برگزیده های پرشین تولز

دعوت به همکاری از ایرانیهای مقیم انگلیس!

persian_londoner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
من به چند نفر ایرانی مقیم انگلیس، آشنا به تایپ فارسی و تا حدودی زبان انگلیسی و مسائل روزمره زندگی و طراحی وب پیج توسط front page نیازمندم، راستش میخواهم یه وب سایت اختصاصی برای ایرانیهای مقیم انگلیس درست کنم.

اگه همه این شرایط رو هم ندارید ایرادی نداره یه جوری کنار میایم چند تاش رو هم داشته باشید کافیه مثلا بلدبودن front page ضروری نیست.

اقا جان اینطوری نوشتم خیال نکنید پولی درکارها، خلاصه در راه رضای خداست.
اگه کسی مایله به همکاری برای گرفتی اطلاعات بیشتر به این ادرس ایمیل بزنه

[email protected]

اگه error داد موقع ايميل زدن توي yahoo برام offline بزارين
و یا از این ادرس استفاده کنید:

[email protected]

همش شد persian_londoner اما مهم اون persian است!!!

راستش این پست رو تو قسمت مسائل غیر کامپیوتری توی همین سایت هم گذاشتم ولی بعد که اینجا رو دیدم فکر کردم بهتر بود اینجا میگذاشتمش، این شد که یه کپیش رو هم اینجا گذاشتم.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
اگه توی مشهد خواستی ماهم هستیم

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
حالا يه سوالي .. اين سايته چه جور سايتيه؟ مثلا افراد ميان داخلش و خودشون رو معرفي ميکنن؟ يا مثلا هر کسي راجع به شغلش و اينا ميگه؟ اون وقت چقدري ايراني مقيم انگليس داريم اصلا؟ يعني حدودا چقدر آدم ايراني مقيم انگليسن؟

persian_londoner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
حالا يه سوالي .. اين سايته چه جور سايتيه؟ مثلا افراد ميان داخلش و خودشون رو معرفي ميکنن؟ يا مثلا هر کسي راجع به شغلش و اينا ميگه؟ اون وقت چقدري ايراني مقيم انگليس داريم اصلا؟ يعني حدودا چقدر آدم ايراني مقيم انگليسن؟

در مورد سايت بايد بگم قبلاَ قرار بود سايت باشه اما حالا تصميم دارم با مووبل تايپ درستش کنم.
توي اخرين ملاقات وبلاگرهاي مقيم انگليس که همين هفته پيش بود قرار شد يه چيزي مثل يه وبلاگ درست کنيم که توش بتونيم اخرين اخبار مربوط به ايرانيهاي اينجا رو منعکس کنيم.

براي مثال همين 5 اکتبر يعني حدود 1 هفته ديگه گروه ارين دارن ميان اينجا!!! والا من روحم هم خبر نداشت اما هفته پيش که واسه اون قراره رفتم مرکز شهر، يه چند تا پستر دم در مغازه هاي ايراني اونجا ديدم و فهميدم دارن ميان.

من شرط ميبندم بيش از 60-70 درصد ايراني هاي مقيم اينجا از اين موضوع بيخبرن. تبليغ کردن توي يه رسانه جمعي در اينجا براي گروه ارين هم امکان پذير نيست، بنابراين اگه ما بيام يه جايي اين اخبار رو منعکس کنيم خيلي مفيده.

غير از اون اينجا خيلي ايراني هايي هستن که تازه اومدن و يا حتي 2-3 سالي هست که اينجان اما به دليل نا آشنايي با زبان و شرايط جديد از خيلي از امکاناتي که در دسترسشون هست بي خبرن. ما هم سعي داريم توي يه قسمت ديگه از اين سايت يا وبلاگ دستجمعي يکسري اطلاعات مفيد که هم به درد ايرانيهاي اينجا بخوره هم کساني که ميخوان از ايران براي درس خوندن و يا .. بيان اينجا.
راستش از يکي از وبلاگرهاي انگليس که تابستون اومده بود ايران شنيدم بعضي ها اونطرف کار و کاسبي راه انداختن و بابت اطلاعاتي که ما ميتونيم خيلي ساده و مجاني در اختيار مردم بذاريم، ازشون پول ميگيرن!!!!!

تا اونجا که من ميدونم بيش از 10-12 نفر هستن که توانايي نوشتن توي اين وبلاگ رو دارن اما چند نفرشون همکاري خواهند کرد نميدونم. در هر صورت داريم روش کار ميکنيم و احتمالاً طرح اوليش به زودي اماده ميشه که ادرسش رو طبق قرارمون فقط نويسنده ها خواهند داشت که نظر بدن و بعد از اينکه همه تغييرات لازم انجام شد راش ميندازيم.

راستي از همينجا از تمامي دوستاني که علاقه دارن به ما کمک کنم خواهش ميکنم اگه اين وبلاگ درست شد يه تبليغي ازش بکنين که ثواب داره ها!!!! :D

در مورد امار ايراني هاي اينجا هم بايد بگم عابر جان بيش از چيزي که تصور ميکني اينجا ايراني هست. راستش امار دقيقش رو ندارم اما ميدونم اين اواخر خيلي زياد شدن!!!!!

بالا