برگزیده های پرشین تولز

دفتر مدیر ورزش ...بفرمایید

SATpt

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از hamedsullivan :
دوست عزیز شما مثل اینکه یخورده مشکل دارید با قضایا !!

از شانس بد دوستان بنده مدیرم و باید تصمیم بگیرم , شما هم در صحبت کردن مراعات کنید .

موفق باشید .(این بحث رو اینجا ادامه ندید لطفا)
حامد جان، چقدر زود ناراحت میشی، مدیر عزیز و دوست داشتنی(این نه لحن تمسخر داره نه لحن شوخی) من با کدوم قضایا مشکل دارم؟!!! استدلال منطقی برات آوردم که آقا این تاپیک بره گفتگوی آزاد بهتره، شما حرفم رو که قبول نمیکنی، دلیلشم که نمیگی بعد به من میگی مشکل داری!!!؟
اما در مورد تغییر عنوان تاپیک،ممنونم.
بابا خوبه من تو حرفهام هیچی نمیگم، اینقدر گیر میدی؟ اون لحن ... مقصودم این بود که اون جمله ی نقش در اعتلای ورزش رو کنایه از این نوشتم که اولا اینجا نقشی در اعتلای ورزش نداره! ثانیا یه وقت کسی برا جواب دادن از این حرفهای صدتا یه قاز نزنه.
اما حالا که بحث به اینجا رسید، یه توضیح کلی میدم که هم شما و هم بقیه دوستان بیشتر ملتفت بشن.
ببینید من به این تاپیک که از لحاظ ضد اخلاقی بودن و ... گیر ندادم ولی تو تاپیک عکسهای دیدنی این مطلب رو نوشتم که دوستان ناراحت شدن و از این حرفا.حرف اصلی من اینه که اگه شما(نوعی) قصد خیر دارید، مثلا در تاپیک عکسهای دیدنی میخواین دوستان رو با ورزشکاران و عکسهای جالبشون آشنا کنید. اینکه صاف رو عکسهایی دست بذارین که ورزشکاره با همسزش داره ... یا تو استخره یا چیزهایی که شما از من بهتر میدونید. نیست مگر اینکه بوسیله تحریک شهوت و لذت، مخاطب و بازدیدکننده بیشتری داشته باشید. و کاملا میشد این مساله رو در همون تاپیک حس کرد، چون تا زمانیکه عکسها طبیعی و بی مشکل بود. زیاد استقبال نشد اما بعد از اضافه کردن اون عکسها کلی طرفدار پیدا کرد! این یه مطلب وجدانی است و نیازی به استدلال هم نداره، هر چند خیلی از دوستان در حرف انکار میکنند.بله اگر از 10تا عکس یه عکسش اینجوری بود نمیشد بگی تاپیک از موضوعش منحرف شده ولی ... اما در مورد این تاپیک به نظر من این گفته ها بیشتر در این تاپیک صادقه، چون برای این تاپیک از اون لحظه اول هیچ هدفی متناسب با این بخش نمیشد در نظر گرفت، هر چند آقا حامد تونستن در نظر بگیرن!(آشنایی با ورزشکاران!!!) و اینکه استارتر تاپیک در عنوان مینویسه خوشگلترین نه مثلا بهترین، بهترین شاهد بر این مدعی است. دوستان اگه یه نگاهی به روند پستها از اون پست اول تا پستهای صفخه 4 بندازن، وجدانشون حرفهای من رو تصدیق میکنه هرچند ممکنه خودشون باز هم انکار کنند.
در پایان:
حامد جان اگه شما باز هم نه به عنوان اینکه حامدی و من هم دوستت دارم، بلکه به عنوان مدیر بخش با حرفهای من مخالفی و از تذکراتم ناراحت میشی و باعث شده از مدیر بودنت پشیمون بشی، بنده دیگه تذکر نمیدم. اصلا هم ناراحت نیستم و نمیشم. چون کاملا شما رو درک میکنم و میدونم که از 100 نفر در این بخش یکی بیشتر مثل من پیدا نمیشه، پس عمل کردن به حرفهای من مساوی با جنگ با 99 نفر. و من نمیخوام شما جونت رو به خاطر من از دست بدی :lol:

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
در مورد عکسهای ورزشکاران و همسرانشون بنده تنها تصمیم نگرفتم و از طرف مدیریت به بنده اعلام شد که مشکلی نیست.

سعی کنید نیمه ی پر لیوان رو ببینید فکر کنم تو زندگی هم تاثیر مثبت داشته باشه.

مرسی.

SATpt

Registered User
لایک‌ها
0
چشم سعي ميكنم.
چي فكر ميكني تو زندگي تاثير مثبت داشته باشه؟ منكه نفهميدم.

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
به نقل از SATpt :
چشم سعي ميكنم.
چي فكر ميكني تو زندگي تاثير مثبت داشته باشه؟ منكه نفهميدم.
نیمه ی پر لیوان رو دیدن. یعنی سعی کن هر چیزی رو از زاویه ی مثبتش ببینی.

یه چیزی تو امضای یکی از دوستان دیدم خوشم اومد سعی کن زیبایی در نگاه تو باشد نه در چیزی که میبینی

SATpt

Registered User
لایک‌ها
0
حالا فهمیدم.
اما دوست عزیز، من همین الآنش هم دارم سعی میکنم. نیمه پر لیوان رو ببینم و هر چیز رو از زاویه مثبتش ببینم.
اما بحث سر همین مثبته؟ آیا این مثبت رو باید کاربران پی تی تشخیص بدن یا شایان خان یا ...
یا نه مثبت رو باید خدا و رسولش و بالتبع عقل و عقلا. کدوم یکی؟
قصد ادامه بحث رو ندارم. ولی نمیدونم چرا رسم شده هر کی میخواد به وظیفه اش عمل کنه میگن تو بد بینی و سختگیری و از این حرفها.چرا یه بار نمیگن چقدر ما بیخیال و سهل انگاریم؟

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
به نقل از SATpt :
حالا فهمیدم.
اما دوست عزیز، من همین الآنش هم دارم سعی میکنم. نیمه پر لیوان رو ببینم و هر چیز رو از زاویه مثبتش ببینم.
اما بحث سر همین مثبته؟ آیا این مثبت رو باید کاربران پی تی تشخیص بدن یا شایان خان یا ...
یا نه مثبت رو باید خدا و رسولش و بالتبع عقل و عقلا. کدوم یکی؟
قصد ادامه بحث رو ندارم. ولی نمیدونم چرا رسم شده هر کی میخواد به وظیفه اش عمل کنه میگن تو بد بینی و سختگیری و از این حرفها.چرا یه بار نمیگن چقدر ما بیخیال و سهل انگاریم؟
دوست خوبم اینطوری بحث ما به جایی نمیرسه اگه دوست داری تو یاهو پی ام بده با هم صحبت کنیم, خوشحال میشم.

موفق باشی.

SATpt

Registered User
لایک‌ها
0
حامد جان، منکه گفتم قصد بحث کردن ندارم. به علاوه اینکه اصلا تا حالا با یاهو مسنجر کار نکردم و دوست ندارم که کار کنم. فقط میخواستم بگم درسته که در عمل نکردن به حرفهام حق داری ولی این دلیل نمیشه که حقم با دوستان باشه.

us lover

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مدیر جان یه تاپیکی هم احداث بفرمایید و یا کلنگشو بزنید که توش به این گزارشگر احمق (جناب علی فرد) فحش بدیم و امضا جمع کنیم که ایشون نباید بازیهای جام جهانی رو گزارش کنه :D مگر تکرارشونو که بعد از نصف شب پخش میشه !!!
مرتیکه فقط تو بازی چرت و پرت میگه . از همه هم ایراد میگیره. نمیدونم چرا اینو نکردن مربی تیم ملی:D
خلاصه اگه این بخواد گزارش کنه مجبور میشم صدای تلوزیونو قطع کنم :blink:

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
به نقل از us lover :
مدیر جان یه تاپیکی هم احداث بفرمایید و یا کلنگشو بزنید که توش به این گزارشگر احمق (جناب علی فرد) فحش بدیم و امضا جمع کنیم که ایشون نباید بازیهای جام جهانی رو گزارش کنه :D مگر تکرارشونو که بعد از نصف شب پخش میشه !!!
مرتیکه فقط تو بازی چرت و پرت میگه . از همه هم ایراد میگیره. نمیدونم چرا اینو نکردن مربی تیم ملی:D
خلاصه اگه این بخواد گزارش کنه مجبور میشم صدای تلوزیونو قطع کنم :blink:
میشه تو تاپیک فردوسی پور در موردش صحبت کرد.

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
حامد جان میگم نظرت درباره ایجاد یک تاپیک به اسم اخبار و حواشی جام جهانی چی هستش؟
21.gif

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
آقا حامد میشه .. یه تاپیک در مورد باشگاه استقلال و نقل و انتقالاتی که انجام شده .. زد ؟... کلا در مورد استقلال..

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
به نقل از bnc :
آقا حامد میشه .. یه تاپیک در مورد باشگاه استقلال و نقل و انتقالاتی که انجام شده .. زد ؟... کلا در مورد استقلال..
دوست عزیز الان که تب و تاب جام جهانیه در ضمن تاپیک استقلال هست.

موفق باشی.

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
این چند روز یه سری میل برام اومد که دوستان پست های مشکل دار رو Report دادن , خوشحالم که دوستان تو این بخش خودشون هوای کار رو دارن و

صمیمانه تشکر میکنم.

mammad81

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
23
حامد جان لطف کن یه دستی به سر و گوش این تاپیک های بعد از بازی با مکزیک بکش 10-20 تا تاپیک همشون هم با یه موضوع بعضی هاشون ادغام بشن خیلی بهتره

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
به نقل از mammad81 :
حامد جان لطف کن یه دستی به سر و گوش این تاپیک های بعد از بازی با مکزیک بکش 10-20 تا تاپیک همشون هم با یه موضوع بعضی هاشون ادغام بشن خیلی بهتره
ای بابا !!! بذار بچه ها راحت باشن , دلشون پره.

mammad81

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
23
به نقل از hamedsullivan :
ای بابا !!! بذار بچه ها راحت باشن , دلشون پره.
من که نمیگم راحت نباشن منظورم این بود که همه این حرف ها رو به جای بیست تا تاپیک تو 4 تا هم میشه زد یه کم هم به فکر خواننده های دیال آپی باشید تو پست قبلی عهم گفتم منظورم بستن یا پاک کردن نیست میگم ادغام بشه بهتره حالا اگر فکر میکنید اینجوری بهتره که هیچ

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
جناب حامد سالیوان عزیز، یک پیشنهاد داشتم:
به نظرم بهتره برای فوتبال یک بخش جداگانه درست کرده و آن را از ورزش های دیگر تفکیک کنید.
قطعا شما هم موافقید که فوتبال طرفداران خیلی بیشتری در کشور ما دارد و نه تنها در کشور ما که حتی در دنیا هم با توجه به جذابیت های متعددی که دارد دیگر به آن به عنوان یک ورزش صرف نگاه نمی شود، بلکه می گویند صنعت فوتبال و در نتیجه خرج آن را با بقیه ی ورزش ها جدا کرده اند. بنابراین جا دارد که ما هم در این فورم (در ضمن فورم صحیح است نه فروم! u در این کلمه صدای e می دهد؛ با عرض پوزش از این اظهار فضل!) برای فوتبال یک بخش جداگانه در نظر بگیریم.

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
موافق این پیشنهادم
74.gif
... این تاپیک تنیس من رو ببین ، حامد جان
164.gif
.. دلت نمی سوزه واسه من ؟
258.gif
..... آدم جرات نمی کنه تو این شلوغی پست بزنه ...
257.gif

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
به نقل از mori_model54 :
جناب حامد سالیوان عزیز، یک پیشنهاد داشتم:
به نظرم بهتره برای فوتبال یک بخش جداگانه درست کرده و آن را از ورزش های دیگر تفکیک کنید.
قطعا شما هم موافقید که فوتبال طرفداران خیلی بیشتری در کشور ما دارد و نه تنها در کشور ما که حتی در دنیا هم با توجه به جذابیت های متعددی که دارد دیگر به آن به عنوان یک ورزش صرف نگاه نمی شود، بلکه می گویند صنعت فوتبال و در نتیجه خرج آن را با بقیه ی ورزش ها جدا کرده اند. بنابراین جا دارد که ما هم در این فورم (در ضمن فورم صحیح است نه فروم! u در این کلمه صدای e می دهد؛ با عرض پوزش از این اظهار فضل!) برای فوتبال یک بخش جداگانه در نظر بگیریم.
شما فکر میکنی این فوتبال ارزش داره که ما جداش کنیم ؟؟!!!!!!!

هر کی در مورد فوتبال تاپیک بزنه بنش میکنم!!! :دی

بالا