• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دوربین فیلمبرداری Sonyo Xacti فول اچ دی با کارکرد زیر 1 ساعت

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,776
این دوربین رو برج 6 خریدم. اون موقع تو بازار حدود 800 تومن بود آکبندش، الان موجودیش خیلی کمه. دوربین خیلی خوبیه و مشخصه های برجسته ای داره البته من زیاد سر در نمیارم. مجموعا 4-5 تا تیکه فیلم باهاش گرفتم هر کدوم شاید 5-6 دقیقه. کارکردش به نیم ساعت هم نمیرسه. فقط یکبار شارژ شده. تمام لوازمش کامل و خودش هم مشابه آکبنده. فقط قاب دور صفحه نمایشش چندتا خط و خش ریز داره که خیلی قابل توجه نیستن و فقط یه خراش کوچک داره که توی عکس مشخص کردم. یه مموری کارت 16 گیگ توشیبا براش خریده بودم فکر میکنم حدود 60 تومن یا همچین چیزی. یه کیف ضربه گیر مخصوص دوربین فیلمبرداری که 7-8 سال قبل خریدم هم روی دوربین میدم. یکم بزرگه ولی تمام لوازمش داخلش جا میشه. در واقع کیف مختص دوربین های Mini DV بوده. یه محافظ UV هم دارم برای یه دوربین دیگه بوده که اکبند مونده بلا استفاده. اونم تقدیم خریدار میشه.
ویرایش: با کاهش قیمت به 300 تومن، کیف که بعنوان اشانتیون بود رو حذف کردم.
دلیل فروش هم خرید DSLR هست، ضمن اینکه کلا اهل فیلم گرفتن نیستم و بلا استفاده مونده.
با گوشی موبایل و تبلت هم شاید معاوضه بکنم تا ببینم موردش چیه.

قیمت فروش: 400 تومن (شامل خود دوربین و لوازم + مموری کارت که الان حدود 50-60 تومنه + کیف + یه محافظ لنز)

نمونه های ویدئوهای فول اچ دی ضبط شده این دوربین روی یوتیوب و ... هست اگر جستجو کنید میتونید ببینید.

مشخصات فنی:

Full HD 1080, 60i Video (1920 x 1080)
14MP Photos
12x Dual Range Zoom Video
5x Optical Zoom Photo
2.7” Wide LCD Monitor for HD Playback
High Speed Sequential Shooting
Video and Photo Image Stabilizer
Video and Photo Face Detection
Mini HDMI Output
SDXC Memory Compatibility (over 64GB SD cards)
MPEG-4 AVC/H.264 Movie Recording Format

مشخصات بیشتر

SAM_2886.JPGSAM_2888.JPGSAM_2887.JPG

Last edited:

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,776
دوست عزیز فقط نزدیک به 55 تومن الان مموری کارت 16 گیگش قیمت داره. خود دستگاه کاملا مشابه آکبنده و کارکردش زیر 1 ساعته. یه کیف هم همراهش میدم که فکر میکنم جداگانه بخواید بخرید حداقل 30 تومن باشه. با اینحال نهایتا میتونم 20 تومن دیگه کسر کنم 380 تقدیم کنم.

bahri-d

Registered User
لایک‌ها
225
مشخصاتش که خیلی توپه . حتما خیلی عجله دارین که مفت دارین میدین . سونی هایی که بالای 1 میلیون فروش میرن هم قابل مقایسه با این نیستن .

ma-am

Registered User
لایک‌ها
28
دوست عزیز فقط نزدیک به 55 تومن الان مموری کارت 16 گیگش قیمت داره. خود دستگاه کاملا مشابه آکبنده و کارکردش زیر 1 ساعته. یه کیف هم همراهش میدم که فکر میکنم جداگانه بخواید بخرید حداقل 30 تومن باشه. با اینحال نهایتا میتونم 20 تومن دیگه کسر کنم 380 تقدیم کنم.
کیف و مموریش مال خودت مموری فابریکش رو روش بزار
فقط کابل تی وی و usb موجوده دیگه

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,776
مشخصاتش که خیلی توپه . حتما خیلی عجله دارین که مفت دارین میدین . سونی هایی که بالای 1 میلیون فروش میرن هم قابل مقایسه با این نیستن .
عجله که در واقع نه ولی چون بدون مصرف مونده میخوام بفروشم. یه 650 دی خریدم که بیشتر با اون کار میکنم و درمجموع کلا اهل فیلم گرفتن نیستم. بیشتر عکس میگیرم و اگر فیلمی هم بگیرم از کارگاه یه دستگاه تو کارگاه هست که بیشتر میخوام اپلود کنم به کسی نشون بدم که خب ترجیح میدم با دوربین موبایلم بگیرم که روزولوشنش پایین باشه که بشه اپلود کرد. این دوربین بیت ریتش خیلی بالاست یک دقیقه فیلمش کلی حجمش میشه. چند سال قبل بدجوری دنبال این دوربین بودم. از نظر کیفیت واقعا عالیه، ولی خب الان دوربین دیگه دارم و به این نیازی ندارم و احتمال داره بزودی یه دوربین حرفه ای بگیرم برای ساخت فیلم کوتاه که دیگه کلا به این ربطی نداره.

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,776
کیف و مموریش مال خودت مموری فابریکش رو روش بزار
فقط کابل تی وی و usb موجوده دیگه

دوست عزیز کیف و محافظ لنز رو که بعنوان اشانتیون تقدیم خریدار میکنم، مموری هم بکارم نمیاد ترجیح میدم با هم بفروشم. کابل USB نمیدونم سازمانا داره یا نه ولی یه کابل HDMI براش خریدم 25 تومن اونم روش میدم مشکلی نیست. مابقی لوازمش هم هست دیگه هرچی که بوده مثل شارژر و ...

ma-am

Registered User
لایک‌ها
28
دوست عزیز کیف و محافظ لنز رو که بعنوان اشانتیون تقدیم خریدار میکنم، مموری هم بکارم نمیاد ترجیح میدم با هم بفروشم. کابل USB نمیدونم سازمانا داره یا نه ولی یه کابل HDMI براش خریدم 25 تومن اونم روش میدم مشکلی نیست. مابقی لوازمش هم هست دیگه هرچی که بوده مثل شارژر و ...

یه لطفی کنید قیمت اخر رو بدون رم و کیف و کابل HDMI بفرستید

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,776
یه لطفی کنید قیمت اخر رو بدون رم و کیف و کابل HDMI بفرستید
دوست عزیز واقعا کمتر ازین معذورم که نمیتونم تقدیم کنم. عرض کردم خود دوربین و مموری رو مجموعا 380 نهایتش میتونم حساب کنم و کیف و محافظ لنز رو اشانتیون میدم همراهش. یه کابل HDMI هم همینطور ولی واقعا ازین قیمت کمتر نمیتونم تقدیم کنم.

موفق باشید,

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,776
370 با هزینه پستش اگه میدید در خدمتم
خیلی ممنون ولی امکانش نیست. هزینه ارسالش حداقل 10 تومن میشه اینجوری 360 تومن میمونه که ترجیح میدم نگهش دارم. نهایتا 380 میتونم بدم و هزینه ارسال هم طبیعتا با خریداره.
موفق باشید,

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,776
کاهش قیمت به 390 تومن

Woudman

Registered User
لایک‌ها
82
380 ارسال با شما

Sent from my N80RK using Tapatalk

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,776
کاهش قیمت از 400،000 تومن به 350،000 تومان فقط تا قبل از عید. با تبلت یا گوشی موبایل هم معاوضه میشه.

farbod_zf

Registered User
لایک‌ها
213
کاهش قیمت از 400،000 تومن به 350،000 تومان فقط تا قبل از عید. با تبلت یا گوشی موبایل هم معاوضه میشه.
اقا بی زحمت جواب پی ام های ما رو در مورد اون قضیه میدی؟؟

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 2

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,776
اقا بی زحمت جواب پی ام های ما رو در مورد اون قضیه میدی؟؟

تعداد زیادی پ.خ توی صندوقم دارم حسش نیست بخونم. تلنبار شده روی هم نمیدونم چکارشون کنم :(

farbod_zf

Registered User
لایک‌ها
213
تعداد زیادی پ.خ توی صندوقم دارم حسش نیست بخونم. تلنبار شده روی هم نمیدونم چکارشون کنم :(
دادا ما یه خورده حساب 60تومنی سر تعویض عینک و کتونی نایک از پارسال با هم داریم که قرار بود از بار جدیدت یه کتونی دیگه هم بردارم که خبری نشد از بار جدیدت لطف کن الان هرچی سایز 43-44 داری(چه کتونی.چه کالج و....) برام مشخصات و قیمت و عکس بده فردا مسافرم اینم شمارمه اگه حس پی ام نیست وایبر و واتس اپ هستم 09397613262

بالا