برگزیده های پرشین تولز

دوستان یه مشکل فوری برام پیش اومده خرید ملک انجام دادم

adelante1990

Registered User
لایک‌ها
50
بهتر از هرچیزی اینه که شما با یه وکیل صحبت کنی
نهایتا 100 هزار تومن پول مشاوره میگیره ولی دیگه همه چیو دقیق بهتون میگه و خیالتون راحت میشه

SINASONY

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
50
بنچاق که دارید دقیق بخونید ببنید در بند مورد معامله ذکر شده عرصه و اعیان ؟ اگر اینطوری باشه یعنی ملک و سرقفلی باهم....اگر جفت عرصه اعیان ذکر نشده باشه یعنی بنچاق سرقفلی هست...و سرقفلی هم معمولا بنچاق هاش عنوانش صلح سرقفلی هست....بخونید ببینید عنوانش چی هست/
----------------------
ادیت: به نظر خودت خرید مغازه بدون رفتن محضر عقلانی هست اونم تو این وضعیت کلاه کلاه مملکت؟ یارو میره محضری دبه درمیاره قولنامه و کد رهگیری که دیگه هیچ.....حتمی حتمی محضر برو داداش....بدهی های مغازه رو صاف کن...مغازه به دارایی ممکنه بدهی داشته باشه...تامین اجتماعی...اماکن تعزیرات...شهرداری...عوارض تابلو...عوارض مشاغل....اینا همش باید صاف بشه...مگه میشه همین طوری مغازه خرید!؟! :oops:
سلام داداش ممنون ازراهنمایی.تو بنچاق مورد معامله زذه عرصه و اعیان.راستی داداش چون مغازه تجاری نشده این عوارضی گه گفتی نداره.

SINASONY

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
50
بهتر از هرچیزی اینه که شما با یه وکیل صحبت کنی
نهایتا 100 هزار تومن پول مشاوره میگیره ولی دیگه همه چیو دقیق بهتون میگه و خیالتون راحت میشه
سلام ممنون.داداش رفتم با وکیل صحبت کردم.با دفتر خونه هم صحبت کردم میگه محضری نمیخواد.با چند تا بنگاهیه خبره هم صحبت کردم گفتن ضرورتی نداره.

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
سلام داداش ممنون ازراهنمایی.تو بنچاق مورد معامله زذه عرصه و اعیان.راستی داداش چون مغازه تجاری نشده این عوارضی گه گفتی نداره.
خب این یعنی هم زمینی هم هوایی اش که همون ملک و سرقفلی هست در واقع. فقط این وسط من متوجه نشدم همچین ملکی دلیل نداشتن سندش چی هست؟ مشکل شهرداری داره؟ وقفی هست چیه داستانش؟

اون موارد استعلام های دفترخانه هم که نوشتم انجام بدید که بدهی گردنتون نیفته..از من میشنوی دفترخانه برو حتما....باز خودت میدونی /

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
دادا این مورد رو حواست باشه ها اینطوری که نوشتی یعنی مغازه پایان کار تجاری نداره یعنی اون مغازه از نظر شهرداری باید در اینده پول تجاری اش پرداخت بشه تا به عنوان تجاری در نظر گرفته بشه .

من دقیق نمیدونم ملک شما چیه شرایطش ..نو ساز هست قدیمیه...جاش کجاش چند واحده...پرونده شهرداری اش چیه یا ثبت یا ایناش چون توی اینترنت همین طوری دارم یه راهنماییت میکنم و صحبت میکنیم ولی این رو بدون که ملکی که پایان کار تجاری نداره یعنی اون مغازه ها از نظر شهرداری خلاف هست و اصلا وجود خارجی ندارن...شما بعدها یا مجبور به تخریب میشید یا پرداخت هزینه های تجاری به قیمت روز میفته گردنت که رقم کمی هم نیست که فکر کنی 5 میلیون 10 میلیون این حرفها نیست ها....بنا بر ارزش روز اون شهر و اون منطقه ازتون اخذ میشه که الان تو تهران تو اشغال ترین جا و محله اش زیر متری 10 میلیون نیست یعنی 20 متر مغازه خلاف توی بدترین حالت و ضعیف ترین محله تهران شهرداری ازتون 200 -250 تومن میگیره تا پایان کار تجاری بده به مغازه تازه اگر اونم بده و مشکلات دیگه نداشته باشه و فقط مشکل پول باشه.

خیلی دقت کن داداش..ملک خریدی مبارکت باشه هم عرصه اس هم اعیان ولی در واقع بدون پایان کار تجاری شما شدی یکی از شرکای کلی اون ساختمون و برای مغازه حتما و قطعا در اینده مشکلات پیدا میکنی/

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,894
قولنامه رو بذارین تا راهنمایی کنیم

Sent from my iPhone using Tapatalk

بالا