• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دل یا ایسوز DELL or ASUS فوری

محمدی

Registered User
لایک‌ها
14
سلام
من می خوام لپ تاپ بخرم
بین 2 شرکت دل و ایسوز موندم
asus دو مدل F3 و A3
dell دو مدل 6400 و 640

بین اینا کدومو انتخاب کنم و؟؟؟شما چی پیشنهاد می کنید ؟

البته میخوام با گارانتی دیجیتال بخرم (قسطی)

meisam317

Registered User
لایک‌ها
78
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
به نظر من ایسوس خیلی بهتره

چون لپ تاپ های دل نسبت به بقیه کیفیتش کمتره

moonomid

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
dell 6400
302.gif

mohsenz65

Registered User
لایک‌ها
1
راستش من خودم اسوس دارم همین مدل و ازش راضی هستم به نظر من شیک تره!!!
و خوب دل 6400 هم خوبه فقط همه دارن!پس بنابراین نمیشه باهاش پوز داد

شو خی کردم !!!چاکر همه 6400 هستیم!!

shahab_bahal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بر دوستان عزيز.من امروز تو اين سايت عضو شدم تا يه جواب تخصصي به اين دوست عزيزمون بدم.ببين عزيزم سري a3خودش چند مدل هست كه معروف ترينشون a3acوa3fcهستند.وسري f3 هم باز خودش به مدلهاي f3f وf3sc تقسيم ميشه كه اين دوميه خودش باز به دو مدل f3scc وf3sce تقسيم ميشه.كه سريf3 يه برتري نسبت به a3 حساب ميشه.حالا اگه اطلاعات ديگه اي هم در مورد ايسوز ميخواي به من بگو چون من اطلاعاتم در موردش كامله.در ضمن هرگز ايسوز و دل رو با هم مقايسه نكنيد كه من خيلي ناراحت ميشم.ايسوز هميشه يه سر و گردن از دل بالاتر بوده!!!!!!!!!!!!

shahab_bahal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه ممكنه دليلتون رو توضيح بدين كه چرا ميگيد دل بهتره!!!!؟و در ضمن اگه ممكنه خصوصيات بارزي رو كه اين مدل مورد نظر داره رو بگيد.يه لپتاپ با گرافيك 768mg و قابلت خواندن اثر انگشت و cpu:core dou2 santaroza و سي دي رام لايت اسكريب!!!!!!!!!قيمتشم 1400 .ديگه چي ميخواي؟؟؟؟

naghsh_e_khial

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هر دو مدل دل 6400 و ایسوس F3jc رو داشتم و امتحان کردم ..

در کل کیفیت کار شده در ایسوس خیلی بالاتر از دل بود .. مهمتر اینکه کیفیت ال سی دی ایسوس بهتر بود .. رنگهارو خیلی طبیعی تر نشون میداد .. مثله دل به عنوان اتو قابل استفاده نبود ...:D

می دونید که ایسوس خودش بیشتر قطعات لبتابشو تولید می کنه ..

از لحاظ ظاهری هم مطمئنا ایسوس شیک تر هست . هر چند دل 6400 هم در رنگهای مختلف الان توی بازار موجوده ..

مدل جدید F3s هم که خیلی خوب کار شده .. ولی به نظر من بزرگترین عیبش اینه که زیاد باتری نگه نمی داره ..

و بهتره که با 2 گیگ رم باشه .. چون ویستا روشه ! :D

shahab_bahal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشید دوست عزیزم.ممنونم که نظر خودتون رو گفتید.ولی اگر ممکنه یه بار دیگه پست من رو بخونید.چون ایسوزf3sc خودش سه مدل داره که اگه اشتباه نکنم مدل c رمش 2گیگ هستش.........فینگر پرینت هم داره.:eek:

shahab_bahal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این دوست عزیزمون اگه از لحاظ بودجه مشکلی ندارن و باباشون مایه داره:p!!! میتونن در مورد ایسوزهایr1f tabelt pcوw5f هم یک تحقیقی بکنن.اگه مشخصات و قیمتشون رو هم میخواهید بگین تا براتون بذارم.:blush:

naghsh_e_khial

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشید دوست عزیزم.ممنونم که نظر خودتون رو گفتید.ولی اگر ممکنه یه بار دیگه پست من رو بخونید.چون ایسوزf3sc خودش سه مدل داره که اگه اشتباه نکنم مدل c رمش 2گیگ هستش.........فینگر پرینت هم داره.:eek:

من منظورم سری F3s بود .. خودم مدل F3se رو دیدم با رم 1 gb .. گفتم اگه با 2 باشه بهتره .. جالا اگه SC رم 2 'gb داره دیگه چه بهتر .. ولی کلا ایسوس رو به دل ترجیح میدم .. اچ پی هم خوبه .. :blush:

فینگر پرینتش خیلی خوش جاست .. :cool:

حالا نمیدونم مشکل کجاست !!

igw.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز به نظر من اگه طولانی مدت می خوای استفاده کنی دل بگیر .

اگر ظاهرش مهمه ایسوس...

اگر نسبت به قیمت و کارایی باز هم دل

راستی روی inspiron 1520 هم می تونی حساب کنی...

shahab_bahal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بر دوستان عزيز.اينجا نه به من چيزي ميرسه نه براي من فرقي ميكنه.من خودم دو سال و نيمه كه ايسوز دارم و خيلي هم ازش راضيم.اول يه a3acداشتم كه اونو دادم به بابام و الانم برا خودم يه w5fخريدم كه واقعا عاليه.هنوز مشكلي براي هيچكدمشون پيش نيومده.ايسوز هم عمرش بالاست هم زيباست.در ضمن تنها نوت بوكي هست كه تو ايران 2 سال گارانتي داره.1سال هم گارانتي باطري داره كه همه اونا به عهده شركت معتبر ديجيتال هست.هيچكسي نشده كه نوت بوكش خراب بشه و از ديجيتال ناراضي باشه.در ضمن دل رو هم ديجيتال ساپورت ميكنه ولي مدت گارانتيش دقيقا نصف ايسوز هست.يعني 1سال خود نوت بوك 6ماه هم باطريش.حالا خود دانيد.مگه شما از يك نوت بوك بيشتر از 2 يا 3 سال انتظار دارين؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek::blink:

بالا