برگزیده های پرشین تولز

دلار 1530 تومانی در دوشنبه تلخ بازار ارز !!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

omdtjk

Registered User
لایک‌ها
10
3497_167.jpg
خدا رحمتش کنه مرد خوبی بود :(

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
اگه مرد خوبی بود تو اون 8 سال میتونست کاری کنه! خیر سرش رئیس جمهور این مملکت بودا !!!
رئیس جمهور کم کسی نیست! خیلی کارهای زیادی میتونست بکنه! تازه الان یادش افتاده باید اعتراض کنه ...
خ.ر نذاشت؟ خ.ر غلط کرد که نذاشت! پشکلی مگه که حرفت بُرش نداشته باشه! :hmm:

™₧½

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اگه مرد خوبی بود تو اون 8 سال میتونست کاری کنه! خیر سرش رئیس جمهور این مملکت بودا !!!
رئیس جمهور کم کسی نیست! خیلی کارهای زیادی میتونست بکنه! تازه الان یادش افتاده باید اعتراض کنه ...

خاتمی اگه پشت دانشجوها میموند. . .:(
ولی حداقل زمان خاتمی یه سری آزادیهای مدنی و اجتماعی هرچند محدود وجود داشت. جو خفقان به این شکلی که الان هست نبود

mohammad200

Registered User
لایک‌ها
1,341
بله متاسفانه دوباره بالای 1800 رفته و به 1820 رسیده

-Arash-

Registered User
لایک‌ها
2,060

ولی حداقل زمان خاتمی یه سری آزادیهای مدنی و اجتماعی هرچند محدود وجود داشت. جو خفقان به این شکلی که الان هست نبود

يه روز خوب مياد ....

خودش غير مستقيم وعده داده :D

خبرآنلاین - احمدی نژاد: تا دو، سه سال آینده اثری از مفت خورهای دیکتاتور باقی نخواهد ماند

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
نموند دیگه، اگه میموند ...
آزادی مدنی و احتماعی الان برامون مفهومی نداره، داریم از گشنگی میمیریم! اعصاب نمونده برامون! هنوز دهه سوم زندگیمون تموم نشده که موهامون سفید شده، موها داره میریزه! هزار کوفت و زهر مار دیگه بش گرفتار شدیم!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
خوبه حالا هر روز میگن امریکا داره نابود میشه !!! الان دارن نابود میشن ما ارزش پولمون هی داره میره پایین !! وای بحال روزی که امریکا رشد بکنه !؟!

تو ایران فیل و اینا هم نداریم که مثل زیمباوه بریم بخوریمش

22ze

Registered User
لایک‌ها
3
اگه مرد خوبی بود تو اون 8 سال میتونست کاری کنه! خیر سرش رئیس جمهور این مملکت بودا !!!رئیس جمهور کم کسی نیست! خیلی کارهای زیادی میتونست بکنه! تازه الان یادش افتاده باید اعتراض کنه ...خ.ر نذاشت؟ خ.ر غلط کرد که نذاشت! پشکلی مگه که حرفت بُرش نداشته باشه! :hmm:
مگه خاتمی رعیس جمهوربرگزیده مقاومت بودکه بیادوبراندازی کنه؟؟؟؟خاتمی اگه یه زره فقط یه زره پاشوکج میزاشت حکومت نظامی روشاخش بود.....اگه همین خاتمی وتاجزاده نبودن سال78کل دانشجوهارو3پاه مثل تیان آن من چین قتل عام میکرد.......کجای کاری عامو.........منم همون موقه خیلی فوششون دادم ولی بعداًفهمیدم چه احمقی بودم....

AniuS

Registered User
لایک‌ها
671
هر چی بهش بیشتر فکر میکنیم اعصابمون *&%*&^ میشه ما هم که کاری از دستمون بر نمیاد چون هیچ کسی صداش در نمیاد!:hmm:
پس بهترین کار اینه دایورت کنیم رو تیله هامون وگرنه میفتیم مریض میشیم پولو پله هم نداریم خرج کنیم:(

khabaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
603

در ادامه یک قرص سفید بالا انداخت و گفت : خب چی داشتم میگفتم:D

حالا دوباره میشه امنیتی ، فردا میبینی اعتراف تلویزیونی صراف ها پخش میشه و یا موشک شهاب 4 صرافیا رو میزنن

دریغ از یک چو کار اقتصادی ، نمیفهمن همه چی زورکی نیست باباجان والا این علم اقتصاد غیر خر ،مال آدما هم هست.

mhdotcom

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
10
داشتم اینو می پستیدم که اون یکی تاپیک دلیت شد...

بعداز پذیرش قطعنامه 598 ازجانب ایران وپایان جنگ ناگهان شوک اقتصادی عظیمی به اقتصاد کشور وارد شد ،بطوری که قیمت دلار که آن روزها دربازارآزاد سیصد –چهارصد تومان بفروش می رسید ناگهان به زیر یکصد تومان رسید و بسیاری از دلارفروشان وعمده فروشان دلار یکشبه ورشکسته وبیچاره شدند .بسیاری از انها سکته کردند وچند نفری هم از آنها بخاطر سکته دارفانی را وداع گفتند وبه سرای باقی شتافتند وبرای همین آن موقع مردم جوکی درآورده ومی گفتند بخاطر سکته ومرگ دلارفروش ها قطعه ای دربهشت زهرا به اسم قطعه 598 افتتاح گردیده که ورشکستگان صلح وقطعنامه 598 را درآنجا دفن می کنند...

نقل از خاطرات وخطرات 1 - پیرهن صورتی دل منو بردی !!!

دنبال روزنامه هاش بودم که همه جا فیلیه.

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288
کجا رفت اون یکی تاپیک! لول! نامردا :lol::p
هنوز به صفحه آخرش نرسیده بودم!

Atheros

Registered User
لایک‌ها
11

T-Roy

Registered User
لایک‌ها
533
حاجی هنوزم تلخه یا مزه گoه گرفته دیگه؟

Undisclosed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
57
دارم به این نتیجه میرسم که این 6 سال اخیر بدترین و سخت ترین سالهای عمر من بوده....

همش اخبار بد. تحریم - بالارفتن هزینه ها

خدا این 2 سال بافیمونده رو بخیر کنه

2 سال باقیمونده چی عزیز من ؟!

یعنی واقعا تو این فکری که 2 سال بگذره یکی بهتر بیاد ؟ ای کاش واقعا مشکلاتمون تو این یارو خلاصه میشد !

tanha2011

Registered User
لایک‌ها
251
دنیا رو داغون کرد ....

فکر کنم داریم از هم میپاشیم اگه همینجور بریم

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
قیمت روز رو بگین چنده ؟ دلار و طلا ؟

وضعیت