانتت هک شده الان چه طوری پس گرفتی؟
اون فید بک منفی که گرفته بودی طرف نوشته بود دزد مال مردم خور آشغال چی شده ؟ الان کجاست؟
دوستان این آقا دزده یه فید بک منفی داشت الان نیست !!!
میگه اکانتم هک شده، در صورتی که درست پس از حواله پول ها ایشون به اکانتشون دسترسی پیدا کردند!!!!!
حتما با اون کسی که اکانتشو هک کرده بوده هماهنگی کرده :general307:
فکر همه جاشو کردی؟

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
Az gesmate ramze ubure khod ra faramush kardeid ye email ba pass jadid baram ferestadan.
Agaye mirij861
Kheili mamnun az shoma
Bazam marefate shoma.
Ina kollan fohsh barenemun kardan,omidvaram harche zudtar malum she

در هر صورت شما مظنون هستین و حتی با چک آی پی هم فکر نکنم مشکلی حل بشه و مالباختگان حق دارن برای رسیدن به پولشون شکایت کنند !

word_life

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
213
Baba man acountamo ba ramze ubure khod ra faramush kardid gereftam.
Man be agaye dr.dexter payam dadam bian ip ro check bokonan.ishala shomam be haget beresi,vali bade inke malum shod kare man nis rusiahish vase shoma mimune.1 darsadam ehtemal bedi man bi gonaham behtare yekam behtar harf bezani.man be agaye ps34 ham goftam,man dishab saat 2:30 ferestadam ke ramze ubure jadid biad,gable un ta 3,4 ruz man pt nayumadam aslan.be dr.dexter ham payam dada

word_life

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
213
Man khodamam miram shekayat bokonam

stryk3r

Registered User
لایک‌ها
560
من که ولش نمیکنم، یه بار دیگه همچین قضیه ای برام پیش بود یه دزد دیگه 130 تومن از من بالا کشید ، رفتم پلیس فتا .............. خلاضه میگم به پولم که رسیدم هیچ هزینه شکایت و این حرفا رو هم ازش گرفتم. سرم درد میکنه واسه این کارا
با بد کسی در افتادی ، درسم تموم شده مغازه هم شاگرد دارم ، وقتم کاملا آزاده........
بچرخ تا بچرخیم....

stryk3r

Registered User
لایک‌ها
560
Man khodamam miram shekayat bokonam
از صبح داری میگی میرم شکایت میکنم، پس چرا نرفتی !؟ دست بردار ، من دزدارو خوب میشناسم ، چرا جوابمو ندادی؟ گفتم فیدبک منفیت کجاست؟

ali_sum

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
82
ایشون از من هم 5 تا شارژ ده تومنی گرفتند پولشو ندادند

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
استارتر فحش های پست اول رو پاک کن.جدا از اینکه زشته.بار کیفری داره و میتونه برات دردسر بشه
شماره کارت هام فعلا پاک کن.بعدا اتهام تهمت برات نسازن

Sent from my SCH-I535 using Tapatalk

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
استارتر فحش های پست اول رو پاک کن.جدا از اینکه زشته.بار کیفری داره و میتونه برات دردسر بشه

پوریا جان زبونم مو درآورد از بس گفتم فحش ندین ! اما کو گوش شنوا ...

stryk3r

Registered User
لایک‌ها
560

مثل اینکه اگه ادامه بدیم یه چیزی هم بده کار میشیم، معلومه وقتی یه فیدبک منفی داشته و الان نیست توی این فروم همه چی ممکنه ! یعنی ممکنه از آخر ما دزد از آب در بیایم :general106:
پست اول رو ویرایش کردم دیگه هم فحش نمیدم ، اصلا مگه کسی چیزی دزدیده؟ دزد کیه؟ من کیم؟ اینجا کجاست؟

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
دوستان این آقا یه فید بک منفی دیروز داشت که کاربر ali_sum بهش داده بودند ، اما الان نیست کجاست ؟! شما بگید
خوب معلومه , رفته گفته یکی الکی بهم امتیاز منفی داده , مدیرا هم پاک کردن

Kunio

Registered User
لایک‌ها
61
چک کردن آی پی هیچی رو ثابت نمیکنه
بهترین راه پیگیری شماره حساب هست
البته چون شماره حساب ها متفاوت هستن به احتمال زیاد فقط یکیش ماله دزد واقعی هست (احتمالا اونی که مبلغش زیاد هست! و بقیه واسه رد گم کردن هست.)
پیشنهاد میکنم به جای تهمت زدن با هم همکاری بکنین تا دزد واقعی گیر بی افته
مشخص هست که طرف واقعا حرفه ای هست

Last edited:

stryk3r

Registered User
لایک‌ها
560
البته چون شماره حساب ها متفاوت هستن به احتمال زیاد فقط یکیش ماله دزد واقعی هست (احتمالا اونی که مبلغش زیاد هست!)

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
مثل اینکه اگه ادامه بدیم یه چیزی هم بده کار میشیم، معلومه وقتی یه فیدبک منفی داشته و الان نیست توی این فروم همه چی ممکنه ! یعنی ممکنه از آخر ما دزد از آب در بیایم :general106:
پست اول رو ویرایش کردم دیگه هم فحش نمیدم ، اصلا مگه کسی چیزی دزدیده؟ دزد کیه؟ من کیم؟ اینجا کجاست؟

با فحش به پولتون میرسین ؟! نه ! پس عملا فایده ای نداره
میشه بپرسم دقیقا مالباختگان چند نفرند ؟ کدوم یوزرها ! فکر کنم بهتره همون یوزرها فیدبک منفی به کاربر بدین تا فعلا مشکل حادتر نشه !
همتون بررسی کنید که به کدوم حساب پول ریختین ! اطلاعاتتون رو جمع بندی کنید و با مدارک کامل شکایت کنید ! در مورد نحوه شکایت و فرایندش هم فکر میکنم یوزر pooria-ir بتونه راهنمایی تون کنه !

stryk3r

Registered User
لایک‌ها
560
البته چون شماره حساب ها متفاوت هستن به احتمال زیاد فقط یکیش ماله دزد واقعی هست (احتمالا اونی که مبلغش زیاد هست! و بقیه واسه رد گم کردن هست.)
پیشنهاد میکنم به جای تهمت زدن با هم همکاری بکنین تا دزد واقعی گیر بی افته
مشخص هست که طرف واقعا حرفه ای هست
موافقم، والا ما که پولمونو میخوایم ، دنبال خراب کردن بقیه نیستیم اگه این تایپیک رو هم زدم واسه این بوده که بقیه توی دام نیفتند.
الان میرم خارج از شهر تا جمعه بعد از ظهر نیستم.

samanrahimi

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
2,383
دوستان فحاشی درست نیست . یک درصد احتمال بدید ایشون راست بگن . جدا از اینکه پسندیده نیست میتونن ازتون شکایت کنن که اگه من بودم حتما این کار رو میکردم
در ضمن این اولین باری نیست که کسی از این طریق با سو استفاده از اعتبار کاربر های دیگه کلاهبرداری میکنه و بعد هم غیب میشه .
نمونه اش رو همین چند روز پیش هم دیدیم همه .اگه خود صاحب اصلی یوزر همونطور که خودشون میگن بی گناه هستن و هک واقعا اتفاق افتاده بیان جلو خودشون با مشورت و همکاری و البته به روش دوستانه پی گیری کنید . معلوم نیست اگه این طرف رو نگیرن سر چند نفر دیگه همین بلا رو میاره .

word_life

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
213
Man dishab saat 2:30 shab varede forum shodam.emtiaze manfiam nadidam
Nim saat gabl joloye police fata budam goftan 5 shanbe ta 12 baze
Shoma berin shekayat konin,manam be jorme vurud be harime khususi va kolahbardari ba profilam shekayat mikonam.
Shomare karta va shomare telfonesham tahvil midam
Felan ke hameye angoshta be samte mane,bade inke hame chi sabet shod ba in agayi ke bem fohsh mide ham kar daram.shekayat mikonam azash.
Ta shanbe har soali shaki rahe hali baraye esbate bigonahim dashtin bem begin.age kar be police keshide she rahat tare.vase una mishe sabet kard,vali shoma ve ip ham gane nemishin.khoda bozorge

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا