برگزیده های پرشین تولز

دوربین فیلمبرداری کانن، WD TV، ماشین حساب CASIO FX2p، هارد و قاب هارد، TV BOX با قیمت فوق العاده

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rok

Registered User
لایک‌ها
16
سلام
پلیر فیلم های بلوری رو پخش می کنه؟ ISO
تاریخ پایان مزایده رو اعلام میفرمایید؟
سلام دوست عزیز
همونطور که قبلا هم به سایر دوستان عرض کردم من زیاد با این دستگاه کار نکردم و اطلاع ندارم که باهاش میشه فایل های ایمیج رو پخش کرد یا نه. تو این فروم تاپیک در مورد این دستگاه هست اونجا از سایر اساتید بپرسید در ادامه من در خدمتون هستم.
کار من با این دستگاه دیدن فایل های تصویری فول اچ دی که اغلب mkv بودند بوده که تقریبا من 90 درصد فایل های رو که در این دستگاه اجرا کردم (با فرمت های مختلف) به راحتی اجرا کرده. فریم ور دستگاه هم قابل ارتقا هست. البته من اطلاعی در مورد آخرین فریم ویر ارائه شده ندارم، چون مدتی هست که دیگه با این دستگاه کار نمیکنم.
پایان مزایده اوایل هفته بعد هست، اما اگه یه پیشنهاد خوب ارائه بشه شاید همون شنبه بفروشمش، چون شنبه سرم خلوته راحت تر میتونم کارای فروش رو انجام بدم.
موفق باشید

rok

Registered User
لایک‌ها
16
سلام
دوست عزیز مدل پلیر رو بگید یه سرچ کنیم اگه خوب باشه من دوربین و هاب هارد و اینو توافقی ازت ور میدارم
ممنون

سلام به شما دوست عزیز
مدل دقیق این دستگاه WD TV محصول شرکت وسترن دیجیتال هست. یه مدل جدیدتر هم این دستگاه داره که اسمش WD TV Live هست که قابلیت اتصال به شبکه رو هم داره.
دستگاه من دوتا پورت USB برای اتصال انواع فلش و هارد رو داره. خروجی کامپوزیت و HDMI و اپتیکال رو هم داره. اگر تلویزیون ال سی دی، ال ای دی و یا پلاسما دارید که خودش قابلیت پخش فایلهای تصویری با کیفیت بالا رو نداره این دستگاه کیس مناسبی براتون میتونه باشه. من خودم یه آرشیو از فیلم های فول اچ دی با کیفیت فوق بالا! رو روی یک هارد اکسترنال یک ترابایتی ریخته بودم و به این دستگاه متصل کردم و ازش لذت میبردم. همونطور که گفتم این دستگاه اغلب فایل های صوتی و تصوری رو با فرمت های گوناگون اجرا میکنه، البته بعضی از فایل ها که بیت ریت زیادی دارند رو خوب اجرا نمیکنه که باید یه کانورت روش انجام بدید. در کل 95 درصد فایل های 720P و 80 درصد فایلهای 1080P رو به راحتی اجرا میکنه.
این یه لینک ریویو دستگاه:
Western Digital WD TV Review - DVD & PVR

و مشخصات کلی دستگاه:
Media Player WD TV HD مدیا پلیر وسترن

شما تحقیقات خدتون رو انجام بدید و بعد به من خبرش رو بدید.
من خودم هم مایل به فروش تعداد بیشتری از جناسم با هم هستم. چون شما هم ساکن تهران و محدوده غرب هستید اگه خواستید حضوری با هم معمله میکنیم.
موفق باشید.

jabermoradi

Registered User
لایک‌ها
5
سلام به شما دوست عزیز
مدل دقیق این دستگاه WD TV محصول شرکت وسترن دیجیتال هست. یه مدل جدیدتر هم این دستگاه داره که اسمش WD TV Live هست که قابلیت اتصال به شبکه رو هم داره.
دستگاه من دوتا پورت USB برای اتصال انواع فلش و هارد رو داره. خروجی کامپوزیت و HDMI و اپتیکال رو هم داره. اگر تلویزیون ال سی دی، ال ای دی و یا پلاسما دارید که خودش قابلیت پخش فایلهای تصویری با کیفیت بالا رو نداره این دستگاه کیس مناسبی براتون میتونه باشه. من خودم یه آرشیو از فیلم های فول اچ دی با کیفیت فوق بالا! رو روی یک هارد اکسترنال یک ترابایتی ریخته بودم و به این دستگاه متصل کردم و ازش لذت میبردم. همونطور که گفتم این دستگاه اغلب فایل های صوتی و تصوری رو با فرمت های گوناگون اجرا میکنه، البته بعضی از فایل ها که بیت ریت زیادی دارند رو خوب اجرا نمیکنه که باید یه کانورت روش انجام بدید. در کل 95 درصد فایل های 720P و 80 درصد فایلهای 1080P رو به راحتی اجرا میکنه.
این یه لینک ریویو دستگاه:
Western Digital WD TV Review - DVD & PVR

و مشخصات کلی دستگاه:
Media Player WD TV HD مدیا پلیر وسترن

شما تحقیقات خدتون رو انجام بدید و بعد به من خبرش رو بدید.
من خودم هم مایل به فروش تعداد بیشتری از جناسم با هم هستم. چون شما هم ساکن تهران و محدوده غرب هستید اگه خواستید حضوری با هم معمله میکنیم.
موفق باشید.
پخ دادم خدمتتون
09122884301 sms

rok

Registered User
لایک‌ها
16
دوستان عزیز لطف کنید پیشنهاد قیمتتون رو داخل تاپیک مطرح کنید تا سایر دوستان هم در جریان آخرین پیشنهادات باشند.
سایر موارد رو در صورت تمایل پخ بدید.
موفق باشید

persianhost

Registered User
لایک‌ها
2
هارد با دوربین رو قیمت پ خ کن مال من
خریدارم

asaraei

Registered User
لایک‌ها
157
دوستانی که واردن

آیا این پلیر آمکان عقب و جلو بردن زیر نویس را دارد

rok

Registered User
لایک‌ها
16
سلام من برا مواردی که با هم صحبت کردیم 260
دیگه بخاطر ...تومن چونه نزن:D
دوست من شما اصلا پول نده! قابلتو نداره :D
باشه من تا فردا حدودای ظهر صبر میکنم، اگر پیشنهاد قابل توجه دیگه ای ارائه نشد باهاتون هماهنگ میکنم برای ملاقات حضوری و معامله :cool:
راستی پلیر آخرین پیشنهادش 70 تومن بوده :rolleyes:
موفق باشید

rok

Registered User
لایک‌ها
16
اطلاعات مربوط به مبدل مانیتور به تلویزیون به روز شد

rok

Registered User
لایک‌ها
16
قاب هارد اکسترنال خریداری شده و قرار ارسال بشه

بله با ایشون در مورد قاب هارد به توافق رسیدم و امروز قرار پس از واریز براشون ارسال بشه.
مبارکتون باشه :D

جناب jabermoradi شرمنده، ایشون زودتر از شما پیشنهاد خرید قاب رو داده بودن و قیمت پیشنهادیشون رو هم بالا بردن. ایشالا اگه مشکلی نداشته باشید دو تا مورد دیگه رو 235 در خدمتتون هستم.

peyman_sh

Registered User
لایک‌ها
206
بله با ایشون در مورد قاب هارد به توافق رسیدم و امروز قرار پس از واریز براشون ارسال بشه.
مبارکتون باشه :D

جناب jabermoradi شرمنده، ایشون زودتر از شما پیشنهاد خرید قاب رو داده بودن و قیمت پیشنهادیشون رو هم بالا بردن. ایشالا اگه مشکلی نداشته باشید دو تا مورد دیگه رو 235 در خدمتتون هستم.

ولی خودم زودتر اقدام کردما

کیف میکنی

rok

Registered User
لایک‌ها
16
ولی خودم زودتر اقدام کردما

کیف میکنی

شما زرنگی دیگه :D
ایشالا به دستتون رسید خبرش رو تو همین تاپیک اعلام کنید.

تا دو ساعت بعد از واریز سعی میکنم کد رهگیریتون رو پخ کنم.
موفق باشید.

peyman_sh

Registered User
لایک‌ها
206
شما زرنگی دیگه :D
ایشالا به دستتون رسید خبرش رو تو همین تاپیک اعلام کنید.

تا دو ساعت بعد از واریز سعی میکنم کد رهگیریتون رو پخ کنم.
موفق باشید.

پول واریز شد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا