• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دمبل و وزنه در مشهد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

spiderman2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
احتمالا دسته دوم میخوای که تاپیک زدی دیگه
چون اگه نو میخوای اکثر لوازم ورزشی ها دارند.
(اینم آپ واسه شما دوست عزیز)

mahdi-xbox

Registered User
لایک‌ها
531
سلام داداش...
ببخشيد ولي تا اونجايي كه من ميدونم دنبل دنبله ديگه دست دوم نداره...
البته شايد دسترسي به فروشگاه لوازم ورزشي نداري چون اكثر لوازم ورزشي ها ميدن كيلويي 1500 تومن...
موفق باشي همشهري.........
up................واسه همشهري جيگرمون!!!!!

asaraei

Registered User
لایک‌ها
157
بله دست دو میخوام که ارزونتر برام در بیاد
دیگه دمبل دمبله نو و کهنه نداره

ocarina4

Registered User
لایک‌ها
25
آقا من یه باشگاه بودم همین دیشب ، یه اطلاعیه زده بود تعدادی دمبل برای فروش.
آدرسش هم حدفاصل میدان 17 شهریور - 4راه نخریسی ، باشگاه پهلوانان. خهواستی بگو تلفنش رو بگیرم برات

asaraei

Registered User
لایک‌ها
157
آقا من یه باشگاه بودم همین دیشب ، یه اطلاعیه زده بود تعدادی دمبل برای فروش.
آدرسش هم حدفاصل میدان 17 شهریور - 4راه نخریسی ، باشگاه پهلوانان. خهواستی بگو تلفنش رو بگیرم برات

==================
ممنون میشم شمارشو برام بگیری

asaraei

Registered User
لایک‌ها
157
همون بالا باش ببینم چی میشه

sogpmcvx

Registered User
لایک‌ها
0
میز پرس سینه چندکاره نمیخواین؟ (سینه+بالاسینه+پا)

aghil55

Registered User
لایک‌ها
14

آقا اگه قصدت از خرید این وسایلا آوردن هیکله.. باید بگم همون هزینه نکنید بهتره..
چون تو خونه نمیشه حرفه ای تمرین کرد..تو خونه بدنتون آنچنان تغیری نمینه..که بخواد به چشم بیاد..
و مهمترین دلیلش تو خونه زوود از تمرین کردن خسته میشید..شاید اوج انگیزتون برای تمرین کردن تو 2ماه باشه دیگه بیخیالش میشید.. ولی اگه باشگاه برید این انگیزه با جو باشگاه عوض میشه و حس رقابت باعث میشه شما هر دفعه حرفه ایتر تمرین کنید..

این میزهای چند کاره پرس سینه ایرانی که تو بازار هستند اصلا استاندارد نیستند..بخصوص بالا سینشون که از شیب کمی برخورداره و اصلا" فشار به بالا سینه نمیاره.. و در زدن وزنهای سنگین برای راحت نبودن بلند کردن و گذاشتن هالتر زود از تمرین کردن دلزده میشید..

فشار وزنها به مرور زمان روی عضله ها عادی میشه و شما بجایی میرسید که فشاری رو عضلتون نمیاد و باید وزنرو سنگینتر کنید..که بازم اونجا به کمبود وزنه مواجع میشید..

اینارو گفتم چون خودم تمام این وسایل دمبل میز چند کاره..دوتا هالتر و وزنهای مختلف دارم.. و الان 6سالی میشه بدنسازی کار میکنم.. فشاری که تو باشگاه میشه به عضله آورد قابل مقایسه با خونه نیست..و از همه مهم تر اون انگیزه ایه که تو باشگاه بوجود میاد..

موفق باشید.

asaraei

Registered User
لایک‌ها
157
آقا اگه قصدت از خرید این وسایلا آوردن هیکله.. باید بگم همون هزینه نکنید بهتره..
چون تو خونه نمیشه حرفه ای تمرین کرد..تو خونه بدنتون آنچنان تغیری نمینه..که بخواد به چشم بیاد..
و مهمترین دلیلش تو خونه زوود از تمرین کردن خسته میشید..شاید اوج انگیزتون برای تمرین کردن تو 2ماه باشه دیگه بیخیالش میشید.. ولی اگه باشگاه برید این انگیزه با جو باشگاه عوض میشه و حس رقابت باعث میشه شما هر دفعه حرفه ایتر تمرین کنید..

این میزهای چند کاره پرس سینه ایرانی که تو بازار هستند اصلا استاندارد نیستند..بخصوص بالا سینشون که از شیب کمی برخورداره و اصلا" فشار به بالا سینه نمیاره.. و در زدن وزنهای سنگین برای راحت نبودن بلند کردن و گذاشتن هالتر زود از تمرین کردن دلزده میشید..

فشار وزنها به مرور زمان روی عضله ها عادی میشه و شما بجایی میرسید که فشاری رو عضلتون نمیاد و باید وزنرو سنگینتر کنید..که بازم اونجا به کمبود وزنه مواجع میشید..

اینارو گفتم چون خودم تمام این وسایل دمبل میز چند کاره..دوتا هالتر و وزنهای مختلف دارم.. و الان 6سالی میشه بدنسازی کار میکنم.. فشاری که تو باشگاه میشه به عضله آورد قابل مقایسه با خونه نیست..و از همه مهم تر اون انگیزه ایه که تو باشگاه بوجود میاد..

موفق باشید.

==============

اولا وقت باشگاه ندارم
دوما اینکه باشگاه مناسبی اطراف خونه نیست
سوما اصلا قصد هیکل و این طور چیزا ندارم فقط میخوام یه ورزشی کرده یاشه ماهیچه ها

aghil55

Registered User
لایک‌ها
14
==============

اولا وقت باشگاه ندارم
دوما اینکه باشگاه مناسبی اطراف خونه نیست
سوما اصلا قصد هیکل و این طور چیزا ندارم فقط میخوام یه ورزشی کرده یاشه ماهیچه ها

اینجوری خوبه..
ببخشید بابات اون توضیحات.. گفتم بگم که گفتنش بهتر از نگفتنشه.. (بزارید به حساب آپ).

موفق باشید..

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
سلام.انگار همشهري در اومديم.والا من خودم باشگاه وزنه ميزنم اما يکي از فک فاميلا یه سري وزنه و دمبل يدونه ميل هالتر داشت همشو نميدونم 2 ماه پيش يک ميل هالتر و يک ميل دمبل رو جمعا 20 تومن گف حدود 30 کيلو هم وزنه 1 کيلو تا 5 کيلو داشت ميگف کيلو 1300 1400 نميدونم همين حدودا بود کلا ميگف 65 70 بده بيا ببر ميگف نو هست و خريده واسه خودش حالا خونشو عوض کرده نميزنه و اينا اگه هنوزم داشته باشه البته.گه شما با قيمتاش موافقي به من پ.خ بده من زنگ بزنم بهش آمار دقيقشو دريارم که اگه نفروختشون قيمت دقيقش چنده و چيا داره.البته نظر منم اينه کلا ورزش رو تو باشگاه بکني بهتره واست اما خوب انگار شرايطشو نداري

asaraei

Registered User
لایک‌ها
157
سلام.انگار همشهري در اومديم.والا من خودم باشگاه وزنه ميزنم اما يکي از فک فاميلا یه سري وزنه و دمبل يدونه ميل هالتر داشت همشو نميدونم 2 ماه پيش يک ميل هالتر و يک ميل دمبل رو جمعا 20 تومن گف حدود 30 کيلو هم وزنه 1 کيلو تا 5 کيلو داشت ميگف کيلو 1300 1400 نميدونم همين حدودا بود کلا ميگف 65 70 بده بيا ببر ميگف نو هست و خريده واسه خودش حالا خونشو عوض کرده نميزنه و اينا اگه هنوزم داشته باشه البته.گه شما با قيمتاش موافقي به من پ.خ بده من زنگ بزنم بهش آمار دقيقشو دريارم که اگه نفروختشون قيمت دقيقش چنده و چيا داره.البته نظر منم اينه کلا ورزش رو تو باشگاه بکني بهتره واست اما خوب انگار شرايطشو نداري
================
دوست عزیز اگه بخوام با این قیمت بخرم میرم از بازار میخرم
قیمت بازار کیلویی 1400-1500 است

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا