آژانس هواپیماییfootbal

دوربین های Photoclip

شروع موضوع توسط sarah ‏16 سپتامبر 2003 در انجمن بایگانی

1. sarah

sarah کاربر تازه وارد

سلام!
    كسي تا به حال راجع به دوربينهاي photoclip چيزي شنيده. مدل DM334 اش فقط 200000 تومنه و امكانات زير رو داره:
    1. mp3-player
    2. voice recorder
    3. webcam
    4. video record
    5. portable drive
    و خود دوربينش 4 مگا پيكسليه!

2. arash_kh

arash_kh کاربر تازه وارد

مطمئن باش 4 مگا پيكسل واقعي نيست.

اصلا از نظر من هر چيزي جاي خودش داره. و اين نه Webcam درست كار مي كنه نه دوربينش نه . . .

مثل اين چند كاره ها كه هم سبزي خورد ميكنه هم چرخ گوشت هم آبميوه گيري هم جارو برقي هم ماشين لباسشويي و طرف شوري. هيچيشونم با هم ست نيست.

3. rammstein_persia

rammstein_persia کاربر تازه وارد

نظر منم همينه.
    وسايل چند كاره معمولا ساخت شركتهاي بي نام و نشون هستند و براي گول زدن مشتري.
    و هرگز نميتونن كارايي خوبي داشته باشن..

4. mjme

mjme Registered User

منم موافقم . شديدا"

5. ali

ali کاربر تازه وارد

من شديد تر موافقم !

6. persian_londoner

persian_londoner کاربر تازه وارد

ببين دوربين 4 مگاپيکسلي به پول ايران فکر نکنم از 300 هزار تومن کمتر باشه!!! به نظر منم سراغ اين جور وسايل چند کاره هيچ وقت نرو، براي مثال يه سري اسکنر هست که کار پرينتر رو هم ميکنه، کپي هم ميکنه،
    ايني که ميگم شرکت HP هم زده که خيلي هم تو اين کارا سابقه داره اما خوب اينطور وسائل يه مشکل اساسي دارن و اون اينه که، اگر هم تمام قسمتهاش هم خوب کار کنه، اگه يه زماني يه قسمتش مثلاً اسکنرش خراب شه ، کلي جاي الکي اشغال ميکنه و دور هم نميتوني بندازيش چون هنوز پرينترش کار ميکنه!!!

اين دوربينه به نظر من مشکوک ميزنه، من اگه جاي تو بودم اينو نميخريدم!

7. panypay
  8. ehsan

ehsan Administrator

9. badjens

badjens کاربر تازه وارد

من با خودم و بقيه كاملآ موافقم . اصلا بدرد نمي خوره و ارش هم بدجور زد تو خال.

10. mahdi206

mahdi206 Registered User

ولي من خريدم و راضي هستم ازش!
    البته من نمي دونم شما از يه دوربين چه انتظاري دارين كه اينجور تو سر اين دوربين ميكوبين! عكسهاشم 2304×1728 هست كه ميشه 4 مگا پيكسل و واقعي هم هست.
    البته كاملا محرز هست كه sony و canon يه چيز ديگه هستن توي كار دوربين ولي اين يكي در حد خودش خوب هست. شما به قيمت و كارهايي كه انجام ميده توجه كنيد و بعد بگيد بدرد نميخوره.
    تازه نمايندگي هم داره تو ايران! تو ايران نمايندگي رسمي داره نه مثل شركتهاي ديگه كه نمايندگي دوبي دارن و يه شعبه از اون تو ايران هست

11. fireboy

fireboy Registered User

مهدي جان عجب تيكه اي اومدي :D من تا 10 دقيقه داشتم ميخنديدم :lol: ...
    همه اومدن حرف همديگرو تاييد كردن ... بد جوري زدي تا كاسه كوزشون :lol: :rolleyes:

12. daftarekhaterat

daftarekhaterat Registered User

به گمونم مال شركت حافظ الكترونيك هست. به تايپيك GemPix هم در قسمت دوربين ديجيتال حتما يه سري بزنين. اونجا هم در مورد يه دوربين از همين شركت بحث ميشه.
    http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=9694

خرید بک لینکreviews عسل طبیعی و گرده گل ایرانی