برگزیده های پرشین تولز

دمبل دو کاره

SaRaa*_*

Registered User
لایک‌ها
50
سلام دوستان. این دمبلی که تو عکسه رو ببینید. دو تا میله دمبله که با یه مهره به هم وصل شدند. شده هالتر. مشابه اینو جایی دیدید؟ میله دمبل که هالترم بشه. صفحه هاشو دارم فقط میلشو میخوام. اگه سایتی چیزی هست که بخریم ممنون میشم لینکشم بدید
41WlBzMWQaL._AC_.jpg

rezaki

Registered User
لایک‌ها
183

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
سلام دوستان. این دمبلی که تو عکسه رو ببینید. دو تا میله دمبله که با یه مهره به هم وصل شدند. شده هالتر. مشابه اینو جایی دیدید؟ میله دمبل که هالترم بشه. صفحه هاشو دارم فقط میلشو میخوام. اگه سایتی چیزی هست که بخریم ممنون میشم لینکشم بدید
مشاهده پیوست 1267601
برای چ حرکتی میخوای؟

SaRaa*_*

Registered User
لایک‌ها
50
برای چ حرکتی میخوای؟
کلا میخوام تو خونه ورزش کنم. چند تا حرکت باهالتر دارم چندتام با دمبل. تو دیجی کالام دیدم که یه ست دمبل داشت که میشد میله هاشو به هم وصل کرد که هالترم بشه. اما اون با صفحه هاش بود که 20 کیلویی بودن. به درد من نمیخوره. کلا دنبال این میله ها بودم گفتم بپرسم ببینم هست میله تکیش یا نه

mehdi6052

Registered User
لایک‌ها
413
کلا میخوام تو خونه ورزش کنم. چند تا حرکت باهالتر دارم چندتام با دمبل. تو دیجی کالام دیدم که یه ست دمبل داشت که میشد میله هاشو به هم وصل کرد که هالترم بشه. اما اون با صفحه هاش بود که 20 کیلویی بودن. به درد من نمیخوره. کلا دنبال این میله ها بودم گفتم بپرسم ببینم هست میله تکیش یا نه
استفاده از هالتر توی خونه رو توصیه نمیکنم

کسایی که زیاد با وزنه کار کردن میدونن که تمام حرکاتی که با هالتر هست رو میشه با دمبل هم زد و فقط باید نوع حرکت رو پیدا کنید

هالتر زمانی مفید هست که هم بدنسازی تخصصی انجام بشه و هم اینکه وسایل کافی برای نگهداری هالتر هم موجود باشه که توی خونه معمولا وسایل تکمیل نیست

در ضمن تنهایی کارکردن با هالتر ممکنه خطراتی برای ورزشکار داشته باشه و باعث صدمه دیدن اون بشه

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
من دمبل گرفتم واسه خونه.
تقریبا اکثر تمرینات را میشه با دمبل انجام داد.
از این دمبل هایی که کم و زیاد میشه.

فقط دردسرش کم و زیاد کردنش هست. مثلا برای یه حرکت باید 10 کیلو بزنی. حرکت بعدی 5 کیلو
هی باید پیچ باز کنی و وزنه کم و زیاد کنی

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
اینم مدل دمبلم

بالا