• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دعوت به همکاری برای بخشهای کامپیوتر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
من تو همه بخشها اعلام آمادگی میکنم

HALO

Registered User
لایک‌ها
293
بنده هم میتونم در بخش های سیستم عامل+بازیهای کامپیوتری فعالیت داشته باشم

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
دوستان زیادی توی فروم هستند که اطلاعات بسیارخوبی در زمینه های نامبرده دارند. همین الانش هم تا اونجایی که میتونن و وقت و مشغله شون اجازه میده، دارن به بنده بیسواد و دیگر مبتدیانی مثل من کمک میکنند. فکر میکنم همینکه بخواد این ارائه دانش و اطلاعات حالت رسمی پیدا کنه و اسمش گذاشته بشه "همکاری"، خودش یه جور افت کیفیت رو بدنبال بیاره. مثل کاری میشه که شخص دیگه نه از روی شوق و لذت شخصی، بلکه صرفا بعنوان یه قرارداد یا شغل انجام بده، که نتیجه اش هم همه مون میدونیم چی میشه.
البته این نظر من بود و نظر من هم توی این فروم به این وزینی به اندازه سر سوزنی به حساب نمیاد.

habiballahafg

Registered User
لایک‌ها
19
با سلام من برای بخش های سیستم عامل و نرم افزار می تونم به طور فعال حضور داشته باشم. برای برنامه ها هم به شما پ خ ارسال کردم.
منتظر جوابتون هستم. :)

Benedict

Registered User
لایک‌ها
468
دوستان زیادی توی فروم هستند که اطلاعات بسیارخوبی در زمینه های نامبرده دارند. همین الانش هم تا اونجایی که میتونن و وقت و مشغله شون اجازه میده، دارن به بنده بیسواد و دیگر مبتدیانی مثل من کمک میکنند. فکر میکنم همینکه بخواد این ارائه دانش و اطلاعات حالت رسمی پیدا کنه و اسمش گذاشته بشه "همکاری"، خودش یه جور افت کیفیت رو بدنبال بیاره. مثل کاری میشه که شخص دیگه نه از روی شوق و لذت شخصی، بلکه صرفا بعنوان یه قرارداد یا شغل انجام بده، که نتیجه اش هم همه مون میدونیم چی میشه.
البته این نظر من بود و نظر من هم توی این فروم به این وزینی به اندازه سر سوزنی به حساب نمیاد.
شکسته نفسی نکن. انجمن به کاربرهاش زندست، و این جمله آخرت باید اینجوری تصحیح بشه:
نظر وزین من هم باید به حساب بیاد,

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
شکسته نفسی نکن. انجمن به کاربرهاش زندست، و این جمله آخرت باید اینجوری تصحیح بشه:
نظر وزین من هم باید به حساب بیاد,
شکسته بندی نکردم. من تنها چیزی نیستم، وزین! کلا 62 کیلو هستم با متعلقات.
دوستان وزین دیگه ای هستند که جای ما جبران میکنن!

Mr.MM

Registered User
لایک‌ها
22
سلام.
برنامه ها را خدمتتون پخ کردم.

SOHR4B

Registered User
لایک‌ها
452
جناب امید عزیز فک نکنم کسی بیشتر از ایشون لایق این بخش باشه
اگرم لایق بدونن در رکابشون باشیم :)
@AMD.POWER

stole110

Registered User
لایک‌ها
481
با سلام و عرض خسته نباشید

برای بخش های نرم افزار و موضوعات متفرقه - مرتبط با کامپيوتر اعلام آمادگی می نمایم

1. پاسخ سریع دادن به سوالات در زمینه های یاد شده همراه با ارائه منابع معتبر
2. آموزش اختصاصی نرم افزارهای مرتبط
3. تحقیق درباره تفاوت ها و مزیت های برنامه های مختلف مربوط به یک حوزه خاص نرم افزاری ( برای مثال مقایسه نرم افزارهای دانلود منیجر و یا مسنجر )
4. بهره گیری از منابع خارجی و ترجمه آن ها به زبان فارسی
5. آموزش داستان محوری برنامه های طراحی حرفه ایی

در خدمتم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا