برگزیده های پرشین تولز

دوستداشتنی ترین شخصیت سریال پرستاران

از کدامیک از شخصیتهای پرستاران بیشتر خوشتون میاد!:)

• تری

Votes: 8 34.8%
  • میچ

Votes: 9 39.1%
  • بروان

Votes: 7 30.4%
  • بن

Votes: 2 8.7%
  • جرالد

• لوک

• رزاکولا

Votes: 1 4.3%
  • وان

Votes: 7 30.4%
  • بقیه شخصیت ها

Votes: 0 0.0%
  • این سریال رو نمی بینم

Votes: 0 0.0%

• Total voters
    23
  • Poll closed .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

linhu

Registered User
لایک‌ها
0
در ضمن نباید برا یه موضوع چند تا تاپیک زد این هم باعث پخش شدن علاقمندان موضوع می شه!هم باعث می شه بقیه تاپیکا بی دلیل برن صفحه های بعد!هر تاپیک در اولین پستش هدفشو می گه!تو مجموعه هم گفتیم هدفمون برسی سریالاست

اینا حرفای خودتونه

شاید بره تو گوشتون:eek:

پرستاران 440 تاپیک احتیاج نداره اقا.........................
حقير قصد طرفداري از كسي رو ندارم و قبول دارم كه برادر شيان خودشون استادن و حقير در حدي نيستم كه بخوام انتقادي كنم ولي به عنوان يه نظر ميگم شما ميتونستين در تاپیک مربوطه يا حداقل همون مجموعه عكسهاي ....اينكارو انجام بدين.شما كه افتخار به همكاري در تاپیک سريالو به ما نميدين استاد..:lol:

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
در ضمن نباید برا یه موضوع چند تا تاپیک زد این هم باعث پخش شدن علاقمندان موضوع می شه!هم باعث می شه بقیه تاپیکا بی دلیل برن صفحه های بعد!هر تاپیک در اولین پستش هدفشو می گه!تو مجموعه هم گفتیم هدفمون برسی سریالاست

اینا حرفای خودتونه

شاید بره تو گوشتون:eek:

پرستاران 440 تاپیک احتیاج نداره اقا.........................

یعنی رای گیری دیگه ای هست!;) بعدشم شما ها کارتون اینه چند نفری شروع می کنین ... گفتن!من کجای تاپیک گفتم می خوایم سریال رو برسی کنیم این یه رای گیری جهت انتخاب یه شخصیت!;)

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
حقير قصد طرفداري از كسي رو ندارم و قبول دارم كه برادر شيان خودشون استادن و حقير در حدي نيستم كه بخوام انتقادي كنم ولي به عنوان يه نظر ميگم شما ميتونستين در تاپیک مربوطه يا حداقل همون مجموعه عكسهاي ....اينكارو انجام بدين.شما كه افتخار به همكاري در تاپیک سريالو به ما نميدين استاد..:lol:

دوست عزیز فکر نمی کنید که محتوای این تاپیک با اون تاپیکها فرق داره ... و نمیشه توی یک تاپیک چند بحث همزمان یا چند نظرسنجی داشت ؟!! :blush:

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2

پس گروهی با رفقات برام مزاحمت ایجاد می کنی که مثلا چرا حرفتو گوش نکردم!اگه حرمت رفاقتمون نبود جور دیگه برخورد می کردم!ولی فقط رفیق ادم از پشت بهش نارو بزنه فقط باد ایگنورش کرد!;)

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
یعنی رای گیری دیگه ای هست!;) بعدشم شما ها کارتون اینه چند نفری شروع می کنین ... گفتن!من کجای تاپیک گفتم می خوایم سریال رو برسی کنیم این یه رای گیری جهت انتخاب یه شخصیت!;)

برادر شیانی حمایتت میکنیم !

انرژی شیانی حق مسلم ماست !

linhu

Registered User
لایک‌ها
0
پس گروهی با رفقات برام مزاحمت ایجاد می کنی که مثلا چرا حرفتو گوش نکردم!اگه حرمت رفاقتمون نبود جور دیگه برخورد می کردم!ولی فقط رفیق ادم از پشت بهش نارو بزنه فقط باد ایگنورش کرد!;)
استادبه خدا اونطوري كه شما ميگين نيست.
من اصلا اونطوري كه شما ميگين نيستم.خنجر از ....چيه ديگه.
بازم معذرت اگر ناراحت شدين.ديگران هم اينجا مطلب گذاشتن شما چرا اسم منو گفتين فقط؟؟؟
من فقط به خاطر اينكه شما رو خيلي قبول دارم هر جا بگين معذرت مي خوام.ضمنا استاد من نظر دادم فقط.يعني دوستي ارش نظر دادن رو هم نداره؟؟

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
برادر شیان من اسمهای شخصیتهاش رو بلد نیستم، آخه فقط چند بار گذری این سریالو دیدم و هیچ قسمتیش رو کامل ندیدم. ولی از پزشک نقش اول سریال که دوبلورش آقای جلال مقامی هست خیلی خوشم میاد.

sozan2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من به تري راي دادم

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
برادر شیان من اسمهای شخصیتهاش رو بلد نیستم، آخه فقط چند بار گذری این سریالو دیدم و هیچ قسمتیش رو کامل ندیدم. ولی از پزشک نقش اول سریال که دوبلورش آقای جلال مقامی هست خیلی خوشم میاد.

یاشار جان ! این سریال که نقش اول نداره ! (یعنی من ندیدم داشته باشه ):blink: :blink: هر دفعه حول یکی میچرخه ! فی الواقع نقش اول و محور اصلی همون بیمارستانه ! :blush:

linhu

Registered User
لایک‌ها
0
برادر شیانی حمایتت میکنیم !

انرژی شیانی حق مسلم ماست !

من هم از ايشون دوباره حمايت ميكنم.دوست عزيز شما در جريان نيستين.ضمنا حقير فقط نظرمو گفتم.بگذريم من از ميچ كه دوستان گفتن و دوبلرش جلال مقامي هست و تري خوشم مياد.

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
من هم از ايشون دوباره حمايت ميكنم.دوست عزيز شما در جريان نيستين.ضمنا حقير فقط نظرمو گفتم.بگذريم من از ميچ كه دوستان گفتن و دوبلرش جلال مقامي هست و تري خوشم مياد.

دوست عزیز ! من این جمله رو به شوخی به برادر شیان گفتم ! :blush: ایشون کلاً خیلی پسر باحالی هستند ... هر چند مثل من سابقه بندیده شدن و اخطارهای بزرگ دارند ! :happy:

من خودم به تری رای دادم ! :cool:

linhu

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزیز ! من این جمله رو به شوخی به برادر شیان گفتم ! :blush: ایشون کلاً خیلی پسر باحالی هستند ... هر چند مثل من سابقه بندیده شدن و اخطارهای بزرگ دارند ! :happy:

من خودم به تری رای دادم ! :cool:

من موافقم.خودم ايشونو به عنوان استاد بزرگي قبول دارم ولي كمي بيشتر لطافت به نظر حقير ميدادن خوب بود.دوست خيلي خوبي هستن واقعا.و بزرگوار

Lady Oscar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من از میچ و تری و براون و وان و اسکات و اون خانوم دکتره دوست براون خوشم میاد!
در ضمن مت رو از قلم انداختی!;)

Gilgamesh

Registered User
لایک‌ها
0
من از آن پرستار پیرزنه خوشم می آید اسمش وان بود؟

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
من شايد 3-4 بار بيشتر اين سريالو نگاه نکرده باشم براي همين نمي دونم اسماشون چيه ولي از اون پرستار خانم مسنه که موهاي کوتاهي داره خوشم مياد با اون دکتر قد بلنده که يه گوشواره هم به گوششه
tongue2.gif
ولي چون نميدونم اسم هاشون چيه و به خاطر دلاور عقاب عزيزمون، برادر شيان نازنين، به براون رأي دادم ^_^

linhu

Registered User
لایک‌ها
0
من شايد 3-4 بار بيشتر اين سريالو نگاه نکرده باشم براي همين نمي دونم اسماشون چيه ولي از اون پرستار خانم مسنه که موهاي کوتاهي داره خوشم مياد با اون دکتر قد بلنده که يه گوشواره هم به گوششه
tongue2.gif
ولي چون نميدونم اسم هاشون چيه و به خاطر دلاور عقاب عزيزمون، برادر شيان نازنين، به براون رأي دادم ^_^

خوبه خواهر.اسم اون كه موهاش كوتاهه همون برونه.اسم اون دكتره هم لوك فورلانو

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
مرسي برادر، حالا فهميدم براون کدومشون بود، ولي من اون خانم مسنه رو گفتم که اونم موهاي کوتاهي داره (شکل همسايه ي ما مي مونه ^.^)، بهش مي خوره 60 سالش باشه. همون که جناب گيلگمش هم تو پستشون بهش اشاره کردند ، وان؟

اوه پس اون دکتره اسمش لوکه، خيلي خوش تيپه، حيف که اينجا تک رأيي بود و منم رأيمو دادم، ولي از لوک و وان خوشم مياد من (چه جمله بنديي!)
happy.gif

linhu

Registered User
لایک‌ها
0
مرسي برادر، حالا فهميدم براون کدومشون بود، ولي من اون خانم مسنه رو گفتم که اونم موهاي کوتاهي داره (شکل همسايه ي ما مي مونه ^.^)، بهش مي خوره 60 سالش باشه. همون که جناب گيلگمش هم تو پستشون بهش اشاره کردند ، وان؟

اوه پس اون دکتره اسمش لوکه، خيلي خوش تيپه، حيف که اينجا تک رأيي بود و منم رأيمو دادم، ولي از لوک و وان خوشم مياد من (چه جمله بنديي!)
happy.gif
آها
اتفاقا جالبه اون تنها كسي هست كه تو اكثر 10 سري ساخته اين مجموعه و تقربا همشو بازي كرده.به قول بروربكس يه جورايي سرقفلي سرياله..

Ace Of Spades

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من از دوست بروان خانم دکتره حوشم می آد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا