برگزیده های پرشین تولز

>> دوتا خبر وحشتناک بد برای وبمستر ها :( دارم دیوونه میشم

nimaspp

Registered User
لایک‌ها
737
دوتا خبر وحشتناک مزخرف و بدی که این روزها بهم رسیده واقعا هربار بهش فکر میکنم فشار خونم میره بالا... :general208::general208:
(اثرات تحریم)
۱- کمپانی استرالیایی Envato که دیگه استرالیایی نیست، چون دفتر مرکزیش رو برده آمریکا به تبعیت از قوانین جاری آمریکا ایران رو تحریم کرده... :mad::mad::mad:
الان به یکی از مارکت هاش مثل تم فارست یا کدکانیون یا ۷تای دیگه برید میگه کشور شما دسترسی نداره :confused:
اینم لینک توضیحش:
https://help.market.envato.com/hc/en-us/articles/206208390-What-Countries-Can-I-Not-Use-Envato-From-

(اثرات فیلترینگ)
۲- یکی از بزرگترین سرویس دهنده های دیتابیس وبسمترها بنام Parse هم اعلام کرد تا چند وقت دیگه به کلی و برای همیشه تعطیل میشه!
حالا چرا؟ چونکه فیسبوک خریدتش. ما هم که نمیتونیم استفاده کنیم چون فیسبوک و تمام زیرمجموعه هاش فیلتره :general211::general211::general211:
الان تلگرم هزاربرابر بدتر از فیسبوکه ولی بازه معلوم نیست چرا
اینم اطلاعیه ش:
http://blog.parse.com/announcements/moving-on/

واقعا چقدر بدبختیم ما... :general503:

دوستانی هم که فکر میکنن اینجور تحریما برداشته میشه الکی شیکمو صابون نزنید، فوق فوقش با این توافق ها تحریم های نفتی برداشته میشه نه کل تحریما. تحریم های دیجیتالی انقدر تفاوت داره و سنگینه که توی خیلی از حوزه ها آمریکا چین و روسیه رو تحریم میکنه اونا اینارو آلمان آمریکا رو و... اصلا ربطی به دوستی و دشمنی نداره اونا که دوست همن همو تحریم دیجیتالی میکنن ما که جای خود داریم :general207:

:general112::general112::general112:

nimaspp

Registered User
لایک‌ها
737
البته پارسه توی اطلاعیه اسمی از فیسبوک نبرده ولی خریدش ظاهرا قطعی شده. توی اطلاعیه های فیس هم شاید پیدا نکنید ولی مجله های معتبر اقتصادی حتما خبرش هست.
اگه یادتون باشه حدود چند ماه پیش فیسبوک از همه ی کاربرا (یا همه ی کابرای توسعه دهنده) یه نظرسنجی میگیره که بنظرتون parse چجور سیستمیه؟ ازش راضی هستید؟ خوبه؟ خوشه؟ سرحاله؟ ما هم از همه جا بیخبر عین چی ازش تعریف کردیم نمیدونستیم بدبخت میشیم... فیسبوکم تصمیم گرفت بخرتش.
اصلا ممکنه کل سرورهای پارسه رو خصوصی برای خودش نگه داره، حتی اگه عمومیش هم کنه پولی میشه اگرم پولی نشه و رایگان بده سرورای فیسبوک فیلتره برامون... کل قید پارسه رو باید زد :general208:

farshad-fr4

Registered User
لایک‌ها
743
:general208::general208::general208:
در مورد Parse یکم بیشتر میگی؟ تاحالا چیزی ازش نشنیدم (چی هست و چه امکاناتی رو میداد بهمون؟)
histats.com یه آمارگیر بودش اونم مارو تحریم کرده :| بخاطر اینکه امریکا بهش گفته باید ایران رو تحریم کنی (طبق ایمیل پشتیبانی فهمیدم)

کلا ما ایرانیا از هیچی شانس نمیاریم

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,241
whmcs هم تحریم کرده :angrybirds8:

nimaspp

Registered User
لایک‌ها
737
عنوان رو یکم اشتب نوشتم (از بس عصبانی بودم بخدا) بجای وبمستر باید مینوشتم توسعه دهنده ها...

majids5

Registered User
لایک‌ها
497
وردپرس تحریم نکنه دیگه...

senatoor

Registered User
لایک‌ها
484
حالا evanto من زیاد باهاش سر کار نداشتم در حد چند سورس باهاش کار کردم اما پارسه دیگه اخرشه حالا اپ های جدید میشه جایگزینی پیدا کرد اون قدیمی ها رو چه باید کرد که خیلی ها حاضر به اپدیت کردنش نیستند تکلیف اونا چی می شه این وسط

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406
در مورد Parse یکم بیشتر میگی؟ تاحالا چیزی ازش نشنیدم (چی هست و چه امکاناتی رو میداد بهمون؟)
histats.com یه آمارگیر بودش اونم مارو تحریم کرده :| بخاطر اینکه امریکا بهش گفته باید ایران رو تحریم کنی (طبق ایمیل پشتیبانی فهمیدم)

سایت Parse برای ساخت آسان notification برای اپلیکیشن موبایل می باشد یک notification می تونه پیام آپدیت ، هشدار و ... باشه

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
وردپرس هم تحریم بشه دیگه نور الانور میشه :D

nimaspp

Registered User
لایک‌ها
737
یک سرویس دهنده ی دیتابیس با یک پنل بسیار قدرتمند و کامل برای مدیریت انواع اپلیکیشن ها در همه پلتفرم ها. از ثبت نام و مدیریت یوزرها بگیر تا هرچیزی که مربوط به دیتابیس و دیتاهای قابل تغییر و پویاست...
همچنین ارائه آمار فوق العاده دقیق از اپ ها با جزئیات قابل برنامه ریزی و سیستم کلاد کدینگ که واقعا نظیرش پیدا نمیشه.

سایت Parse برای ساخت آسان notification برای اپلیکیشن موبایل می باشد یک notification می تونه پیام آپدیت ، هشدار و ... باشه
جناب اختیار داری! این امکانی که گفتی به جرات میتونم بگم کمتر از یک درصد چیزیه که پارسه داره انجام میده! صدها مورد خیلی اساسی تر و مهمتر از نوتیف هست.

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

aordibehesht

Registered User
لایک‌ها
90
whmcs هم تحریم کرده :angrybirds8:

whmcs که با نامردی هرچه تمام تر کلی لایسنس های لایف تایم که عموما بالای 1 میلیون تومن توسط ایرانی ها خریداری شده بودند رو ساسپند کرد

sahra_001

Registered User
لایک‌ها
15
اگه چند نفر جمع می شدن و مشابه ایرانی سایتهای بالا رو می زدن
انقدر چشممون به دست خارجیها نبود

nimaspp

Registered User
لایک‌ها
737
ما الان حواسمون باید به دوظرف باشه و دو جور باید استرس داشته باشیم یکی از اونظرف که تحریم نشیم و یکی ار اینطرف که یه موقع فیلتر نشیم!
دقیقا! خیلی اوضاع بدیه. مردم انگار دوتا دشمن دارن واسه رسیدن به امکانات!

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
ما الان حواسمون باید به دوظرف باشه و دو جور باید استرس داشته باشیم یکی از اونظرف که تحریم نشیم و یکی ار اینطرف که یه موقع فیلتر نشیم!
اینو خوب اومدی:))
مگه تحریم ها برداشته نشد که باهم خوب بشیم.
عجیبه واقعن

Others70

Registered User
لایک‌ها
1,664
الحق درست گفتی ، ما بیشتر از خودی میخوریم :general710:

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,855

یه چیز جالب تر بهت بگم

شما هواست هم جمع باشه از هر دو طرف هم تحریمیم هم فیلتر ، فقط این میمونه کی صابونش به تنت بخوره

Arash365

Registered User
لایک‌ها
2,434
با این تحریم های سخت و هدفمند ! ایران موشک که هیچی ... پستونک هم نمی تونه بسازه
منابع مالی حزب ا.. قطع میشه . بشار اسد سقوط میکنه

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,210
تقصیر خودتونه از بس جو دادین والا من خودم همش میکفتم این رفع تحریم ها تاثیر خاصی برای ماها نداره از بس ملت جو دادن روز برجام رفتم توی فروم گوگل تاپیک زدم گوگل دولوپر کی باز میشه یعنی خودمم جو گرفتم
در مورد تم فارست مشکلت چیه ؟ اگر خریدار بودی که الانم میتونی خرید کنی عین قبل که با واسطه خرید میکردی
در مورد پارسه من نشنیده بودم فروخته شده فکر میکردم میخواد تعطیل کنه در هر صورت گفته تا یک سال فعالیت بعد تعطیل فعلا این یک سالو سر کن تا ببینیم چی میشه

nimaspp

Registered User
لایک‌ها
737
اینجور چیزا درست و حسابی درست نمیشه. الان مایکروسافت سی ساله ساعت ایران (سوییچ دو فصل)، کیبورد فارسی (عدد فارسی و فارسی استاندارد) و تقویم جلالی رو نیورده رو ویندوز، ایران که از بیشترین استفاده کننده های ویندوزه. (البته میدونم خیلیا پول ویندوز ندادن)

تنها تاثیری که تحریم میتونه داشته باشه واسه وبمسترها ارزون شدن دلاره که دیدم بدتر گرون شد o_O

بالا